Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 29 dub 2023 12:42

+Na chvilku se zamyslí co s tím vším má Dean společného.+ Já vám nevím, ale podle mě, by to použil Jade jen sám pro sebe a svý úmysly, a ať už Deanovi pověděl cokoliv, nemyslím si, že by to mělo být jak oodměna. +I když jí je taky uplně jasné, jak by tohle Jade mohl zneužívat.+ nejsem si jistá, že vůbec někdo ví, co to znamená, nebo jaké schopnosti někdo může získat. Nicméně nevěřím tomu, že má všechno. Možná má plášť ok. A hůlku která je rozbitá na kusy a hledá způsob jak ji opravit. Což samo o sobě je těžký, ne-li nemožný. A kámen nemá určitě. Podle mě, není nutný Jadea konfrontovat a už vůbec není šance, aby zjistil jak jsme na to my přišly. Přece jen... +koukne na Vicky+ nejsi mrtvá, takže jsi nám a ani nikomu jinému nemohla nic říct. Pokud ti to ale pomůže, můžete zůstat na nějaký čas tady, i s Byronem, takový prázdniny v Rumunsku. Nebo můžeme použít Fideliuse. Jsem přesvědčená o tom, že tvým prckům nic nehrozí. +Snaží se Vicky uklidnit.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 29 kvě 2023 22:04

+poslouchá jejich nahlas vyslovený myšlenky a domněnky, je ale úplně potichu. Všechno si to postupně znovu probírá, spojuje s nitkami náznaků a narážek za celou dobu, co Jadea a Deana zná.+ Deana potřebuje k tomu, aby získal kámen. +už ve chvíli, kdy to říká, si je jistá, že to je pravda+ Nevím jak, k čemu, ale potřebuje ho a kvůli tomu taky musel složit Neporušitelný slib. +zvedne oči a zadívá se na Vicky+ Nejspíš přesně na totéž potřeboval i tebe...+nechá to tak nějak viset ve vzduchu+ Takže bych byla taky pro, abys zatím zůstala tady, s holkama, s Byronem...ale taky si nemyslím, že by něco holkám hrozilo. +že by ale nic nehrozilo jí samotné neřekne, protože to by byla lež a všichni to vědí+ A my zkusíme zjistit, jestli je potřeba nějak zasáhnout, nebo z toho žádný větší bordel nekouká...+zadívá se na Syr+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Victoria » 04 čer 2023 12:52

jo... jo. +přikývne, když je tak poslouchá, a trochu se stydí, že je taková hysterka+ Jo. +nadechne se zhluboka+ Byron mě zabije. +povzdychne si+ Tady, nebo na Tvrzi... musím mu zavolat. +koukne z jedný na druhou+ Ale buďte opatrný, jo? Myslím, že nikdy nic tak strašně moc nechtěl, jako tohle. A není nic, co by pro to neobětoval. +polkne trochu+ No, co by udělal sám pro sebe... nebo pro Deana, to je jedna věc, ale... každej člověk na světě má někoho, kdo mu umřel. +zamumlá. Představa, že se vrátí někdo milovanej je silná motivace, za kterou by si mohl koupit cokoliv na světě. Stejně jako představa, že někoho milovanýho Jade oživí, a pak zabije, třeba stokrát za sebou a pořád dokola+ Ale já nejsem dostatečně morálně silná, evidentně. +ušklíbne se nevesele, jakože ona mu v tom zabraňovat rozhodně nepůjde+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Victoria » 04 čer 2023 12:52

jo... jo. +přikývne, když je tak poslouchá, a trochu se stydí, že je taková hysterka+ Jo. +nadechne se zhluboka+ Byron mě zabije. +povzdychne si+ Tady, nebo na Tvrzi... musím mu zavolat. +koukne z jedný na druhou+ Ale buďte opatrný, jo? Myslím, že nikdy nic tak strašně moc nechtěl, jako tohle. A není nic, co by pro to neobětoval. +polkne trochu+ No, co by udělal sám pro sebe... nebo pro Deana, to je jedna věc, ale... každej člověk na světě má někoho, kdo mu umřel. +zamumlá. Představa, že se vrátí někdo milovanej je silná motivace, za kterou by si mohl koupit cokoliv na světě. Stejně jako představa, že někoho milovanýho Jade oživí, a pak zabije, třeba stokrát za sebou a pořád dokola+ Ale já nejsem dostatečně morálně silná, evidentně. +ušklíbne se nevesele, jakože ona mu v tom zabraňovat rozhodně nepůjde+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Předchozí

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron