Území smečky

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Území smečky

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 kvě 2019 16:41

Máš jedinečnou možnost se neustále vzdělávat se živým prototypem +culí se rošťácky a vůbec by jí nevadilo, kdyby ji "zkoumal".+ Lásko, kdybych to věděla, tak se tě neptám. Ale... +loupne po něm pohledem,+ nebudu ti lhát, tohle vrhá úplně nový pohled na náš baby issue. +Zívne jak kotě a už se těší na snídani. A postel.+ Takže, jsi spoko, co se našeho nového souseda týká? +Pátravě čte v jeho tváři.+ Zdálo se to jako win-win, ale Ninka mi bude asi trochu chybět.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Gabriel » 31 kvě 2019 23:11

Jo, to teda mám. A taky kliku, že je ten studijní materiál tak zatraceně sexy..+zazubí se na ni a vejde na verandu. Položí ruku na kliku, ale pak se zarazí v půlce kroku a podívá se na ni+ Jo...to teda asi vrhá. +poznamená a chvilku se na ni dívá. Jestli z tohodle nepřijde o rozum, tak už z ničeho. Pak se ale pousměje a jemně jí odhrne z tváře pramen vlasů+ No, těžko si můžu teď začít stěžovat, když jsem s tím vším souhlasil. A co hůř, prakticky jsem to vymyslel. +ušklíbne se pobaveně, vezme ji za ruku a společně vejdou do domu+ Jo, mě taky. Je to hodná holka. +přikývne a je vidět, že to myslí upřímně+ Ale bude sem chodit na kontroly a příležitostný transfuze, takže to vlastně není úplný sbohem, hmm? +mrkne na ni a vejde do kuchyně+ Tak a teď snídaně. Co si dá moje vlčí královna? +zazubí se na ni od linky+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Území smečky

Příspěvekod Gabriel » 25 lis 2019 23:08

+ve chvili, kdy nechá konečně převládnout Bratra Vlka, je to jakoby z něj většina té tíhy, bolesti a pochybností spadla. Jeho pocity a emoce jsou jednodušší, méně komplikované a přímé. Jakoby se na rozdíl od něj dokázal zaměřit na to důležitě. Tiše, jako stín kluše lesem, velké tlapy, měkkce dopadající do lesní půdy nevydávají téměř žádný zvuk. Cítí kolem spoustu zvířat, spoustu kořisti, ale dnes nepřišel lovit. Dnes přišel přemýšlet, uklidnit se. Vyběhne na skálu, tyčící se nad jejich údolím, z které vidí i střechu jejich domu. Lehne si, položí si hlavu na přední tlapy a zavře oči. Nespí ale ani jeden z nich. Bratr Vlk nechápe, proč nejsou se svojí družkou. Slyšel ji přece, jak ho volá. A v tuhle chvíli už to nechápe ani Gabriel. Proč se kruci chová jako idiot. Jeho žena je těhotná. Je těhotná, přestože by to nemělo být možný. A co když se kvůli němu zase promění?! Co když pak o jejich dítě přijde...Zvedne hlavu a nakloní ji nastranu, jakoby ho samotnýho překvapilo, co si pomyslel. Ano, jejich. Je jejich. Ona i to dítě. Vstane a zadívá se na pomalu vycházející měsíc, kterému do úplňku chybí možná dva týdny... Zvedne hlavu a celým údolím, celým jejich územím se rozlehne jeho vytí. Úplněk. Vždycky ho miloval, ale teď se stal jeho největším nepřítelem. Otočí se a rozběhne se zpátky dolů. Bratr Vlk má pravdu. Mají teď na řešení důležitější věci, než svoji pochybnou pýchu a hrdost. Musí zachránit svoji družku a své dítě...+
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Předchozí

Zpět na Dům v Bucurešti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron