Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 24 led 2019 20:46

A je ti známo, že jí je sedmnáct a je zadaná, jo? +zvedne pobaveně obočí a uculí se. Jde za ním a zvědavě si to tam prohlíží, pravda je, že všude nebyla a vlastně neměla úplně představu, jak rozlehlý to tady je+ Jo, to chápu, taky jsem na svý mazlíky velice opatrná. +cukne koutky+ A tak mě napadlo...nemáte náhodou ten útok na smečku natočenej? +koukne na něj tázavě+ Kamer jsem tu viděla dost...+poznamená; byla by to zas další výhoda pro ni, kdyby mohla přímo vidět, jakým způsobem Rollo útok vedl. O tom, jak mocný je, sice takhle moc nezjistí, ale že se mu skoro povedlo oblbnout Syr...naznačuje docela dost.+ Tak hangár...+uculí se+ Taky jeden mám. Bydlí v něm Drobek a pár kousků z mojí sbírky, který tak často neberu na projížďky. Ale z větší části slouží jako sklad Guns. +pousměje se+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 24 led 2019 21:11

Gabriel píše:Krizi stře...+zakucká se trochu, nechce se smát, ale nemůže se pomoct+ I ty jedna stařešino. +uculí se a pohladí ji po stehně+ No, když to takhle vyjmenuješ, zní to, jakože vážně potřebujeme dovolenou. +zamračí se taky trochu a udělá si mentální poznámku, že jakmile vyřeší Rolla a ty dvě prokletý čubky ve Státech, na tý chatě se zabarikádují nejmíň na týden+ Jo, to si myslíš zcela správně. +přikývne spokojeně+ Je fajn vědět, že umí reagovat opravdu neprodleně. +cukne trochu koutky, vjede do garáží a zastaví+ Doufám, že se ti rande aspoň trochu líbilo. +podívá se na ni, pak se nakloní a políbí ji+ Mě totiž jo. +sdělí jí s úsměvem, než vystoupí a zamíří do domu+


být tebou moc se nesměju, nejsem si totiž jistá, kolik těch sraček ještě zvládnu. Jsem stará a unavená. +pronese cynicky ale pak se pousměje, když se k ní tak natočí.+ Líbilo se mi být s tebou. +Mroukne mu do rtů po polibku. Ještě jdou za ruku, když narazí na ten nejpodivnější pár ever.+

nech mě hádat, plánujete přestavbu garáže na protiatomovej kryt? +obočí se jí vyklene vzhůru když se podívá na Dave a B.+

David: To video ti ukázat můžu, ale díky té vší magii je docela zrnitý. +Řekne právě, když tam začne přijíždět auto.+ A jé, honorace, +koutky mu cuknou jen trošku.+ Tak jo, do hangáru tě vezmu pak, myslím že Tango a Hawk se ti budou líbit. +Docela u něj nasbírala plusový body.+ Eeee, nee, jen ji tady provázím, když je teď naše.... +projede si rukou vlasy.+

Fajn, fajn, tak v tom pokračujte, +mávne Syr rukou a projde kolem nich. Nahoře na schodech se zastaví a koukne na ně, pak na Gabriela.+ Sorry, +zvedne ruce v obraně.+ Já toho víc dneska nedám, jdu spát. +Koukne na G. jestli on se připojí k těm dvěma, nebo bude vůbec zjišťovat proč B. přišla už teď hned, každopádně, projednou se mocenské záležitosti obejdou bez ní. Je unavená, jako by měsíc nespala. Asi nemůže mít volno, jinak to dopadá takhle :P+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 24 led 2019 23:38

+tak zkoumavě se na ni zadívá, aby zjistil, nakolik vážně to myslí+ To je snadný. Až toho bude moc, opravdu ta poslední kapka. Řekneš mi to. Předám smečku Willovi a půjdem do penze. +pokrčí rameny, jakoby to bylo úplně jasný. Koukne na ty dva a pak na Syr, která opravdu vypadá unaveně.+ Jo, pokračujte. Promluvíme si zítra. +kývne jim, projde kolem a připojí se k Syr.+ Nehodlám si ten den zkazit prací. +oznámi jim suše, načež vezme Syr zase za ruku a zamíří rovnou do jejich ložnice+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 25 led 2019 00:06

Nemáte kamerový systém posílený magií? +zeptá se možná trochu překvapeně, asi předpokládala, že to Syr udělala. I když samozřejmě neví, jestli to umí:D+ To nevadí, vyčistím to. +řekne potom a koukne na ty dva, co zrovna přišli+ Ne, ale asi by nebyl od věci...+poznamená na ten kryt a koutek jí trochu cukne+ Tak dobrou, hrdličky. Hezky se vyhajejte, zítra máme hromadu práce. +oznámí jim mile a vypadá, že se na to snad i těší, potvora:D+ Ok, tak co teď? +koukne zase na Davida, když ti dva zmizí+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Smečka » 25 led 2019 17:30

To opravdu nevím, to se spíš pobav se zrzkou, +rozhodí rukama a pak mu koutky cukniu, no kdyz se na nej ale G. Koukne tak se zas culit přestane. + ano pane, rozkaz pane, +sklapne paty a zasalutuje, kdyz odcházejí.+ teď si můžeš vybrat, pokoj, hangár, nebo pozemky.+založí si ruce na hrudníku a kouka na ni+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 26 led 2019 01:53

Jo, pobavím. +přikývne a pak se pobaveně zašklebí, jak hezky zasalutuje+ Jednou voják, navždy voják. +poznamená s úsměvem+ Hlasuju pro hangár. +usměje se a oči jí blýsknou zájmem+ Jak dlouho jsi sloužil? +zeptá se po chvíli zvědavě a podívá se na něj, zatímco ho následuje k hangáru+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Smečka » 26 led 2019 08:19

Tak jdeme +vede ji k velkému hangáru na severní straně pozemků.+ To se jen tak nesmaže +přikývne a pohled mu trochu ztvrdne+. Celý můj dospělý život, odešel jsem před třemi roky. +zkousne si trochu ret.+ Ono se blbě slouží, když se jednou za měsíc musíš přeměnit, například uprostřed mise to není úplně nejvhodnější doba. +otočí se k ní a jde pozpátku, aby na ni viděl když s ní mluví.+ Naštěstí tady ve smečce, pod Gabrielovým vedením.... řekněme, že mi to dává to, co potřebuji. A na ten kryt ho stejně zlomím +mrkne na ni s úsměvem. Pak otevře velké dveře.+ Tak, představuji ti Hawka,

Spoiler: show
Obrázek


A ten drobek za ním je Tango, když budeš potřebovat pilota, jsem ti k službám +
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 26 led 2019 21:00

Jo, to asi je trochu komplikace. +přikývne chápavě+ No jo, tohle je taky taková variace na armádu. +mávne tak všeobecně rukou a uculí se+ Rozhodně zlomíš. +potvrdí mu to a v očích jí zablýskne+ Zvlášť když začnu lobbovat taky. +poznamená a nevinně se uculí+ Hmm, tak tohle je ovšem paráda. +obhlídne to monstrum obdivně+ Díky za nabídku, ale dávám přednost cestování, při kterým můžu zůstat na zemi. +zasměje se, ale z legrace to myslí jen z části+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Smečka » 26 led 2019 21:37

Fajn, to už budeme tři. Myslím, že tomu náporu neodolá ani Gabriel. +Uculí se až se mu udělají dolíčky na tváři.+
Spoiler: show
Obrázek


každej někdy potřebuje něco někam přepravit, ne jen sebe. +řekne děsně přemoudřele a když se dostatečně vynadívá na jeho mašinky, vezme ji zpátky do domu, kde jí najdou nějaký volný pokoj.+ Je fajn, mít nějaký řád, totiž, ne uplně vojenskej dril, ale +pokrčí trochu rameny.+ to je důvod, proč nechci postupovat vejš. +Přizná a vlastně se trochu podiví, proč jí to vůbec říká.+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 led 2019 01:24

To máš pravdu. A od toho mám lidi, svou firmu a svýho Antonova. +zazubí se pobaveně+ Ale díky, jeden nikdy neví, kdy bude potřebovat leteckou podporu. +pousměje se a ani tohle není tak docela sci-fi.. Možný je totiž všechno:D+ No, asi nemůžu předstírat, že týhle potřebě úplně rozumím. +pokrčí lehce rameny+ Takže jsem vlastně ještě pořád trochu v šoku, že jsem na tohle Gabrielovi kývla. +ušklíbne se trochu+ Pokud jsi takhle spokojenej, je to v pořádku. +pousměje se a podívá se na něj; nakoukne pak do jednoho z pokojů+ Prima, ten beru. +prohlásí pokoj za svůj a uculí se+ Jestli mi dáš ty kamerový záznamy, můžu se na to podívat rovnou a zkusím to aspoň vyčistit. +navrhne a nakloní hlavu na stranu+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron