105 W 29th Street Manhattan NY

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 06 dub 2016 23:46

+jenom zírá a naprosto nechápe, co se to děje. Zdá se jí to, nebo se vážně hádají?!+ Co to má kurva bejt?! Nějaká zasraná přednáška? +začíná být opravdu vytočená, zvlášť když totálně nechápe, co se vlastně děje+ Neopovažuj se mi říkat, co mám dělat a jak se o ni starat. +procedí skrz zuby a duhovky jí přelije jantar+ Nemám ani páru, o co vlastně jde, ale vím jistě, že nejsi moje chůva. +hlas jí klesne téměř do šepotu, jakoby jí míra emocí, která jí zmítá, zabraňovala mluvit nahlas+ Na chvíli jsem totiž měla naivní představu, že mě bereš jako sobě rovnou a ne jako někoho, koho musíš vychovávat a poučovat. +nevesele se zasměje+ Očividně jsem se spletla. +ušklíbne se+ Ale neboj se, zvládla jsem to doteď celkem v pohodě a hodlám v tom pokračovat. +odsekne studeně a rozhodí trochu zoufale rukama. Kvůli čemu že se vlastně hádají?+ Jak chceš. Rozhodně tě nemůžu nutit, aby ses obtěžoval s takovým nezodpovědným děckem. +usápne vztekle a má přímo děsivou chuť něco zabít, vykuchat a pak to nejspíš i spálit+ A nebo víš co, já jdu první. +a přemístí se na první místo, který ji napadne. Objeví se v nějaké zapadlé a smrduté uličce na předměstí. Jsou tam velká opuštěná skladiště a továrny; po požárním žebříku vyleze na střechu, opře se zády o rozpadlý komín a oběma rukama si zajede do vlasů. Opře se lokty o kolena a zírá do prázdna, snaží se přijtí na to, co to sakra mělo být+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Vishous » 07 dub 2016 00:00

Na zasraný přednášky ti kašlu! Jen jsem si naivně kretén myslel, že jsme tým. Tým, víš co to znamená? Že když kurva řekneš, že se vrátíš, tak se vrátíš a nenecháš toho druhýho si myslet zasraný sračky, jako třeba to, že tě najdu naloženou v barelu Omegovy zkurvené krve. +Jo, taky se docela rozjel.+ Neříkám ti sakra je se o ni máš starat, ženská bláznivá, jen jsem ti chtěl naznačit, že by sis měla zvyknout, že by o tebe někdo ten strach mohl mít sakra +Už to prostě nevydrží a tou rukou do té zdi praští, nechá v ní pěkný dolík a na zem se snese prach z omítky.+ Bože ty mě tak vytáčíš! +hehe, jak kdyby to nebylo zjevné.+ To si na sebe vztahuješ každé slovo co řeknu a překopeš si ho do nějaké praštěné roviny poučování? Ježiši! +Jen si frustrovaně zasténá, jak to zas překroutí.+ Jasně, takže jsem ten největší kretén na světě protože jsem se o tebe bál, no jestli to vidíš takhle, tak ta malá holka vážně seš, kurvafix. +Spustí ruce podél těla, nasranej, vzteklej a vůbec nechápe, proč tam na sebe tak ječí, když by ji nejradši. Kořeněná vůně se kolem něj zas zvedne.+ Nasrat +s přimhouřenýma očima sleduje, jak se mu B rozplyne před očima a pak dá průchod svýmu vzteku a mocně zařve, až se výškáč pomalu zatřese v základech. Chce se přemístit pryč, do města, něco rozcupovat na kusy, ale jak je vytrotlenej tak mu to vůbec nejde.+ Já se na to fakt vyjebu! +Sjede podél zdi na zem, kde si začne balit cigaretu a doufá, že bude schopnej se dát dohromady zatraceně rychle, páč kdyby se náhodou B vrátila a takhle ubožácky ho tam našla, no to by jeho megaego asi nerozchodilo.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Payne » 07 dub 2016 00:37

+celou dobu stojí na chodbě, dívá se na dveře a přestože nevidí, co se tam děje, zvuková stopa bohatě stačí. A minimálně Beccu si dokáže představit velmi živě. Slyší tu chvíli, kdy se přemístí a nevěřícně zavrtí hlavou. Utíká. Pořád utíká. Když se ozve to šílené zařvání, celá ztuhne a čeká, že se jim barák sesype na hlavu. Když se nic nestane, dojde ke dveřím a podívá se zase kukátkem ven. A moc ji ani nepřekvapí, když ho tam uvidí sedět, trochu jako hromádku neštěstí a přímo obrovskou hromadu frustrace. Okamžik váhá s rukou na klice a znovu se zaměří na to, co jí říká její instinkt, její radar na lidi. Pořád totéž, jako když ho viděla stát ve dveřích, jak se na Beccu dívá, v očích vztek, ale zároveň i ten zžíravý strach, který o ni měl. Proto otočí klíčem a otevře. Opře se o zeď, skoro přesně tak, jako se tam opírala Becca a upře na něj ty velké, modrošedé oči, výraz v nich je ale mnohem starší, dospělejší, než by v jejím věku měl být.+ To nešlo moc dobře, co? +konstatuje suše a otevře dveře víc.+ Panáka? +usměje se jedním koutkem a v očích jí pobaveně zajiskří. Hra na dospělou paní hostitelku ji očvidně baví:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Vishous » 07 dub 2016 09:31

+Olízne papírek a dokončí proces balení cigarety. Zrovna si jeho špičku vsune mezi rty, když zámek na dosud pečlivě zavřených dveřích cvakne. Ježiši. Jestli je ta holka celou dobu, sledovala... Zapálí si, vydechne kouř a zadívá se na dívku v pubertálním věku, která se děsně dospěle opírá o futra.+ Ne, to vážně ne +přikývne souhlasně. Zase si potáhne a vyfoukne kouř. Ty její obrovské modrošedé oči... bože neměla by v nich mít ten starý pohled... a pak zaslechne její myšlenky. Automaticky se proti tomu obrní a několikrát zatřepe hlavou, jako by chtěl to radiovysílání zrušit. Nakonec se mu to povede.+ Neměla by sis zvát do bytu cizí chlápky, co tu před chvilkou rozbourali zeď +nakloní hlavu trochu na bok, takže je mu vidět pod kšilt, kde se na ni upírají diamantové oči.+ Jak se jmenuješ kotě? +Zeptá se jí, a pomalu, aby ji nevyděsil, což by fakt nechtěl, se podél zdi postaví.+ Panáka bych si dal +zkonstatuje nakonec a mírně koutkem úst se na ni pousměje.+ tak jak se ti líbilo představení? +Zastaví se ve dveřích a koukne na ni dolů, jako by jí dával ještě příležitost ho vyhodit, vzít to pozvání zpět.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Payne » 07 dub 2016 13:06

+zvědavě ho pozoruje, pořád ještě trochu váhá, jestli nedělá chybu, ale její instinkt říká pořád totéž, tak se prostě rozhodne jím řídit. Taky nakloní hlavu trochu nastranu a mírně se pousměje+ To taky nedělám, ty nejsi cizí. Becca ti věří. +pokrčí zlehka rameny, jakoby tím bylo řečeno všechno a sleduje ho jak vstává až skoro bezezbytku vyplní dveře. Trochu ztěžka polkne, ale rychle to dostane pod kontrolu. Vzhlédne k němu s potměšilým úšklebkem+ Čím tě to doma proboha krmili? +ustoupí za dveře tak, aby mohl projít a přitom si udržela volný osobní prostor.+ Payne. A ty? +zadívá se na něj zvědavě+ No...na můj vkus trochu moc dramatický. A sousedi budou mít určitě téma k drbům na dlouhý měsíce. +ušklíbne se ironicky+ Tak jdeš, nebo nám tady chceš vystát důlek? +zeptá se drze a povytáhne obočí, na rtech pobavený úšklebek+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Payne » 27 dub 2016 23:29

Jade píše:+skepticky si Deana měří a to drobný gesto mu pochopitelně neujde+ Báječný. +protáhne+ A uklízet budete předpokládám sami. +rozhlídne se tam po tom bordelu+ Nebo to necháte radši na policajtech? +pozvedne obočí ironicky+ Je to docela prdel města, ale ani tady střelba neprojde bez povšimnutí. +podotkne, skoro znuděně, ale když se tam rozhlíží, musí si přiznat, že je to dobrá práce, čistá práce. No dobře čistá zrovna ne. Odlepí se od futer; než se začne zabývat odklízením mrtvol, odstraní odsud ty dva cvoky. A rozhodně se nehodlá nořit po lokty do sraček sám+ Mám dojem, že tvoje víla Zuběnka k tomu bude mít taky co říct. +ušklíbne se na Payne, přejde k nim, chytne každýho za jedno předloktí a bez varování je přemístí do dublinskýho bytu, nebo před něj, jestli to dovnitř nejde+


+ještě věnuje Deanovi "to-si-rozhodně-poslechnu" pohled, ale maličko se i pousměje a jemně mu stiskne ruku, než zaměří pozornost na Jadea. Přejede ta jatka kolem netečným pohledem a úplně stejně netečně se na něj zadívá a pokrčí rameny+ Zapálili bysme to. Teda já ne, ale viděla jsem, co dokáže kouzelný oheň. +vůbec nepochybuje o tom, že Dean by něco velmi důmyslnýho a ničivýho vymyslel. Když jí připomene Beccu, zamračí se a stiskne rty; na to rozhodně moc myslet nechce, ale než se stačí vzpamatovat, nebo nějak zareagovat, chytne je za předloktí a přemístí pryč. Dovnitř se přemístěním rozhodně nikdo cizí nedostane, takže se objeví přede dveřmi do bytu. Okamžitě vyškubne svoji ruku z jeho sevření a o krok couvne. Prostě ho nemá ráda, nevěří mu a opravdu těžce nechápe, jak mu Becca může dovolit, aby se jí dotýkal. Chvilku ho zamračeně sleduje, vůbec se jí nechce zvát ho dovnitř, ale nakonec s povzdechem vyndá klíče, odemkne a vejde dovnitř, kde skoro hned zjistí, že tam Becca není+ Není doma. +oznámí mu suše; s tím, že by vypadnul, ale vůbec nepočítá+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Jade » 28 dub 2016 14:59

+poslouchá Paynino vysvětlení, a koutek mu přitom hladce klouže vzhůru+ Asi tě to překvapí, ale existuje i kouzelnická policie. +poznamená ironicky+ Taková, která rozpozná magickej oheň, a docela určitě nepřehlídne ohořelý mrtvoly. Taková, která dokáže docela efektivně identifikovat hůlku, z níž vyšlo zaklínadlo. +nakloní hlavu na stranu, a tím to momentálně považuje za vyřízený. Přemístí se na chodbu před byt, sousedi musí být fakt úplní ignoranti :D, a jen se ušklíbne, když od něj tak odskočí+ Já tě neukousnu... +protáhne pobaveně, opře se o zeď a v klidu sleduje její dilema ohledně odemykání. Nic neřekne, jen lehce pozvedne obočí, ve stylu mám zkusit odemknout sám?+ Nevadí. Počkáme. +podotkne sladce, vejde dovnitř, a pokračuje do obýváku. Už tu byl, a objevovat jiný prostory nehodlá; rovnou si přivolá láhev whisky z baru, nalije si na dva prsty a usadí se v křesle. Pak vytáhne telefon, najde Beccy číslo a napíše krátkou zprávu: Pubertální časovaná bomba, round two. Tvůj byt. a víc nedodá, když bude trochu vystreslá, aspoň se objeví rychlejc. Spokojeně telefon zastrčí, zapálí si cigaretu a pozoruje ty dva a jejich vztahovou krizi+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Dean » 28 dub 2016 15:05

+uzavře to procesí do jejich bytu a zavře za nima dveře; to klapnutí mu zní fakt pohřebně. Na reakci Beccy na to, že ohrozil Payne, se fakt netěší. Dívá se, jak se Jade okamžitě zařídí jako doma, sám se spíš stáhne do kuchyně, a čeká, až Payne přijde+ Slíbil jsem mu, že nebudu podnikat věci na vlastní pěst. +vysvětlí jí to tlumeně+ Měl jsem to spočítaný, aby to nestihnul včas. +pousměje se trochu, a hledá jí v očích, jestli se zlobí+ Původně sem plánoval zmizet dřív, než se objeví, ale... je kurva rychlej. +zamumlá nespokojeně+ Myslíš, že budeš mít průšvih? +koukne na ni s obavou, nerad by jí způsobil potíže+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Butch » 04 zář 2016 22:00

+Cesta autem je docela ve vypjaté atmosféře, protože si přesně uvědomuje to slunko, od kterýho je dělí jenom pár cenťáku železa. pak Bjorn zabuší v signálu na kabinu a vzápětí je vypustí v podzemní garáži.+
Dík, máš to u mě.
B: pohoda, kdyby něco volejte, budu na příjmu
B: jo + a to je všechno, přivolá výtah a ten je pak vyveze až k Beccyinu bytu. Jenom chvilku mu proletí hlavou, co bude jestli budou na chodbě okna, ale to už se dveře otevírají.+ No Hollywoode, zatím žijem, je to dobrý. +Zabuší na neoznačený dveře.+
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Re: 64/39, Fleet Street, Dublin

Příspěvekod Rhage » 04 zář 2016 22:42

+taky mu není zrovna dvakrát příjemně z té jízdy za světla. Naštěstí to netrvá dlouho a za chvíli už vyskočí v garážích, kývne s díky na Björna a zamíří s Butchem k výtahu, který je vyhodí přede dveřmi bytu. Okna tam jsou, ale na tomhle patře mají speciální magickou úpravu, takže jim nic nehrozí:D Jak Butch zabuší na dveře, protočí nad ním oči, ale nic neřekne a jen čeká, až jim V. otevře+
The secret side of me,
I'll never let you see.
I keep it caged but i can't control it.
So stay away from me,
The beast is ugly.
I feel the rage and i just can't hold it.
Uživatelský avatar
Rhage
 
Příspěvky: 63
Registrován: 10 dub 2016 12:10

PředchozíDalší

Zpět na Byt Beccy v Dublinu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron