Kuchyně a jídelna

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 03 pro 2019 06:30

+Panebože, ještě mu bude dávat návody! To přece nad tím vážně neuvažuje? nebo... ne, rozhodně ne!+ Dobře, dobře, děkuji, +no pak se potutelně usměje.+ Vážně, náš úžasný pán a vládce nedokážu přesvědčit jednoho vlka, aby kolem nečmuchal? +zeptá se se zvednutým obočím, ale jasně že chápe.+ Will...Will je v pohodě, klidně mu to řekni. +Opře se o polštáře.+ Vím, že je na tebe spoleh, a na tebe taky +mrkne na Davea,+ tak si to užijte kluci, +mroukne mu do polibku, po kterém se jí zatočí hlava a dívá se za nimi když odejdou. Po chvíli, kdy jenom tak leží a dumá, odhrne peřinu a pohladí si břicho.+ Myslím, že nás čeká ještě spousta zábavy, prcku. +pronese k němu a zase ho schová. Podá si notebook, že teda začne pracovat, ale jak má jenom pět prstů, všechno trvá strašně dlouho napsat. Nespokojeně zavrčí a zas to odloží. No, bezva. Tak co teď? Napíše dopis pro Nicci, s Viktorem se domluví na Vánocích a pak skončí u knížky. Zase. Když se pak po několika hodinách G. vrátí, má vypitých několik limošek a ujedeno dost z těch zásob. Měl by být rád.+ Přísahám, že tohle vydržím ještě tak týden. Pak to bude peklo. +povzdychne si při tom varování.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Gabriel » 03 pro 2019 13:29

Ne, že by nedokázal, ale bohužel stačí, aby byli s tebou v jedný místnosti. +vysvětlí a pousměje se+ A zakázat jim, chodit po domě ve vlčí formě…no, to by asi teprve začali něco tušit. +pokrčí rameny+ Jo, určitě si to užijem. +protočí oči Dave a uskočí před nazančeným pohlavkem od Gabriela; vyjde z ložnice a pobaveně se šklebí. Gabriel nad ním jen zavrtí hlavou+ Jako malej. +konstatuje pobaveně+ Budu spěchat. +líbne ji na čelo, usměje se a opustí ložnici. Během dne toho stihne taky dost, přestože mu myšlenky stále utíkají k jejich úplňkovému problému. A čím víc o tom přemýšlí, tím víc se mu z toho svírá žaludek. Nakonec věnuje asi dvě hodiny vlastnímu průzkumu a z výsledků moc radost nemá. Jsou známé všehovšudy dva případy, kdy vlkodlačice dokázala donosit dítě. Pozitivní je, že obě byly čarodějky. Horší je to, že obě zemřely při porodu. Rázně zaklapne knihu a vrátí ji do knihovny. Prohrábne si vlasy a zadívá se z okna, kde už je tma. Pár dětí-vlčat si hraje v čerstvém sněhu před domem, sleduje je s úsměvem, dokud je nezavolají domů. Nakonec se otočí a vejde do ložnice. Ze všeho nejdřív spokojeně zaznamená, že zásob uspokojivě ubylo.+ Nechci po tobě, abys nevylézala z postele. +zavrtí hlavou a přisedne si k ní+ Nebo tedy aspoň zatím. +zvedne koutek v křivém úsměvu.+ Jediné, co naše dítě může ohrozit, je tvoje proměna. +řekne tiše+ A to vyřešíme. +dodá s jistotou v hlase, kterou ale tak úplně necítí.+ Půjdeme spát. S trochou štěstí bude mít upírka řešení už zítra. +nadhodí s nadějí+ Hned jsem zpátky. Chceš pomoct s koupelí? +zeptá se ještě, než sám zmizí v koupelně a líbne ji na rty+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 03 pro 2019 16:48

Ahoj, +uculí se, když se vrátí do ložnice. Venku už je skoro tma, a v pokoji různě hoří svíčky. Je tam příjemně útulno a teplo, a v krbu dokonce hoří oheň. Asi úplně nezapomněla, že je čarodějka.+ Vypadáš ustaraně, +pohladí ho po tváři, zbožňuje to jeho strniště.+ Jo, určitě na něco přijde. +pousměje se a vyleze z postele. Následuje ho do koupelny, sedne si na skříňku a spokojeně kouká, jak se umývá+ Mohla bych ti třeba umýt záda +navrhne mu+. Jedls? +zeptá se se zdviženým obočím.+ No, už ať je zítra, protože pak bude následovat pár dalších nepříjemných věcí, jako třeba vydělání želez z této krásky, +poplácá si paži,+ a pak taky budu muset k doktorce. I když... Vadilo by ti, kdybych si sem pozvala doktorku Frankensteinovou z Ozerovy smečky? +Vůbec nezaváhá, když se ho na to ptá.+ Operovala mě, a +povzdychne si+, mám ji o trochu raději než naši smečkovou doktorku. +Tu po jejich poslední návštěvě vlastně zařadila na černou listinu lidí.+ A stavil se za mnou Wade. +Podává mu report ze dne, když pracoval.+ Vypadá to, že mezi ním a Rinou to jde dobře. I když, vlastně mi toho moc neřekl. Celou dobu ležel v nohách postele a odpočíval. +hltá pohledem jeho namydlené tělo a houpá u toho nohama ve vzduchu.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Gabriel » 03 pro 2019 20:58

No jo, byl to dlouhý den. +pousměje se a přikryje její ruku svou dlaní a pak ji políbí na prsty a pak zamíří do koupelny. Stáhne ze sebe triko i ostatní oblečení a vstoupí pod proud příjemně teplé vody.+ Hmm, to je asi nabídka, které nejde odolat. +zvedne koutek v úsměvu.+ Ale asi budeš muset sem za mnou...+láká ji velmi nenápadně+ Jo, myslím, že něco jsem měl. +přikvýne, ale taky klidně může myslet tu obědosnídani:D+ Vážně, už to budou moct vyndat? +podívá se na ni překvapeně a je opravdu rád+ Ne...nevadilo. +zavrtí hlavou a spláchne si pěnu z vlasů+ Myslel jsem ,že se k tobě už Lillian chová slušně. +poznamená pak, zdánlivě klidně, ale kdo ho dobře zná, nemohl by si nevšimnout napjaté kůže na čelistech+ Tak to rád slyším. Ten kluk je fakt poklad. A nečekal bych, že se Rina tak srovná. Jako Gamma byla trochu osina v zadku, myslím, že jí její postavení dost vlezlo na mozek.+ Očividně se lidi fakt můžou změnit k lepšímu. +poznamená zamyšleně a zadívá se na ni, jak tam tak sedí a klouže po něm pohledem. Zvedne ruce a chytí se horního okraje sprchového koutu, až se mu svaly po těle napnou.+ Jak dlouho tam ještě hodláš jen tak sedět? +zeptá se a zvedne koutek v křivé úsměvu+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 03 pro 2019 21:22

To já nevím, ale měla by to okouknout, říkala něco mezi deseti dny až dvěma týdny. Jenže to taky znamená, že mi to bude muset rozříznout, a rozřezávat tak dlouho, než to všechno vyndá, protože se to zase bude samo hojit. +Při té představě trochu zbledne.+ Poprvé jsem byla aspoň v bezvědomí, +protočí oči, protože ji to trochu děsí. Zvlášť teď, když si nemůže od bolesti ani nijak moc pomoct.+ A pak to zas budu mít v sádře, asi. +no nejsou to dobrý zprávy a je si toho vědomá.+ Lillian... se chová slušně. Ale.. jak to říct... nemůžeš někoho trestat za to, že ti není sympatický a první dojem nenapravíš. +pokrčí rameny, protože neví jak moc to jde pochopit.+ Děkuju. +sevře v dlani desku komody trochu pevněji, když po něm mydlinky kloužou dolů, sjede po nich pohledem a tváře jí naberou zdravější odstín.+ Hmmm to teda je. Vlastně... dost mi pomoho že tu byl. +přizná i sama sobě, protože jí to do téhle chvíle úplně nedošlo, jak moc pro ni dělal.+ Mám z nich radost.+ eh... momentálně se mi zatraceně moc líbí, co vidím. +přizná a zkousne si ret, aby nezavzdychala nahlas. Vážně ještě chvilku a bude pod ní loužička, jak vlhne jen z toho pohledu na jeho božské tělo. Nicméně skopne z nohou teplé ponožky, a tak jak je, tedy v triku, vstoupí za ním do sprchy. Přejede rukou po buchtičkách na břiše, vzhůru ke krku a za bradu si ho přitáhne k polibku. Triko okamžitě navlhne a přilepí se k tělu.+ Takže ty záda +mroukne spíš pro sebe a napatlá mu na kůži sprcháč, který pak začne děsně pomalu rozetírat po jeho kůži.+ Máme nějakou úchylku na sex ve sprše, nebo je to v pořádku? +obejde ho kolem dokola a na tváři jí pohrává rošťácký úcul.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Gabriel » 03 pro 2019 22:16

+trhne sebou jakoby ho praštila, když řekne, že to budou muset řezat, protože to mu vůbec nedošlo. Ani to, jak rychle se hojí+ Musí být nějaká možnost, jak to udělat bezbolestně. Nebo aspoň míň bolestivě. +vypadá, že je z toho ještě víc v háji než ona.+ Možná by mohla pomoct Becca...umí přece...+poklepe si na hlavu, ale pak se zarazí, protože si uvědomí, jak se Syr staví k lezení do hlavy. Ale přece jen doufá, že to aspoň zváží. A Bí to hodlá říct tak jako tak+ Ale můžu. Jsem král. +ušklíbne se arogantně, ale pak potřese hlavou+ Má být profesionální. +zavrčí nespokojeně, ale to už je s ním ve sprše a když ho pohladí po břiše, svaly se mu slabě zachvějí.+ Hmm, shledávám to zcela v pořádku, miláčku. +zapřede hluboce a pak po ní bleskově hmátne a přišpendlí ji tělem k chladné zdi.+ Nicméně množství oblečení, co máš na sobě je dost přehnaný. +konstatuje a zručně ji trika zbaví+ Doufám, že nevadí, že bude ta věc mokrá. Protože už je. +cukne pobaveně koutky a odepne jí i ortézu, kterou hodí ven ze sprchového koutu. Dlaní hned přikryje ňadro, promne mezi prsty bradavku a skloní se k ní, aby ji chvilku trápil zuby a jazykem. Rukou sjede dolů a dvěma prsty vklouzne do jejího těla, které je už očividně připravené víc než dost.+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 03 pro 2019 22:27

+Zasměje se, a ten zvuk se odráží od kachliček na zdi.+ Jistě, ty můžeš všechno, jsi Král, +zopakuje to důležitě po něm+. Ale mě nedonutíš k ní jít dobrovolně, i kdyby ses stavěl na svou královskou hlavu. +nazančí rty polibek, jakože tím bylo řečeno vše.+ Uvidíme, třeba budou jiný možnosti, jak to zvládnout a nepřijít o poslední zbytky duševního zdraví. Hmm, neříkej že se ti moje miss mokré triko nelíbí. +culí se, ale vzápětí je celá nahá, a mokrá. Zahákne nohu kolem jeho boku a na druhé stojí tak akorát na špičkách. Je tak celá napjatá a o to víc vnímá každý pohyb jeho prstů, dotek kůže na kůži, zuby na bradavce... Ještě že ji drží, protože tohle by ustát ani nemohla.+ Víc... +vydechne mu do ramene a pak se na něj koukne tak děsně nevině+ Tvrději, prosím, +což je možná vzhledem k jejímu stavu zvláštní prosba, ale Gabriel to určitě pochopí. Chce ho cítit intenzivně a dlouho, a on moc dobře ví, jak na to.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Gabriel » 04 pro 2019 13:44

Nikdy bych tě k tomu nenutil. +poví jí vážně+. K ničemu, co nechceš. +zadívá se jí do očí, aby věděla, že to myslí smrtelně vážně+ Hmm líbí, ale dávám přednost, když na sobě nemáš nic. +přivře oči a rty mu zvlní úsměv+ Tak víc bys chtlěla…+zapřede a ve chvilce ji otočí, roztáhne jí nohy a nechá ji, aby se opřela o zeď. Lehce zatlačí doprostřed zad a donutí ji tak prohnout záda a ještě víc se mu vystavit. Sklouzne jí rukou po celé délce zad a pleskne ji do zadku, krátce a poměrně tvrdě, až to zaštípe; hned na to do ní znovu vklouzne prsty, jen aby si ověřil, jaký účinek to má a pak do ní najedenkrát vklouzne až na dno. Nakloní se přes její záda, takže ví, že to musí už skoro bolet. Ovine jí prsty kolem krku a natočí si její tváře k sobě+ Co myslíš, je to dost tvrdě, miláčku? +zavrčí jí do rtů, tvrdě ji políbí a současně začne přirážet, pokaždé z ní téměř vyklouzne pak znovu přirazí až po kořen. Hluboce zavrčí, protože tohle je mučení i pro něj a ví, že to dlouho trvat nebude, ani u ní. Přivlastňuje si ji každým pohybem, její tělo i její duši, i když obojí mu už patří. A platí to úplně stejně i naopak…+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 04 pro 2019 17:57

Já to vím lásko, opravdu. +přikývne souhlasně hlavou, protože tohle prostě ví. Ví, že by to neudělal.+ Hmm, tak já tě mám taky nejradši nahého a ve mě. +uculí se křivě a vzápětí se opře o zdravou tlapu. Záda má prohnutá v hodně šíleném úhlu, zadek vystrčený, stojí sotva na špičkách. Dech se jí ještě víc prohloubí a pak vyhekne, když ji pleskne poprvé. Štípe a pálí to, ale celé tělo jí mravenčí. Steny se mění s různou intenzitou a délkou, podle toho jak moc si ji podrobuje. Hlavu má zakloněnou, až jí mokré vlasy spadají skoro do jejich spojených klínů+ Je to akorát... +zasténá mu do rtů, když přirazí až na samé dno jejího těla. Bradavky má tvrdé a ztuhlé, a jak se otírají o mokré kachličky, je to ještě víc vzrušující.+ mmmm +nadechne se chraplavě, když propustí její rty a ví, že to bude zase rychlovka. Ještě několikrát se dotkne toho tajného místa, celé tělo má jako po zasažení elektrickým proudem a chybí jenom kousíček. S další vlnkou krásné bolesti se přehoupne přes ten okraj, vydaná mu totálně napospas, na milost a celá se mu odevzdá. Patří jenom jemu. A to, že si tohle dokáže vůbec připustit a odevzdat se, ji ještě víc semele do hlubin orgasmu.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Kuchyně a jídelna

Příspěvekod Gabriel » 04 pro 2019 20:28

+bere si úplně všechno, ale taky všechno dává; jednou rukou tak pevně svírá její bok, až tam určitě bude mít otlaky od jeho prstů a nepřestává svírat ani její krk, přesně na té hranici, kdy ještě může dýchat, ale stačilo by, aby stiskl trochu víc a už by to nebylo příjemné. Cítí, že už to dlouho trvat nebude; přesune ruku z jejího boku na záda, omotá si její vlasy kolem zápěstí a zatáhne, až se ještě víc prohne. A ve chvíli když se kolem něj začne svírat v orgasmu, poddá se tomu taky a její steny zachytí ve vášnivém polibku. Pomalu to rozdýchává, pustí její vlasy i krk a v pohlazení jí sjede po zádech; vyklouzne z ní a přitáhne si ji do náručí, aby ji mohll políbit pro změnu pomalu a hluboce+ Miluju tě, moje vlčice...+zašeptá jí do rtů a zadívá se jí do očí+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron