Syriana´s reborn

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 23 bře 2016 20:40

+zvedne obočí nad tou poznámkou, ale zatím k tomu nic neřekne+ Už bys mohla vědět, že za něco takovýho mi děkovat nemusíš. +usměje se na ni měkkce+ Jo, alfa-jedinec. To jsem celá já. +protočí oči a ušklíbne se; pak sleduje, jak zvedne ruku a zkouší s ní pohnout. Zamračí se+ Jasně, neboj, nic mu hlásit nebudu. +přikývne jenom; o vzteky běsnícího alfu rozhodně taky nestojí:D pak jí ovšem trochu klesne čelist+ Cos to říkala? Mám pocit, že jsem zaslechla něco o tom, že budeš bojovat o post alfy...? +upřeně ji pozoruje a opravdu doufá, že se přeslechla nebo to jen špatně pochopila; vzápětí ovšem přijde další šok, když se najednou Payne vznáší kus nad gaučem+ Ježíšikriste, tohle je ale cvokhaus! +zaboří obličej do dlaní; pak na koukne mezerami mezi prsty+ Shrň mi ve zkratce o co jde a na nic podstatnýho nezapomeň. +požádá ji hlasem, který zní unaveně i jí samotné+

Payne: I já tebe. +zazubí se na Syr, když ji pozdraví i v lidský podobě a pak kouká jak na tenise, co se to tam děje; když se ale najednou ocitne ve vzduchu, vypískne leknutím, ale vzápětí se rozesměje+ To je paráda! Umíš to taky? +koukne dolů na Beccy a culí se jak blázen+

B: Jo umím. +protočí oči, ale musí se usmívat+ Bezva, ještě nějaký překvápko? +zvedne tázavě obočí, ale je vidět, že má taky radost z jejího návratu magie+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Syriana Spinnel » 23 bře 2016 20:53

No, řekla bych že musím. +podotkne vážně.+ Pfff kde začít +přemýšlí, hlavu opřenou o opěrku.+ Přijela návštěva z Ameriky, smečka lugaru, parádní. Alfové jsou indiáni, a neuhodneš... Mají dvacetiletou dcerunku, a seznali, že by bylo fajn, kdyby se děvenka spojila s Gabrielem jako družka, a vedla tak po jeho boku evropskou smečku. Hezké že? A to jsem si myslela jaká není Siana děvka. No... prý se dozvěděli, že je post alfy volný a přijeli se zůčastnit bojů. A i když jim G řekl, že má družku +ukáže na svou malou maličkost.+ Prý jim nebude vadit že se zůčastním. +Odfrkne si znechuceně a pak se vážně podívá na B.+ Chtěl se okamžitě vzdát smečky +řekne smrtelně vážně.+ Ukecala jsem ho, že to aspoň zkusím... a to jsem ještě ani nebyla tak vytuněná, vlastně bych té čubě měla poslat dárkový koš. +Vyhrabe se zas na nohy.+ Musím ho chytit, toho šmejda, co po mě šel. Musím mít důkaz, že za tím stojí oni.
Hele, jsem stejně překvapená jako ty... +usměje se dívčině očividné radosti a pak si na něco vzpomene.+ Myslíš, že se to proroctví týkalo tohohle? +nakloní hlavu a podívá se na B.+
Ne, myslím, že tímto jsem vyčerpala zásobu králíků v klobouku.
Ale jak vidím, ty ses v Sýrii taky nenudila +tak hezky mile se usměje na Payne.+ Jak se ti líbí v Dublinu kočko?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 23 bře 2016 21:35

+zvedá obočí stále výš, až jí skoro zmizí ve vlasech. Postupně se ale začíná tvářit víc a víc nasraně, rty sevřené do tvrdé linky+ Jo tak jim nebude vadit, že se zúčastníš. No to je ale nesmírně velkorysé...+vrčí vztekle a když řekne, že se chtěl vzdát smečky, trhne sebou a nevěřícně na ni koukne+ Jako věděla jsem vždycky, že tě miluje, ale tohle teda trochu překvapilo i mě. +potřese hlavou+ Jo tak tys ho ukecala, že to zkusíš? +obočí jí znovu vyletí do vlasů a přivře naštvaně oči+ A jak přesně jsi chtěla před tímhle...+mávne k ní rukou+ ...bojovat se stokilovou vlčicí?! Bože! +zase si zakryje obličej dlaněmi a poněkud zoufale si vjede prosty do vlasů+ Fajn. +zhluboka se nadechne, vydechne a koukne na ni+ Souhlasím, že tohle nejde nechat bez odpovědi a taky nemůžeme nechat pobíhat po městě cizího vlkodlaka. Už jen proto, že teď už nenesu odpovědnost jen za sebe. +podívá se významně na Payne, která drze zakoulí očima+
Odpověď na další otázku, ano, vsadím svoji pravou ruku, že to bylo tohle +kývne na to proroctví+ Skoro jsem na to zapomněla...+zamračí se trochu+
A ohledně Sýrie...nenudila je dost slabý slovo. Myslím, že jsem tam zestárla tak o dvěstě let a určitě jsem začala šedivět, koukej! +předvede jí černou hřívu a protočí očima+ Byl to očistec, učiněný peklo! Vlastně ne, do pekla bych klidně šla znovu, Devlin je sympaťák! +dramaqueen opět na scéně:D+

Payne: Je to tady super! +zajiskří jí v očích+ Teda až na to počasí...+dodá trochu kysele+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Syriana Spinnel » 23 bře 2016 21:57

+Boooože, říká si v duchu, ti dva - myslí teď Gabriela a Beccy, by se k sobě v jiném životě zatraceně hodili.+ Jo, překvápko co +pořád nemůže uvěřit tomu, že by se kvůli ní prostě všeho, co budoval celý svůj život vzdal.+ Takže jak jistě sama uznáš, nemohla a nemůžu +opraví se+ ho to nechat udělat. +Pak protočí oči, a trochu tím napodobí Payne+ Hele, začíná mě docela srat, jak mě každý +a na to slovo dá důraz, protože ta samá slova jí řekl Gabriel+ podceňuje. +Jo, teď se v ní probral starý známý kámoš vztek.+ Proč si sakra všichni myslíte, že jsem jen malá křehká holka, to jsem se od tebe sakra nic nenaučila nebo co?! +zavrčí jí v odpověď.+ Takže Sorry, ale jestli chceš dál někomu kázat, vykašli se na mě, protože moc dobře víš, co by následovalo +tvrdě jí pohled vrací.+ Fajn, jsem ráda, že se v něčem shodneme. +Upustí nakonec páru, Beccy je ten poslední člověk na světě, s kterým se chce dohádat.+
No pěkně, ten člověk mě začíná zajímat čím dál tím víc. Myslíš, že viděl i ty okolnosti? +zamyslí se na okamžik.+
Je-ži-ši +zavrtí jenom hlavou.+ že já jsem se vůbec ptala.+ Proč to nebereš z té lepší stránky? Máš novou společnici a bůh ví, že ji sakra potřebuješ. Možná víc než ona tebe +au, ťala do živého, a že to fakt bylo zákeřné, ale pravdivé.+
Na počasí si zvykneš +hehe, vážně se baví o počasí?+ Je mi líto, že se poznáváme za takových okolností, ne vždycky se na prvním setkání promenáduju nahá, dorvaná a ještě jako vlkodlak.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 23 bře 2016 23:40

To uznávám. +přikývne a pak chvíli jen zírá, jak se rozjíždí+ Nikdo tě nepodceňuje, vím, že se o sebe umíš postarat a ví to i on. +odsekne a v očích jí zablýskne+ Jen to vidíme reálně. Nikdo není nepřemožitelný, ani já a dobře si to uvědomuju. Víš proti komu bych třeba nikdy nechtěla sama bojovat? +zadívá se jí přímo do očí+ Proti Postrachovi. Bez magie, v opravdu fér souboji, bych velmi rychle umřela. Možná i v nefér souboji. +pokrčí rameny, že je to holý fakt a je s tím srovnaná; pak si jen povzdechne a zavrtí hlavou. Opravdu se nechce hádat, ne po deseti dnech psychcické války s Enezm:D+
Hmm to nevím, nikdy jsem moc nepochopila, jak tyhle proroctví, nebo vize, nebo co to je, fungujou. Ale myslím, že ne. +přidá svoji čistě osobní domněnku+
+sekne po ní ne zrovna hezkým pohledem za tu poznámku, ale pak koukne na Payne a vybaví si jejich první setkání+ Jo, to je jediná pozitivní věc, která z toho všeho vzešla. +prohlásí nakonec jenom stručně a podívá se na Syr významným pohledem "někdy jindy ti to povím"+

Payne: +je úplně potichoučku, protože fakt přímo zoufale nechce být odeslána do svýho pokoje, když se tam řeší tak zajímavý věci. Hmm, Postrach, kdo to asi je? Asi někdo fakt mocný, když by s ním B. nechtěla bojovat. Pak trochu převkvapeně zamrká, když se na ní Becca koukne tak nějak zvláštně, možná něžně? To se jí určitě jen zdálo+ Jo, asi zvyknu. Možná. +ušklíbne se dost pochybovačně+ To nevadí, bylo to super. +pak se úplně lekne, jak to asi vyznělo a celá krvavě zrudne a vzápětí zbledne+ Teda ne to...ty...zranění a...+kouše se do rtu+ ...až ten vlk! +poněkud zoufale z toho zkouší vybruslit+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Syriana Spinnel » 23 bře 2016 23:56

+Poněkud zbledne při představě Beccy a Postracha proti sobě. Ježiši, až jí z toho přejde mráz po zádech, brr.+ Nechci se s tebou hádat +řekne poněkud unavěně a jakoby na usmířenou.+ Budu ráda, když mi pomůžeš +a myslí to tak jako všeobecně, lov, potrénovat v boji, ožrat se....+ jestli budeš chtít? +zadívá se na ni tázavě.+ Ale pochopím, když řekneš ne +usměje se na ni a pak na Payne, moc dobře viděla ten Beccyin pohled.+ No vidíš, takže mi konečně můžeš poděkovat, že jsem tě přihlásila +vyplázne na ni jazyk a na tu historku je fakt moc zvědavá.+ Kdy vyrazíme? +zeptá se věcně a znovu poněkolikáté zkusí zakroužit ramenem. Taky si všimne v koutě svojí tašky, která je sice pěkně zaneřáděná od krve, ale cigára by v ní být mohly. Prohlédá to a jo, našla je a dokonce, i když je balíček pěkně zřízený, jedna je skoro celá bílá, má na sobě jen pár kapiček. Vytáhne ji, dá si ji mezi zuby a přejde k balkonu. Chvilku hledá zapalovač a pak... jen se uculí a cigáro žhne.+ Booože tohle mi tak chybělo... +a jen ona ví, jestli cigára nebo kouzla. Chtě nechtě se musí začít smát. Payne je roztomile v rozpacích.+ Jsem ráda, že ti to přijde super +řehní se.+ Konečně si připadám dost cool, kdo by to řekl, že k tomu stačí obrůst chlupama +loupne pohledem po B a koutky jí cukají.+ Někdy tě vezmu do Bucureště +slíbí jí.+ tam se ti bude líbit +nasadí co nejmilejší úsměv.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 24 bře 2016 01:11

+protočí oči a pak na ni koukne+ Vážně? Vážně se na tohle musíš ptát? Vždycky ti pomůžu, když budeš chtít. +usměje se a potřese hlavou+ Poděkovat? No to nevím, možná za pár týdnů, až trochu vychladnu. +ušklíbne se+ No, asi by to chtělo vyrazit co nejdřív. Místo činu chladne každým okamžikem. I když teď máme nejlepší stopovací nos, jaký si můžeme přát. +zašklebí se na ni; pak pozoruje jak hledá zapalovač, než jí dojde, že ho nepotřebuje a usměje se. Z tohodle má prostě radost, i přes to ostatní, co k tomu vedlo.+

Payne: +viditelně se jí uleví, když vidí, že se neurazila a zase se na ni vyculí+ Je to úplně nejvíc cool, co jsem kdy viděla. +očividně se teen-age slovníku přizpůsobuje velice rychle:D+ Vážně? Tam jsou taky vlci? Jako ty? +oči má úplně navrch hlavy z toho, že by mohla potkat další tak boží lidi:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Syriana Spinnel » 24 bře 2016 12:43

No nemusím, ale je to slušnost víš, radši se zeptám, než abych ti to oznámila. To přátelé dělají +uculí se.+ Já si počkám +otočí se po bytě.+ Máš hezký bejvák +povytáhne obočí.+ Asi budem skoro sousedky +vyzubí se ještě víc.+ Fajn, můžeme vyrazit klidně hned, cítím toho zmetka celým svým tělem +no jo, možná by se o svém stvořiteli mohla vyjadřovat trochu víc s respektem... počkat ne, nemohla.+
+Ona se celkově moc neuráží, zvlášť ne, když mladý holce přijde děsně cool.+ Moje milá, a to jsi z našeho světa ještě skoro nic neviděla +myslí to tak jako všeobecně.+ Otvírá se ti naprosto nový rozměr bytí.+ Jop, tam jsou taky vlci, akorát trošku jiní vlci, ale to ti vysvětlím jindy +mrkne na ni, že to je jasná věc, že ji tam vezme.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 24 bře 2016 13:33

Tak jo, dobře. +uculí se pobaveně+ Díky, sousedky? Nějaká další novinka o který ještě nevím? +zvedne zvědavě obočí+ Dobře. Co ta ruka? +zkoumavě se na ni zadívá; pak si ale hned začne chystat hračky na neočekávaný lov; Five-seveN nabít stříbrem, postříbřené dýky do zápěstních pouzder a na stehno, dvě krabičky náhradních nábojů do kapes a je připravená+ Payne, zůstaneš tady, jasný? +podívá se na ni přísně+ Já se za pár hodin vrátím, nejpozději do svítání určitě. Dobře?

Payne: +s poněkud zářícíma očima sleduje, jak si Becca chystá zbraně, asi jak by jiná holka v jejím věku koukala na značkový hadry za výlohou:D+ Jo, to teda otvírá. +konstatuje víc než spokojeně a zazubí se na Syr+ Bezva, už se těším, až je poznám. +uculí se a pak koukne na Beccy+ Jasně, kam bych asi chodila? +protočí otráveně oči a zvedne se+ Tak na sebe dejte pozor, jasný? +dodá nesmírně dospěle, zamává Syr a odpluje do svýho pokoje+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Syriana Spinnel » 24 bře 2016 13:42

Jo, zdá se že ten můj megaloman si koupil byt támhle +ukáže z okna na výškáč naproti a tak hezky se jako usmívá.+ Podělíš se? +A když B kývne, vybere si magnum, podobný svému, už už ho chce přebít stříbrem a najednou se jí udělá tak jako špatně, jenom se k němu přiblíží.+ No, ripky budou taky fajn +ucedí, pak se veme ještě dýku i když... teď je ona sama zbraní, tuplovanou.+ Poslyš, máš videokameru? +zastaví se najednou.+ potřebujem místopřísežné přiznání s označením najímatele. +Temně se ušklíbne.+
To si piš kočko, pozor by si měli dávat ti venku +mrkne na ni...+ Tak jdem, nedřív park a pak budem ňufat dál jo? +přemístí se do toho parku a počká tam na B. Když uvidí to místo kde... ježiši tolik krve! Nasaje všechny pachy okolí, snaží se odbourat kovové aroma vlastní krve a najde tam nízký podtón spálených chlupů. Přimhouří oči.+ Tudy... +ukáže na cestu směrem k předměstí.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron