Syriana´s reborn

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 26 bře 2016 20:49

Já vím. I když jak tak nad tím přemýšlím...stačilo by jí nejspíš říct, proč jsi to udělala a byla b v pohodě. A nejspíš by ti ještě pomohla zabalit tu hlavu do novin. +protočí oči a zasměje se+ No jo, balit. +zamračí se trochu+ Vážně mě štve, že nemůžu do Bucureště s sebou. Fakt bych chtěla vidět ty protažený xichty, až se proměníš. A co bude dělat Gabriel...+skoro se zasní+ ...za to bych i zaplatila. +ušklíbne se+ Kdykoliv, cokoliv. +mrkne na ni, když jí zase děkuje+ Ale posílej mi průběžně nějaký informace, jo? Ať mě z tý nejistoty neklepne. +koukne na ni vážně+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Syriana Spinnel » 26 bře 2016 21:57

Tak se mi zdá, že ta malá bude celá ty, jednou. +prohodí vážným hlasem.+ Kotě, ne že bych tě tam nechtěla, věř mi, že přátelskou tvář bych tam víc než uvítala, ale mají tě za bubáka a tvá přítomnost by ještě víc podkopala Gabrielovu autoritu +zamračí se a je to děsné, ale bohužel je to fakt.+ Neboj, určitě ti každý den napíšu, nebo zavolám. Na tu reakci se těším, a mzslím, že G tě stejně sprdne, žes mu to neohlásila +vyculí se.+ Tak zatím B a pozdravuj Payne. Budu tu ještě dva dny, než odjedu do Bucureště, tak se stav, vypijem si hlavy a povíš mi tu historku o vás dvou. Tak zatím +mrkne na ni a i se suvenýrem se přemístí do hotelu.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Syriana´s reborn

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 26 bře 2016 22:28

Popravdě, taky mě to už napadlo a nevím, jestli z toho mám mít radost, nebo spíš s ječením utíkat. +protočí oči a zasměje se+ Jo tak za bubáka, no to je bezva. A přitom jsem tak milá, společenská a zábavná. +zašklebí se na ni+ Jen ať sprdne, když mu to dělá radost. +mávne rukou a pobaveně se uculí+ Jasně a vyřídím. Měj se. +usměje se a když zmizí, přemístí se taky domů+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Předchozí

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron