Pracovna a kancelář

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 14 bře 2016 20:27

Obrázek
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 19 bře 2016 17:20

+z ložnice zamíří do své kanceláře a vejde dovnitř. Tam už čeká Devin a jeho Beta - vysoký, šlachovitý, s tváří neprozrazující žádné pocity. Na rozdíl od Alfa-páru nemá indiánské rysy, vypadá spíš jako klasický kovboj, tmavě plavé vlasy, světle modré oči; na sobě košili a kožené kalhoty. Dokonce i kovbojské boty. K dokonalosti chybí jen klobouk stažený hluboko do očí. Will stojí vedle Gabrielova křesla. Zamíří ke svému stolu, otočí se k Devinovi a pokyne mu, aby si sedl. Will zůstane stát za ním, stejně jako Devinův zástupce.+
Takže...+začne Gabriel a zadívá se mu do očí+ Co přesně je důvodem k tomu, že jste podnikly tak dlouhou cestu?
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Smečka » 19 bře 2016 23:25

+chvilku si ho bezeslova měří pohledem, pak se pousměje se opře se do křesla+ Doneslo se za oceán, že alfa evropské smečky přišel o družku. +v tmavých očích mu potměšile blýskne. Samozřejmě se jim doneslo i to, že nešlo o žádnou politováníhodnou nehodu+ Chtěli jsme vyjádřit svou upřímnou soustrast a zároveň navázat přátelské vztahy. +konstatuje klidně+
A samozřejmě také víme, že v blízké době proběhnou souboje o uvolněné místo tvé družky. +rty mu zkřivý vlčí úsměv+
G: Jenže to místo není volné. Mám družku. Svázal jsem se. +odttuší studeně a cítí, jak mu tuhnou svaly na šijí+
D: Ano, všimli jsme si. +ohrne ret+ Člověk. Nevídané. Musím říct, že tvá odvaha postavit se proti všem zvykům a tradicím mi do jisté míry imponuje. A vlastně nemám ani to nejmenší proti tomu, aby se i ona bojů zúčastnila.
G: +zřetelně cítí, jak Will za jeho zády ztuhne+ To věřím, že nejsi proti. Dokonalý způsob, jak se jí zbavit že? +ohrne rty v úsměvu, který je spíš výhružným náznakem zavrčení, než úsměvem+
D: to asi nemůžu popřít, ano. +usměje se studeně+
G: Pokud trváte na Syrianině účasti, musí se souboje o dva týdny odložit. Má bohužel nějaké své záležitosti, které musí obstarat. +schválně si dá delší lhůtu, než je deset dní výměny, aby dal Syr možnost ještě trochu trénovat, i když je mu jasné, že její šance jsou prakticky nulové. Myšlenka předání smečky Willovi začíná nabývat mnohem reálnějších obrysů+
D: S tím nemám problém. Aspoň se my všichni lépe poznáme. Moje dcera se na setkání s tebou velmi těšila.
G: +ach bohové, Syr měla pravdu. Budou mu tu holku cpát do postele+ I já ji rád poznám...+přinutí se k úsměvu a potlačí zavrčení, které mu stoupá hrdlem+
D: Dobře. Takže jsme domluveni. Ode dneška za dva týdny začnou souboje místo tvé družky. +zvedne se, kývne mu a vyjde z kanceláře+
Uživatelský avatar
Smečka
 
Příspěvky: 60
Registrován: 09 led 2016 00:50

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 27 bře 2016 22:05

+unaveně se opře v křesle a zavře oči. Takhle vyčerpaný, psychicky a emocionálně, ještě za celý život nebyl a to už má za sebou pár pěkně mizerných etap.+
Naprosto nejzkurvenějších deset dní, v celý historii zkurvených dní. +zavrčí temně a rukama si přejede obličej, jakoby tím všechno mohl smazat. Pípnutí mobilu mu oznámí novou příchozí zprávu. Natáhne se pro něj a přečte si ji. Srdce se mu sevře a žaludek stáhne do bolestihvého uzlu, přesto poslední věta vyloudí slabý úsměv na jeho rtech. Rychle nacvaká odpověď:+ "Stačí říct a doletím si pro tebe. P.S. Tys mě chyběla víc, Zrzko. G."
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Syriana Spinnel » 28 bře 2016 09:14

+Ráno se probudí ještě v Dublinu v apartmánu a přečte si smsku a začne jednat. Rychle se obleče, vyndá "dárek" z mrazáku a uloží ho do velké dárkové krabice. Přiloží k tomu flashdisk s videem a odepíšu Gabrielovi.+
Dávám přednost lepší přepravě
+Odešle to, tak tři minuty počká.... děsně dlouhé tři minuty, během kterých se docela náročným kouzlem zahalí tak, aby nešel vycítit její "spolubydlící", který neustále dřímá pod povrchem a už jen z vědomí, že půjdou za svým chlapem přešlapuje uvnitř ní jak tygr v kleci. Pak se přemístí Gabrielovi rovnou do kanceláře, na ložnici si netroufne, možná ze strachu, co by v ní mohla najít.+
Překvapení +prohodí s úsměvem na tváři, jak se tam tak objeví. A má co dělat, aby se na něj nevrhla, ať už jako člověk, nebo jako vlk, který vycítil vlčího alfa samce a nejradši by si k němu rozběhl na poznávání, oňufání a něco mnohem víc :P+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 28 bře 2016 14:00

+nechápavě se na zprávu zamračí, ale než se nad tím stihne hlouběji zamyslet, ozve se prásknutí. Mobil mu vypadne z ruky a nadskočí na židli, jakoby ho bodl sršeň. Když ale uvidí, kdo se to tam objevil, šokovaně na ni zůstane zírat.+ Co tady...jak...+vypadá, jakoby mu v kanceláři přistáli marťani:D. Pomalu objede stůl zadívá se jí do očí+ Vrátila se ti magie...+vydechne a široce se usměje. Pak ji najednou popadne do náručí a hladově ji políbí, jakoby ji snad chtěl pozřít úplně celou+ Strašně jsi mi chyběla..nikdy už mě na tak dlouho neopouštěj, jasné? +ukryje tvář na jejím krku a zhluboka vdechne její vůni. Všimne si, že je trochu jiná, ale přisoudí to tomu, že se jí vrátila magie.+ Jak se to stalo? +je samozřejmě zvědavý jak opice:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Syriana Spinnel » 28 bře 2016 19:28

+Po tváři se jí rozlije široký úsměv, jak je z toho G totálně vykolejený. Slov není potřeba, Syr proto jen přikývne.+ Ano vrátila +a díky bohu, že z toho má vlk radost, nebo by ji kleplo. Jen zavískne, z toho nečekaného útoku, ale polibky mu stejně hladově vrací. Tak děsně moc jí chyběl.+ Nemáš ani tušení, jak jsi mi chyběl ty +pátravě se mu podívá do očí a vidí všechnu tu únavu, ani se neptá, jak zlé to bylo, je to na něm prostě vidět.+ Nikdy, máš smůlu, už se mě nikdy nezbavíš. +odpoví a zní to skoro jako přísaha.+ Ty tak krásně voníš +a teď ta slova dostávají naprosto jiný rozměr významu.+ Myslím, že by sis měl asi sednout, než ti odpovím, protože hrozí, že tě klepne +myslí to smrtelně vážně, a taky pozamyká zámky, aby na ni nemohl hned vlítnout.+ Podívej se na tohle +Vytáhne z kapsy mobil a přehraje mu doznavačné video.+ Vrátila se mi magie, protože jsem málem umřela... zase +zkousne si ret a pak se na něj podívá, trochu se strachem v očích, jak bude reagovat na následující atomovku...+ jsem... no ... totiž +souká to ze sebe, má fakt strach jestli ji kvůli tomu třeba neopustí.+ Vypadá to, že s tebou budu běhat při měsíčku +kouká na něj bezelstně a zranitelně. Jeho další slova rozhodnou o mnohém z jejich potencionální budoucnosti.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 28 bře 2016 21:28

S tím jsem ochotný se nějak vyrovnat. +pousměje se, když mu oznámí, že se jí už nezbaví.+ Co tím myslíš? +zvážní, když mu řekne, aby si sedl a zamračí se, ale vezme si mobil. Celé si to poslechne a je dokonale tichý a nehybný, až se zdá, že tam naprosto zkameněl. Nakonec pomalu vzhlédne k ní, oči zářící bledě žlutým ohněm, slibujícím dlouhou a bolestivou smrt+ Málem jsi umřel...+opakuje po ní velice tiše, dutým hlasem a v hrudi mu zarezonuje hluboké, temné zavrčení. Je tak zcela soustředěný na hrůzu z toho, že mohla být mrtvá, na vztek, že na ni někdo poslal nájemného vraha, že skoro přeslechne poslední větu.+ Co jsi to...+rozšíří se mu zorničky a prudce si ji přitáhne k sobě; přitiskne znovu nos k jejímu krku a zhluboka se nadechne+ Ježíšikriste...+vydechne do její kůže a stiskne ji tak pevně, že kdyby ještě byla člověk, nejspíš by jí zlomil nejmíň jedno žebro+ Jakto, že už ses proměnila? Nebyl ještě úplněk...+a pak ztuhne, protože nosem zavadí o něco, co tam předtím rozhodně nebylo. Odtáhne se kousek a odhrne tričko trochu dolů. Zůstane zírat na zjizvenou a stále ještě růžovou tkáň, svědčící o tom, jak moc čerstvé to zranění je. Postupuje dál, až odhalí celou jizvu. Potrhal ji jako kus masa. Klíční kost byla určitě rozdrcená, chybělo málo, aby jí ukousnul celou ruku. Pomalu k ní zvedne oči a zadívá se jí do tváře, oči naplněné syrovým strachem, ale i touhou zabíjet.+ Za tohle zaplatí...+zavrčí temně, dívajíc se jí hluoboko do modrých očí+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Syriana Spinnel » 28 bře 2016 22:01

V tom případě to mnohé ulehčuje a můžu ti s klidem v duši oznámit, že mám sbaleno a jsem připravená ti okupovat byt +Sedne si na ten jeho přepychová stůl, a dál jen nehybně sleduje, jak se její v tuhle chvíli mírumilovný vlk mění na vzteky rozpálenou bestii, až na to její vlastní vlk reaguje a nejraději by se pře jeho hněvem někam schoval.+ Jo, chyběl asi takový +naznačí prsty, kde není žádná mezera+ kousek. +Když si ji přitáhne a začne očmuchávat tak zcela shodí to maskovací kouzlo a dopřeje mu celou pravdu, napnutá jak struna, očekávající zavržení... Objetí jež následuje v ní rozmetá všechny myšlenky na to, že by ji snad mohl zavrhnout. Sesype se mu v náručí jak hadrová panenka a slzy úlevy jí stoupnou do očí+. Tak hrozně jsem se bála, že už mě nebudeš chtít... +Pak sklopí pohled bokem, ví jak rozmasakrovné tělo teď má, to rameno už tak prostě zůstane napořád a opravdu to není krásný pohled. Dost na tom, že se snažila vyhýbat zrcadlům, je to tam a nic s tím nenadělá.+ Přežila jsem jenom díky Rebecce, která mě stihla zavčas najít a vytáhla ze mě pomocí Day a Nighta vlka, díky tomu, že jse se proměnila takřka okamžitě, tady teď stojím. +Vysvětlí mu to a oči jí zaplanou ohněm pomsty, který v ní hoří jak obrovksá hranice.+ Pojď něco ti ukážu... +vezme ho za ruku a odvede ho k té dárkové krabici.+ Jestli jsi myslel tohohle +odklopí víko, kde se skví hlava jejího "taťky"+ tak jsem si to moc užila, ale jestli myslíš ji... tak to budeme muset probrat. Ráda bych jí totiž tento dar předala. Což mě vede k tomu, co se tu sakra dělo, že vypadáš jako by tě přejel parní válec a několikrát zacouval tam a zpátky? +Pátravě sleduje každý rys jeho tváře a pak si zkousne ret..+ Řekni mi... +kouše a kouše, až ucítí krev na jazyku.+ budeš mě ještě chtít když teď... +však ví. Je to sice povrchní otázka, ale pro holku, která se před čtyřiadvaceti hodinami přeměnila do chlupů a zdobí ji spleť nehezkých jizev docela zásadní.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 29 bře 2016 01:25

Co to říkáš? Proč bych tě neměl chtít....+tiskne ji k sobě, objímá ji, jakoby ji už nikdy nechtěl pustit+ Becca..cože udělala? +nevěřícně se na ni zadívá, tomu prostě nedokáže uvěřit, ale nejspíš to bude pravda. Jinak by tu určitě nebyla+ Tohle by ale neměla dokázat....+potřese hlavou a tuhle otázku nechá na jindy, jsou jiné priority+ Hmmm..jo, toho taky. +zadívá se se zájmem do krabice a pocítí hluboké uspokojení, že se pomstila sama. Jeho malá, nebezpečná vlčice. Spokojeně zavrčí, jak i jeho vlk je velmi potěšen.+ To je skvělý nápad, myslím, že veliký dárek bude už jen to, že jsi tady. +zablýskne mu zlomyslně v očích. Nemůže se dočkat, až jim to všechno dá sežrat i s úroky+ Tady? No, trochu jako zákopová válka se slovy, tancováním ve vlčí etiketě, ohýbání zákonů a tiché doufání, že to jedna strana posere a druhá bude mít možnost roztrhat ji na kusy. +shrne to velmi stručně se zlým úšklebkem na tváři+ Hele...Syr...+zvedne jí prstem tvář, aby jí viděl do očí+ Jsi nádherná. Vždycky jsi byla a vždycky budeš. A i kdyby jsi ty jizvy měla přes obličej, nikdy bych tě neodkopnul. Jsem vlk. A vlci neodsuzují a neoškliví si jizvy utržené v boji. +pohladí jí po tváři a dívá se jí hluboko do očí+ Naše jizvy jsou známkou toho, že nás zranili, ale nerozbili. Miluju tě a miluju i každou tvoji jizvu. +skloní se a zlehka se dotkne rty jizvy na klíční kosti+ Takže už o tom nechci nikdy slyšet ani slovo, dobře? +usměje se na ni něžně a políbí ji na rty+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Další

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron