Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Smečka » 27 led 2019 01:58

(B. se chystá rozpoutat válku? :O )

Stačí říct, lepšího pilota nenajdeš. +a řekne to tak vážně, že pravděpodobně ani nekecá :D+ Fajn, tenhle tedy bude tvůj. +Dělá, jak kdyby tam pokoje rozdával denně.+ Budeš mít zajímavý sousedy +zahýbe na ni obočím a pak otevře vedlejší dveře.+ Dám ti je hned, vydrž. +Zapadne k sobě a vrátí se s ne uplně obyčejnou flashkou, řekněme, že si ze služby přinesl víc věcí, než je normální.+ Tady to máš, ale jak říkám, některý pasáže jsou hodně špatný. Díky bohům, jinak by asi nebylo co řešit. +Ano, myslí zjevně jednu jistou líbací část.+ Tak mu to asi ani neukazuj, radši. +zkousne si ret a na chvíli se tváří docela opatrně, obávajícně se.+ Já si jdu pustit zbytek zápasu, kdyby něco víš kde mě hledat. +Dvěma prsty jí v náznaku salutu mávne a pevným krokem odkráčí zase dolů do obýváku.+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 led 2019 02:34

(doufám, že ne :D )

Neříkej...+pousměje se, no zrovna tohle by mu klidně věřila. Na ty sousedy zvedne tázavě obočí, no když vedle vejde sám, jen se smíchem zavrtí hlavou.+ No to mě taky mohlo napadnout. +uculí se a vezme si flashku. Nestandardní vzhled ji už asi ani nepřekvapí+ Neukážu, slibuju. Tohle se musí vyřešit opatrně a diplomaticky. +poznamená a pak se trochu zarazí+ I když jsem si nikdy nemyslela, že tyhle dvě vlastnosti má ve výbavě. +cukne pobaveně koutky+ Jasně, užij si to. +popřeje mu s úsměvem a zmizí za dveřmi svýho novýho pokoje. Hezky ze zvyku si ho projde, zkontroluje jak je vysoko, ocení výhled i malou terasku u ložnice a rozhodne se, že se jí tam líbí. Přemístí se k sobě do New Yorku, kde si vezme svůj notebook a pár dalších věcí, jako třeba několik lahví amonovy specialitky, kámoše Jacka a taky nějaký věci na převlečení a přemístí se zase zpátky. S noťasem si vleze do postele, připojí flashku a ponoří se do práce.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 led 2019 09:27

+A Dave s nohama na stole a ovladačem v ruce vytuhne na sedačce, hlavu zvrácenou dozadu a lehce pochrupuje. Vzbudí se nad ránem, kdy tam začnou courat první lidi - ti co mají službu v kuchyni podle rozpisu. Takže se jen přetočí na bok a pokračuje.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 30 led 2019 21:51

Gabriel píše:Máš naprostou pravdu. +luskne krátce prsty a zašklebí se+ Úplně jsem zapomněl, že jsem král. +zatváří se patřičně namyšleně a přivřenýma očima ji pozoruje, jak se obléká+ Jo, to asi není. Nebo doufejme, že není. +ušklíbne se a konečně vstane taky a oblíkne se+ Tak jdem, ať nám ty sarančata něco nechají. +usměje se jedním koutkem a společně sejdou dolů+


Ty jsi zapo... +vykulí na něj nevěřícně oči a v šoku doslova zamzrne v pohybu+ myslela jsem, že to máš v sobě tak zakořeněné, že to ani nejde +koutky jí smýkají, až hrozí že jí praskne pusa+ Hmmm tak to jsem zvědavá. +drží se ho za chapadlo, když sejdou dolů a i když už tam skoro nikdo není, oni mají snídani nachystanou.+ no páni, zdá se, že to funguje +když si G sedne, Nbere mu na talířek co má rád, slanini, nějaký vajíčka, prostě všechno. Pěkně mu to strčí pod čumáček a pak nabere sobě.+ co kdyby jsme se hodili marod? +ztiší spiklenecky hlas+ můj šéf je sice ras, ale pro jednou by to mohlo projít... +zkusí to ješte naposled...+ Ne? No tak nic +povzdechne si na oko a pustí se do jídla +
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 30 led 2019 22:14

Právě proto, že to mám tak zakořeněný, tak na to občas zapomenu. +vysvětlí to nakonec neprůstřelnou logikou a zazubí se+ A moc se nesměj...+poradí jí na závěr a přivře oči, no koutek mu trochu cukne; sedne si a s chutí se pustí do jídla.+ Vy máte snad zaječí úmysly, Vaše Výsosti? +zvedne obočí a upře na ni trochu pichlavý pohled, no v očích mu zablýskne+ Čím dřív ty sračky uklidíme, tím dřív si vezmem dovolenou. +poví jí pak a zní to skoro jako slib+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 30 led 2019 22:20

+probudí se docela odpočatá a v možná trochu nezvykle dobré náladě. Dá si rychlou sprchu, oblíkne se a s notebookem sejde dolů. Do obýváku vejde akorát v pravou chvíli, aby zaslechla Gabrielovu poslední větu+ To zní jako skvělý plán. Motivace je důležitá. +poznamená velice uvědomnělým tónem+ Dobré ráno, moji nejmilejší alfové. +uculí se na ně, sedne si do "svýho" křesla, notebook vedle sebe na stolku+ A dobrou chuť. Nespěchejte. +popřeje jim mile a zatím si notebook otevře a něco tam začne klapat. A tváří se naprosto nesnesitelně spokojená sama se sebou a tajemná jak hrad v Karpatech:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 31 led 2019 06:25

Možná, trochu, + přizná bez rozpaků, že by jí to moc nevadilo, strávit v posteli celý den. Už už má na jazyku odpověď, když se ozve B. Protočí oči a vrhne na něj vše říkající pohled Tohle byl tvůj nápad. a radši se zakousne.+ Zdáš se u nás velmi spokojená +poditkne Syr co je zjevné. Posbírá prázdné talíře a pro změnu strčí vlkoušovi do tlapy hrnek s kávou. Stejně jako má ona.+ abys věděla, na tu dovolenou ti zrekvírujeme chatu. +uculí se pobaveně, ale pak si povzdechne.+ pracovat tak brzo po ránu, ještě zavést píchačky a bude to všechno. Otrokářko, +řekne jí a sedne si naproti.+ tak to vysyp. Ten tvůj spoko výraz mě trochu děsí
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 01 úno 2019 20:23

Jo, zatím se mi tu docela líbí. A mám krásný výhled z pokoje. Příjemná změna po mrakodrapech. +uculí se+ S radostí vám ji poskytnu. +mrkne na ni+ Fajn. Abych to vzala od začátku. +začne trochu zeširoka+ Dave byl tak moc laskavý a poskytl mi záznamy z kamer z toho útoku. Vyčistila jsem je a musím říct, že to bylo fakt skvělý kino. +uculí se na Syr malinko vyšinutě+ Každopádně si nemyslím, že by to ten vlkodlak jen tak vzdal. Rozhodně bude chtít srovnat skóre, v lepší případě vyhrát. +podívá se významně na Syr a krátce na Gabriela, který má výraz pečlivě vyžehlený, ale poněkud ztuhlá čelist ho prozrazuje+ Musí umřít, v každým případě. I kdyby jen za to, že porušil dohodu. O tom, co zkusil na Syr ani nemluvím. Nicméně nemůžu ho popravit jen tak. Nebo tedy můžu, ale vznikl by z toho drobný problém v podobě vlkodlačí smečky bez alfy. A to nikdo nechceme. +uculí se+ Takže jsem dostala geniální nápad, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. +dramaticky se odmlčí+ Rolla vyzve Ozera, zabije ho a převezme smečku. +luskne prsty+ Čímž pádem dodržími i svůj slib, že vymyslím způsob, jak by mohli vypadnout z tý zamořený díry. +mávne zlehka rukou gestem prodejce luxusních aut+ Rollo je neřízená střela na kterou navíc nemáme žádnou páku. Zatímco v Ozerově největším zájmu je zaprvé dostat svoji smečku do bezpečí. A samozřejmě Nina. +dodá významně a zadívá se na Syr a Gabriela, který vypadá, že naprosto přišel o dar řeči. S vynaložením veškerýho úsilí se ovládne a neusměje se, zatímco čeká na jejich reakce+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Gabriel » 01 úno 2019 20:38

To je bezva. Tak doufám, že mě nedonutíš, abych toho litoval. +prohlásí suše a ušklíbne se. No když pak začne mluvit o tom útoku, nasadí bezvýraznou masku a drží si ji bez problémů, až do chvíle, kdy padne Ozerovo jméno. Trochu nevěřícně se na Beccu zadívá a chvíli si myslí, že si dělá srandu. Když mu dojde, že to myslí vážně, sevře rty a oči mu potemní+ Fakt jsem netušil, že se ta poznámka o litování svých rozhodnutí naplní tak brzo. +poznamená studeně. Zatím to ale nesmetl ze stolu, jednak proto, že chce znát názor Syriany, ale i proto, že to vlastně není vůbec špatný nápad. Zavrtí hlavou a s povzdechem se obrátí na Syr+ Co si o tom myslíš? +zadívá se na ni+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj - největší pokoj v domě

Příspěvekod Syriana Spinnel » 02 úno 2019 19:32

+kouká se do svého hrnku, aby to nevypadalo, že na tom útoku bylo něco speciálního. Zvlášť když B. řekne nahlas, že vyčistila obraz, kterej ona tak pečlivě nechala sezrnět, aby to Gabriel neviděl. Stačí, že mu to řekla. Nemusí její slabost vidět ještě na vlastní oči. Takže si kouká do hrnku s kafem, a tváří se absolutně nezúčastněně. Teda do té doby, než padne Dimitrijovo jméno. V ten moment prudce zvedne hlavu a s trochu vykuleným pohledem, nevěřícím, se zabodne do Beccy. Díky bohu, tváří se pořád stejně. No to mě poser. Lehce si zkousne ret a všechno si to v hlavě začne fofrově sumírovat. Položí hrnek na stůl a pomalu začne přecházet podél sedačky, kde sedí G. Už by chtěla něco říct, když zase pusu zavře a pokračuje v pochodu. Neujde jí, jak se G. tváří. A bože mít Ozeru za souseda... jestli ten Rollo nakonec není lepší, s ním si totiž poradí :P.+ No. +řekne konečně.+ Je to dobrý řešení. Neříkám, že není, a máš pravdu, že zabít ho jen tak, naše problémy neřeší. +Povzdechne si.+ Co na to říká Dimitrij. +Zeptá se nakonec, protože to on bude riskovat ze všech nejvíc. A to se jí trochu nelíbí. Ale tváří se neutrálně.+ Abysme nakonec neměly dvě smečky bez alfů. +Shrne to.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron