Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Victoria » 05 lis 2016 00:06

Já jenom tak sonduju. +zazubí se. to jo, vlkodlak nemusí mít dítě vlkodlaka, ale může mít dítě normálně, ne? Jako Lupin s Tonksovou :D+ Ježiš, to je hrozný. +povzdychne si, a koukne na Sophii a je děsně ráda, že jsou obě v pohodě+ Kdybych mohla nějak pomoct... +usměje se, a myslí magicky, pač z krve poněkud omdlívá+ Joo, ta si na mě ani nevzpomene, zato já budu bulet jako želva. +zazubí se+ Tak kdyby něco, tak volej jo. +stiskne jí ruku+ A ještě jednou dík moc. +zvedne se k odchodu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 05 lis 2016 02:41

(ono je to s tím vlkodlačím rozmnožováním složitější :D jednak teda každá knížka, seriál, film má vlastní vlkodlačí specifika, ale mám dojem, že ve většině případů nemůže mít žena-vlkodlak děti, protože je každý úplněk nucena změnit formu, nemůže tomu zabránit a fyzická náročnost proměny způsobí potrat nejpozději ve třetím měsíci těhotenství. Lugaru jsou jiní v tom, že se jako lugaru rodí. Takže přestože se žena během těhotenství promění, nepotratí, i když se v pokročilejším stadiu těhotenství nedoporučuje měnit formu častěji, než právě jednou měsíčně. Mám dojem, že jsem už se Syr řešila, jak to u lugaru je a jestli se jim rodí děti, nebo vlčata:D Takže rodí se jim děti, ale mám dojem, že jsem psala, že jsou schopný proměny už krátce po porodu (a nebo do pár týdnů/měsíců, už si to nepamatuju). Nevím, proč si tyhle věci hned někam nepšíu :D :zed: )
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 06 lis 2016 09:53

+Přesně jak napsala B. V případě Lupina a Tonksové, byl vlkodlak Lupin, takže to bylo v poho.+ díky, vážím si toho, ale s tímto si musíme poradit sami... Ale jdi, nebudeš bulet, budeš si užívat že máš chvilku času jen pro sebe a tvýho Byrona a pak si ji tu vyzvedneš.+ Jasný, neboj se. Kdyby něco volám. +Mrkne na ni.+ Užijte si to vy dva, hezký výročí +Vyprovodí ji ke dveřím, nechá ji aby se pomazlila se Sophi ale pak se s malou otočí a něco jí začne ukazovat, aby neviděla jak máma Vicky mizí a nezačala plakat.+ Tak pojď piškotku, schová mléčko do ledničky a vezmem tě za strejdou Gabrielem, moc se na tebe těšil víš? +Pohladí ji po ručičce a malá se na ni culí a tahá ji za červený vlasy.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Victoria » 06 lis 2016 17:40

+Dobře dobře, nehádám se :D+ Tak jo, držím palce. +usměje se, vtiskne Sophii pusu do vlásků+ díky moc. +mávne na ni ještě, a nenápadně se vyplíží zadem, ještě se párkrát ohlídne, ale malá vypadá v pohodě, tak zamíří zpátky ven z domu, někam kde se dá přemístit. Na jednu stranu se děsně těší a na druhou stranu je jí z toho úzko, i když ví, že to zvládnou, a pak se přemístí domů za mužem+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 11 lis 2016 20:57

Syriana Spinnel píše:+Koutky jí nepatrně cukají, ale snaží se udržet vážnou tvář, když tak vyjmenovává své královské ctěné vlastnosti.+ No, já jsem jí to slíbila, pamatuješ, říkala jjsem ti o tom. Slíbila jsem, že se o to mrně spolu postaráme.... +povzdechne si.+ Vím, že to byl neuvážený slib, ale... vzhledem k jistým okolnostem, které vylučují možnost..... jo, ráda bych se ho ujala. +koukne na něj s nadějí v očích, že by to pro ně mohl být další krok, nebo posun někam dál.+ tak pojďme. +A s tím vyběhne z pokoje francouzskými dveřmi k lesu, kde se promění a běhají tam spolu dlouho předlouho.+


Já nejsem proti, zlato. Naopak, rozhodně se o to malé musíme postarat. +usměje se na ni měkkce+ Prima, tak jdeme. +zablýskne mu v očích a do lesa už vbíhá jako velký, tmavě šedý vlk.+

+aaa abysme zase spojily linky, tak popojedem. Po návratu z lesa jde do kanceláře něco probrat s Willem, což jim zabere docela dost času, takže když konečně sejde dolů, akorát zaslechne jak se Vicky přemístila domů a Syr je zrovna pod útokem malé, culící se pizizubky :D+ No néé, jakápak vzácná návštěva zabloudila do našich lesů. +ozve se, dojde k nim a usměje se na Sophie+ Doufám, že se mě nebudeš bát, princezno. +je vidět, že je maličko nejistý, ale očividně už jí zcela propadl:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 12 lis 2016 11:03

Podívej piškotku, kdo to k nám přišel +měkkce se na Gabriela usměje, když přijde k nim.+ Ahoj zlato +nakloní se a dá mu letmý polibek a prcek je přitom tak děsně zvídavě sleduje, ale nevypadá to, že by měla plakat.+ Cítíš jak voní? +zavlní na G obočím.+ uplně jak nějaký zákusek. +zasměje se+. Prosim tě, dal bys to do ledničky? +podá mu tašku s mlékem.+ Koťátko, ukážeš nám jak umíš lozit? +Ehm jo, Syr je z ní lehce perplex. Položí malinkou na měkoučký koberec a lehne si na břicho taky na zem a povytahuje hračky a celkově si to spolu užívají, až je z toho Sophi uplně unavená.+ ale ale, copak?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 19 lis 2016 02:24

Zákusek? +zvedne obočí a zasměje se+ Tohle asi před jejími rodiči radši neříkej. +zašklebí se pobaveně+ Jo, jasně. +vezme od ní věci a jde je uložit do kuchyně. Když se vrátí, najde Syr, jak leží na břiše před Sophie, která leží před ní, obklopené hračkami a ten pohled ho naplní současně dojetím i lítostí. Sedne si na zem, zády se opře o pohovku a s lehkým úsměvem je pozoruje. Když začne být malá evidentně ospalá, zvedne ji a sedne si do křesla a úplně samozřejmě si ji uloží v náručí+ Uděláš jí jídlo? +vzhlédne na chvilku k Syr, než zase sklopí oči k Sophie, která ho pozoruje s nanejvýš vážným výrazem. A co chvíli široce zívne, čemuž se musí pokaždé usmát a jemně ji hladí po vláskách+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 22 lis 2016 14:33

+koukne na něj trochu provinile.+ Já ji přece nesním, jenom tak voní! +Si tam v klídečku hrají a sem tam se zadívá na G, jak je uvolněný a je to hezký. Jako by byli uplně normální rodinka.+ jasně, hned jsem zpátky +na chvilku se ještě zastaví ve futrech a užívá si pohledu na něj, než odběhne nachystat láhev s mlíkem.+ Nakrmíš ji? očividně to s piškotkem umíš +podá mu flašku, když ji má u sebe tak uvelebenou.+ Hele, myslíš že bychom ji měli okoupat, než půjde spát? Vicky o tom nic neříkala....
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 23 lis 2016 22:57

Vždyť já vím, jen tě trochu zlobím. +zazubí se na ni a zatímco chystá malé večeři, něco jí tam zaujatě potichu povídá a Sophinka ho úplně fascinovaně pozoruje, soustředěně si ožužlává pěstičku a co chvíli se uculí. Zdá se, do sebe navzájem asi zamilovali. Když se Syr vrátí, vzhlédne k ní a usměje se+ Jo, zkusím to, myslím, že to zvládneme. Viď, zlatíčko? +usměje se na Sophi, vezme si láhev a úplně profesionálně malou nakrmí+ No, řekl bych, že asi jo. +koukne na Syr zamyšleně a odloží láhev na stůl+ Mám dojem, že se malý děti koupou každej den, ale už si to moc nepamatuju. +pokrčí lehce zahanbeně rameny+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 29 lis 2016 09:39

Tak ti nevím, jestli bych neměla začít žárlit +pronese se smíchem v hlase, když se vrátí.+ hmmmm hmmm +kroutí si na prst vlasy.+ tak jo, okoupeme ji, +vidí jak už je celá unaveňoučká. Pak přímo uprostřed obýváku vykouzlí dětskou vaničku a než ji Gabriel nakrmí, tak do ní donese tak akorát vodu. Taky přinese super měkoučký ručník a někde splaší i kačenku.+ Tak piškotku... +vezme si ji od něj a vysleče ji a pak opatrně posadí do vody.+ Podívej, to je príma co? +No a za chvilku jsou celý zráchaní, jak Sophi cáká rukama.+ Náhodou, lásko, vedeš si skvěle +musí ho fakt pochválit, protože je prostě.... úžasnej a mega sexy. Když malá několikrát mohutně zívne, tak ji vyndá, osuší a obleče do pižámka.+ Půjdu ji uspat jo? +přitulí se k němu i s malou v náručí a něžně ho políbí.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník