Ložnice

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 06 pro 2019 22:50

+Ví, že není v klidu, zatraceně, zná ho roky, ví, že do klidu má děsně moc daleko.+ Dobře, +vydechne úlevně. Poposedne si, když si k ní přisedne a proplete své prsty s jeho. Velmi pozorně poslouchá...+ Zlato... +to je to nejhezčí a nejvážnější, co jí kdy řekl. Dokonce to trumfuje i to, že se vzali.+ Vím, že to bude těžký, +opře se líčkem o jeho hrudník.+ Zvládneme to jo? Nenech se jím vyprovokovat. +Vstane pomalu, přejde k oknu a zadívá se na čerstvě napadaný sníh na příjezdové cestě a Willa, jak ho důkladně odstraňuje...+ Pořád tomu nemůžu uvěřit, že se tohle všechno děje. +Pohladí si nevědomky po břichu a otočí se k němu.+ Bude to kluk. +řekne mu najednou děsně vážně a sebejistě.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 07 pro 2019 00:36

Jo, to bude. +přikývne a přitulí ji k sobě a pohladí ji po vlasech+ Zvládneme a nenechám. +přikývne s jistotou, no pak se trochu zarazí+ Přinejmenším se budu snažit. +uculí se a pokrčí rameny+ Tak to jsme dva a jsem zvědavý, kdy mi to naplno dojde. +povzdechne a usměje se+ Vážně? +zeptá se zaujatě a zkoumavě si ji prohlíží.+ Zdá se, že si jsi dost jistá. +pousměje se; vstane a dojde k ní+ Ale nezáleží mi na tom, jestli to bude holka nebo kluk. +poví jí stejně vážně a líbne ji na nos+ A taky musíme promyslet jméno. +zazubí se na ni, protože na tohle se dost těší+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 pro 2019 10:48

já vím, že budeš. +sedne si mu na klín.+ Máš dneska nějakou práci? +teda ví, že má práci pořád, ale...+ dlouho jsme spolu nekoukali na nějaký film, nebo bys mohl pracovat tady a já si budu číst.... +A večeři ať připraví někdo jiný, ona už skoro oficiálně nemusí :P+ Myslím, že bude. +potvrdí to.+ no... jméno je ale jasný ne? +zadívá se na něj, jakože to je přece úplně jasný,+ bude to malý ty +líbne ho na rty.+ Tak by měl mít jméno po tátovi. Ale pokud máš jiný návrh, jsem otevřena jakékoliv diskuzi zlato. +Samozřejmě mu dá prostor předestřít své možnosti.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 07 pro 2019 15:58

Ne, myslím, že dnes si beru volno. +zavrtí hlavou+ Jeden den se to určitě nezblázní. +pousměje se+ Dojdu ti do kuchyně pro ty limonády a něco dobrýho a ty zatím vyber film. A rovnou je dole zaúkoluju s tou večeří. +ušklíbne se trochu kysele a zvedne se+ Vážně? +koukne na ni zvědavě a vypadá trochu překvapeně+ Nic proti tomu nemám. Ale není to hrozně neoriginální? +pousměje se+ Co třeba někdo z tvé rodiny? Jak se jmenoval tvůj táta? +zeptá se a ukrutně se zastydí, že se na to nikdy nezeptal :D +
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 pro 2019 20:23

A vezmeš i zmrzlinu? slaný karamel? +zazubí se.+ a taky tu chilli čokoládu a ty nakládaný cibulky.... +no když se na ni pobaveně začne culit zarazí se.+ Co? +přehrabuje jejich sbírku Blue Ray disků a zarazí se. Narovná a podívá se na něj.+ No můj otec se jmenoval +otevře pusu, že mu to řekne a najednou má temno. Vidí jeho tvář před sebou, tmavě modré oči, které se na ni dívají zpoza obrouček brýlí a kolem koutků má vějířky, jeho ostrý nos a rty které se usmívají.+ já.... on... +ruce se jí roztřesou a prohrábne si vlasy.+ já nevím... +posadí se a kouká trochu ztraceně. Co víc, na mámu si nepamatuje vůbec.+ No, takže budeš muset něco vymyslet. +Usměje se na něj,+ A budeme koukat na Pána prstenů. +Uculí se+. A třeba celou sérii. To máme aspoň do večera o zábavu postaráno. +Začne to tam chystat, a pořád přemýšlí, jak se táta jmenoval. Má to na jazyku, ale prostě... Neví.+ Mě se tvoje jméno moc líbí, abys věděl. +poučí ho.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 07 pro 2019 22:00

Ovšem. Vezmu všechno. +přikývne a snaží se neusmívat, ale nakonec to vzdá a zazubí se na ni+ Vůbec nic. +zvedne ruce na obranu, no pak se zarazí a ustaraně se na ni zadívá+ Syr? Jsi v pořádku? +dojde k ní a zadívá se jí do očí+ Časem si třeba vzpomeneš. +pousměje se a odhrne jí z tváře pramen vlasů+ Jdu pro ty zásoby. +zamíří zas ke dveřím a ještě se zastaví ve dveřích a ohlédne se+ To jsem rád. Takže je štěstí, že já se po otci nejmenuju, protože po něm bych naše dítě pojmenovat nechtěl. +usměje se křivě a rychle seběhne dolů, kde nabere dobroty, rozdá úkoly ohledně večeře a oznámí, že do večera nechtějí být rušeni.. Vrátí se zpátky do ložnice a složí to tam na stůl+ Tak jo, jsme připraveni na maraton. +zazubí se, vleze si k ní a přitulí ji k sobě+

B: +a Syr na mobil přijde jen stručná zpráva+
Přijdu večer až na tu večeři. Ozera je idiot, ale přijde. Tak na 80%. Bye. B.
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 pro 2019 22:41

Určitě, na tebe jsem si taky vzpomněla +zahýbe na něj obočím, ještě než odejde.+ Teda, toho je tolik.... +zdlachmí rovnou tu zmrzlinu, protože má na ni tak obrovskou chuť a k tomu tyčinky slaný... hmmm. mňamka.+ Řekneš mi o něm někdy? +zeptá se se lžičkou v puse a pak nabere i jemu. Nemusí hned, jen prostě... někdy.+ Sotva se na scéně objeví hraničář, pípne jí zpráva. Přeletí ji pohledem a pak ji ukáže Vlčákovi.+ jsem si jistá, že Samvěd Křepelka je do Froda udělanej a jeho aférka s Růžou je jen zástěrka. +pronese vážně a takový průpovídky má u různých scén, všech třech filmů.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 08 pro 2019 00:04

Jo, někdy jo. +přikývne, ale teď to očividně nebude. Obejme ji kolem ramen a když mu ukáže zprávu, jenom se ušklíbne; s tím hodnocením může jen souhlasit, ale nechá si to pro sebe. Proč čeřit vodu, bohatě bude stačit ten večer+ Popravdě...to si myslím už od chvíle, kdy jsem to viděl podruhý. +pokýve hlavou a zazubí se na ni+ A Galadriel? Stoprocentně něco měla s Gandalfem. +prohlásí s jistotou zasměje se; je to parádní den, kdy se jen smějí, baví, mazlí a zase smějí, až najednou jdou závěrečné titulky posledního dílu+ To byl skvělej den. Škoda, že si ho teď musíme zkazit...+povzdechne si a přitáhne si ji do náruče+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 08 pro 2019 13:21

stoprocentně, +přikývne souhlasně a potvrdí jeho doměnky, protože to vidí stejně. Byl to moc hezký den. Líný, pomalý, plný smíchu, povídání, objímání a líbání. A hlavně, byli jenom spolu. Sami. Bez jakýchkoliv troubles. A dokonce je jí dobře. I po té tuně společně absolutně nepoživatelných věcí co ztřískala.+ Nezkazíme. +Vstane a přemýšlí co si obleče, když by nejradši zůstala v pyžamu.+ požádáme našeho "přítele" o záchranu Little G. To není zkažení večera. +usměje se a vytáhne obyčejné černé úpletové šaty.+ Pomůžeš mi, nebo mám počkat na B.? +Ano, dává mu prostor takticky vycouvat z úpravy vlasů:P Venku před domem zaslechne přijíždění auta. A není to B. kára.+ Když budeš hodný kluk, mám pro tebe naplánovanou odměnu. +Navlékne na sebe šaty, které ji obepnou a nechá si pomoct připnout ortézu. Už jenom lodičky a je to. Vlasy vzal ďas.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 08 pro 2019 15:54

+zhluboka se nadechne a přikývne+ Jo, máš pravdu. +vstane a pomůže jí se obléct, sklouzne jí rukama po zádech, na boky a přitiskne ji k sobě, ruce na jejím zadku+ Tak to si dám asi obzvlášť záležet. +mroukne jí do rtů a hluboce ji políbí. Auto slyšel taky a i kdyby ne, vycítil by vlkodlačí energii. Připne jí ortézu a líbne ji na nos.+ Jdu se taky obléct. Nikam nechooď. +pousměje se a zmizí v koupelně. Pak na sebe rychle hodí černou hedvábnou košili a černé džíny a za chvíli je zpět+ Tak můžeme jít. +vezme ji za ruku a společně zamíří dolů+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron