Black dagger brotherhood vs Lessers

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 18 led 2022 19:44

+vesele se na něj zazubí a pak se už neudrží a se smíchem zavrtí hlavou, odloží svůj notebook vedle sebe na postel a přejde k němu+ Proti SUV nic nemám. Jsou to pěkný, spolehlivý a bezpečný auta. A vzhledem k tomu, v jakém oboru hodlá podnikat, by se určitě hodila i neprůstřelná úprava. +poznamená, když se k němu nakloní a jemně prstem přejede přes tu zamračenou vrásku na čele+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 18 led 2022 20:18

Zapomínáš, že jsem bůh, měla bys mít ke mě úctu. +Pronese děsně vážně, ale koutek mu nepatrně cukne v pobaveném úšklebku.+ Tvoje auta nemají neprůstřelnou výbavu v základní výbavě? +Pro změnu si ji teď dobírá on, a vlastně B. ani netuší, jak ho teď pustila z vodítka, co se toho auta týče :D. Aby z SUV nebyl náhodou tank :D a jak se mu tam usádlí na klíně, jednou rukou ji obejme kolem pasu a dlaní vjede pod tričko.+ nějaký novinky ohledně stalkerů?
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 18 led 2022 21:31

To samozřejmě mám. Ale to nevylučuje možnost, občas tě trochu popíchnout. +uculí se+ To samozřejmě mají...+přizná bez mučení; pak jí to dojde a znovu se zasměje+ Mhmm...novinky? +zapřede tlumeně, protože s jeho rukou pod tričkem se jí najednou trochu hůř přemýšlí+ Přijde mi, že množství mírně vzrostlo, ale jinak žádný větší problémy. Což je možná trochu zneklidňující...+poznamená zamyšleně+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 19 led 2022 18:07

Tak půjdeme ven? +S tím se automatické rolety samy vytáhnou nahoru, jak venku zapadlo slunce. V očích mu hraje pár ohníčků.+ Mohli bychom je trochu popíchnout.
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 19 led 2022 22:28

Hmm, takže společný lov? +zapřede a vklouzne mu prsty do vlasů+ Dá se vůbec něco takovýho odmítnout? +usměje se mu do rtů a jemně po nich přejede svými+ Jaký štěstí, že dnes máme oba volno, že? +poznamená a v očích jí zajiskří+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 27 led 2022 13:31

+Protáhne se a prokřupe si prsty.+ Já vím, já vím, jsem absolutně neodolatelnej +Pleskne ji po zadečku a zvedne se, ukradne si polibek a postaví ji na zem. Přejde dvěma dlouhými kroky k dveřím do dalšího pokoje, ano, je tam další pokoj, a otevře je.+ Mi casa, su caca +Všude podél stěn jsou tam zbraně všech druhů, neprůstřelný vesty a vůbec všechny hračky, který by se jim mohly hodit a líbit.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 12 úno 2022 01:40

To teda jo. +přikývne souhlasně s pobaveným úsměvem na rtech, ale vlastně to myslí naprosto vážně. Protože on JE vážně k sežrání :D + Hmm, to je ale pěkný hračkářství. +poznamená uznale a tváří se trochu jak dítě v cukrárně. Nebo možná v tom hračkářství:D Chvilku se rozhlíží, aby se zorientovala, co kde má a pak si vybere své oblíbené kousky; Five-seveN a Glock ze střelných zbraní, na zápěstí pouzdra s tlačnými dýkami, jednu dlouhou armádní dýku na levé stehno a nakonec samozřejmě dýku Bratrstva na pravé. Celou tu hromádku, včetně několika krabiček s náboji si odnese na stůl, kde to rozloží a teprve se pak oblékne a nakonec se ověsí tím azrenálem.+ Tak jo, já jsem ready. Přemístím nás? +nadhodí tázavě, jak se na tenhle druh cestování bude tvářit+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 08 říj 2022 22:23

Rebecca Altamirano píše:Samozřejmě, přece ho tady nenecháme. Ještě by ho někdo ukradl...+zavrtí hlavou a koutek jí trochu pobaveně cukne. Nastartuje a vyrazí na cestu do sídla Bratrstva, tentokrát už normální rychlostí.+ Na zápas? No jasně, proč ne. +podívá se na něj krátce a usměje se+ No, tak to mě tedy vůbec nepřekvapuje...+poznamená se smíchem na ta čidla v bytě+ Hmm, tak rozcvičku? +podívá se na něj znovu a přes rty jí přeběhne vyzývavý úsměv+ To rozhodně nemůžu odmítnout. +dodá a přece jenom tu rychlost ještě trochu zvýší, takže to ani netrvá tak dlouho a už projedou clonou mhisu a první z několika bezpečnostních bran, které drží sídlo oddělené od světa obyčejných lidí...+


+Když projedou jeho mlhou, nějaká část jeho bytí se mírně uklidní, taková ta pojistka, co zapadla na správné místo.+ Butch mi bude nové auto závidět, +už teď se směje, jak mu bude celou tu historku povídat.+ Takže sprcha? +opře se líně o futra, ruce sklížené a z koutku mu visí zapálené retko.+ Nebo nějaké jiné... přání? +povytáhne obočí, a jak típne špačka, vydá se k ní tím pomalým dravčím krokem, a z místnosti jako by se vytratil vzduch.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 říj 2022 18:17

O tom nepochybuju. Zvlášť až zjistí, komu původně patřilo. +konstatuje pobaveně+ Hmm...rozhodně sprcha...+potvrdí plán na nejbližší okamžiky, když sklouzne pohledem po jeho těle a pomalu před ním začne couvat, příhodně zrovna směrem, kde se koupelna nachází. Současně si sundá tričko a po cestě ho upustí na zem, zkopne boty a prsty pak pomalu zamíří k zapínání kalhot. Když dorazí ke dveřím, opře se o ně a palci zaklesnutými za okraj kalhot, stažených jen kousek pod boky, k němu vzhlédne a zadívá se mu do očí...+ Chceš mi s tím pomoct? +zapřede hlasem náhle položeným o něco níž než obvykle a přes rty jí přeběhne vyzývavý úsměv+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 09 říj 2022 18:52

+Stále se k ní přibližuje, pomalu, s upřeným pohledem, když si sundává kousky oblečení.+ Na něco jsi zapomněla, +zavrčí a jako zmije po ní rychle vystartuje a zase se stáhne, přitom jí ale spadne z těla podprsenka na zem. Zatváří se velmi spokojeně.+ Hmmm, pomůžu ti rád. +Klekne si a je akorát v té správné výšce na to, aby se jí přisál nejdřív k jedné a pak i k druhé bradavce. Pohrává si s nimi, líže, saje a ohryzovává, dokud nejsou tvrdě naběhlé, citlivé na jakýkoliv dotyk. Jak tak před ní klečí, zvedne k ní oči, než jí stáhne kalhoty pod zadek a pak dá ruce za záda.+ A dál?
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron