Hlavní sídlo smečky

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Victoria » 01 kvě 2020 19:31

+přemístí se tam a doufá, že to není nějaká hodně emergency šílená situace, do který se nehodí nosit dítě, ale všude je klid, tak se trošku uvolní, a uculí se, jak se Zo v náručí otáčí, aby všecko viděla, a dům ji hnedka zaujme+ No tam půjdeme, ano. +souhlasí, a vyrazí tím směrem, pač nepochybuje, že už o ní všichni vědí a někdo ji brzo najde+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Smečka » 01 kvě 2020 19:57

+je vyslaný svou královnou jako uvítací výbor, kteréžto role si nesmírně váží. A když zavětří, koho že má vlastně přivést, musí se uculit. Seskočí dolů těch pět schodů, co vedou z verandy a během skoku změní formu, takže na zem už doskočí čtyři velké, měkké tlapy a vstříc Vicky jí kluše vlk velký jako poník, zubatou tlamu pootevřou, jazyk mu visí ven a je naprosto zřejmé, že je to veselý úšklebek. Kousek před ní se zastaví a hravě ňafne. Počká až dojdou k nim, postaví se Vicky po boku a po očku pozoruje holčičku v její náruči, která z velkého a očividně hodného vlka nemůže odtrhnout oči. Ve dveřích domu stojí Will a kroutí hlavou+ Někdy mám pocit, že tenhle šašek zamrznul v pubertě a hodlá v ní setrvat až do důchodu. +konstatuje pobaveně a podívá se na Vicky+ Vítej u nás. Obě vítejte. +usměje se i na Zoe a ustoupí, aby mohly projít+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Victoria » 01 kvě 2020 20:07

+taky se trošku uculí, když ho uvidí, pač si ho pamatuje, a Zoe teda dost kulí oči, pač to ještě určtě neviděla+ Baf? +ukazuje prstem na obrvlka, a kouká na mámu, jestli se taky kouká+ To není pejsek, to je vlk, víš? +musí se zasmát, a když k němu dojdou, nejdřív natáhne ruku, a jestli jí to dovolí, podrbe ho za ušima+ Baf. +usoudí Zo stejně, pač to je ještě pod její rozlišovací schopnost, a natahuje se po něm div neypadne z náruče, ale když dojdou až k domu, kde stojí cizí pán, tak se chytí mámy a trochu se jí schovává na rameni, ale pozoruje ho, nic si ujít nenechá+ Díky. +usměje se Vicky+ To my známe z domova. +uculí se, a hledá mu v obličeji stopy po obavách+ Děje se něco vážnýho? +zeptá se opatrně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Syriana Spinnel » 01 kvě 2020 20:59

*Sfuní si to ze schodů dolů, a to že je jak valící se koule není třeba zdůrazňovat. Nebo má minimálně ona takový pocity.* ahoj krasavice *obejme Vicky a natáhne ruky k Zo, jestli k ní půjde* tomu říkám fofr. Ale díky, dneska jsem se vzbudila za Gabrielova trochu panického hlaholu, že jsem dva metry nad postelí, a ať přestanu dělat blbiny. A já to nebyla. Pak byl panický hlas ještě trochu výraznější. *Will jenom protočí oči, protože kolem něj nedávno proletěla sada nožů. To teprve byla panika. Ten Gabriela řev ráno, to byl slabý špásek.* Pro Zo tady máme výborné jahůdky, co prcku, dáš si? Jsou výborné, strejda pro ně musel až do Portugalska, viď Dave *podrbe vlka za ušima a ten jen bezmocně zavyje*
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Victoria » 01 kvě 2020 21:08

Obi. +poznamená Zoe, kterou evidentně nic nefascinuje tolik, jak Dave+ No jo, my máme doma Robina. +přikývne Vicky+ Ale ten je teda trošku... menší. +uculí se+ Ahoj. +otočí se, když uslyší hlas Syr, a poněkud přijde o řeč+ Nene! +vykulí oči a neomylně s nima sklouzne na její břicho, který teď nejde úplně přehlídnout, a pak se děsně rozculí+ teda jojo! +zazubí se+ to je božíííí! +zajásá, tím spíš, že si pamatuje, jak se toho obávala+ Gratuluju! +obejme ji pořádně+ Hele Zo, teta má mimi v bříšku. +uculí se+ mimi. +zopakuje Zoe nedůvěřivě, ale vzít se nechá, je docela společenská+ ano. +oznámí velmi slušně, že si jahody rozhodně dá+
ty seš samý překvápko. +culí se+ kdy to čekáš? a co to bude? +má plno dotazů+ oh... +to teda trochu nadšení zarazí+ a ty myslíš, že... +kývne k břichu a kousne se do rtu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Smečka » 01 kvě 2020 21:41

+Will se jen pousměje na Vicky reakci.+ Tak jo, necháme vás v klidu. Jestli se malá nebude bát, vezmeme ji s sebou, dole v herně jsou další děti. Dohlídneme na ni. +koukne na Vicky a usměje se+ Dave? +koukne na vlka, který si zatváří uraženě a zamíří ven z kuchyně+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 01 kvě 2020 21:48

+přemístí se nahoru do svého pokoje krátce před tím, než dorazí návštěva. Vyjde z pokoje a zamíří dolů, odkud slyší povědomý hlas+ No ahoj, to je mi ale vzácná návštěva. +usměje se a jde Vicky obejmout+ Ahoj Zoe, pamatuješ si mě? Asi moc ne, co. +usměje se na holčičku, která strašně moc vyrostla+ Jsem ráda, že tě z toho překvápka nekleplo. +uculí se pobaveně na Vicky+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Syriana Spinnel » 01 kvě 2020 22:19

*z toho jejího nadšení má radost, je to tak hezky upřimný, že to moc potěší* no už to tak asi vypadá *směje se, protože to jinak nejde. Chová prcka a kdyby byla teochu větší, tsk by jí možná řekla, že to mimi celý spapala, a malý holčičky že má ráda taky, ale Zo by z toho mohla mít ješte nějaký trauma tak radši nic.* no já doufám, že co nejpozďěji, teď je to 28. Týden a co to bude, musíš zjistit u pana otce. Ten jedinej to ví *sedne si vbobýváku a vyloží si nohy na stůl a spiklenecky se nahne k Vicky* jsem tu jak ve vězení, pod dohledem 24/7 proto jsem se nemohla ani stavit, *vyzubí se na B., která musela obehnat barák clonou aby se nemohla přemístit pryč* ale k věci, dámy *zvážní* jsme tu proto, že je potřeba teochu zkrotit tady toho malýhi démona. Nejen že děsí obyvatele domu, ale taky mě ponouká k proměně. A to fakt nechceme, musí tam vydržet ještě aspoň *zamyslí se* dobře reálně aspoň 5 týdnů. Nápady? *přivolá si chlazené nealko pivo a zbytek těch jahod*
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Victoria » 01 kvě 2020 22:31

+Zoe se trošku stydí, pač to je docela hodně lidí najednou, ale mimi ji zajímá a trošku prstíkem píchá do břicha, jako by čekala, že se něco stane+ Jo, mimi tam bydlí, dokud nebude dost velký, aby mohlo za náma na svět. +uculí se na malou+ Udělej radši malá. +navrhne, a Zo teda poslušně pohladí břicho+ 28. týden je super. +usměje se fakt potěšeně, protože to už je za hranicí přežití, a to je moc dobře+ Ty seš tu taky! +zazubí se na Bí a přivítá se i s tou+ No, asi moc nepamatuje. +usměje se omluvně+ Zlato půjdeš s dát jahody s.. uh... s pejskem? +navrhne a doufá, že to Dave neslyšel :D+ Já za chvlku přijdu jo? +prohrábne prckovi vlásky, a Zoe se teda nechá odnýst a dokonce jim zamává+ Tak to budeš mít další překvápko. +uculí se, že neví pohlaví+ V proměnách se moc nevyznám, vím akorát to, cos mi říkala ty. +posadí se do křesla naproti a nohy stočí pod sebe+ Vlastně... sem dost překvapená, žes to vydržela tak dlouho. +přizná se+ A co se týká tý magický stránky, to je různý... já sem třeba v obou těhotenstvích cítila změny ve svý magii, měla jsem věštecký sny, ale holky se samy neprojevovaly. Sophi začala kouzlit až asi před rokem a půl a Zoe ještě vůbec. +pousměje se+ Ale je to děsně individuální, třeba bráchova dcera se projevovala už v těhotenství, hojila mámu. Nevím o nikom, kdo by to měl tak divoký... ale co vím, tak se občas ty projevy dítěte dají na jistou dobu... spoutat, nebo potlačit. +zamyslí se+ Nicméně tvoje situace je poměrně specifická. +uculí se+ Tak těžko říct, jestli to bude mít podobný účinky.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sídlo smečky

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 01 kvě 2020 22:47

+zatváří se orientálně, ve stylu jen-plním-rozkazy-svého-alfy, když Syr zmíní clonu proti přemístění a pokrčí lehce rameny, jakože co se dá dělat:D+ No jo, já jsem tak nějak všudezdejší, poslední dobou. +uculí se+ +Když Syr nadnese problém, je chvíli potichu, něco podobnýho popravdě trochu čekala. Všechno na její situaci je nestandradní, nemá na tohle sakra žádný precedens a to ji trochu stresuje. Trochu dost.+ No, ohledně potlačení proměny jsme měly....máme...+opraví se+ dost značnou pomoc v našem sousedovi. +poznamená; pak poslouchá Vicky a faktem je, že žádná jiná možnost asi není+ Budeme to muset zkusit. Protože pokud se Syr promění...v lepšním případě předčasně porodí. Na to jsme víceméně připravení. +jo, naprosto profesionální poporodní oddělení už vzniklo dole, v rozšířené části suterénu. Jako nejlepší soukromá klinika. Je fajn, když peníze nejsou problém+ I tak by ale bylo lepší, aby to bylo spíš později, než dřív. +dodá+ A přiznám bez mučení, že s tímhle druhem magických rituálů mám zcela nulovou zkušenost. Ale rychle se učím...+pousměje se a koukne na Vicky+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron