Obývák

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Obývák

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 14 bře 2016 19:35

Obrázek

Obrázek

Obrázek
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývák

Příspěvekod Payne » 15 bře 2016 21:34

+když je sem Becca přemístí, sesune se na pohovku a snaží se to rozdýchat. Není to poprvé, co tenhle děsivý způsob cestování zakusila, ale nejspíš si na to nikdy nezvykne.+ Myslím, že dávám přednost letadlu. +zasípe po chvíli, zhluboka se nadechne a vydechne a přinutí žaludek zůstat, kde je+ Vlastně to bylo super, nechápu čeho se tak bojíš. +ušklíbne se na ni s drzou převahou svých čtrnácti let+ Takže tady budeme bydlet? +vstane a zvědavě se rozhlédne. Po chatrči s podlahou z udusané hlíny jí to přijde jako hotový palác. Projde si všechny pokoje a pak se vrátí zpátky do obýváku+ Můžu si pokoj zařídit podle sebe? +koukne na B. trochu ostýchavě+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývák

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 15 bře 2016 21:53

+starostlivě sleduje, jak rozdýchává přemístění, ale když si do ní vzápětí zaryje kvůli jejímu strachu z lítání, zamračí se na ni+ Jo, tady budeme bydlet. +přikývne a nechá ji ať si byt projde. Když se vrátí a vznese tu svoji žádost, shovívavě se usměje+ Jasně, že můžeš. Je to přece tvůj pokoj. Můžu ti najít nějaký návrhy pro inspiraci jestli chceš? +navrhne jí přátelsky+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývák

Příspěvekod Payne » 15 bře 2016 21:57

Skvělý, díky. +rozzáří se a když se netváří tak přezíravě drsňácky a lhostejně, najednou opravdu vypadá jako čtrnáctiletý dítě, kterým přes všechno pořád je.+ Není třeba, něco jsem už našla na tvým notebooku, když jsi mi ho půjčila. +ovládat techniku se naučila stejně rychle, jako kterýkoliv jiný dítě moderní doby. Asi to maj geneticky zakódovaný a stačí ten gen aktivovat:D+ A ta hudba co tam máš, je taky super. Kdybys mi sehnala pár plakátů Nightwish a klidně i dalších, budeš nejlepší na světě. +zazubí se na ni vesele+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývák

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 15 bře 2016 22:11

+zavrtí nevěřícně hlavou a poprvé pocítí drobné obavy, jestli si neukousla trochu velké sousto:D+ Jsem ráda, že máš dobrý hudební vkus. Popík a růžovou bych nepřežila. +ušklíbne se na ni pobaveně+ Něco seženu. +slíbí nakonec+

+celkem rychle se tam obě zabydlí a Becca se hned pustí do její výuky. Zpočátku se zaměří hlavně na zvládnutí jazyka, aby se co nejrychleji zžila se zcela novým prostředím a zvyky, ale není to nic těžkého a po pár týdnech je Payne skoro jako každá jiná puberťačka. Její zjevně exotický přízvuk jí dělá spolu s jejím vzhledem značně odlišnou, přesto si najde ve škole i přátele. Není jich moc, protože děti neomylně vycítí, že je jiná, že něco tají a v některých chvílích z ní jde strach. Je výbušná a pro ránu nejde daleko, nenechá se šikanovat a urážet, což všichni po několika tvrdých slovních i ručních bitkách pochopili velmi rychle. A tak se jí většina spíš vyhýbá, což jí ale zcela vyhovuje. Nejradši je ale stejně doma a nadšeně do sebe nasává všechno, co ji Becca učí. Nejvíc zbožňuje tréninky boje, dokonce i klasické cvičení, běhání a jinou tělesnou aktivitu. Sama si všimne, že tak nejlépe vybije přebytečnou agresi a energii. Každou chvíli Beccu otravuje, aby ji už začala učit používat zbraně, nejvíc se těší na dýky a meče, ale Becca stále trvá na tom, že na to ještě není připravená, což ji strašně vytáčí. Nezbývá jí ale nic jiného, než se s tím smířit, protože jedna věc, kterou se naučila nejrychleji je to, že svoji mentorku nedonutí k ničemu, co sama nechce a neplatí na ni žádný způsob citového ani jiného vydírání. Naopak se párkrát povedlo naštvat ji tolik, že se jí opravdu bála a v tu chvíli si vzždycky vzpoměla na den, kdy ji viděla poprvé - celou od krve, s očima planoucíma zlatým ohněm, jak odsekává z muže, který Payne ublížil, jednu část těla za druhou a usmívá se při tom. A přestože ji obdivovala a přála si být jako ona, stejně tak ji i děsila...+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývák

Příspěvekod Payne » 18 bře 2016 01:41

+když je sem přemístí z Guns, rozhodne se nemarnit čas. Sedne si na gauč, nohy skrčí pod sebe a upře na Beccu ten nejsilnější vyjednávací pohled, jakého je schopna.+
P: Beccy? Můžu mít prosbu? +začne opatrně a zvažuje své šance. Kriticky uzná, že nejsou velké+
B: Jistě, o co jde? +zadívá se na ni překvapeně a nalije si amonovu specialitku+
P: Zjistila jsem, že tady bude koncert Nightwish. Myslíš, že bych mohla jít? +upře na ni dokonale štěněcí pohled, kukadla velká, nevinná a prosebná. To by zlomilo i anděla:D+
B: Vážně? Ani jsem si nevšimla. +zamračí se a vůbec se jí nelíbí, že na ni ten pohled opravdu má nějaký účinek:D+ A kdy?
P: +ucítí, že má šanci; instinkty má opravdu skvělé:D+ Za týden, je to v tý velký hale, kousek od centra.
B: Hmm...+zamručí a trochu se napije.+ Já nevím, moc se mi to nelíbí. +zavrtí hlavou a zadívá se na ni. což není dobrý nápad; ty velké oči se naplní zklamáním. Kruci.+ Andy půjde taky?
P: Ne, nebude doma. +zavrtí hlavou+ Ale...nešla bych sama. +přizná nakonec pomalu a sleduje její výraz.+ Dean...teda ten kluk ze včera...+objasní hned o koho jde; proč zbytečně mlžit:D+ ...se mě zeptal, jestli bych nechtěla jít s ním a pár jeho kamarády. +cítí, že ted už jde o všechno. Jestli to zamítne, je po všem+
B: +upřeně se na ni zadívá a čelist jí zvrdne, jak sevře rty+ Chceš jít na koncert s klukem, kterej se tě pokusil zabít? +zvedne obočí+
P: Nechtěl zabít mě. +uklouzne jí dřív, než to stačí zarazit. Hups+ Promiň, tak jsem to...+začne, ale zarazí ji jediným pohledem+
B: To nic. +mávne rukou a několik dlouhých minut ji pozoruje a očivivně se v ní všechno pere+ Dobře. Můžeš jít.
P: +rozzáří se jako vánoční stromeček+ Děkuju, hrozně moc, slibuju...
B: Pod podmínkou, že tě odvezu tam a pak tě zase vyzvednu. Hned po koncertu. Jasné? +zadívá se na ni neústupně+
P: Jasně, jasně, děkuju! Jsi skvělá. +usmívá se a slíbila by jí všechno na světě. Impulzivně vyskočí a obejme ji+
B: +poněkud dost zaskočená jejím projevem jí objetí opětuje a uvědomí si, že jí tahle drzá a problematická puberťačka, přirostla k srdci víc, než si uvědomovala+
P: +pustí ji, jakoby si najednou uvědomila, že je to poprvé, co jí takhle přímo projevila nějaké city. Zaskočí ji to a cítí se hloupě+ Dobře, tak...ještě jednou díky. Nezklamu tvoji důvěru. +slíbí svatosvatě+
B: Věřím ti. +usměje se na ni a když Payne odtančí do svého pokoje, přece jen ji bodne pochybnost, jestli udělala dobře+ No, teď už je pozdě. Snad to všichni přežijí ve zdraví...+zadoufá, že to nebylo jen zbožné přání:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývák

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 20 bře 2016 02:00

+zbytek cesty stráví v tichu, což ji trochu překvapí, čekala, že vybuchne ještě v autě. Zaparkuje v garážích pod domem a Payne okamžitě zamíří do bytu, s čekáním na Beccu se neobtěžuje. Ta si jen ztěžka povzdechne a jde za ní. Tohle nebude hezký rozhovor.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývák

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 25 bře 2016 01:07

+přechází po obýváku a vztek v ní stále sílí, jako kdyže stoupá voda při přílivu. Jak se v něm mohla tak zmýlit. V té uličce vypadal, že...to myslí vážně. Přestože je tak mladý, viděla v něm něco, co jí přesvědčilo, že mu ohledně Payne může věřit. Jasně, ji by určitě zabil, kdyby dostal další příležitost, ale Payne by neublížil. No ale očividně se spletla...pevně sevře rty, zkontroluje si v rychlosti zbraně a v okamžitém rozhodnutí se přemístí přímo před jejich novou centrálu+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývák

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 28 bře 2016 02:25

+odpoledne se dle plánu připraví na tu malou, ozdravnou návštěvu; Payne je lehce nervózní, ale snaží se to docela uspokojivně skrývat. Nakonec si Becca zkontroluje zbraně, i když ví, že jí je pak zase seberou a Payne si samozřejmě vezme svoji dýku, a obě pak přemístí před hlavní bránu+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývák

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 05 dub 2016 17:52

+cestu domů absolvují v poněkud napjatém tichu. Po příchodu do bytu ale nehodlá chodit kolem horké kaše a rozhodne se zjistit, o co šlo tentokrát.+
R: Payne, můžeš mi prosím nějak vysvětlit, co se stalo? +začne co nejsmířlivěji+
P: +chvilku jen zírá před sebe, rty pevně stisknuté+ Já jsem se vážně snažila ovládnout a nechat to být! Když se to stalo poprvé i podruhé, myslela jsem, že to byla náhoda. +zadívá se na ni naléhavě a oči se jí naplní slzami, ale nedovolí jim sklouznout na tváře+ Myslím...+přerývaně se nadechne a chvilku bojuje sama se sebou, než už klidnějším hlasem pokračuje+ ...že šlo o nějakou blbou sázku. Kolikrát se jim během hodiny povede se mě dotknout. +zašeptá nakonec téměř neslyšně a uhne pohledem+
B: +nevěřícně ji poslouchá a vztek ji zalije jako přílivová vlna.+ Byl to ten zazobanej zmetek a jeho fanklub? +ucedí mezi zuby; celkem rychle si dala dvě a dvě dohromady+
P: +překvapeně na ni pohlédne doširoka rozšířenýma očima+ Jo. Ale jak to, že....
B: To je vedlejší. Důležitý je, aby sis to s nimi vyříkala jednou provždy. Aby pochopili, že zahrávat si s tebou se nevyplácí. +upře na ni tvrdý pohled+
P: +úplně rozhozená jí okamžik bezeslova pozororuje+ Ale říkala jsi, že se nesmím rvát...
B: To rozhodně nesmíš. +významně se na ni zadívá+ Ve škole. A nesmí tě chytit. +rty jí zvlní chladný úsměv+ Zjistím, kde se ti kreténi schází a půjdeme je navštívit. +zarazí její námitky zvednutím ruky+ Nebudou o mě vědět a vyřídíš to sama. Já budu jen krytí pro případ nutnosti. +usměje se na ni+ Dublin je plný tmavých uliček a opuštěných míst, na takový rozhovor jako stvořených. Dám ti vědět. +ujistí ji a pak se usměje, zase jako hodná teta:D+ A jak bylo u Andy?
P: +v očích jí z představy toho rozhovoru nadšeně zablýskne+ Jsi fakt skvělá, Beccy. +usměje se na ni vděčně+ Naprosto super, její máma je moc fajn, měly jsme skvělej koláč a říkala, ať přijdu kdykoliv zase. Klidně na celý víkend, nebo po škole a taky že bych mohla jet s nimi na prázdniny k moři...+zarazí se, jako když utne a zatváří se zahanbeně a rozpačitě+ Promiň, nechci tím říct...
B: +poslouchá její nadšený výklad a na jednu stranu má radost, že si našla kamarádku a že ji bere i její rodina, ale na druhou ji tak nějak píchne u srdce z toho, že ona sama pro ni taková nikdy nebude. Bude spíš kámoška, trenérka, která ji naučí jak zabíjet lidi, jak se postarat sama o sebe...jak nebýt už nikdy obětí. Je to hodně, ale pro čtrnáctiletou holku to není dost. Zavrtí hlavou a usměje se, když se jí začne omlouvat+ To je v pohodě, Payne, neomlouvej se mi . Já jsem fakt ráda, že sis našla kamarádku. Chci abys přes to všechno měla co nejnormálnější život, jasný? +usměje se na ni když jí úsměv s přikývnutím opětuje.+ Prima, tak si běž udělat úkoly jo? A večer tady budeš muset být sama, mám nějakou práci. Nevadí? +zadívá se na ni zkoumavě, hledajíc sebemenší náznak nevole nebo jiných pubertálních projevů emocí+
P: Jasně že nevadí, chápu, že žiješ hlavně v noci, i když můžeš chodit přes den ven. +pak se rozpustile zašklebí+ A rozhodně nezapomínej ani na svůj osobní život. A spánek. +ďábelské jiskřičky v očích nejdou přehlédnout.+
B: Co tím prosím tě....+a pak jí to dojde a skoro se začervená+ Četlas Věštce. +konstatuje suše a protočí oči+ To je skvělý, mám vlastní poradkyni pro soukromý život. +cuknou jí koutky a pohrozí jí prstem+ Padej si udělat ty úkoly. A když máš tolik energie, mohla bys navštívit i tělocvičnu, co ty na to? +zavolá za ní a její smích je rozhodně tou nejlepší odpovědí i tečkou za touhle debatou+
Bože, co jsem si to jen dovezla domů?! +zavrtí hlavou, vezme si notebook a jde trochu pracovat+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Další

Zpět na Byt Beccy v Dublinu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron