Území smečky

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Území smečky

Příspěvekod Syriana Spinnel » 20 led 2019 11:09

+Dlouze vydechne a na chvilku zavře oči. Má dojem, že se jí právě hrozně moc ulevilo.+ Dobře, dobře. +Přikývne a zašmrdolí tak hlavou na jeho hrudníku.+ jo jdeme, +nechá se od něj dovést do restaurace a ke stolu, a když zapadnou do jednoho z boxů, je ráda, že na ně nikdo nebude čumět. U servírky, která se na Gabriela culí trochu jako na cukrkandl, si objedná dvojité espresso a z původního hladu toho moc nezbylo. Klouže po jídeláku očima, a neví, co z toho si vybrat. S pozvdechem to zavře a odloží bokem.+ Vzdávám to, objednej cokoliv, budu ti ujídat. +Pousměje se, položí ruce na stůl a bezděčně točí s kroužkem na svém prstě.+ naše komunikační procesy jsou poslední dobou nekompatibilní +koukne na něj.+ mrzí mě to, vážně. Strašně mě tohle ničí, nevím, co můžu říct, co nemůžu říct, protože ty mi neřekneš jak jsi na tom s těmi... věcmi. Protože máš dojem, že mě tím chráníš. +Zvedne k němu oči.+ a pak se děje tohle. +přehodí si vlasy na druhou stranu.+ Slíbila jsem ti, že na tebe nebudu nijak tlačit, ale jestli to nezačneš řešit... +povzdechne si.+ co bys udělal, kdybys tam přjel to srovnat a ta pizda na tebe vybalila takovou atomovku? +zeptá se vážně, protože opravdu mu chce dát najevo, že jsou věci, které si zjevně vůbec neuvědomoval, zatímco ona ano. Celou dobu mluví absolutně klidně, spíš trochu posmutněle, zoufale.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Gabriel » 20 led 2019 20:41

+objedná si pořádný kus steaku, extra zeleninu a hranolky a servírky si nijak zvlášť nevšímá. Zatímco čekají na jídlo, zadívá se na ni a s povzdechem přikvýne+ Jo, taky mám ten dojem. A je to z větší části moje vina. +potřese hlavou+ Nechci, aby sis myslela, že něco nemůžeš říct, nebo se snad bála. Ježiši...+prohrábne si vlasy trochu zoufalým gestem.+ Já o tom..nechci mluvit. Protože mi přijde, že když o tom mluvím, stává se to víc skutečný. A myslím, že bude bohatě stačit, až o tom budu muset mluvit tam. +zavrčí a oči mu potemní+ Hned, jak se vyřeší ta věc s naším vlkodlačím sousedem, letíme zpátky do Států. Bez pozvání. +podívá se na ni a oči mu ztvrdnou+ A kdyby na mě tohle vybalila? Za vlasy bych ji dotáhl k prvnímu doktorovi. +ušklíbne se studeně a pokrčí rameny.+ Nicméně jsem rád, že v tomhle směru víme, na čem jsme. +pousměje se, natáhne ruku a jemně sevře její prsty ve svých+ Díky. Vím, proč jsi to udělala, ale prosím...nesnaž se mě tak moc chránit. +podívá se na ni naléhavě. Nechce to zase podělat, aby se naštvala, ale je nutný, aby pochopila, že některý věci jsou u vlků a vlastně i vlkodlaků, mnohem složitější+ Nejsme lidi a tyhle drobný detaily jsou našimi nepřáteli, ale i přáteli, vnímány jako slabost. A to moje slabost. +řekne tiše a dívá se jí do očí+ A žádnou další už si nemůžeme dovolit. +dodá a nechá to viset ve vzduchu+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Syriana Spinnel » 20 led 2019 21:48

+Dlouze vydechne, protože další výbuch by už asi dneska nezvládla, díky bohům, že k němu nedošlo. Docela jí to dodalo naději, že to není tak špatný, jak to vypadá s nimi dvěma.+ Mám strach, že jednou řeknu něco, čeho pak budu litovat, znáš mě, víš jaká jsem držka a jak si nevidím do pusy, a častěji mluvím, než jednám. +Hrne to na něj, protože to z ní musí prostě ven.+ Vždycky když se na tebe podívám, tak přemýšlím o tom, jak ti je. Je ti dobře? je ti na hovno, jsi smutný, naštvaný... většinou se mi daří to rozklíčovat, ale ne vždycky, a ty mi neřekneš, hele kotě, dneska to stojí za prd... Nemusíš mluvit o.. tom. Ale mluv se mnou. Prosím. +Stiskne mu prsty a kašle na to, přisedne si k němu a položí hlavu na jeho rameno. Servírka jim tam donese jídlo a už se netváří tak přívětivě. Syr ji zpraží pohledem a ona s tichým pf odkvačí.+ Uh, no dobře. +To je docela blízkej časovej horizont. Vezme mu hranolku a namočí ji do tatarky.+ Vlastně, to jsem udělala +koutky jí cuknou, jak mají podobný myšlenkový pochody.+ Jo, to nejsme +přikývne posmutněle a kdyby byla ve vlčí kůži tak sklopí uši a stáhne ocas, protože Gabriel má naprostou pravdu. OPĚT ho oslabila.+ Jsem prostě nemožná, +opře si čelo do dlaně a na chvilku zavře oči.+ jsem jako slon v porcelánu a ne alfa, která... +zavrtí hlavou.+ Nevím, jestli bych s tebou měla jet do států. +Zvedne hlavu a střetne se s jeho pohledem. Myslí to vážně.+ víš jaká jsem... +trochu se ošije.+ nevím, jestli zvládnu tam jen tak stát a nic nedělat, +kousne se do rtu a pak se radši odkloní a ztrestá dalších pár hranolků.+ Jez, stydne ti steak +pousměje se a uloupí mu zeleninu.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Gabriel » 20 led 2019 22:36

No, řekl bych, že na to jsem si za ty roky možná už trochu zvyknul. +pousměje se+ Jo, já vím. +povzechne si pak+ Neumím o těchhle věcech moc mluvit. Co cítím, jak mi je..+pokrčí rameny+ Mám starou výchovu, chlapi si nestěžují, nebrečí...+ušklíbne se+ a to všechno navíc znásobený tím, co jsem, takže se pořád, za každých okoloností ovládat. Co se stane, když se někdo z nás ovládat přestane, dobře víš...+podívá se na ni významně+ A tohle mi tak přešlo do krve, že to aplikuju na všechny oblasti života. +pokrčí tak omluvně rameny+ Ale slibuju, že se pokusím polepšit. +podívá se na ni a usměje se a když tak zpraží pohledem chudáka servírku, zvedne koutek v úsměvu+ V tom případě mě jen mrzí, že jsem to neviděl. +ušklíbne se trochu při té představě, jak ji vleče do nemocnice+ Ale nejsi. +zavrtí hlavou a zvedne jí hlavu, aby se mu dívala do očí+ Jen jsi prostě občas trochu moc temperamentní. A dřív jednáš, než přemýšlíš. +zopakuje to, co řekla sama před chvílí a koutek mu trochu cukne+ No...to je na tobě. +trochu ho to překvapí+ Nepřikážu ti zůstat doma, ani jet s náma. Oboje bude v pořádku, ať se rozhodneš jakkoliv. +pokrčí rameny a posuměje se+ No možná bys měla jet. Aspoň budeš moct trénovat svoje sebeovládání. +popíchne ji trochu a v očích mu zablýskne+ Ovšem. +protočí oči nad tím "příkazem", překrojí steak napůl a jednu půlku posune na talíři k ní.+ Část kořisti pro vlčí královnu. +řekne tlumeně a oči mu zajiskří+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Syriana Spinnel » 21 led 2019 06:26

Ty možná jo, ale mě by to pak byli líto a štvalo by mě to. +Podotkne věcně. A když pak konečně začne mluvit, nejradši by svolala Halelujah. Ale je tak potichu jak dokáže, jen aby nepřestal.+ Tím, že mi řekneš, že je ti naprd nebrečíš, ani si nestěžuješ, jen konstatuješ a dáváš mi informace k operování. +Pousměje se měkce, a pohladí ho palcem po dlani+. Ale chápu a ano, tohle si opravdu dobře pamatuji. +Narovná se trochu prkenně, a představa, že by se někdy přestal ovládat Gabriel... jo, tohle je děsivá věc.+ Vím, že pokusíš. +přikývne a schramstne hranolku.+ Děkuji +Mile se na něj uculí a pak se uculí víc.+ jo, to z ní celkem jako já, +zamručí a opře se o čalounění.+ Hm, uvidíme, v tuhle chvíli se spíš přikláním k té druhé možnosti... Nechci tě zase ohrozit, byť i jen nevědomky, ne v takové situaci. +Pak zvedne obočí kousek výš a v očích jí zasvítí.+ Hrozně moc tě miluju, +Zatřepe lehounce hlavou a tiše se zasměje.+ Děkuji, můj vlčí králi. +Možná, že to rande přece jenom bude hezké. Pustí se do jídla a bohové ten steak je fantastický. Za chvilku na talíři nemají už vůbec nic.+ Nevím jak ty, ale já domů ještě nechci, ne teď, když tě mám jenom pro sebe. +zavrní mu do kůže na krku, a je jí ta lehce, jak už dlouho ne, když v sobě nemusí nic dusit.+ Vezměte mě do kina, vaše Chlupačenstvo. +Položí mu ruku na břicho, pevné, vyrýsované a nehá se prohřát jeho teplem a cítí na dlani vibrace jak se zasměje.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Gabriel » 21 led 2019 20:38

Já vím, ale víš, jak to je...starýho vlka...+pokrčí rameny a uškíbne se+ No kdybych na ten slib někdy trochu pozapomněl, tak mi ho připomeň. +zazubí se na ni pobaveně+ Uvidíme, ještě máš čas si to rozmyslet. +pousměje se a přitulí ji k sobě+ A já tebe. Myslím, že si ani neuvědomuješ, jak moc. +poví jí tiše a líbne ji na spánek+ Jo, ani mně se nechce hned zpátky do toho blázince. +souhlasí s ní a pak se zasměje+ Jo tak do kina. No dobře, tak jdeme. +přivolá si servírku, která už k jejich stolu nechodí ani zdaleka tak často jako na začátku, požádá o účet a když zaplatí, vezme Syr za ruku a vyjdou ven.+ Tak...a na co by moje krásná žena chtěla jít? +zastaví se před kinem a zamyšleně se zahledí do programu, po očku na ni koukne a koutky mu trochu cuknou+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Syriana Spinnel » 21 led 2019 21:28

Připomenu, na to vem jed +uculí se a je celá taková zjihlá, takže už se na servírku ani dokonce nijak extrémně nemračí.+ No vážně, kdy jsi byl, nebo kdy jsme byli naposledy v kině? +ona má paměť děravou, ale co si tak vzpomíná, tak asi nikdy. Zas se zamuchlá do teplé bundy a když jdou spolu tak za ruku, je to děsně moc pěkný. Zahledí se na program a šmejdí po řádcích a pak se na něj koukne, jako že je to naprosto jasný.+ Tady je prostě jenom jediná možná volba, darling, leda bys chtěl se mnou okukovat sexy Aquamena. +Culí se a pak paní za přepážkou řekne, že chce dva lístky na BoRap.+ co se uculuješ? +všimne si a jak čekají než to začne, stoupne si na špičky a líbne ho na bradu.+ Ty jo, v kině se jí? +vykulí oči, asi je trochu předpotopní a nebo z dědiny :P+ slaninový popcorn, mmmm +oči jí zasvítí a už ho táhne sebou a donutí ho koupit ten největší, co tam mají. A rovnou dva. Když se usadí v sále a všechno tam setmí, přitulí se k němu v takové té dvojsedačce a pořád se drží za ruku. V průběhu filmu se střídavě směje, střídavě se snaží nebrečet, no jenže pak už to prostě nejde a když naběhnou titulky, má hlavu zastrčenou hluboko v mikině a snaží se nebrečet nahlas, a jen tak tiše potahovat, ale prostě se to nedá zastavit. Má takovou emocionální očistu. Hřbetem ruky si vytře slzy a když kolem nich lidi začnou vstávat, tak vstane taky.+ eh, +přitulí se k němu a nasaje tu známou vůni.+ To byla teda síla. +zvedne k němu červenej obličej, jak je na tom on.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Gabriel » 22 led 2019 18:01

No...řekl bych, že pokud vůbec, tak dávno. +zazubí se na ni+ No...nic proti Jasonovi, ale...+zašklebí se pobaveně+ I když na druhou stranu, ta zrzka v trailerech nevypadala špatně....+popíchne trochu a v očích mu zablýskne+ Ano, lásko. Vítej v jednadvacátým století. +zasměje se, když se tak vyjeví u baru, vezme jim i pití, protože po takový dávce soli budou jak sahara a pomůže jí to odnýst na místa. Sleduje střídavě film a Syr, jak to prožívá a musí se usmívat, jak jí to očividně sebralo. Vstane taky a když na něj koukne, jemně jí otře palcem slzu a pousměje se+ Povedlo se jim to, nečekal jsem, že to bude až tak dobrý. +přizná upřímně+ Chceš jít ještě někam? Třeba kafe, čokoládovej dort, zmrzlina? +nakloní se hlavu na stranu a usměje se+ Nebo už chceš jít domů? +zeptá se a vyjdou společně ven, kde se už setmělo a začalo trochu sněžit+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Syriana Spinnel » 22 led 2019 19:10

Ty jsi stejně víc sexy než on, +začne mu chlácholit ego, no pak poví to o zrzce...+ jedna zrzka ti nestačí? +zeptá se ho se zvednutým obočím, ale koutky jí cuknou pobavením. Ještě že vzal to pití, i když musí jen po troškách nebo se jí bude chtít v půlce čůrat.+ Bylo to skvělý, absolutně neuvěřitelný. +Zavrtí hlavou a pak jí zasvítí oči.+ Bohové ty mě máš tak přečtenou, až si říkám, že bych měla být možná trochu víc záhadná... +culí se, protože čokoládový dort a kafe...+ a co bys chtěl ty? +zeptá se ho se zájmem. Na vlasech jí přistane několik sněhových vloček a Syr zvedne hlavu nahoru a podívá se na nebe.+ Je pěkný, být jen spolu. +Obejme ho kolem pasu, uprostřed chodníku, mezi davy lidí, kteří někam spěchají.+ Už dlouho jsem ti neřekla, jak moc sexy chlap jsi. +vyculí se na něj a zmáčkne mu zadek.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Gabriel » 22 led 2019 22:27

Hmm...když se nad tím zamyslím takhle..tak vlastně asi stačí. +zazubí se na ni vesele+ No, kdybych tě neměl přečtenou, asi bych byl dost naprd manžel, že jo? +zvedne koutek v pobaveným úšklebku a oči mu blýsknou+ No já bych si chtěl před tím návratem do blázince užít ještě chvilku klidu. +pousměje se a přitiskne ji k sobě+ Jo? Mám dojem, že zrovna před chvílí jsi řekla, že jsem víc sexy, než Momoa. A to považuju za slušný měřítko. +cukne koutky, pak se skloní a políbí ji, dlouze a důkladně a nějaký lidi jsou mu úplně fuk.+ Jde se na dort, ženo. +poví ji pak s křivým úsměvem, vezme ji kolem pasu a zamíří do cukrárny, co je jen kousek od kina+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron