Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 11 lis 2018 16:07

+ještě se usmívá, když vejdou do obýváku, kde je pozdraví viditelně nervózní Will a to mu připomene, že vězí až po krk ve sračkách. Úsměv zmizí a oči mu potemní, když si sedne do křesla a zachmuřeně zírá z okna. Nedokáže se ale nějak přinutit, aby o tom začal mluvit sám a proto je opravdu vděčný, když se toho ujme Syr. Opře se a nechá ji, aby se mu probírala ve vlasech. Celou dobu neřekne nic, nepřeruší ji a neudělá to ani nikdo jiný. Když domluví, rozprostře se poněkud tíživé ticho. Není příjemné zjistit, že zrada, které se dopustila Siana je vlastně i teď kouše do zadku.+ David zůstane s tebou. +ozve se pak do toho mohutnějícího ticha, vezme Syr za ruku a přitáhne si ji zpoza křesla k sobě a vzhlédne k ní+ Má výcvik, který by se mohl rozhodně hodit v případě, že by někdo chtěl mé nepřítomnosti využít. A kromě toho je nutné, abych tam měl svou pravou ruku. +podívá se na Willa, který jen krátce přikývne+ Vezmu si s sebou dalších pět vlků, to bude stačit. +zvedne koutek v neveselém úšklebku+ Nakonec, jedeme jen vyjednávat, ne válčit, že ano? +je to ale spíš řečnická otázka, odpověď na ni neočekává+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 11 lis 2018 16:45

+Klidně se nechá stáhnout na klín, když začne Gabriel mluvit. Ten dojem jak se na ně valí hromady skal vyvolal fakt poněkud tíživé ticho. Jenže v okamžiku naznačení, že by toho mohl někdo využít, jí vyletí ruka až k ústům a trochu nepříjemně překvapeně se na něj podívá.+ Merline... to mi vůbec nedošlo, že by toho mohl někdo využít +řekne lehce šokovaně a představa že tomu bude čelit jen s Davem, kterému může věřit je... Podívá se na zmíněného, co on na to...+ Tak jo, omlouvám se za tamto předtím.... +řekne vážně, opravdu by nerada kdyby jediný spojenec, který jí zůstane, ji chtěl třeba zabít za žertík :P+ pět +zkousne si ret a přemýšlí nad tím. Celkem sedm, proti celé smečce, kdyby se něco posralo. Ježiši, asi bude tentokrát zvracet ona. Něco z toho pocitu se jí asi odrazí v očích.+ Dobře +řekne nakonec neochotně.+ Jde přece jen o obchod. +přesvědčuje spíš sebe, než je.+ Fajn, zbývá nám fakt málo času, takže Wille, odepiš jim prosím něco v tom smyslu, že přijímáme pozvání a bla bla bla, ale zaonač to tak, jakože spíš jede Gabriel na kontrolu jak to tam funguje, aby si nemysleli, že písknout a my jak zatracení čoklové poběžíme. +tváří se fakt celkem děsivě, alfa mód v plné síle.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 11 lis 2018 17:52

Nemyslím, jen někdo ze smečky. Máme nepřátele i venku...+například rumunské vlkodlačí smečky, které jim zatím šly vždycky z cesty+ Zvládneme to. +políbí ji na spánek a fakt doufá, že to tak bude+

D: V pohodě, madam. Už jsem na to skoro zapomněl. +mrkne na ni smířlivě+
W: +beze slova kývne, nějak mu z toho všeho není do řeči, tak jen krátce pohlédne na Gabriela a jde vyřídit korespondenci+

Přesně tak, jenom obchod a zasraná politika. +ušklíbne se kysele a podívá se jí do očí+ Bude to dobrý. Slibuju. +poví jí pak tiše, ale odhodlaně+ Vyřešíme tyhle sračky jednou provždy a pak se vezmeme. +pošeptá jí a opře se čelem o její a trochu se pousměje+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 11 lis 2018 21:22

+jen musí zamrkat, protože tohle je čím dál tím lepší. Vážně, Vlkodlačí smečky... no prima. Ješět by mohla být skvělá válka o území a genocidu lugaru atp.+ No... přinejhorším budem vládnout i vlkodlakům, jsem přece nejlepší z nich +ušklíbne se hořce, ale ta představa... byla by zajímavá ve chvíli, kdy by nestály po kolena v hovnech. Když se ti dva rozprchnout plnit své povinnosti, přivine se k G.+ Jo, to si piš, vezmeme se a už nikdy tě nikam nepustím. Pamatuješ si jak jsem se vrátila z výměny manželek, řekl jsi mi, ať už tě nikdy nenechávám tak dlouho samotného... Tohle pro mě bude peklo +přizná mu.+ Vážně doufám, že to aspoň k něčemu bude.+

Další čtyři dny vše probíhá ve sledu porad, plánování, vyřizování všech neodkladných schůzek, akcí a věcí. Syr je zavalená papíry a Gabriel jezdí celý dny po městě a vyřizuje věci venku. Večer a v noci pak tráví každou vteřinu spolu v jejich ložnici. Až se na sklonku jednoho dne, šest dní před úplňkem, objeví před domem Rebecca, a Syr s ní vyrazí na rozlučku se svobodou.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 11 lis 2018 22:21

No vidíš, můžeme expandovat. +konstatuje to vládnutí vlkodlakům. Když už je všechno tak nahovno, je potřeba aspoň vtipkovat+ Jo, pamatuju. +přikývne tiše+ A proto tu americkou bandu nesnáším ještě víc. +zavrčí pak+ Pro mě taky, to mi věř. +povzdechne si, přitulí se k ní a vdechne její vůni+ Jo, to teda taky sakra doufám.

Následující dny jsou hektické, všichni jsou podráždění, nervózní, ale přesto spolupracují bez potíží. Každou možnou chvíli tráví se Syr, pokud možno o samotě. Je mu proto trochu líto, když pak šest dnů před úplňkem vytáhne Becca Syr na rozlučku. Má trochu podezření, že mu možná trochu kecá, ale teď to nehodlá vytahovat. Na to třeba bude čas jindy. A třeba už se o tom ani nikdy nezmíní...
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Payne » 11 lis 2018 22:23

+a pár hodin po odjezdu Syr, dorazí Payne, mírně rozladěná, když projde portálem s taškou svých věcí a brašnou s noťasem přes rameno. Ono je to vlastně fuk, kde se bude užírat obavami. Jestli doma nebo tady.+ Hola hej, kde jste kdo...+zavolá, když vyjde z portálu a položí tašku na zem+ Nikdo? Tak to si tu večeři udělám jen pro sebe...+povzdechne si záměrně dost nahlas a uculí se+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Smečka » 12 lis 2018 06:33

Dave: +No to snad... zamračí se, protože se mu zdá, že v domě cítí někoho jiného... Proběhne domem a neomylně slyší tep srdce z kuchyně.+ Ježiši Kriste ženská, co tady děláš? +vykulí na ni oči.+ Chceš snad aby tě někdo sežral? +Vrtí hlavou a musí uznat, že děvenka poněkud vyrostla.+ Ehm, večeře, slyšel jsem dobře? +teď už se ale uculuje, až se mu dělají dolíčky a taky vytáhne telefon a pošle smsku Gabrielovi, aby se jako neřeklo, že maj v domě větřelce a ani to nenahlásí+. Pomůžu ti? +nabídne se zcela dobrovolně.+ S čímkoliv +dodá trochu vyzubeně.+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Payne » 12 lis 2018 18:21

Coby, přijela jsem na prázdniny a dohlídnout, abyste tady moc nezvlčili, když se vaše královna dovolenkuje. +uculí se na něj+ A mě by nikdo nesežral, to se neboj. +ubezpečí ho sebejistě, vezme si tašku a zamíří do svýho pokoje, který tady má přidělený+ Nejspíš slyšel. +přikývne souhlasně a uculí se+ Jo, hlavně s ujídáním, že jo? To je mi jasný. +odmávne ho pobaveně+ Chci si vyzkoušet nový recept, co jsem vymyslela. Budete pokusní králici. Vlci. To je fuk. +zasměje se a vyběhne po schodech do svého pokoje+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 12 lis 2018 18:32

+vážně, vážně hodně není rád, že je Syr pryč, protože má pocit, že z toho tady zešílí. Nejvíc ze všeho ho štve, že kolem něj všichni chodí jako kolem časované bomby s neurčeným časem výbuchu. Takže je vlastně docela rád, když mu Becca napíše, že k nim na pár dnů přijede Payne. Protože ta kolem něj určitě po špičkách chodit nebude. Pobaveně se ušklíbne, když si přečte zprávu od Davea. No jasně, kdo jinej se kolem ní taky může motat. Zavrtí pobaveně hlavou, nasedne do auta a vyrazí domů. Vsadí totiž svoji pravou ruku, že dnes bude opravdu speciální večeře. Možná se o ni jeho smečka i porve. O tu večeři, samozřejmě. I když...ucullí se pobaveně+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Smečka » 12 lis 2018 22:05

Dave: +mmm +nakloní hlavu trochu na bok a znovu a velmi velmi důkladně si ji celou prohlídne.+ Možná nesněd, ale kousnul by si určitě. +mrkne na ni a pak ji celej večer lehce (na něj vlastně skoro vůbec!) oblažuje svou přítomností a duchaplnými poznámkami a řečmi. Až mu Will řekne, že je nejspíš ještě nezletilá. Na čež Dave lehce konsternovaně zůstane hledět. Ale druhej den nachystá snídani on Payne. Den a noc uběhne v dalším zběsilém tempu a lidi se ptají kam se Syriana vytratila a je to tam fakt jak na šílené horské dráze. Gabriel jim nic moc neřekne a za další den pípne Payne nějaká smska a ona se zas sbalí.+ Tak se měj krásko, a zase se stav +uculí se na ni David při loučení. Ten večer na sklonku západu slunce se vrátí i Syriana.+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron