Nicci's Hogwarts life

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 13 led 2019 13:58

Bylo by docela sranda sledovat vlčáka jak chytá nerva a zrzka jak s Niccs opečovávají nového člena rodiny. +Vyzubí se poťouchle.+ Možná jim ho věnuju jako dárek k narozeninám už jen proto, abych viděl jeho výraz.+ Jednoho to semele co? +dívá se na ni, jak se tak hezky usmívá a kouká kolem sebe.+ Bude tam asi většina studentů a profesorů.. +Upozorní ji předtím, než vejdou do Velké síně. Strop kopíruje počasí venku a na studenty se snáší sníh, který se těsně před dopadnutím rozplyne. U každého z dlouhých kolejních stolů sedí hloučky studentíků, kteří snídají, baví se spolu a smějí. Před nimi jsou profesoři. Neville je zrovna zabraný do hovoru s madam Hoochovou... Zrovna míjejí havraspárský stůl, u kterého sedí Niccs, pečlivě schovaná za velkou otevřenou knížkou... Pobaveně se usměje, zaklepe na ni a odklopí to.+ to nás ani nepozdravíš? +uculí se a ustoupí bokem, aby viděla, kdo stojí vedle něj.+
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 13 led 2019 14:36

No řekla bych, že by chudáka Hřivouna umazlili k smrti spolu s ostatníma dětma. A možná nejen s nima. +zasměje se, když si to představí+ Trochu jo. Ale už mám docela věk na to, být trochu sentimentální. +zašklebí se a když vejdou do Velké síně, nemůže si pomoct a ze všeho nejdřív vzhlédne ke stropu. Vždycky ji fascinoval a často si sem šla sednout, když byla bouřka, jen proto, aby mohla sledovat blesky křižující oblohu, téměř na dosah ruky. Krátce se pak zadívá k učitelskému stolu, kde se sice mnohé změnilo, ale mnohé zůstalo stejné. Vážně má trochu zkostnatěle ráda, když se některý věci nemění. Krátce kývne Minervě, jejímuž ostřížímu zraku nic neujde+ Přijela kontrola. +uculí se na Nicci, když se objeví za tou obří bichlí a docela se jejím překvapením baví+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 13 led 2019 19:23

Starší ženský jsou hot. +Zahýbe na ni obočím.+
N: Čau, Cha... ehm pane profesore +obezřetně se obhlídne kolem+. Já se totiž schovávám před McLaggenem +řekne mu potichu, vážně.+ Kontro... co? +Vykulí očiska na upírku, a vypadá to, jak kdyby ji Charlie vytáhl z nějaké kapsy nebo z klobouku.+ Bííííí! +Vyhopsne a povalí tak přitom tu bichli a taky nějaký džus na stole, až kalíšek zadrnčí na stole a obejme svou nejmilejší tetu. Teda hned po Wenail.+ Co tady děláš? +kouká z jednoho na druhýho a culí se jak pako.+ Už jsi ukázal B. Dlouhovlásku? +Zahýbe na Charlieho obočím děsně moc a u tak malé holky to vypadá strašně moc srandovně.+
CH: Tak před McLaggenem.... +trochu se narovná a nenápadně se obhlídne po Velké síni.+ Myslel jsem, že už ti dal pokoj, po té, co jsi mu udělala minule... +přimhouří oči.+ Ne, ale už jsem jí o něm povídal.
N: no dal, právě že až moc, je to... podezřelí. +Zakoulí na něj očima.+
CH: Jestli budeš mít po vyučování čas, můžeš jít B. ukázat dlouhovlásku sama. Myslím, že létání vzhledem k počasí dneska odpadne. +Zamyslí se...+
N: Jo, odpadne! měli jsme to na nástěnce. Můžu? +rozsvítí se a koukne na B.+
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 13 led 2019 20:45

Neříkej. +zamrká na něj pobaveně+
+zasměje se, když Nicci tak vyskočí a chytí ji do náruče+ No ahoj. Už jsem myslela, že jsem snad neviditelná. +uculí se na ni a prohrábne jí záplavu rudých vlásků+ No, Charlie mě požádal o laskavost a rozhodla jsem se, že ho v tom teda nenechám. Pár týdnů tady budu docela často a budu si hrát na školní pomůcku. +prozradí jí a zašklebí se pobaveně+ A kdo je McLaggan? +povytáhne zvědavě obočí a koukne z Charlieho na Niccs+ Jo, už jsem o něm slyšela. +přikývne a musí se usmát. S touhle cácorkou ještě asi něco zažijí. No nakonec má být po kom, že:D+ Jasně, půjdu s tebou ráda. +přikývne a zastračí jí neposedný pramen vlasů za ucho+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 14 led 2019 06:29

N: +pevně ji stiskne a je to prostě boží. Bradavice jsou vážně škola zázraků.+ Budeš školní co? +vůbec to nechápe, ale to je jedno. Tohle bude moc príma, mít tu pár týdnů někoho dalšího z rodiny. Prostě bezva.+ McLaggen je idiot +vysvětlí jí to děsně vážně.+ Otíral se o mámu +přimhouří oči.+ Hele, +napadne ji něco a celá se rozzáří.+ Když bude otravovat, můžu mu říct, že ho vysaješ do sucha? +oči jí svítí jak halogeny.+

CH: Bude mi pomáhat v jednom předmětu pro sedmáky. +Vysvětlí jí to. Pak se zakucká jak se snaží zamaskovat smích a přitom udržet vážnou tvář.+ No, to mu asi radši neříkej. Přece jen potřebuju aby tu B. těch pár týdnů zůstala, a ne aby ji profesorka McGonagallová potrestala a tebe taky. +Dodá vážně.+ Nics, už musíme jít, než začne vyuka, dosnídej, uvidíme se po škole +usměje se na ni mile a všimne si, jak na ně začínají ostatní koukat a všímat si jí.+ Tak jo, jdeme. +podotkne vážně, protože si pamatuje, jaký to je být středem pozornosti, a ne vždy je to dobrý. A Nics, by to vůbec nemuselo pomoct.+
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 14 led 2019 22:33

+nechá Charlieho to vysvětli a pak jí obočí vyjede o kousek výš a ze všech sil musí skrýt úsměv+ Opravdu? Tak to je vážně asi idiot. +souhlasí s ní suše a koutek jí trochu cukne; působit výchovně na děti asi není její nejsilnější stránka:D+ Ne, to mu radši neříkej. +zavrtí hlavou, ale maličko na ni mrkne, aby jí dala najevo, že něco vymyslí.+ Jo, musíme jít. Tak odpoledne. +usměje se na ni a dojde s Charliem k učitelskýmu stolu. A vlastně je to trochu zvláštní pocit, stačilo by jen málo, aby se začala zase cítit jako školačka, co vyrobila průšvih. Zvlášť když na ni Minerva upře ten svůj pichlavý pohled; ach jo, zlatý cukrouš Brumbál, povzdechne si v duchu a věnuje jim kolektivně jeden milý, civilizovaný úsměv+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 15 led 2019 18:49

N: no tak dobřééé, já mu to teda neřeknu. +Zakoulí očima kolem dokola a trochu se uchichtne nad Beccy mrknutím. To je tak strašně super, že tam je. Už aby skončila dneska škola! Vrátí se ke svý snídani a už se vůbec neschovává, hrne do sebe jednu smaženou slaninu za druhou a pak utíká do hodiny kouzelných formulí, profesora Brumbála.+

Ch: Tváříš se jak kdybys něco provedla +ušklíbne se na B. a mrkne na ni.+ Minervo, +pozdraví paní ředitelku a uloupí ze stolu několik kousků slaniny a francouzský toast.+ S Rebeccou jsme probrali osnovy předmětu, přijdeš se podívat na hodinu?

M: Slečno Altamirano, jak milé je vás opět vidět +přivítá ji.+ Doufám, že tentokrát vaše návštěva bude postrádat jakékoliv pozdvižení.... +poví jí věcně, přesně rovnou k věci a zaletí pohledem k mladé slečně Lafayettové. Pak trochu ta maska povolí.+ Těší mě, že pan Weasley inovuje vyuku. Nicméně vaši první hodinu nestihnu, ale na některou z dalších se přijdu ráda podívat. Děkuji za pozvání. +Zvedne se od stolu.+ Nechť se vám v opačné roli daří, slečno. +Posbírá si věci a odejde na svou vyuku.+
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 15 led 2019 23:02

No, to vůbec není nepravděpodobný...+cukne trochu koutky, ale honem si srovná výraz a zatváří se velice seriózně+ Děkuji, paní profesorko. +usměje se+ Musím říct, že je skvělé, být zase tady. +přizná upřímně+ A nemám v plánu tady působit žádný pozdvižení, věřte mi. +ujistí ji s úsměvem a fakt doufá, že tenhle slib zvládne dodržet:D+ Díky. +kývne jí ještě a když Minerva odejde, koukne na Charlieho.+ Ok, jdeme? Začínám mít pocit, že jsem tady jak na výstavce. +ušklíbne se na něj jedním koutkem, věnuje ostatním profesorům další milý úsměv a zamíří s Charliem ven ze Síně+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 16 led 2019 06:23

+V klidu do sebe cpe další jídlo a do jejich "holčičí" debaty vůbec nezasahuje. Nad tím příslibem mu jenom lehce cukne oko.+ Fajn, tak jdeme ty můj živý exempláři. +všimne si že v sále to začalo lehce šumět.+ Moje učebna je kousek před visutým mostem. +Vede ji tam i když ví, že by cestu našla sama. Na to se proste nezapomíná. Třída je to malá, ale všude kolem stěn jsou buď obrazy nebo akvária, terária a různí tvorečci. Ať už živý, či preparovaní.+ Do terárka nemusíš. +poví jí milostivě. Sundá si svetr a schová ho i s Beccy bundou dozadu do kutlochu. Rozsvítí a otevře dveře do třidy, aby mohli studenti dovnitř. A také že za pár minut se courají dovnitř. Vždy se skoro všichni nejprve na chvilku zarazí, pak pozdraví a zaplují na svý místo.+
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 led 2019 21:14

Pff, prej exemplář...+odfrkne si, ale koutek jí trochu cukne; když dojdou do učebny, zvědavě se rozhlédne a hned jde očumovat tvorečky v akváricích, klepe na sklo a vůbec se chová značně neupírsky:D+ Díky, to je od tebe moc pěkný. +ušklíbne se na něj, nechá akvárka na pokoji a vcelku pohodlně se usadí na jeho stole, nohy překřížený v kotnících a na rtech slabý úsměv; nejneškodnější mimikry v akci:D Jen ať hned na začátku studentíci vidí, jak těžký může být, vůbec upíra poznat+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron