Ložnice

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 30 pro 2019 22:37

+k Ozerovu domu se s oběma smečkami vrátil krátce před svítáním. Becca tam už čekala a překvapilo ho to jen trochu, i když ne příjemně. Takže jsou tam sami. Sevře pevně rty, ale neřekne nic. Aspoň dokud nenasedne do auta, kterým tam přijela. Willa a Davea se zbytkem smečky pošle domů po svých, respektive "po vlčích", protože se všichni promění až doma.+

Existuje nějaký přijatelný vysvětlení, proč jsi tady a ne se Syr? +zavrčí po chvíli a šlehne po ní pořád žlutýma očima+

B: Samozřejmě, i když ti stejně přijatelný připadat nebude. +ušlíbne se jedním koutkem, nastartuje a vyjede od domu+ Nebylo nutný, abych tam byla. Ale jak tak koukám, je nutný abych byla tady. +zadívá se na něj krátce a významně+

G: A že to není nutný jsi usoudila z čeho přesně? +zeptá se uštěpačně a upřeně zírá přímo před sebe+
B: Z toho, že oba vypadali, že jsou napůl v komatu. A kromě toho mi to Syr přikázala...+pokrčí lehce rameny; dobře, ví, že to nebyl příkaz, ale proč by to nemohla použít, když se to hodí:D+
G: Aha, jasně. Že ty vždycky veškerý příkazy tak dokonale posloucháš. +ušklíbne se, ale vzdá to. Ví, že tohle stejně nemůže vyhrát.+
B: Jo, to máš naprostou pravdu, Vaše Veličenstvo. +přikývne spokojeně a rty jí zvlní pobavený úšklebek. Před jejich dům dojedou už v tichu a vůbec ji nepřekvapí, když Gabriel vyskočí z auta, ještě než úplně zastaví. Protočí nad ním oči a jde radši za ním. Pro všechny případy...+

+schody do patra bere ne po dvou, ale po třech, takže během pár vteřin je u dveří ložnice, rozrazí a vpadne dovnitř. Rychlým pohledem přelétne celý pokoj a nakonec se zadívá na postel. A jen s největším sebeovládáním potlačí zavrčení, které mu stoupá hrdlem. Uvědomuje se, že se chová nelogicky, ale všechen ten stres před úplňkem, strach o ni, strach o to, jestli to bude fungovat si prostě někde musel vybrat svou daň a jako obvykle to jako první odnese jeho logické a racionální uvažování. Takže za vrchol svého slušného vychování a diplomacie, považuje v tuhle chvíli skutečnost, že nevyvleče vlkodlaka z jejich postele.+

B: +protáhne se kolem Gabriela do pokoje a sedne si do křesílka u okna+ Dobré ráno, děti...+zaševelí sladce a usměje se; dívá se ale na hlavně na Gabriela a i přes všechen med v jejím hlase, vypovídají její oči přesně opačně. Už-kurva-ani-krok+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 01 led 2020 17:33

D: +A to zas oni hodní jsou, protože jsou oba tak vyčerpaní. Dimitrij je dobitý z výzvy a navíc se po celou dobu snaží zrzku co nejvíc vyléčit skrze pouto, které spolu mají a předává jí tak veškeré možné síly, které má dostupné, aniž by to ohrozilo smečku, nebo jeho samotného. Sem tam do ní jenom dloubne čumákem, ale veskrze spí až do rána, stejně jako čarodějka. Nicméně, když tam Lupei vtrhne jak dělová koule, je zatraceně vzhůru a s vyhrnutými pysky na něj zavrčí: Co kurva zase děláš? vždyť jí pomáhám!

S: +Je unavená, z toho jak předala svou vlčici Dimovi. Chybí jí její vlčí já. Skoro až fyzicky cítí tu ztrátu. Avšak, spí jako zabitá. Hlubokým, zdravým a hojivým spánkem. Cítí se v bezpečí, obklopená klidem. Nad ránem ji vzbudí přijíždějící auto. Zavrtí se v posteli a s rukou zabořenou v huňatém kožichu vlka, který má celou noc hlavu na jejím břiše se probere zrovna ve chvíli, kdy tam vletí její manžel a nejlepší kamarádka. Vzhůru, je zatraceně rychle. A kupodivu... cítí se fantasticky.+ Ahoj, jak.... +posune se trochu nahoru, jemně ze sebe odtáhne Dimka,+ jak šel lov? +prohlíží si Gabriela obezřetně a skenuje ho jestli není někde zraněný.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 01 led 2020 23:19

+víceméně se hned uklidní, ovšem jen do chvíle, než na něj Dimitrij zavrčí+ Jsem v pohodě, ale laskavě na mě nevrč v mým vlastním domě a v mojí vlastní posteli! +píchne směrem k němu prstem a takticky se odebere na druhou stranu pokoje a místo na Ozeru se zadívá na Syr. Pečlivě si ji prohlédne, skenuje ji stejně důkladně,jako ona jeho a něco z těch obav, které ho svíraly jako ocelové obruče, povolí. Trochu uvolní napjatá ramena a podívá se na Dimka+ Díky. +řekne jenom, ale je vidět, že to myslí upřímně+ šlo to dobře. Žádný problémy. +odpoví pak Syr na její otázku a pousměje se+ Jak ti je? +dojde konečně k ní a nehodlá se nechat rušit faktem, že tam vlkodlak pořád je.+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 01 led 2020 23:20

+obezřetně oba alfy sleduje, Gabriela možná trochu obezřetněji, protože z těch dvou mu přijde jako ten momentálně mín stabilní+ Jo, Dimko. Všichni si vážíme tvé pomoci. +přikývne a když Gabriel přejde k Syr, zvedne se a cestou ke dveřím vlkodlakovi nenápadně naznačí, aby šel za ní. Podrží mu pootevřený dveře a když vyjde na chodbu, potichu za ním zavře.+ Myslíš, že by ses mohl proměnit? +zadívá se na něj tázavě a pousměje se+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Dimitrij Ozera » 02 led 2020 18:12

+zvedne hlavu a zadívá se na Beccu, která je připravená ke skoku. Kdyby byl člověk, zakoulel by očima. Z té postele ale sleze a na zemi se trochu oklepe. Naposledy se podívá na Syr a udělá něco, co vypadá jako vlčí úsměv a s tím následuje upírku. Neodpustí si ale drcnutí do Gabriela. Ano, mohl se přeměnit hned, ale to by Lupeie asi kleplo, že se tam producíruje s nahým zadkem před jeho wifie.+ Wrrrrrau +zavrčí laškovně, má dobrou náladu, protože minimálně druhý úplněk to malé prťavé vlče zvládlo. Pak se ale v dalším kroku promění plynule v člověka, s bosýma nohama a zadkem cape vedle upírky.+ Snídaně? +zahýbe na ni obočím a v břiše mu zakručí hlady.+ Co smečky?
Uživatelský avatar
Dimitrij Ozera
 
Příspěvky: 61
Registrován: 14 dub 2018 20:00

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 02 led 2020 18:23

B. Kotě, díky že jsi mi ho pohlídala +mrkne na svou kámošku, a neujde jí, jak dělá prakticky hromosvod a diplomata naráz. Tohle jí nikdy nebude moct dostatečně oplatit. Nikdy. Možná by jí mohli koupit nějaké hezké auto, ale i tak to bude málo :P.+

Ahoj, +odpoví mu, když tam zůstanou sami a spustí nohy dolů z postele.+ Je mi naprosto skvěle, +usměje se+ ne vážně, fakt je mi moc dobře. +přejde k němu těch pár kroků a stoupne si na špičky a ukradne mu políbení.+ Vypadáš unaveně. +zkonstatuje se zamračením.+ Je mi líto, že tohle musíš podstupovat, ale je to pro dobrou věc. +ňafne ho něžně do hrany čelisti.+ běž si dát sprchu, já ti zatím převleču postel a pak ti donesu snídani. A ne, nechci slyšet ani slovo protestu. Chci se postarat o svého muže a ani ty mi v tom nezabráníš. +Zadívá se na něj významně, když začne otevírat pusu v jasném protestu.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 02 led 2020 20:49

Kdykoliv, honey. A navíc...je to moje práce, ne? +zamrká na ni a pak se uculí+ Tohle jsem vždycky chtěla říct...+zasměje se, mávne těm dvěma a zavře za sebou dveře+

+zamíří do kuchyně v vlkodlakem, který jí dosahuje skoro do pasu a vypadá i ve vlčí kůži až nechutně spokojený sám se sebou. A když se v jediném okamžiku promění, zvedne obočí+ No pěkný, umíš udělat dojem. A než to obrátíš ve dvojsmysl, tak tohle jsem nemyslela. +protočí oči a koutky jí cuknou. A očividně ji jeho nahota nijak neruší+ Jistě, jen si posluž. +přikývne na tu snídani+ Ale jestli si myslíš, že ti něco uvařím, tak štěkáš na špatný strom. +oznámí mu pobaveně a když dojdou do kuchyně, přece jen je trochu ráda, že tam nikdo není+ Tak prosím...co je naše...znáš to. +uculí se a mávne k obří ledničce a sama se pohodlně usadí u stolu+ Smečky dobrý. +protáhne pak a na chvilku si ho tak prohlíží+ Co ti dva mrtví vlci? +zeptá se pak a z baru si přivolá nějaký chlast. Absinth, no proč ne. Přivolá si i skleničku, nalije si a zakrouží jedovatě zelenou tekutinou, než se napije a pozoruje ho přes její okraj+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Gabriel » 02 led 2020 20:57

+ještě chvilku ji pozorně prohlíží, než tedy jejímu tvrzení uvěří a úplně viditelně se uvolní a usměje se. Obejme ji kolem pasu, přitiskne k sobě a dlouze ji políbí nazpátek+ Dobře, to jsem moc rád. Měl jsem hrozný strach, víš? +poví ji tiše a otře se svými rty o její+ Nic nepodstupju lásko. Už jsem říkal, že tohle je to nejmenší, co můžu udělat. A vlastně mě dost štve, že nemůžu udělat víc. +zavrčí trochu, no pak se musí znovu usmát+ Hmm, tak dobře. Myslím, že se od své krásné ženy dnes nechám trochu hýčkat rád. Krátce a laškovně ji líbne na nos, pak ze sebe stáhne triko, hodí ho na zem a cestou do koupelny ztratí i kalhoty. Za chvilku je už slyšet jen šumění sprchy. Za deset minut je venku, kolem boků obtočený jen ručník a dalším si vytře vodu z vlasů a pak ho přehodí přes topení+ Myslím, že mám hlad úplně jak vlk. +ohlásí a koutek mu pobaveně cukne+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 05 led 2020 16:54

Umím si to docela dobře představit, +pousměje se slabě, a je jí jasný, že z toho brzo zešediví. On, ne ona.+ Věř mi, děláš toho dost a dost. +Jak dochází do koupelny, nahý, chvilku se popase pohledem na jeho zadku a to co vidí, se jí zatraceně líbí.+ mmmm... +Pustí tam nějakou jejich oblíbenou hudbu, asi Avenged Sevenfold a za pomocí malých kouzel jim převlíkne postel. Bez kouzel by to nešlo. Ta matrace je tak obrovská, že by potřebovala aby ji minimálně G. zvedl. A ten je teď ve sprše. A kouzlení jí navíc dneska jde úplně samo. Stihne to tak akorát.+ Vaše lože je připraveno můj pane. +mrkne na něj a s hromadou cích v náručí pokračuje.+ Zalez tam, za chvilku jsem zpátky i s proviantem. +A statečně se snaží ignorovat kapky vody, které kloužou dolů po jeho těle, přesně do těch míst.... Radši se na patě otočí a jde dát rovnou pračku. Pak se takticky vyhne kuchyni, kde cítí Dimitrije s B. a zajde rovnou do spižírny. Drapne odtamtud celou uzenou šunku, nějaké okurky, papriky, sýry a pečivo. Nůž mají v ložnici. A ne jeden. S tácem plným dobrot je zpátky v cuku letu.+ Neusnuls mi? Něco mě napadlo, cestou. +usměje se tajemně.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Dimitrij Ozera » 05 led 2020 17:02

Rebecca Altamirano píše:+zamíří do kuchyně v vlkodlakem, který jí dosahuje skoro do pasu a vypadá i ve vlčí kůži až nechutně spokojený sám se sebou. A když se v jediném okamžiku promění, zvedne obočí+ No pěkný, umíš udělat dojem. A než to obrátíš ve dvojsmysl, tak tohle jsem nemyslela. +protočí oči a koutky jí cuknou. A očividně ji jeho nahota nijak neruší+ Jistě, jen si posluž. +přikývne na tu snídani+ Ale jestli si myslíš, že ti něco uvařím, tak štěkáš na špatný strom. +oznámí mu pobaveně a když dojdou do kuchyně, přece jen je trochu ráda, že tam nikdo není+ Tak prosím...co je naše...znáš to. +uculí se a mávne k obří ledničce a sama se pohodlně usadí u stolu+ Smečky dobrý. +protáhne pak a na chvilku si ho tak prohlíží+ Co ti dva mrtví vlci? +zeptá se pak a z baru si přivolá nějaký chlast. Absinth, no proč ne. Přivolá si i skleničku, nalije si a zakrouží jedovatě zelenou tekutinou, než se napije a pozoruje ho přes její okraj+


+Na jazyku se mu objeví peprná odpověď okamžitě, ale když dodá dovětek, tak ji spolkne a jen se na ni přespokojeně uculí.+ Míchaná vajíčka hm hm? +zvedne obočí, že to by snad přece zvládla... ale vlastně si ji asi ani neumí představit v kuchyni... no možná jenom se zástěrou na nahém těle, opřenou o linku..... hmmmm. Někde by tu mohly být nějaké tepláky, jo támhle.... Natáhne si je a schová tak znamení, že po úplňkové noci i on potřebuje upustit páru. O to víc, když nebyl na lovu.+ Tak já si je udělám sám. +Rozbouchá potřebný počet vajec a za chvilku už má plný talíř dobroty.+ Hmppf? jo ty dva... +Dlabe rychlostí blesku a talíř ještě vytře čerstvým chlebem.+ měli bezva nápad urážet mé známé v nevhodnou chvíli. A taky řekli že jsem... cizáckej kokot. +přikývne, když si vzpomene na přesnou interpretaci a pokrčí rameny.+ Špatný načasování. Vážně, jak můžeš snídat absinth? +zavrtí hlavou v plynulé změně tématu.+ Zítra jde zrzka na vyndání šroubů, +informuje ji, i když ona ví asi všechno. Odsune prázdný talíř a je hodně spokojený.+ Jak dlouho odhaduješ, že to vydrží?
Uživatelský avatar
Dimitrij Ozera
 
Příspěvky: 61
Registrován: 14 dub 2018 20:00

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron