Ložnice

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 14 bře 2016 20:32

Obrázek
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 14 bře 2016 23:23

Syriana Spinnel píše:+Spokojeně si mu hoví na hrudníku, vlasy rozprostřené přes jeho kůži.+ Už jsem ti řekla jak nádherně voníš? +zabrouká mu do kůže a znovu nasaje tu dokonalou vůni, až ho má plnou hlavu. A nad jeho oslovením se musí usmát, zní to hezky.+ můžeš mě unášet častěji +krouží mu prstem po kůži břicha a pořád se tak jako culí.+


+zaboří nos do jejích vlasů a zhluboka se nadechne+ Ty taky...+mroukne a jemně ji kousne do klíční kosti+ Můžem z toho udělat tradici. +zamrká na ni vesele+ A taky nás čeká kolaudace bytu. Musíme ho řádně pokřtít. V každým pokoji. +zajiskří mu významně v očích+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 14 bře 2016 23:33

Takové tradice se mi začínají zamlouvat, teda až na ten vrtulník +nakrčí nos a pak se začne smát.+ Pořád nemůžu uvěřit tomu, že sis koupil byt v Dublinu +zavrtí hlavou a ty vlasy ho tak jako zalechtají.+ To zní jakože máme skvělý plán. +ňafne ho do kůže na rameni.+ V každým pokoji co? +pozvedne obočí, ne že by byla dutá, ale přece jenom slyšet to je... rajcovní.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 15 bře 2016 01:01

Vrtulník můžeme vynechat. +připustí blahosklonně a koutek mu trochu cukne+ Prosím tě, co je na tom tak k neuvěření? +nafoukne se naoko a pak ji zákeřně polechtá na žebrech+ Prostě jsem ti chtěl být trochu blíž. +dodá nakonec vážněji+ Přesně tak. V každým. +zajiskří mu v očích+ A možná taky ve výtahu...+zvedne koutek v dokonale parchantovským úsměvu+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 15 bře 2016 10:22

Já nevím, jen jsem prostě překvapená +vypískne, jak ji začne lechtat.+ Dráždíš hada bosou nohou! +chichotá se tam jak puberťačka.+ Mám z toho velkou radost, vážně +otře se nosem o jeho krček, ježiši tu vůni tak stáčet do flakónů, tak jsou z nich miliardáři.+ Hmm a třeba na střeše, až se oteplí +protáhne se.+ Ale budeme to muset +přemýšlí kolikátého dneska je,+ o 13 dní odložit. +No jo, asi je načase, aby se mu svěřila s tou príma soutěží. A kdy líp, než když je vláčný po sexíku.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 15 bře 2016 13:39

To si piš, to já dělám moc ráda. +polechtá ji ještě trošku, než toho nechá a zase si ji přitulí+ Na střeše, skvělý nápad. Píšu si. +zamručí spokojeně+ O třináct dní? +zvedne obočí, podepře se na lokti a zadívá se jí do tváře+ A proč zrovna o třináct dní? +sonduje vytrvale a prsty jí škádlivě přeběhne po žebrech; a trochu se zamračí, jak je pořád hubená+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 15 bře 2016 13:51

No víš... +posune se trochu, aby tak jako seděla a přitom se mu hrabká ve vlasech.+ s Beccy se budem účastnit takového projektu, desetideního, sociálního... +začne opatrně a v tom jí začne vyzvánět mobil jak pominutý.+ výměna manželek se to jmenuje a no +povzdychne si, páč teď už to stejně nezachrání+ vyšel na mě Jade. +řekne opatrně a pak má sto chutí mobil zašlapat do země, když vidí, kdo ji zas otravuje.+ promiň, tohle musím vzít. +posadí se, zpustí nohy z postele.+
Bjorne, co se sakra zase dějě +poslouchá ho spíš jako na půl ucha, protože celou dobu sleduje Gabriela.+ jo víš co, dělej co uznáš za vhodné. Vem B. Jo hele tos uhád. +A prostě mobil típne, vědoma si té atomovky, co před chvilkou odpálila.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 15 bře 2016 14:10

+bezeslova na ni kouká, trochu pobaveně, jak to z ní leze. Pak mu ale postupně úsměv zamrzne a zmizí. Když pak začne zvonit mobil a ona akorát doplní tu zásadní informaci, hluboce, temně zavrčí. Nakloní se k ní blíž, takže prostě drze poslouchá její telefonát a jeho horký dech jí hladí po šíji a rameni+ Takže Výměna manželek, jo? A co to jako přesně znamená? +mluví tiše, ale o to nebezpečněji to zní. Lehounce se otře rty o její krk a políbí ji na rameno+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 15 bře 2016 14:16

Hehe, žárlivec můj :Q
+Položí mu ruku na krk, a v celku jí vůbec nevadí, že poslouchá její hovor, i když... no jo, ty jeho majetnické sklony mají různou formu. Je to hezké.+ No, spočívá to v tom, že zkusíš žít s někým, s kým by tě to v životě ani nenapadlo. Pět dní podle jeho pravidel, pět podle tvejch, ale hele, vyšla jsem z toho mnohem líp než Becca, ta bude s nějakým pošahaným muslimem. +Vtulí se mu do náruče.+ Bude to v pohodě, slibuju... +Kdyby tenkrát jenom věděla :P+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 15 bře 2016 14:25

Hmmm....+zavrčí neadresně, když mu to tak vysvětlí a snaží se ho přesvědčit, že o nic nejde+ A jsi si opravdu plně vědoma toho, jaký Jade je, jo? +ujišťuje se s notně kyselým výrazem+ Ať se ve vlastním zájmu drží pořádně daleko, nebo velmi snadno zapomenu na to, že tě pomáhal zachránit. +vrčí dál výhružně a stulí si ji do náruče. Když mu ale řekne s kým bude Becca, na okamžik ztuhne a pak se začne smát+ Děláš si srandu. Tak to někdo umře, to mi věř. A jsem si dost jistý, že ona to nebude. +kroutí nad tou představou pobaveně hlavou a vypadá to, že to nejhorší mají zatím za sebou:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Další

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron