Black dagger brotherhood vs Lessers

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 20 lis 2021 19:51

+tlumeně zasténá, když si vezme, co mu tak ochotně nabízí a v prstech sevře prameny jeho vlasů. Chvilku se o něj musí trochu opírat, když ji pustí na zem a oči se jí třpytí tím zlatem vzrušení.+ Pomoct? +chvilku musí dávat dohromady aktivní kůru mozkovou, než jí zase sepnou závity+ Jo aha, tohle. +vzpomene si na konverzaci po jejím příchodu; zvedne ruce a vymačká si vodu z vlasů, vyjde ze sprchy a zamotá se do obrovské, měkké osušky+ Totiž...před pár měsíci se tak nějak přihodilo to, že jsem, s menší pomocí jednoho známého, sejmula upířího vládce NYC, spolu s asi pěti nejmocnejšími upíry z jeho klanu. +pečlivě se vyhne tomu, aby Jadea jmenovala:D+ No a následkem je, že většina zubatých přinejmenším ve Státech, začala celkem intenzivně usilovat o moji eliminaci. +shrne to ve zkratce a usadí se do křesla+ Ze začátku to byla docela srandu, ale teď už to začíná být otravný. Navíc si myslím, že zdaleka ještě neřekli poslední slovo...+zaprorokuje si trochu+ Takže jestli chceš čas od času pozabíjet pár otravných pijavic, budu jenom ráda. +uculí se na něj a v očích jí zablýskne; očividně se představa, jak spolu zabíjejí jiné upíry, docela líbí+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 20 lis 2021 22:50

+Ručníkem si přejede skrze mokré vlasy a plynule přejde po těle, než se zase oblíkne do boxerek. Z koupelny uniklo dost páry a tak je v bytě i teplo. Nalije jim oběma na dva palce vodky do skleniček a zapálí si svou hřebíčkovou cigaretu. Sedne si - oprava, rozvalí se na sedačku a ty svý kilometrový nohy si vyloží na stůl a v kotnících překříží. Je docela... no spokojený není asi to správné slovo, které by si ze slovníku vybral, ale jiné ho nenapadá.+ Tak nějak přihodilo... +Tohle začíná být docela zajímavé. Vlastně jak to, že to doprdele vůbec nevěděl? Jak asi, když spolu spíš než mluví, šukají, spí a koušou se navzájem.+ O jiný upíry jsem se nějak nezajímal, takže jsi teď vládkyně NYC ty? +nakrčí obočí, až se mu tam udělá vráska. A chvilku jde slyšet jen praskání tabáku ve viržinku.+ Takže, jak se to děje? sledují tě, nebo tě nějak stopují... +tohle by mohlo být nakonec docela zábava. V první chvíli ho napadlo, že by k tomu ještě někoho přizval, ale pak si zas uvědomí všechny ty fathers shit kolem a dokola a rozhodne se, že si to užije sám.+ můžu být tvůj osobní strážce +zahýbe na ni významně obočím+ a ani po tobě nebudu chtít abys mi zazpívala end dááááá i jáááááá willl oooolvejs lááááv jůůůůůůůů uůůůůůůů +Kdyby ho člověk neznal, řekl by jeden, že si dělá srandu. Minimálně Lassiter by se teď asi posral do vejšky.+ Nebo aspoň minimálně v noci. +ušklíbne se.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 21 lis 2021 02:02

+spokojeně ho očumuje, když se utírá a obléká. Vezme si skleničku, otáčí ji v prstech a sem tam upije, zatímco se tváří jako ztělesnění nevinnosti+ Ne, to nejsem. +vyvede ho z tohodle všeobecně oblíbeného omylu:D+ Nevím, jestli jsem ti to někdy říkala, ale v zubatých kruzích jsem taková persona non-grata. Ošklivá skvrna v upířím genofondu. Zrádce vlastní krve. A tak dále. +mávne rukou a zašklebí se+ Jo, nejspíš. Stopují, sledují. Někdy na mě narazí i náhodou. +pokrčí rameny+ Pravděpodobně na mě vypsali i odměnu. +napadne ji po chvíli a vlastně se by se tomu ani nedivila+ osobní...+no než stihne tu myšlenku rozvinout, začne zpívat. Vykulí na něj oči, pár vteřin jen zírá a pak se začne smát, protože nic směšnějšího dávno neviděla+ Ježiši...tohle už nedělej...nebo mě zabiješ. +dostane ze sebe mezi záchvaty smíchu+ Škoda, že jsem neměla po ruce mobil, protože tohle naotčit, tak se na netu staneš virálem. +rýpe do něj vesele a občas jí ještě uteče zahihňání+ Nicméně...osobního strážce nepotřeubuju. +koukne na něj, chvilku ho záměrně dusí. Můra je to no+ Ale parťáka rozhodně. +dodá pak a pousměje se+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 23 lis 2021 21:26

Aspoň že tak, Wrath mi jako král stačí +ušklíbne se a trochu si z ní možná utahuje.+ Persona non-grata. +odfrkne si a složí své dlouhé nohy a tělo tak, že se zády opírá o gauč a hlavu má na sedačce. Vyfoukne kouř. Jo, o tom, jaký to je bejt persona non-grata ví svý. Celý zkurvený život v Bloodletterově táboře byl persona non-grata.+ Tak odměnu hm? +oči se mu zalesknou a jen tak ledabyle jí přejede po lýtku prsty.+ pokud tam není alespoň šest nul, tak to není nic, co by mě zajímalo. +Stiskne jí nohu pod kolenem a přendá si ji na rameno.+ Mám rád, když se směješ. +Zamručí.+ Ale jestli to někomu vykecáš, budu tě muset ztrestat. Já ti dám virál. Možná tak orál, ale virál teda rozhodně ne.+ Pleskne ji po stehně, výchovně samozřejmě.+ No, tak až tě někde zase překvapí, tak mi sem nelez zasviněná. +řekne jí děsně vážně, ale nakonec, po tom dovětku pozvedne koutek v úsměvu.+ Co kdybychom chvilku lovili my je? Jenom takový malý lov. Jako pro průzkum, chápeš. +Lokne si vodky, která mu příjemně sežehne krk a útroby.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 28 lis 2021 19:28

No jo. +přikývne a nepokrytě ho očumuje, jak se tam hezky vystavuje+ Těžko říct, kolik tam je nul. Ale vzhledem k tomu, jak moc mě nemají rádi, ani těch šest nevylučuju. +ušklíbne se; po té jeho poznámce jí úsměv možná malinko zněžní, ale pak zase se smíchem zavrtí hlavou+ Jo, umím si představit, že proti tomu bys asi nic moc nenamítal. +přimhouří na něj oči, jakoby si to velmi živě představovala.+ Hmm, tak lovili my je...+nakloní lehce hlavou na stranu+ Zdá se, že se asi nudíš víc, než jsem tušila. +konstatuje a rty jí zvlní úsměv+ Nicméně já rozhodně proti tomuhle plánu nemám žádný námitky...+zapřede hlasem, který by se hodil spíš k pronášení prasečinek, než k souhlasu s vražděním vlastního druhu:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 08 pro 2021 19:00

+Moc dobře si je vědom, jak ho hezky očumuje a tak se tak jako protáááhne a svaly na břiše a ramenou se mu zavlní pod kůží.+ Vinen ve všech bodech obžaloby +zamrmle trochu do skleničky s vodkou, chvilku zaváhá, jako by chtěl ještě něco říct, ale nakonec jen kopne tekutinu do sebe a znovu si doleje.+ Dlouho jsem neviděl Payne... +přece jenom asi ty fathers shits nešly úplně kolem něj, ale Payne narozdíl od ostatního potomstva nešišlá, nekadí do plíny a rozhodně ale rozhodně nebrečí, když má hlad.+
Půjdem spát, ženo. +Plavně, jako loutka kterou někdo ovládá těma lankama, se zvedne a natáhne k ní ruku, jestli se připojí.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 28 pro 2021 01:53

No, tak to budeš brzo příležitost to napravit. Před pár dny mě kontaktoval Dean, což mě na okamžik vyděsilo, ale naštěstí se chtěl jen domluvit na zorganizování oslavy Payniných narozenin. +oznámí mu s mírně pobaveným úsměvem+ Nemůžu uvěřit, že už jí bude dvacet. +potřese s povzdechem hlavou+ Zajímalo by mě, jestli to je tím, že jsem ji poznala teprve před šesti lety nebo opravdu všechny děti rostou tak rychle. +zamyslí se s trochou nostalgie v hlase; pak k němu ale s úsměvem vzhlédne, vloží svou ruku do jeho velké dlaně, dojde těsně k němu, stoupne si na špičky a jemně mu okousne hranu čelisti a když se k ní kousek skloní, vtiskne mu polibek na rty+ I tenhle plán se mi moc líbí... +usměje se mu do rtů a nechá se odvést do jeho obrovské postele, kde by se klidně dalo ztratit.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 16 led 2022 20:33

+Několik dní po příjemně stráveném večeru v Commodore, sedí u své počítačové aparatury a něco tam hledá.+ B. myslíš, že ostrov je dobrý dárek pro Payne? +Zvedne k ní oči přes monitor.+ A jachta, aby se tam měla jak dostat, samozřejmě. +Dodá samozřejmě+.
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 led 2022 21:48

+vykoukne zpoza svého notebooku, jedno obočí významně zdvižené v elegantním oblouku+ Ostrov? Jachtu? A není to málo, Antone Pavloviči? +zadeklamuje a koutek jí pobaveně zacuká+ Jsem si jistá, že jí udělá radost cokoliv, ale když to bude o trochu míň...megalomanský? Udělá jí to radost mnohem větší. +pokrčí lehce rameny, ale úsměv, který mu věnuje je tak nějak něžnější, shovívavější, než by se z jejích slov zdálo. No jo, přijde jí prostě sladký, jak by Vishous jejich holčičce nejraději snesl modré z nebe. Nebo možná radši rovnou celý nebe:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 18 led 2022 18:29

Máš pravdu, potřebuje taky nějaký SUV a nějaké sluhy, teda pardon... doggeny.... Eh? +ona si z něj dělá srandu!+Megalomanský? Kdybych byl megalomanský, koupil bych jí celý kontinent, taková Austrálie by se dala sehnat. +Zamračí se na ni, ale když se na něj tak mile...+ Tak ostrov ne. Ale to SUV mi nerozmluvíš. +Zamrmle a začne hledat nějaký vhodný.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron