Ložnice

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 05 led 2020 20:39

Hmm, vypadá moc lákavě, ale taky moc opuštěně. Doufám, že mě v něm nenecháš dlouho samotnýho. +blýskne po ní očima a vleze si do postele, když předtím odložil i ručník kolem boků. Je unavený přímo smrtelně, ale radši by si ukousnul ruku, než aby teď usnul.+ Ne, lásko, ale bylo to jen tak tak. +pousměje se a oči mu zasvítí, když vidí jídlo. A v břiše mu zakručí, jakoby tam měl nejmíň tygra+ Vážně? A copak se to tentokrát vylíhlo v té tvé ohnivé hlavince? +zajímá se a zvedne koutek v úsměvu+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 10 led 2020 09:01

Vlastně nechám, protože si potřebuješ odpočinout, a to co ti kouká z očí, odpočinek není. +Rozloží mu tam na talířek a jak to postupně likviduje, tak mu tam pořád přidává, dokud nevypadá, že už má dost. Pak teprve začne pokračovat v komunikaci.+ No napadlo mě, že bychom se na něj mohli jít podívat. +Zvedne zvědavě obočí, co on na to. Ale ještě pokračuje.+ Ale někam pryč, jako normální obyčejní lidi +Oddělá mu z čela ještě mokrý pramen vlasů.+ Co ty na to? Abychom si to užili jenom spolu... +dodá tak trochu nesměle.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 12 led 2020 00:47

Neříkej, a na to jsi přišla jak? +zvedne koutek v úsměvu a sjede ji významný pohledem. Ale pak ucítí vůni jídla a v žaludku mu znovu hromově zakručí. No jo, priority... Pustí se do jídla a když už má pocit, že asi praskne, spokojeně si povzdychne a se zájmem se na ni zadívá, s čím tedy přijde. No tohle ho možná malinko překvapí.+ Myslíš jako na...+koukne jí na břicho+ ...někam k doktorovi? Na ultrazvuk +vzpoemene si konečně jak se ten přístroj jmenuje a rty se mu roztáhnou v úsměvu+ Myslím, že to je fantastický nápad. +nadchne ho to okamžitě+ Můžeme jít hned? Nemusíš se nikde objednat, nebo tak něco? +zajímá se+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 19 led 2020 12:17

*že je to skvělý nápad, ji ujistí jeho nadšení a zápal. A výraz v jeho obličeji za to rozhodně stojí.+ Zlato, jsem sice trochu chromajzlík, ale nějaké ty čáry máry ještě zvládnu. A přesvědčit nějakého doktora o tom, že jsem jeho klientka a že jsem objednaná, zvládnu určitě. Takže jsi pro? Ale nejdřív by ses měl vyspat, vážně. Tohle tempo nemůžeš vydržet dlouho, +má v hlase starost, protože i na něm jde hodně vidět, jak mu poslední dny daly zabrat.+ zvládneme to, všechno. +libí se jí, jak se rozvaluje na posteli, a ještě víc se jí líbí, jak ji drží v náručí.+ a měl by ses oholit, +zamračí se+ strniště je sexy, ale to co máš na obličeji teď, už sexy není.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 22 led 2020 22:54

No jo, to je asi fakt. +potřese pobaveně hlavou+ Asi bych měl...+nakrčí trochu nespokojeně čelo, očividně byl odhodlaný jít hned.+ No dobře, pár hodin se prospím, ale pak hned pojedem, ok? +zadívá se na ni neústupně+ Cože, co máš proti mojí zimní srsti? +zatváří se naoko uraženě a zatrest si ji přitáhne k sobě a poškrábe jí vousy ve výstřihu a vzápětí ji jemně, ale znatelně kousne do kopečku ňadra+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 25 led 2020 18:48

Vážně zlato, ani jednomu z nás nepomůže, když pak odpadneš únavou v tu nejnevhodnější chvíli. Takže se prospíš a pak vyrazíme. A třeba ti dovolím mě vzít i do kina a na nějakou dobrou večeři. +Navrhne mu nenápadně a natřepe mu polštář.+ Vypadáš jak starej páprda. +Řekne mu naprosto vážně.+ A ty sice jsi starý a nabručený vlk, ale páprda teda ne. S páprdou nespím. +vysvětlí mu to rezolutně a pak vypískne, když ji s tím začne škrábat. Po kousací jí zůstane pěkně otisk.+ Hm. A spát! +zavelí mu a sama se vyhrabe z postele.+ Dohlídnu na to, aby vás nikdo nerušil, Vaše Chlupatosti. +Ale ještě než mu pláchne z dosahu, ho hezky políbí.+ Miluju tě. +Posbírá si po pokoji pár věcí a pak to tam zatemní a odhluční. Vážně se potřebuje zdravě vyspat.+

+S tím vším sejde dolů do obýváku, kde si udělá základnu. Nejprve zkontroluje jak jsou na tom jako smečka s financemi a jak jsou na tom jejich osobní účty. Pak otevře ne jeden, ale hned dva notebooky, aby se jí lépe pracovalo a dá se do hledání. Sem tam si udělá poznámku na papír, většinou jsou to míry. A když to jde s jednou rukou špatně, prostě to pero očaruje, aby psalo samo. Když má velký seznam věcí i s mírami, a zdá se, že na nic nezapomněla, jde do spodního křídla domu, kde jsou ještě nějaký prázdný místnosti. Vlastně tady už pěkně dlouho nebyla a osazenstvo sem zřejmě nanosilo vše nepotřebné. Sakra, to jí kazí plány. A tak odchycen prvního, koho potká, bohužel je to Derrek.+

S: Máš teď něco na práci?
D: Mám pořádně něco na práci, +ušklíbne se, ale pak mu lehce cuknou koutky.+ co potřebuješ, má královno? žiju, abych ti sloužil.
S: Bohové chraňte mě. +Zamrmle si pro sebe a kluk se ušklíbne ještě víc.+ Potřebuji vyklidit tady ten pokoj. Ano, celý. +Dodá, když na ni trochu vykulí oči, protože je tam toho hromada.+
D: Teď? na co zrovna teď.... +zavrtí hlavou a s trochou remcání se pustí do práce.+
S: I když bych nemusela, a mohla bych se koukat jak tě sdírám z kůže, tak ti pomůžu. +I když zřejmě kluk nemá ani problém s dvouset kilovou skříní. Sakra. To bude strašný průser jestli s Nicci budou...+ Jak se má Nicci?
D: To bys nejspíš měla vědět, ne? když jsi její matka.... +odsekne a odtáhne od zdi další skříň, a triko už má celé propocené.+
S: to tě ta dobrá nálada přešla brzo. +pozvedne obočí a rozhodne se, že tu poznámku přejde.+
D: nepřešla... +projde kolem ní s nějakýma umělýma kvítkama.+ Proč to tady sakra... pčich... vůbec máme?
S: to fakt netuším, je to hnusný. +Souhlasí s ním.+ Jé hele, to je.. och... +koukne se na obrovský obraz velkého děsivého vlka, jakože fakt obřího.+
D: jo Fenrir, děsně děsivý týpek. Ještě že už o něm nikdo několik století neslyšel...
S: počkej... chceš mi říct že je... +po zádech jí přeběhne mráz.+ Ne, další sračky fakt nepotřebujeme.
D: to teda... a Letta se má dobře, získala nějaký speciální body pro kolej, nebo co... +pousměje se.+
S: Letta? +Zarazí ji to jen na chvilku, protože jí nejprve nedojde, že je to její dcera.+ Tak to je bezvadný. +pousměje se měkce.+
D: Takže se staroušem budete mít...
S: +přimhouří oči a pozvedne obočí.+ kdyby tě slyšel tak tě spráská na jednu hromadu.
D: Možná... +připustí.+
S: Určitě. +přikývne přesvědčivě a vycení na něj zuby.+ ale ano, budeme. Nějaký problém?
D: Vůbec... ne. +Vyhekne, když se znovu vrátí a zbývá tam jenom pár věcí.+ Můj problém to není.
S: Jsi drzý. +zavrčí na něj, důkladně, až kluk trochu nakloní hlavu.+ Díky za pomoc, už to dodělám sama.
D: to sotva, pak dostanu mlatu od Starouše, že jsem tě to nechal dělat. +Zavrčí na ni a naprosto ignoruje, co řekla.+ Tak co, co máš v plánu dál?
S: +musí napočítat aspoň do padesáti, nebo by ho musela zmlátit sama.+ Koukej se. +Vytáhne svou hůlku a sešle kouzlo. Místnost je najednou celá čistá, zbavená prachu, pavučin, a také zatuchlého puchu.+ Teď mi můžeš pomoct měřit +pousměje se a dá mu do ruky pásmo a papír s poznámkami.+
D: +přeletí to pohledem a nakrčí obočí v hrozně moc podobném stylu, jako to dělá G. Z kluka roste dominantní vlk.+ Tady? +vykulí na ni vzápětí oči.+
S: Jo, tady, tak pomůžeš mi? +A další hodinu tam různě přeměřují a Derrek to zakresluje do plánku.+
D: Hlavně mi neříkej, že tu budeme i malovat. +Zasténá, protože to nenávidí ze všeho nejvíc.+
S: Ne, nebudeme, +potvrdí mu, a když se klukovi uleví, dodá zbytek.+ Ty budeš, za to, jak jsi drzí vůči svému alfovi.
D: ale...
S: žádné ale, máš si dávat pozor na čumák. Já tě mlátit na hromadu nebudu, tohle je efektivnější trest.
D: +propichuje ji fakt nepříjemným pohledem.+
S: uáááá úplně se tě bojím. +mrkne na něj.+ Tuhle a tuhle zeď světle šedou, zbytek na bílo. Máš čas tak... +podívá se na hodinky,+ do večera do osmi, pak přijede koberec, který položíš. +přeji ti příjemnou zábavu, fešáku. A klidně můžeš Nics napsat, jaká jsem děsná potvora.
D: Jsi zlá a zákeřná, moje Alfo, +a nečekaně se na ni vyzubí.+ To se mi líbí.
S: +protočí oči.+ Můžeš si vzít někoho k ruce. +povolí trochu.+

+Vrátí se do obýváku a zjistí, že už je dávno po poledni. No páni, strávili tam několik hodin a ani ho nezabila. Tomu se říká úspěch. A v hrnci na ni zbyly špagety, hmmm to voní. Vezme si vidličku a na prasáka to začne dlabat rovnou z hrnce, studený a přesto se rozplývá blahem.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 26 led 2020 01:54

Máš naprostou pravdu, moje krásná ženo. +pokýve vážně hlavou a oči mu pobaveně blýsknou+ Tak kino a večeři? To by šlo, rande jsme dlouho neměli. Půjdeš se mnou na rande? +nakloní hlavu na stranu a uculí se, trochu jak kluk, co čeká, že dostane košem, ale doufá, že ne:D+ Jo tak páprda? Jsi nějaká drzá se mi zdá, vůbec žádná oucta...+zamlaská nespokojeně a prsty jí přeběhne po žebrech ve škádlivém polechtání.+ No ale tvé stanovisko beru na vědomí. +zazubí se a plácne ji po zadku+ Dohlídni hlavně na to, ať se moc nepřepínáš. +poznamená vážně a hezky ji pak políbí nazpátek+ Taky tě miluju. +zamručí jí do rtů a vyprovodí ji pohledem ze dveří. A i když si myslel, že je tak přetažený, že nejspíš neusne, usnul prakticky ve chvíli, kdy položil hlavu na polštář. Probudí se o pár hodin později, kupodivu celkem odpočatý. Vstane a zamířií do koupelny, kde splní první slib a sice, že se oholí. Pak si dá rychlou sprchu a zamíří dolů, kde najde Syr, jak bagruje špagety z hrnce. Opře se o zárubeň a chvíli ji pobaveně pozoruje.+ Vypadá to, že žaludek se už trochu uklidnil, viď? +poznamená s lehkým úsměvem a dojde k ní.+ Myslíš, že na mě něco zbylo? +líbne ji na nos a nakoukne do hrnce+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 26 led 2020 20:37

+Má dojem, že musí každou chvilku prasknout, už snědla víc jak půlku hrnce, ale prostě... takovou chuť k jídlu neměla poslední dva měsíce. A to je co říct. S plnou pusou špaget a vidličkou těsně u rtů zvedne hlavu a zadívá se na svého drahého muže. Pomalu spolkne a provinile se uculí+. Nachytaná při činu. +Přisune k němu "SVOJE" jídlo, protože oni dva se vždycky rozdělí.+ I když ti to asi přihřeju, ať nemáš vředy. +Postaví to na sporák, jsa se udělat, to co řekla. Zamíchá to a houkne na něj přes rameno, i když ví, že stojí těsně za ní:+ S takovým hezounem půjdu na rande moc ráda. +pousměje se, potěšená, že se oholil.+ Ve městě jsem vytipovala jednoho doktora, mělo by to být na té klinice, jak jsi mě přinesl se zlomenou nohou... +řekne jakoby nic a pak se uprostřed pohybu zastaví, zamračí a koukne na něj.+ Divný. Nevím o tom, že bych někdy měla zlomenou nohu... +zamručí si spíš pro sebe, na podivnosti ve svém životě si už zvykla.+ Můžeme vyrazit, jak tohle ztrestáš. +Podá mu talíř plný kouřící dobroty a sama si zrekvíruje ještě tabulku čokolády. Té totiž není nikdy dost.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 27 led 2020 20:44

+pobaveně se zasměje tomu jejímu provinilému výrazu+ To je dobrý, nemusíš...+začne, ale to už zapne sporák, tak toho nechá+ Jo? Tak v tom případ mise splněna. +zatváří se spokojený sám se sebou+ Jo? Tak fajn...+přikývne a vezme si příbor, no pak na ni tak koukne+ Jo, to jsi měla. Připletla jsi se k úplňkovýmu lovu, schovala se před smečkou na strom a pak jsi mi přístála přímo u nohou. +osvětlí ji tuhle část minulosti a trochu se té vzpomínce usměje+ Byl jsem strašně naštvaný a vyděšený. Kdyby tě našli dřív, než já...+nedokončí, oba tuší, co by se asi stalo+ Tak to bude za chvilku. +pousměje se a pustí se do jídla, protože má hlad...no jako vlk. Za chvilku je hotovo a spokojeně se opře v židli+ Takže jdeme? +zadívá se na ni vyčkávavě+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 17 lis 2021 20:23

Syriana Spinnel píše:Je to to nejchytřejší vlče na světě. Přísahám, že v Dublinu budeme muset přinejmenším vymalovat. +pousměje se a když vejdou k nim do ložnice, kde to tak hezky voní, kde je to jejich. Pozoruje Gabriela, jak vypustí Sorinka a pak si sedne do ušáku.+ Přísahám, že jestli se dotkne jakákoliv část mého těla postele, tak okamžitě usnu. Natáhne si nohy a chvilku se jenom pase pohledem na těle svého dokonalého manžela.+ Nejzabezpečenější dům na světě včetně věznice... +Nechá si to v hlavě rozležet.+ Jestli se někdy něco podobného stane znovu, přísahám, že mě to zabije. +Koukne na Sorinka, který je jako lidský dítko zcela nekoordinovaný+ Povyprávím. +ukáže na něj prstem a pak s ním zahýbe v jasném gestu, kterým ho k sobě volá. Pak se mu usádlí na toliko známém klíně, rukama ho obejme kolem krku a hlavu zaboří do té jamky.+ Chyběl jsi mi každou vteřinu, co jsme byli v Dublinu. No, dělala... často jsme chodili na procházky, už skoro nepotřebuje kočár. Skoro se nepromněňoval, když kolem sebe neměl tolik ostatních vlků, nicméně dvakrát jsem musela vymazat paměť, když se proměnil venku... +zasměje se, protože ty výrazy lidí fakt nezapomene.+ Bojím se. +přizná mu neskrývaně.+ Ale pokud říkáš, že je to tu v pořádku, věřím ti. Není jiné město kde bychom měli být. Jsem hromsky unavená. A Sorin zjevně taky... +usnul totiž mezi hračkami.+ Omlouvám se, že jsem tě tu v tom nechala, hned ráno se vracím do služby, pane. +ňafne ho něžně zubama na té jemné kůžičce.+


To je, nejspíš po mamince. +pousměje se, ale pak mu pohled potemní+ Nestane. O to se postarám. +pronese a myslí to zatraceně vážně; dojde k ní a pohodlně si ji usadí na klíně, obejme ji a hezky si ji u sebe schová. Poslouchá ji a musí se usmát+ Klika, že umíš kouzlit a podobný nehody snadno vyřešíš. Naše děti z tohodle důvodu většinou až někdy do čtyř, pěti let nemůžou nikam mezi obyčejný lidi. Bereme je tam až když chápou, že se jinde než mezi svými, proměňovat nesmí. +poznamená; trochu se odtáhne, aby na ni viděl a zadívá se jí do očí+ Máš moje slovo, že sem už neproklouzne ani myš, aniž bysme to okamžitě nevěděli. +slíbí jí a jemně ji políbí na čelo+ No jo, to bylo rychlejší, než jsem čekal. +konstatuje pobaveně+ Myslím, že bysme měli následovat jeho příkladu, co myslíš? +aniž by ji pustil z náručí, úplně lehce se zvedne z křesla a přenese ji do postele, kde ji starostlivě uloží+ To je v pořádku, lásko. Chápu, proč jsi musela pryč. Důležitý je, že už jsi zpátky...+skloní se a políbí ji pomalu a dlouze. Pak dojde ke spícímu synkovi, jemně ho zvedne a uloží ho do jeho vlastní postýlky.+ Pro dnešek...zítra už bude spát ve svém pokoji. +pousměje se a rty mu zvlní poměrně jednoznačný úsměv. Jo, trochu soukromí určitě ocení oba.+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron