Ložnice

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 23 lis 2021 21:11

Meziformu... +zopakuje to po něm a vlastně proč by ji to mělo překvapit.+ Jo, zlato, já doufám ve spoustu věcí +zašklebí se trochu a pak zavrtí hlavou a povzdechne si+Jasně, protože do koho jiného by se taky moje dcera mohla zamilovat, než do ultra super drsňáckého barového vyhazovače. +Určitě, kdyby tu byla Molly, řekla by něco děsně chytrého jako Jaká matka, taká dcera. Uhm, raději ne.+ Jsem stará a jestli takhle bude náš život pokračovat, brzo zešedivím.

No já nevím, asi ty, co si myslí, že jsem poslední čas na svou práci dost kašlala a mají pocit, že by to zvládly líp. +Pokrčí rameny. A pak jen s překříženýma rukama a lehce pozvednutým obočím sleduje, jak to tam pěkně organizuje. Má obavy, dobře má o Sorina strach, ale svou práci už dál odkládat nemůže.+

Budeš mě rozptylovat. +Pokývá vážně hlavou, ale pomalu se začne protahovat, protože jít tam ani neprotáhnutá, tak by to tááááák moc bolelo.+ Tak pojďme, snad to nebude trvat moc dlouho.+

No, trvalo to vlastně sakra dlouho. Očividně totiž vyšla ze cviku, po tom roce a bůhví kolika měsících.

I když ze začátku to vypadalo docela slibně. První tři šly jako po másle, dokonce i v lidské formě. A pak začalo přituhovat. Jakoby se na ni domluvily. Což určitě také udělaly. A aby ji co nejvíc vyčerpaly, šly nejdřív ty nejslabší. Pro zrzku aspoň rozcvička, ale s každou další to bylo náročnější. Spálila asi miliardu kalorií, než přišla na řadu poslední. Amelie. V hierarchii smečky je poměrně vysoko, a je dobrá, to zas ne, že ne. Otázkou je, proč to dělá. Nikdy spolu žádný otevřený spor neměly. Syr aka zrzavá velká vlčice, jen nepatrně lehce došlapující na levou přední tlapu, oproti modročerné téměř stejně velké na druhé straně, jejíž srst se leskne a oči svítí. Zrzavá má kožich značně slepený krví a s vyceněnými zuby přešlapuje na místě. A pak se do sebe pustí. Trvá to docela dlouho, než ve své mordě stiskne tvrdě krk modročerné a výhružně zavrčí. Stačilo by jen trochu přitlačit. Jen malinko a kosti by praskly a ta krásně voňavá krev by jim zalila hrdlo. Tak dost. Okřikne čarodějka Zrzavou a vezme si zpět otěže. Znovu zavrčí a ve chvíli, když modročerná zakníká na znamení vzdání se, ji pustí. A pak se promění zpět. Nahá nevypadá Syr o moc líp. Je dost dlouho po obědě a má takový hlad, až jí bolestně zaručí v břiše. A bolí ji celé tělo, ale právě teď se do ní opírá chlad. Přece jen, je listopad.+

Ještě někdo? +Změří si pohledem obecenstvo, a že ho přibylo v průběhu dne na docela menší dav.+ Fajn, to nemáte nikdo co na práci? +Zavrčí a smečka se začne rozcházet. Syr si přičaruje kabát a přijde ke Gabrielovi.+ Vaše Chlupatosti... +lehce zavrčí a stoupne si na špičky a políbí jej. Tělo jí ještě zpívá adrenalinem, ale jestli brzy nepojí, tak začne její žaludek trávit sám sebe. TAkový velký energetický výdej se začne projevovat prakticky okamžitě. Celá se roztřese, díky bohu že už jsou všichni pryč.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 28 lis 2021 19:27

A navíc do vlka...+připomene jí nápomocně a koutek mu trochu cukne vzhůru+ No se šedivěním si díky vlkodlačím genům nemusíš dělat ještě pár desítek let žádný vrásky. A ani s vráskami, když na to přijde. +zazubí se na ni+ Ještě spoustu a spoustu let budeš vlčice k nakousnutí. +přejede ji přimhouřenýma očima odshora dolů+

+sleduje její výraz a je mu jasné, že se jí nelíbí, když Sorin nebude těsně u ní, ale je potřeba tuhle přehnanou fixaci zarazit co nejdřív.+ Ne nebudu. +zavrtí pomalu hlavou+ Ale tvé vyzyvatelky možná jo...+nadhodí s úšklebkem a zdá se, že přesně o to mu jde+ A podotýkám rovnou, že to nemá co dělat s tím, že bych nějak pochyboval o tom, že si s nimi poradíš sama. +dodá hned, než ho stačí z něčeho takovýho obvinit:D+

+Všechny souboje sleduje s nečitelným výrazem ve tváři; neujde mi ani to, jak si to naplánovaly. Nejdřív ty slabší, pak čím dál silnější. A nakonec Amelie. Vsadil by se, že právě ona tohle celé spunktovala a zatáhla do toho většinu těch ostatních, protože těm muselo být jasné, že proti Syr by neměly šanci. Když se pak Amelie konečně vzdá, koutek se mu zdvihne ve spokojeném a nemálo hrdém úsměvu.+ Všechny poražené vlčice jsou na měsíc vypovězeny ze smečky. Jestli se některá pokusí vrátit dřív, utratím ji já sám. +prohlásí svým zvučným hlasem, z kterého autorita a dominance doslova odkapává. A nikdo si netroufne ani kníknout na protest. Jedině dobře, není právě v milosrdném rozpoložení, zvlášť když pozoruje Syr, která přes sebe hodí kabát a dojde k němu+ Kdybych na tebe mohl být ještě pyšnější, nejspíš bych pýchou puknul. +mroukne jí do rtů a polibek jí velice důkladně a vůbec ne cudně opětuje; a než se jí stačí podlomit nohy, prostě si ji zvedne do náručí a odnese do domu.+ Koupel, jídlo, postel. +seznámí ji s jejím rozvrhem na nejbližších několik hodin+ A námitky nepřijímám. +dodá naprosto neústupně a oči mu pobaveně blýsknou. Nějaké to nespokojené hudrání si určitě neodpustí.+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 06 pro 2021 18:46

Miluju, když jsi zlý a panovačný alfa +ňafne ho do hrany čelisti, jakmile ty čůzy pro jistotu velmi rychle zmizí.+ Tak puknul jo? +pousměje se, protože je to prostě moc hezký od něj slyšet.+ Koupel, jídlo, postel. +Souhlasí s ním beze sebemenších protestů, čímž. překvapí ponejvíc sama sebe.

Zpátky v jejich bytě, ponořená až po bradu v horké vodě, začíná pořádně pociťovat únavu a všechny ty zhmožděniny začínají teprve teď pořádně bolet. Jistě, tak mohla by si to vyhojit, ale to by znamenalo se znovu proměnit, a na to je unavená hodně. Takže pár modřin není nic, co by nepřežila.+ Měla bych takový malý nápad. +Zamrouká, když se tam objeví Gabriel s obrovským podnosem plného jídla. Zvlášť ta polévka voní bohovsky.+ Mmmm, Davova vyhlášená kuřecí polívka. +Vyleze z vany, skoro se z ní kouří a zamotá se do heboučkého županu.+ Co takhle vzít celou naši rozšafnou rodinku a vyrazit na vánoční prázdniny do Finska na chatu? Náš Bolverk by nám ji mohla půjčit. Hm?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 28 pro 2021 01:53

+nechá ji relaxovat ve vaně a vyrazí zajistit nějaký to jídlo. Naloží ssi to na tác a odnese do jejich ložnice. Položí to na stůl a když se tam objeví Syr zachumlaná v županu, musí se usmát, protože je děsně roztomilá.+ Řekl bych, že to je přímo skvělý nápad. Nějaký prázdniny si myslím už taky zasloužíme. +poznamená pobaveně+ No snad nám ji půjčí. Nebo spíš mně. Když si vzpomenu, jak jsme se tam s Charliem tenkrát zrušili...+zavzpomíná na starý časy a potřese hlavou, protože mu to přijde už neskutečně dávno+ Mimochodem, před pár dny se tu zase jednou zjevil Beccyin Patron. A kromě toho, že opět pár vlkům málem přivodil infarkt, +ušklíbne se pobaveně+ oznámil nám, že Bí společně s Deanem chystá pro Payne oslavu jejích narozenin. Takže jsem si za nás oba dovolil pozvání přijmout. +koukne na ni s úsměvem+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 16 led 2022 20:19

Oslava narozenin bude skvělá. +Schumlá se mu v náručí a to tak dokonale, že mu tam usne.+

+Čas ale má svůj čas a plyne jak se mu zlíbí. Vánoce, naplněné dětským smíchem a časem stráveným spolu, s hromadou sněhu za okny a pár ukradnutými chvilkami jen pro sebe, se přehoupl přes Nový rok až sem. Nicci je zpátky ve škole, Derrek je beznadějně nesnesitelný, dvojčata tráví veškerý volný čas mimo školu s vlčaty a Sorinek jim dává zabrat všem. A je to tak vlastně fajn.+

+Zrovna si prochází nějaký dokumenty, co jí přišly od Vicky, a nějaký od B. a trochu se u toho mračí. Vlastně dost, a pak v jednu chvíli prudce notebook zaklapne. A odhodí ho na zem. Cítí jak jí pod kůží roste vztek a na povrch se jí dere Zrzavá. Zrzka se drží, ale ruce se jí prudce klepou.+ Kurvadrát!
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 17 led 2022 20:32

+ani kdyby byl na druhé straně domu a napůl hluchý, nemohl by to zařvání přeslechnout. Vejde do ložnice, přehlédne pohledem notebook na zemi a Syr těsně před infarktem nebo masovou vraždou, načež vejde dovnitř a zavře za sebou+ Děje se něco, lásko? +zeptá se vážně a zkoumavě se na ni zadívá, jakoby se to snažil odhadnout sám+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 17 led 2022 21:01

+prudce se otočí, jak se ztratila ve svém vlastním vzteku, úplně si nevšimla, že se její manžel blíží.+ Uhm... +Prohrábne si dlouhé zrzavé lokny, aby se trochu uklidnila.+ Vlastně jo, děje. A tak trochu nevím, kde začít, protože jestli jsem zuřila já.... +zavrtí hlavou a povzdechne si. Mávne rukou, reparo kouzlem opraví notebook a dá mu k přečtení posledních pár kódovaných dokumentů od Jade a B. kde se rozepsali ohledně In to the past, který mají před sebou a je navýsost žádána její přítomnost. No ať si udělá obrázek sám. Roztřesenou rukou si zapálí a s pohledem do venkovní tmy vyfoukne první obláčky dýmu.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 17 led 2022 22:38

+jenom zvedne obočí, protože má neodbytný pocit, že to, co se dozví se mu nebude ani trochu líbit. Skloní se k notebooku a čím déle čte, tím víc mu tuhne čelist. Nakonec notebook zavře, pomalu vydechne, jakoby se potřeboval trochu zklidnit a zadívá se na Syr+ Když řeknu, že nechci abys šla, nejspíš mi to bude houby platný, co? +pronese po chvíli a vlastně to ani moc jako otázka nevyzní.+ Jestli to chápu dobře, chcete cestovat v čase do Anglie v 16.století? +shrne to stručně a jak se na ni dívá, prostě ví, že tuhle bitvu prohraje. Zase. Stiskne rty a svaly na krku a čelisti mu poněkud zacukají; nutno mu připast k dobru, že se fakt snaží zůstat v klidu:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 18 led 2022 18:22

Jen to řekni. Já totiž nikam nejdu. Těchle sraček už mám tak akorát dost. 16. století. +Ušklíbne se.+ Hořet na hranici se mi opravdu nechce. +Připadá si trochu ztraceně. Ví, proč a pro co tam musí jít, a taky ví, že Ona jít opravdu musí. Jenomže.+ Tohle je jiný. Když... když jsme šli spolu předtím, bylo to v tomto čase. Vím, že bys mě našel, kdekoliv. Ale 16. století? +oči má rozšířené víc než normálně. Ne že by měla přímo strach, ale má k tomu docela nakročeno.+ Někdy si říkám, jestli by nebylo lepší, kdyby se mi ty síly tenkrát nevrátily. +Ne, že by nad tím už párkrát nepřemýšlela.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 18 led 2022 19:52

+překvapeně zvedne obočí, tohle totiž vůbec nečekal+ Nejdeš? +ujistí se tak opatrně, ale když vidí její výraz, přitáhne si ji k sobě+ Tak teď nechci ještě víc, abys tam nechodila. +zamručí a přitiskne ji k sobě; po té poslední větě ale zas kousek odstoupí a podívá se jí do očí+ Já jsem ale rád, že se ti magie vrátila. +řekne tiše, ale naprosto pevně, nemá v tomhle směru žádný pochyby+ Magie k tobě vždycky patřila a nemít ji pro tebe muselo být hrozný. Je to totéž, jako kdybych já ztratil svého Vlka. +zlehka ji políbí na čelo a palcem jí přejede přes líčko+ Nicméně...pokud tenhle výlet vynecháš, fakt se mi dost uleví. +dodá nakonec+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron