Kuchyně a jídelna

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Gabriel » 14 bře 2016 20:26

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Gabriel » 30 bře 2016 22:58

Syriana Spinnel píše:+Poťouchle se zaxichtí.+ Ty jsi ještě větší ďábel. než jsem si myslela. Budu dělat dokonale překvapenou a vyděšenou obyčejnou holku +culí se, jo to ona umí vypadat absolutně bezbraně a neškodně.+ Jak si přeješ můj pane +Na chvilku se zamyslí a bezhlasně odříká složité kouzlo, jehož slova se jí objevují v mysli, jako v knize.+ Tak? +pozvedne obočí, jestli ještě cítí její vlčici.+ Věř mi, +přivine se k němu+. Je to stejná potvora jako její lidské já +mrkne na něj jedním okem.+ No nepovídej?! +vycení zuby v úculu.+ Tahle hra se mi začíná líbit. No zdá se, že si ze Sýrie dovezla takový čtrnáctiletý suvenýr +směje se, taky tu historku ještě neslyšela dopodrobna.+ Zlato věř mi, měsíc bude ještě málo. +chichotá se, zatímco tam vejdou beta a gama.+
Nazdar chlapci +pozdraví je zvesela a stejně vyzubeně oplácí Davovi úsměv.+
To si piš, nejradši bych si ty jejich xichty natočila na video, udělala bych si takovou malou sbírku. Mimochodem tvůj výraz když jsem se tu objevila by se umístil v první desítce +culí se a stejně jako on, je nabitá adrenalinem. Lehce ho kousne do rtu, nedočkavá, až si tam nakráčí jak paní, Gabrielovi po boku.+


O tom vůbec nepochybuj, lásko. +zazubí se na ni+ Hmm...+nakloní se k ní a zhluboka se nadechne+ Dobrý, poznal bych to jen kdybych věděl po čem pátrat. +pokýve uznale hlavou+ Takže už ti vlastně můžu zase říkat Čarodějko, co? +mroukne jí do ucha, když je k ní tak hezky skloněný a uclí se+ Bože, to zní celkem děsivě. +potřese hlavou, ale musí potlačovat smích+ Vážně? Tak to se už nemůžu dočkat, až ji poznám. Já i můj vlk. +okousne jí laškovně krček a zamíří společně do jídelny+ Čtrnáctiletý?! +vyjeví se upřímně+ Tak to nám pomáhejte všichni svatý. +kroutí hlavou, čeho se ještě na starý kolena nedožije:D+ Jo, to máš asi pravdu. Tak možná radši tři měsíce? +nadhodí s vážným výrazem, ale v očích mu pobaveně blýská+ No škoda, že jsem to nevěděl dopředu, nechal bych nějaký skrytý kamery instalovat, protože to by rozhodně stálo za zaznamenání na věčný časy. +uchechtne se, když si to představí+ Tomu docela věřím, skoro mě z tebe kleplo. +pokýve úplně vážně hlavou a střelí po ní pobaveným pohledem+

+v jídelně zatím ještě nikdo není, tak Syr hezky galantně usadí a sedne si vedle ní. Není to žádný formální oběd, prostě jen "přátelské" posezení, bez nějakých politických opiček. Pár mintu na to vejde dovnitř Devin, Raven i jejich dceruška, tváří se všichni pečlivě neutrálně, ale na lehce napjatých postojích je poznat, že si nejsou zcela jistí, co se děje. Ovšem když všichni uvidí Syr sedící vedle něj, jejich tváře by mohly posloužit jako učebnice emocí. Od překvapení a lehkého nesouhlasu u Devina, přes ohromení a šok, rychle skryté pod nezájem u Raven, až k čisté nenávisti u Lorelei+

G: vítejte, jsem rád, že jste mé pozvání takhle na rychlo přijali. Omlouvám se za to, ale přišlo mi to vhodné, když se dnes Syriana vrátila a tak boje můžou už brzy začít. +uvítá je s absolutně zdvořilým výrazem a přátelským tónem, ale napětí svalů dává tušit, jak velmi kontrolované ty emoce jsou+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 30 bře 2016 23:13

V tom případě jsem to udělala správně +a má z toho hromskou radost, protože jí to táák neskutečně chybělo.+ To si piš vlčku, že můžeš +po tváři se jí rozlije dokonale spokojenej výraz.+ Nech toho +plácne ho lehce po ruce,+ nebo se neudržím a na žádnej oběd nepůjdem +zahýbe na něj obočím.+ Nám ne brouku, nám ne, to jen Becce. Nám budou pomáhat až bude v pubertě Nicci. +Což bude taky docela brzo.+ Tři měsíce už zní rozhodně líp. +Jop, ví že se teď baví fakt jak once upon a time, ale je to hezký.+ Ale no tak, +pohladí ho po tváři.+ ještě musíš něco vydržet +koutky hrozí že jí roztrhnou pusu, jak se culí.
Nechá se usadit ke stolu, postoj zatím ještě pořád uvolněný, což se změní jako když otočíte vypínačem ve chvíli, kdy nakráčí lugaří rodinka. Tváří se absolutně nezaujatě, obyčejně a dokonale v sobě potlačuje tu chuť skočit po těch dvou a smáčet si čumák jejich krví. Trochu to tady zabordelit... Nasadí si milý úsměv, ale kdo ji zná, tak by mohl vidět, že je to spíš úsměv zubaté,která si na vás za rohem brousí zuby. Po Raven sjede rychlým pohledem, jako by byla uplně mimo její ohnisko zájmu, což je lež a upře oči na Lorelei, potěšená, jak velmi těžko skrývá mladá dáma své emoce. +
Moc ráda vás opět vidím +prohlásí medovým hlasem po té, co je Gabriel přivítá.+ A omlouvám se, že jsem svou nepřítomností způsobila průtahy. Je mi to moc líto +ale z hlasu jde poznat, že to není tak uplně pravda. Proč ne, jen ať ji klidně nenávidí ještě víc. Protože čím víc toho v sobě budou mít, tím spíš udělají další chybu.+ Víno? +vklouzne do role hostitelky a mile se u toho uculí.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Smečka » 31 bře 2016 00:35

D: Nic se neděje, rádi jsme tvé pozvání přijali. +věnuje mu Devin zdvořilý úsměv a střelí ostrým pohledem po Lorelei; ta ihned pochopí a s jistou námahou dostane své emoce pod kontrolu+ Vidím, že si s pravidly pořád něděláš moc těžkou hlavu. Neměl bys jíst s uchazečkou o místo alfy po svém boku. To místo jí ještě nepatří. +zadívá se na něj velmi nesouhlasně+
G: +zvedne chladně obočí a probodne ho upřeným pohledem+ To se pleteš, Devine. To místo jí patřilo vždycky. Jen vy to nejste ochotni pochopit a proto jste tady rozpoutali tuhle malou anarchii. +zubatě se usměje+ Ale neboj se, brzo se budete moct vrátit domů. +tohle rozhodně nebylo ani diplomatické, ani korektní, ale sere na to. Má jejich intrik akorát plné zuby+
R: Tvé protěžování téhle lidské co...+bolestivé sevření, kterým ji Devin sevřel pod stolem nohu, ji okamžitě umlčí a tak jen naštvaně stiskne rty a zadívá se do stolu+
G: +oči mu zaplanou zlatem a už přímo doufá, že tu urážku dopoví, aby jí mohl konečně rozervat hrdlo; naštěstí jim vzápětí přinesou jídlo, takže u stolu zavládne napjaté ticho, rušené jen cinkáním příborů. Je to přesně to příslovečné ticho před bouří. Chvíli po té, co dojedí hlavní chod se objeví David, výraz pečlivě neutrální, v rukou velkou krabici. Zůstane stát zhruba v půlce stolu+ Chtěl bych teď tvé ženě něco předat. Je to vlastně dárek tady od Syriany. +dotkne se lehce její ruky a usměje se na ni. Pak kývne na Davida, který položí krabici na stůl před Raven, ale docela určitě do ní uvidí i Devin a Lorelei. Upřou se na ni tři páry zdvořilých, ale vyčkávavých očí, napětí ale jakoby kolem nic nabylo fyzické podoby+
R: +krátce polkne a věnuje nervózní pohled Devinovi, který jen lehce pokrčí rameny. Nedokáže z krabice zachytit žádný pach, jakoby byla něčím izolovaná, a tak prostě zvedne víko a nahlédne dovnitř. Celou jídelnu naplní ostré zaječení a třeknutí, když na zem dopadne židle, kterou Raven prudce odtrčila, když zděšeně odskočila od stolu+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 31 bře 2016 09:54

+V očích jí zaplane ohýnek.+ V tom případě by tu neměla být ani tvoje sladká dcerunka +cedí si tiše skrze zuby, a je to jen spíš jako by vrzala zuby, není to moc slyšet. Gabrielova slova v ní opět zažehnou tu pochodeň důvěry a radosti a tak se opět uklidní. Na ten jeho dovětek jí koutek vyletí nahoru, zdá se, že s diplomacií je konec.+
+Smýkne pohledem po Raven, a oči jí žhnou touhou aby to dořekla, aby jí dala jednu jedinou pitomou záminku... Ach jídlo. Způsobně ukrajuje kousek po kousku, ticho v místnosti je až ohlušující a ruší ho jen cinkání příborů. Decentně si otře rty v okamžiku, kdy vejde Dave, a teď dovolí svému úsměv vklouznout jí na tvář a usadit se tam. Napije se vína a hodlá si zapamatovat každou vteřinu tohotu okamžiku. Při tom zděšeném jekotu a převracení židlí jak Raven skáče od stolu se musí usmát Tohle zatím zabírá její pomyslné top místo.
Plavně vstane, obejde stůl tak, aby byl mezi ní a lugarufamily...+ víš moje milá, +pohladí hlavu po vlasech.+ Možná by sis příště měla najmout někoho lepšího... +stáhne ruku a podívá se na ni chladným pohledem.+ Ale měla bych tě varovat, jedna alfí čubka už se mě pokusila zabít - několikrát, a všichni víme jak dopadla. +Sklouzne tím pohledem i po Lorelei. A pak zabloudí pohledem k Devinovi.+ Nechápu, proč si pořád myslíš, že jsem jen obyčejný člověk +s těmi slovy vzplane těžký brokátový závěs na okně, ale plameny se dál nerozšiřují.+ Copak jsi vážně tak pošetilý +založí si ruce na prsou.+ že by se alfa jako je Gabriel zakoukal jen do +napodobí teď ten jejich tón+ obyčejného člověka? Taky by mě zajímalo +nadhodí konverzačně, a otočí se ke Gabrielovi,+ co myslíš zlato, věděl o tom co jeho ženuška dělá a jak mu pěkně posere jeho diplomatické vyjednávání, nebo ne?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Gabriel » 31 bře 2016 12:52

+zdánlivě lhostejně sleduje Raven, jak prudce odskočila od stolu, rychle vyhodnotí, co znamenají jejich výrazy a tak skoro hned ví, která bije. Devin vypadá šokovaně, naštvaně, ale zároveň zmateně, zjevně nemá tušení, co to má znamenat. Lorelei se ve tváři odráží strach a nervozita a po očku pokukuje po matce. Raven je zděšená a chladný strach z toho, co bude následovat jí téměř ochromuje+
D: Vůbec nechápu, o co tady jde! Raven?! +sekne jejím jménem jako bičema probodne ji pohledem+ Kdo to sakra byl? +ukáže ke krabici+
R: Nemám tušení! Nikdy jsem....+zarazí ji chladný Gabrielův smích a z toho zvuku jí zamrazí až do morku kostí+
G: Máme jeho doznání, že sis ho najala, aby Syrianu zabil. +zadívá se jí upřeně do očí a s uspokjením sleduje, jak ho nedokáže dlouho opětovat a ucukne stranou+ Upřímně celkem mě překvapuje, žes "obyčejného člověka" považovala za takovou hrozbu, aby sis dala práci s její likvidací. +nakloní hlavu na stranu a neujde mu absolutně šokovaný Devinův výraz; takže to nevěděl. Je fajn vědět, že není jediný alfa, se kterým jeho drahá polovička vymetla podlahu:D Pak se jen pohodlně usadí a sleduje Syrianinu show, na rtech spokojený a pyšný úsměv+

+všichni tři ohromeně sledují hořící závěs, pak se ale Devin zamračí a trochu posbírá ztracenou sebejistotu+ Magii při soubojích stejně použít nemůžeš. +ušklíbne se pohrdavě+ A co se mě týče, je čarodějka skoro ještě horší, než člověk. +zadívá se na Gabriela+ To neznáš naši historii? Nevíš, co kouzelníci naší rase prováděli?!
G: Pokračuj ještě chvíli tímhle tónem a poznáš to na vlastní kůži. Viď, Syr? +usměje se na ni mile; pak jediným plynulým pohybem vstane a postaví se vedle Syr+ Vy jste asi ještě nepochopili, co tohle znamená, takže vám to shrnu. +ušklíbne se sarkasticky+ Tvoje žena si zjevně za tvými zády najala vlkodlaka, aby zabil Syrianu. Tvoje dcera to věděla. +sekne po ní pohledem a hodně ho potěší, jak se přikrčí+ Očividně selhal. Byli jste to vy, kdo jako první porušili obyčejná pravidla slušnosti a zneužili jste mé pohostinnosti. +hlase se mu chvěje potlačovaným vztekem+ Boje začnou dnes o půlnoci. Není proč otálet. Pravidla budou upřesněna před začátkem. +zadívá se upřeně na každého z nich zvlášť+ A teď vypadněte, než mi opravdu dojde trpělivost s tou tvojí podlou zrádkyní. +zavrčí chladně a se založenýma rukama sleduje, jak se všichni tři spěšně otočí a rychle vyjdou z jídelny+

No..to šlo docela dobře, že? +uculí se na Syr, zjevně spokojený sám se sebou+ To s tím závěsem bylo super. Netušil jsem, že jsi tak dramaticky teatrální. Je to fakt sexy. +zavrní a přitáhne si ji k sobě+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 31 bře 2016 20:55

+Jenom pozvedne obočí. Takže o tom nevěděl. Zajímavé... jsou snad všechny alfa samice jeblé nebo to prostě mají tak dané?+
Kdybys chtěla můžu ti to ukázat +zamává bílým mobilem ve vzduchu.+ A pro jistotu mám na to i svědka, kdybys náhodou chtěla nějak to svědectví napadnout. +Culí se čím dál tím víc.+
Ale já ji přece vůbec nepotřebuju. +odpoví mu medový, hlasem a s chladnokrevným klidem.+ Možná by sis měl raději dávat pozor na ústa. Já osobně jsem nikdy žádnému z vašich neublížila a neměla jsem v plánu s tím ani začínat. Ale jestli mě ještě chvilku budeš srat s nějakýma předpotopníma historickýma sračkama, asi se přestanu ovládat. V ten moment závěs přestane hořet a je jako byl předtím, naprosto bez poskvrnky.
Vklouzne svou rukou do té Gabrielovy a teď už bez úsměvu, tvář opět klidnou sleduje, jak se odtamtud pakujou.+

Zlato, dobře je docela slabé slovo. +Stoupne si na špičky a políbí jej.+ Ale jsem ráda, žes to ustál +pochválí jeho sebeovládání. Pak jen protočí oči a mávne rukou do vzduchu.+ Aaale, někdy je dramatická teatrálnost lepší zbraní než kdejaká výhružka. Počkej, až uvidíš co mám naplánované na první boj +vyzubí se i když to není moc pěkná vyhlídka. Teda aspoň pro její soupeřku, pokud vše půjde tak jak má.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Smečka » 01 dub 2016 14:36

R: +nechápe, jak se to všechno mohlo tak hrozně podělat. Proč prostě nemohla chcípnout, bylo by to vyřešený. Uvědomuje si, že ona bude bojovat tak, aby zabíjela, ne jen zranila, jak většinou bojují lugaru a přestože je ta možnost mizivá, pořád tam je. Děsivá možnost, že by zabila její holčičku. Teď už ale ví, že tomu nezabrání. Dnes o půlnoci...po zádech jí přejede zamrazení, když na okamžik zachytí její pohled.+
D: +je vzteky úplně bez sebe, popadne Raven za loket a dovleče ji do jejich pokojů+ Lorelei, padej k sobě do pokoje, promluvíme si později. +zavrčí na ni a když odejde, přišpendlí Raven pohledem do křesla+ Co sis kurvadrát myslela?! Právě jsi předvedla, že jsi úplně stejně pitomá, jako byla Gabrielova družka! Nemůžu uvěřit, že jsi mě takhle zesměšnila, podrazila! Můžeš mi říct, co mám teď asi dělat?! Měl bych tě zabít! +zařve jí do obličeje z pár centimetrů, oči planoucí vlčí žlutou. Prudce se od ní odvrátí a zadívá se z okna+ Až se vrátíme do Států, budeš mít domácí vězení až do vynesení rozsudku. +prohlásí dutým hlasem a bez jediného dalšího slova vyjde z pokoje+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Gabriel » 01 dub 2016 14:43

No však mi to ale dalo zabrat. Nemůžu se dočkat, až jim uvidím záda. +zavrčí tlumeně+ To máš rozhodně pravdu. I když i ty výhružky stojí za to. +ušklíbne se pobaveně+ Ale? Takže ty už máš i plán? +zvedne obočí a zkoumavě si ji prohlédne+ Hlavně buď opatrná jo? +dodá tiše, trochu naléhavým tónem+ A pokud nebude zbytí, prostě se proměň hned a vykašli se na drama. Ono to dramatický bude i tak. +povzdechne si a políbí ji do vlasů+ V každým případě...do půlnoci máme ještě dost času. +uculí se na ni významně a v očích mu zablýskne, když jí sjede dlaněmi po těle+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 03 dub 2016 21:12

To si piš i když... +tak zkoumavě se na něj zadívá.+ Hele, chci abys věděl, že se mi to nelíbí, ale první +zkousne se do rtu, přece jen mluvit o tom, že někomu prostě ukončí život není žádná prča. Pak se nadechne, pokud bude váhat teď je to špatně o to víc, jeslti zaváhá pak.+ První budu muset zabít, ne jen zmrzačit, a nebude to hezká podívaná, ale velmi nutná podívaná pokud si chci vysloužit respekt a případně odradit některé z uchazeček. +Pokrčí nakonec rameny.+ Slibuju ti, že pokud to bude nezbytné nebudu váhat ano? a budu opatrná jak nejlíp to půjde +přikývne souhlasně.+ Alééé chceš mi snad dát nějakou soukromé hodiny? +povytáhne obočí, vědoma si jeho dychtivého pohledu. Přece jenom se ještě neměli čas přivítat, jak se patří.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Další

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron