Black dagger brotherhood vs Lessers

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 17 říj 2022 19:28

+co nejdéle to jde se snaží předstírat, že není ospalá, protože je tak strašně příjemný tisknout se k němu, obklopená jeho teplem a vůní, že by tak nejspíš nejdradši zůstala napořád. Ale jemu samozřejmě máloco unikne, takže když ji pak zvedne a odnese do ložnice, jen mu vtiskne lehký polibek na krk a nechá se odnést a uložit do postele; a protože má na sobě jen to jeho velké tričko a kalhotky, sezná to jako zcela vyhovující spací úbro, takže jen na stolek odloží kšiltovku a pak se znovu přitiskne k tomu pevnému, horkému tělu za sebou+ Mhmm...+zavrní už v polospánku+ ...já jsem s tebou svolná k čemukoliv...+pousměje se a je možný, že spí dřív, než dozní poslední slovo+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 21 říj 2022 19:07

+Kolem poledne se vzbudil a šel se napít. Pak, vědom si toho, že už by se stejně jenom převaloval, přivře dveře do ložnice, aby si B. trochu odpočinula, a protože nemá zrovna rozdělané ždádnej případ a nechce se mu obchodovat na burze, když mu to i tak sype stovky tisíc dolarů, rozhodne se probrousit internet a darknet a podívat se po Fenrirovi.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 22 říj 2022 00:29

+Ačkoliv spí tvrdě, na okraji vědomí si všimne, že už vstal, ale protože slyší slabé cvakání klávesnice, spí dál ještě asi tři hodiny. Nakonec ale i ona vstane, dá si rychlou sprchu a zamíří ke zdroji cvakání+ Ahoj...+usměje se na něj, na sobě pořád to jeho triko, z kterýho má ona spíš minišaty, které jí pořád padají z jednoho ramene+ Nejsi nějak moc akční, takhle po ránu...+zarazí se a podívá se, kolik je vlastně hodin+ ...odpoledne. +opraví se a zvědavě se zadívá na monitor. A když uvidí, co hledá, úsměv jí okamžitě pohasne a zvážní+ Chvilku jsem doufala, že tahle část včerejška byl jen špatnej sen...+povzdechne si a prohrábne si vlasy+ Zjistil jsi něco užitečnýho? +zeptá se a zadívá se na něj+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 22 říj 2022 18:08

po ránu? +pozvedne obočí a aniž by odtrhl obličej od monitoru, pohladí ji po stehnu.+ Zatímco ty jsi snila o mě, já jsem našel docela zajímavé věci. Podívej, natočí k ní monitor a na něm může B vidět Fenrira v celé jeho kráse.+

Obrázek

Absolutně netuším, jestli je tento obrázek reálném, ale takhle nevypadá, nějak extrémně nebezpečně.... +no pak překlikne na druhý obrázek a teda teď trochu vykulí oči i on.+

Obrázek

Určitě jsou příbuzní? +otočí se konečně k B.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 23 říj 2022 13:16

No, technicky vzato, pro tebe by měla být ještě noc...+ušklíbne se na něj, no pak se zaměří na monitor+ Dobře. +řekne po chvíli ticha, kdy jen zírá na fotky. Zvlášť na tu druhou+ Bylo by fajn, kdyby se nám povedlo mu zabránit v proměně do té čtyřnohé obludy. +možná i zní malinko otřeseně+ Já bych tomu i věřila. Koukni na ten výraz, přesně tak se Gabriel tvářil, když se dověděl, že byla Syr zatčena a on o tom doteď neví. +poznamená úplně vážně, ale když na něj koukne, neudrží se a začne se smát+ Jsou to stovky generací, Fenrir je v podstatě koncentrovaná magie. U Gabriela je po té době už zředěná a úplně jiná. +pokrčí lehce rameny+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 23 říj 2022 19:30

Technicky vzato jsem bůh a jako takový mám jistý výhody, který mi tento post přináší. +Obeznámí ji děsně důležitě ale koutky rtů mu cukají.+ Já bych chtěl vidět, jak mu budeš říkat, že se nesmí proměnit. Něco ve style That's not fair play bro. Ale nemůžu s tebou nesouhlasit. V obém. Lupei má rozhodně v xichtu jeho rysy. Ale jak říkáš, škoda že je naředěnej. Není třeba možné, že náš vlk má nějaké zásobníky moci, o který neví? +možná plácá nesmysly, ale za a) neví vlastně úplně jak to u vlků chodí, za b) cokoliv jim pomůže proti strůjci ragnaroku jedině dobře.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 25 říj 2022 16:42

No jo, na to jsem skoro zapomněla. +zavrtí nad sebou hlavou, jako jak se to jen mohlo přihodit:D+ Hmm, tak to nevím. Možný je v podstatě všechno, ale...+pokrčí rameny+ Asi budu muset zajít do mé knihovny ve Skotsku. +zamyslí se+ A nebo možná do té nejlépe zásobené. +rty jí zvlní úsměv, protože ten nápad je vlastně geniální+ Do Bradavic. +očividně jí ten nápad docela nadchl+ A vezmu s sebou Payne. Slibuju jí to už věčnost, tak to bude skvělá příležitost. +koukne na něj+ Chceš jít taky? +uculí se+ I když nevím, jestli tě tam pustí...+zatváří se velmi pochybovačně, ale koutek jí trochu cukne+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 26 říj 2022 17:56

+Jakmile začne mluvit o Skotsku, pocítí mírné vzrušení. Naposledy když tam byli, tak to bylo velmi hustý a skvělý zároveň.+ Ještě nějaká knihovna může být líp zásobená? +povytáhne obočí a pak se zamračí.+ Do Bradavic... do té školy! +zapadne mu to za chvíli na své místa.+ Uhm, +zamyslí se nad tím,+ já nevím jestli je dobrej nápad abych se dostal do blízkosti nějaký školy plný děcek. Ne, že bych nechtěl, ale nerad bych je nějak ohrozil +pokrčí rameny, protože si taky mysleli, že na starém kontinentě už nejsou žádní Bezduší a jak to pak dopadlo.+ Můžu hledat u tebe v knihovně, když mi řekneš co.
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 29 říj 2022 13:38

To si piš. Proti bradavické knihovně je ta moje doslova chudá příbuzná. +zasměje se+ Správně, do té školy. +potvrdí mu to a pak na něj koukne, jakoby mu narostla druhá hlava+ Jak bys je prosím tě ohrozil? +zavrtí hlavou+ Jasně, v našem světě je na upíry pohlíženo dost skrz prsty, jenže na tobě není na první pohled nic, co by prozrazovalo, že jsi upír. Až na tu alergii na slunce, samozřejmě. +připustí+ A kromě toho, Bradavice jsou to nejlíp zabezpečný místo na světě. Nevím, co z našich kostlivců ve skříni by dokázalo přes tamní ochranná kouzla projít. +zamyslí se nad tím poctivě+ Nejspíš nic. +usoudí potom+ Každopádně, jestli chceš, moje knihovna je ti k dispozici. +uculí se na něj+ No, nejspíš všechno, co se týká severské mytologie, jejich pantheonu, severské magie...+pokrčí rameny a trochu rozpačitě se usměje+ Bude toho asi dost. +povzdechne si+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Black dagger brotherhood vs Lessers

Příspěvekod Vishous » 30 říj 2022 17:50

Já nevím, ale sám sebe bych jako ředitel nějaký školy k děckám asi nepustil. +pokrčí ledabyle rameny+ Zůstanu u tebe. +Rozhodne se nakonec.+ Kdy vyrazíme? Budu si muset promluvit s Wrathem, a Tormentem, skrz výuku. +Plynule přejde do pracovního moodu.+ Taky by se nám mohl hodit ještě někdo k ruce. +Začne mu zvonit telefon a když si podívá kdo volá....+ My o králi a král na drátě. +Pak to zvedne a po několika hm, hm, jo, jasně, hm, to zase položí.+ Za deset minut mám být u něj. Půjdeš se mnou? +Pak ji sjede pohledem a zůstane na určitých partiích viset pohledem.+ Nebo na mě počkej tam. +Ukáže rukou k posteli.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron