Pracovna a kancelář

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 25 říj 2022 16:30

Syriana Spinnel píše:+Samozřejmě, že o něm ví. Zrzavá by se za ním nejraději rozběhla, ale zrzavá uvnitř ji donutí zarputile zírat dolů a ani se nepohnout, když se vedle ní posadí. Jenom z ní vyjde zavrčení a narhne pysky, protože se jí to prostě dotklo, že on to věděl dřív než ona. Když se pak ni podívá znovu, sedí vedle něj už její lidské já.+ Kdyby se aspoň nechala vyloučit za nějaký historicky znemožňující kousek, kterým by vešla do dějin školy, ale kvůli toulání mimo pozemky +zavrtí hlavou, až jí kudrny poskakují a má takový poraženecký hlas.+ Nemůžu uvěřit tomu, že jsem o ni přišla tak brzy, zase.


No…pořád může říkat, že ji vyloučili za to, že se vdala…+nadhodí s vážnou tváří+ To m přijde hodně originální. +koutek mu trochu cukne, protože upřímně, vtipné to docela je. Kdyby byla nedejmerlin těhotná, to by byl průser. Ale takhle?+ Ale když se nad tím zamyslím, dost možná bude mezi spolužáky…spolužačkami +opraví se pobaveně+ …za hvězdu. Naprostý většině to přijde přímo smrtelně romantický. +zazubí se na ni+ A vůbec jsi o ni nepřišla, lásko. +obejme ji a přitulí k sobě+ Bude tě hrozně moc potřebovat ještě spoustu let. A v tomhle roce kvůli škole ještě tak třikrát tolik. +připomene jí, že určitě bude potřebovat se školou pomoct+ Jen doufám, že nám přitom neshodíte barák na hlavu…+zamyslí se s obavami v hlase, ale koutek mu trochu zrádně škubne, jak se snaží potlačit úsměv+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Syriana Spinnel » 26 říj 2022 18:14

+Jenom zaúpí, protože přesně tuhle logiku bude určitě Nicci sdílet.+ Za hvězdu, protože vzít si toho největšího grázlíka ze smečky může opravdu jenom moje dcera. Karma se tomu říká. +podívá se na něj trochu zoufale, ale pak se pousměje.+ Máš pravdu +a pak si povzdechne.+ Budu muset do školy za ředitelkou McGonagallovou. Vážně se těším, až mě bude probodávat pohledem, aspoň že už mmi nemůže strhnout žádné další body.+ Vážně, po všech těch letech pochybuješ o mých schopnostech? Pokud barák zbořím, tak ho zase kouzlem postavím. +Podívá se na něj strašně předůležitě, ale i jí koutky cuknou.+ Jestli zjistím, že spolu spali, tak je přerazím oba dva, ať jsou manželé nebo ne.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 29 říj 2022 13:37

Tak zlý to snad není. +pousměje se nad tím grázlíkem+ Je to s ním složitý, ale po tom, co už prožil a přežil je na tom myslím docela dobře. A zatím vypadá se svým čtvrtým místem ve smečce spokojený, takže i v tomhle směru můžeme být v klidu. Aspoň zatím. +dodá s lehkým úšklebkem+ Chceš abych šel s tebou? +zadívá se na ni tázavě+ O tvých schopnostech jsem nepochyboval vůbec nikdy. +ujistí ji naprosto vážně+ No tak to je přerazím i já. Hlavně Derreka. +dodá poněkud temně a zmíněný může být rád, že ho v tu chvíli nevidí:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Syriana Spinnel » 30 říj 2022 18:06

Chceš mi říct, že ve smečce je ještě někdo horší než Derrek? Já přece neříkám, že je to špatnej kluk. +Zamručí.+ Ne, do školy půjdu sama, navíc, je tam Charlie a mě už není ani 15 ani 17 abych se musela bát, že moje kolej přijde o body. +Pak ji něco napadne a musí se zakřenit.+ Víš, je docela vtipná představa mít jednoho otce, který je schopný dcerunku maniakálně bránit, ale mít rovnou dva, šílenou matku a k tomu smrtonosnou Bolverk jako kmotru, krotitele draků jako kmotra.... Ten chlapec neví, do čeho šel. Po škole se zastavím za Viktorem. +Rozhodne se, protože přece jen, je to Nicci kaše, ale jestli má někdo případně schytat jeho hněv, ať je to raději ona+.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 31 říj 2022 21:32

Dobře. +souhlasí s ní nakonec, i když je vidět, že trochu neochotně a radši by jí dělal zálohu před přísnou paní ředitelkou:D+ Tedy...když to takhle vyjmenuješ, začíná mi ho být docela líto. +konstatuje s mírně pobaveným úšklebkem+ Ale Charlieho ode mě rozhodně pozdravuj. A na tu chlastačku jsem nezapomněl...+dodá ještě a v očích mu pobaveně zajiskří+ Tak co myslíš, půjdeme domů? +žďuchne do ní lehce ramenem a tak měkkce se na ni usměje, tím jeho jednokoutkovým způsobem+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Syriana Spinnel » 01 lis 2022 20:39

Charlieho od tebe rozhodně pozdravovat budu a připomenu mu, že jestli ti znovu obarví vlasy na modro, vlastnoručně ho zmasím +vyzubí se na něj trochu vyšinutě.+ A taky mu řeknu, že na veškeré informace o mém mládí je uvaleno zvláštní embargo. +Pohladí ho po ruce.+ A musíme? +zavrčí otráveně.+ Ale jo, musíme, ještě by si mládež mohla myslet, že jim to prošlo jenom tak. +A pak ho strašně zákeřně vezme za ruku a bez přípravy je přepraví rovnou do kanclu. Když zjistí, že jsou tam sami, jenom se na něj zadívá a zvedne obočí v otázce.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 02 lis 2022 20:14

Tak na to bych si pořídil lístek do první řady. +zazubí se na ni taky+ To klidně uvalit můžeš. Pořád určitě snesu víc chlastu než on, takže...+pokrčí rameny a zatváří se jako úplný neviňátko:D+ No právě, to si docela určitě myslej...+odfrkne si trochu no vzápětí je oba Syr přemístí zpátky do kanclu. Velice ztěžka polkne žaludek zpátky na místo a zvolna vydechne+ Tohle od tebe teda vůbec nebylo pěkný, lásko...+oznámí jí trochu sevřeným hlasem, ale celkem rychle se oklepe a na její pohled odpoví jen tím, že vyšle svou moc celým domem, až každý vlk v dosahu nadskočí, jakoby dostal ránu elektrickým proudem; nicméně on volá jen jednoho konkrétního vlka. Nebo spíš vlkodlaka...+ Roztrhnu ho jako hada a je mi fuk, že se milujou. Jsou u ní v pokoji....+zavrčí temně+ Co myslíš, bude měsíc odloučení stačit jako trest za to, že nás obešli coby rodiče i alfy smečky? +koukne na ni tázavě, zatímco čeká, až tam Derrek nakluše zpátky+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Syriana Spinnel » 05 lis 2022 10:55

Když ty můžeš dělat zákeřňácké výslechy podnapilého Charlieho, já budu dělat zákeřňácké věci taky, jako přemisťovat tě aniž bych tě upozornila. +Mrkne na něj ještě a možná by jí ho bylo i líto, ale ne. +Pak jí projede mrazivý proud energie a naježí se jí chloupky vzadu na krku.+ Ráda bych ti řekla, že se mi strašně moc líbí, když jsi zlej taťka vlk. +Zavrní trochu a pohladí jej po ruce.+ Možná bys mohl být zlej taťka vlk, až budem sami v ložnici a budem probírat jak jsem ti neřekla o tom, že mě zatkli +zkousne si ret a musí se trochu zklidnit, než tam zase dorazí mládež. Vlastně ji vůbec nepřekvapuje, že si každý jejich rozkaz přizpusobují podle svého.+ Měsíc je adekvátně dlouhý čas na to, aby mohli přemýšlet něčím jiným než hormonama. +Odsouhlasí mu to.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Gabriel » 06 lis 2022 19:55

To je asi fér. +zašklebí se trochu kysele, ale koutek mu pobaveně cukne+ Hmm tak myslím, že tohle tvé přání bych mohl klidně splnit...+koukne na ni tak, jakoby už byla nahá a rty mu zvlní hříšný úsměv+ Dobrá...+přikývne na její souhlas a zadívá se na dveře, kterými vzápětí vejde jejich moderní verze Romea a Julie. Derrekův zatvrzelý, i když lehce kajícný výraz by ho skoro pobavil, kdyby to nebylo naprosto nevhodné k situaci, takže udrží svůj kamenný výraz a upře pohled Derrekovi přímo do očí. A počká si ty tři vteřiny, než uhne očima bokem+ Vzhledem k tomu, že jste oba usoudili, že jste dost staří, činit závažná rozhodnutí bez vých rodičů...+koukne na Nicci a trochu ho uspokojí, že i ona vzápětí ta svoje kukadla zabodne do země+...a bez svých mentorů a vůdců smečky...+znovu stočí pohled k Derrekovi+… rozhodli jsme se Syrianou, že stejně dospěle zvládnete i dočasné odloučení. Derreku, jsi na měsíc vypovězen ze smečky a strávíš ho s naším Bolverkem. Bude mít spoustu práce s hledám možností, jak zabít severského boha, takže si jsem jistý, že se nudit nebudeš. +poněkud zubatě se na něj usměje+ A vy, mladá paní, +osloví Nicci+ ten čas samozřejmě věnujete intenzivnímu studiu. +koukne z jednoho na druhého+ A žádné námitky se nepřipouští. +dodá ještě, když vidí, jak Nicci otvírá ústa. Jistě že ona, ten zrzavý temperament prostě neví, kdy je lepší mlčet:D Chudák kluk ani netuší, do čeho se pustil....koukne krátce na Syr, takže může v jeho očích zahlédnout krátký záblesk smíchu. Jo, ani on netušil, ale nikdy nelitoval...+ Můžete jít. +propustí je vzápětí a když za nimi zaklapnou dveře, koukne na Syr+ Docela by mě zajímalo, jaký nadávky teď na mou hlavu sesílají...+ušklíbne se pobaveně+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pracovna a kancelář

Příspěvekod Syriana Spinnel » 17 lis 2022 17:47

Smečka píše:Derrek:
To nutně nemusíš, stačí že mám optimismu dost za nás oba. +pousměje se+ Tak jo, budu čekat, kdy budu předvolán na další kobereček. +zazubí se tím svým rošťácky chlapeckým úsměvem. Přitiskne ji k sobě a prostě si jen užívá, že jsou spolu, její blízkost, vůni a měkkost jejích rtů. O to větší je pak probuzení do reality, když se domem prožene Gabrielova moc a zabodne se do něj jako tisíce horkých jehel. Trhne sebou a koukne na Nicci.+ Už jsou doma...+řekne jen a ani se jí nemusí ptát, jestli chce počkat tady. Ví, že půjde s ním. Jen se na ni povzbudivě usměje, vezme ji za ruku a společně zamíří do jámy lvové.+


Nicci: Ach jo, tak pojďme, ať to máme za sebou. Naštěstí nám nemůžou nic udělat, nebo nás nějak rozdělit. +Proplete s ním prsty a jdou zpět do kanclu.+

Syr: +Klidně se posadí na Gabrielův stůl, proplete nohy v kotnících a nechá jeho chlupaté veličenstvo, aby taky projednou mohl projevit jako alfa i vůči mladým, Nicci nevyjímaje. Když se na ni tak jako zadívá, věnuje mu pohled typu ani to nezkoušej říct nahlas, ale koutky jí taky cukají.+ Ještě moment prosím. +Sevře v dlaních desku stolu.+ Beccs bude potřebovat pomoct ve Skotsku s hledáním informací, bude tam i s Vishousem... +Oznámí Derrekovi.+ Můžu tě tam přenést, za chvíli. Nicméně pokud bys dal přednost jiné dopravě, Dave tě tam odveze. +Pak sklouzne pohledem na Nicci.+ Ještě dneska budu mít schůzku s tvým otcem, kde mu sdělím nejnovější hot news. +Doufá, že jí dojde proč to opravdu dělá. Protože sama se na to moc netěší.+ V tuhle chvíli je to opravdu vše, máte tak půl hodiny, než Derrek odcestuje pryč.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron