Nicci's Hogwarts life

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 17 led 2019 06:31

Vítejte, +přejde před studenty, na tváři příjemný poloúsměv.+ Jsem rád, že jste dnes všichni tady. Jak jsme se na poslední hodině bavili o rozpoznávání upírů, inspirovalo mě to. +Má naprostou pozornost všech studentů. Vyhrne si rukávy a přejde před tabuli a ukáže otevřenou dlaní k B. spokojeně sedící mu na stole a milounce se uculující.+ Jenny, co mi můžeš říct o našem hostu? +vyzve jednu dívku, která se na ni pozorně zadívá.+

No, já nevím, pane profesore, +přizná po chvilce zkoumání.+ Je malá, tak 27 let...

+Charlie přikývne.+ Robie, teď ty, co si myslíš?

že je to kost, pane profesore. +odpoví mu černovlasý čahoun.

hmm, pravda, pravda.... +mávne ale rukou ve vzduchu.+ Už vás nebudu dýl zkoušet. +Přejde k B. a pomůže jí si stoupnout, pak si založí ruce na hrudníku a sedne si půl zadkem na roh stolu.+

Představuji vám slečnu Rebeccu Altamirano. Upírku. +Prozradí jim to tajemství a dívá se na jejich šokované výrazy.+ Slečna Rebecca je mou dobrou... známou a uvolila se mi vypomoct ve vaší výuce. Myslím, že lepší zdroj informací byste těžko pohledali. Beccy, mohla bys našim studentům prozradit nějaké základní informace o své osůbce? +
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 17 led 2019 22:12

+se zájmem si studenty prohlédne a neujde jí, jak pozorně Charlieho sledují. A taky jí neujde, že u holek ten zájem nebude jenom akademický. Kdo by jim to taky mohl zazlívat, uculí se pro sebe. Nad hodnocením Robieho se uculí víc, ale pořád bez zoubků, nechce Charlieho připravit o velké odhalení:D Když ji pak představí, spokojeně přehlédne šokované výrazy, je dobrý vědět, že mimikry pořád fungují:D+ Díky za přivítání, i za milý hodnocení...+cukne trochu koutky+ Vidím u vás určité překvapení, ale váš profesor říká čistou pravdu. +pousměje se+ Narodila jsem se v roce 1815 v Konstantinopoli, tedy dnešním Istanbulu. +začne tím úplným základem+ A jako upírka jsem se narodila o patnáct let později. +dodá a přejede studenty pohledem+ Patřím ke klanu, nebo chcete-li, rase, jejíž původ sahá do Egypta, více než pět tisíc let zpátky. Prvním upírem, nebo přesněji upírkou, byla Akasha, která o pár let později stvořila Enkila a spolu s ním vládli během celého faraonského období. +na chvilku se odmlčí+ Přibližně o tisíc let později stvořila Akasha Setha. +řekne pak a najednou jakoby měla hlas o pár stupňů chladnější, stejně jako oči+ Kterému netrvalo dlouho, aby došel k přesvědčení, že je bůh. +ušklíbne se, ale hned si srovná výraz+ To byli tři nejmocnější upíři mojí rasy. +dodá a zadívá se na studenty+ Nějaké dotazy? +uculí se zase tím milým úsměvem holky od vedle a krátce koukne na Charlieho, jestli třeba nechce něco říct on.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 18 led 2019 19:50

+když začne mluvit Rebecca, v místnosti to tiše zašumí a většina vykulených pohledů jí dá vědět, jak moc dobrý její mimikry pořád jsou :P. Někteří si začnou škrábat pár poznámek, jiní pozorně naslouchají.+

Takže všichni upíři na světě pochází z této prapůvodní linie? +zeptá se se zamyšleným pohledem malý blonďák.+

Dobrá otázka, Henry. +Pochválí ho Charlie uznale a pousměje se.+

Ano, přece, co hrabě Dracula - Vlad Tepesi... můžete nám k tomu říct víc? +Zdá se, že se tam rozjíždí celkem pěkná diskuze na téma vzniku linií upírů a Charlie je tak jako děsně moc spokojenej a hrozně hrdej na ty svoje děti, jak se okamžitě zapojily.+

Můžete nám ukázat... že jste upírka? jako ano, řekla jste nám to, ale... nevypadáte tak.

Pan profesor říkal, že u upírů stále funguje slunce, tak jak to, že tu stojíte? +poprvé se ozve z poslední lavice Stanley Macnair.+
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 18 led 2019 20:57

+nad otázkami, kterými ji hned zasypou, se zasměje a potřese hlavou+ Ok, takže postupně. +pousměje se a podívá se na blonďáka, který položil otázku jako první+ Ne. Ras, případně klanů nebo rodin je hodně. Desítky, možná stovky. Liší se více či méně svými zvyky, způsobem proměny, množstvím a druhem magie, který ovládají. Schopnostmi, do určité míry i vzhledem. Stravovacími návyky...+cukne koutky+ Jediné, co vlastně spojuje úplně všechny, je nutnost pít krev. A je jedno, jestli výhradně lidskou, nebo zvířecí. +pokrčí rameny a usměje se+

No jo, Vlad...+uculí se trochu+ Vlad je především muž, který se narodil v hodně drsné době. A v hodně drsné zemi. +začne asi trochu jinak, než čekali. Valašsko, stejně jako sousední Sedmihradsko, bylo regionem, který čelil častým a brutálním nájezdům Osmanů. Jak asi víte, byl vychován na dvoře sultána Mehmeda II. V podstatě byl spolu se svým mladším bratrem rukojmí, aby jejich otec nedělal potíže. +ušklíbne se+ Abych to zkrátila, Vlad se stal upírem, aby ochránil svoji rodinu a zemi. +pousměje se+ A co se týče pověstí o jeho krutosti...krutá doba, plodí kruté vládce. Protože slabí by nepřežili. Ale taky je potřeba brát v úvahu, že většina těch příběhů pochází od jeho nepřátel...+pokrčí rameny. Rozhodně jim tady nehodlá mazat med kolem pusy a něco přikrášlovat. Nakonec plnoletí už jsou, takže...+ A ano, pořád žije. +dodá nakonec a oči jí blýsknou+

Hmm a jak přesně bych to měla ukázat? +nakloní hlavu na stranu a zadívá se na tazatele celkem intenzivním pohledem+ Špičáky nejsou důkaz, v dnešní době si je může nechat udělat každý, nicméně...+vycení na ně svoje drobné, ale nepochybně pořádně ostré špičáky+ Charlie, máš u sebe něco stříbrnýho? +podívá se na něj a rty jí zvlní úsměv a než něco najdou, podívá se na kluka v poslední lavici. Jeho rysy jsou jí zvláštním způsobem povědomé, ale zařadit ho nedokáže.+ No, zrovna tohle je věc, která se může lišit u různých ras upírů. Znám jen jednu rasu, nebo spíš klan, který se může úplně klidně opalovat na Hawaii. Žijí hlavně ve střední Evropě a v Japonsku. Východní a západní Hashimoto, abych byla přesná. +pousměje se+ Nicméně většina upírů opravdu na slunce nesmí. Někteří ani na denní světlo, bez ohledu na to, jestli slunce svítí. A co se mě týče...+pousměje se+ ...řekněme, že jsem tak trochu mimo tabulky. +pokrčí lehce rameny+ Měla jsem částečnou odolnost a teď poměrně krátce si znovu naplno užívám sluneční paprsky.
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 19 led 2019 19:55

+Mladí dospělí ji z většiny případů poslouchají totálně fascinovaně. A Charlie se přistihne, že on taky. Způsob, jakým to Beccy podává je prostě dechberoucí. Samotného ho napadá spousta otázek. Nechá ji odpovědět na všechny otázky, tím vyčerpávajícím způsobem. Jenže to vypadá, že se přece jen najde někdo, kdo chce poklidnou hodinu, plnou zajímavých informací nabourat. Zamračí se na Macnaira. Když držel v ruce jeho přihlášku, chvíli nad tím váhal, zda ho přijme nebo ne. No snad toho nebude nakonec litovat.

Ne, nemám +zavrtí hlavou a teď už se regulérně mračí. Hlas má ale klidnej, když potom doplní odpověď.+ Pokud mi pane Macnaire nevěříte, +zvedne ruce v jasné odpovědi, kdeže jsou dveře.+ Slečna Altamirano vám poskytla spoustu vyčerpávajících odpovědí a vnukla mi nápad na váš domácí úkol. Na naši příští hodinu si prosím připravte esej na 4 palce pergamenu o nějakém známém upírovi. Po odevzdání je spolu projdeme a Becs vám pak doplní chybějící informace, nebo je uvede na pravou míru. +Pousměje se a pak se kousne do rtu, když uvidí několik rozšířených pohledů, takových zvědavých, vědoucích a nejradši by se kopnul.+ To je pro dnešek bohužel vše. Těšíme se na příště. +Umlčí jejich další dotazy milým úsměvem a zvednutou rukou ke dveřím.+

Tak, blahopřeju, byla jsi naprosto skvělá. +Sedne si zase na ten rožek stolu a děsně spokojeně se uculuje.+ Byla bys dobrá učitelka. Uplně tě vidím, uplý kostýmek, velké brýle na nose, pevnej drdol, vysoký podpatky.... mmmmm +v očích mu zasvítí. Jako by to nebyla uplně tak nevinná představa.+
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 20 led 2019 02:50

Ne? Škoda. +pokrčí rameny, tak holt test stříbrem nebude no:D Zvědavě sleduje, jak je hezky zpacifikuje a když osloví kluka v poslední lavici příjmením, už ví, kam ho zařadit. Zajímavý.+ Těšilo mě. +rozloučí se s nima a když se za posledním zavřou dveře, koukne na Charlieho+ Díky, snažila jsem se. +pousměje se a pak zvedne obočí+ A víš jistě, že tahle představa souvisí s výukou? +nakloní hlavu na stranu a zvedne koutek v pobaveném úsměvu+ Mimochodem, Macnairovy otázky mi přišly v pohodě. +poznamená potom+ A ten úkol...čtyři palce. Drsný. Chudáci studenti. +uculí se pobaveně+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 20 led 2019 15:14

+prohrábne si vlasy a věnuje jí ten hajzl-pokřivený úsměv.+ přiznávám se, víš že jsem nikdy nebyl slušný skautík, +plavně sklouzne dolů a pomalu se k ní blíží, + jsem přísný učitel a stejně mě žerou, +broukne kousek od ní a dá jí za ucho zbloudilej pramen vlasů.+ žádné stříbro, +zavrtí hlavou rezolutně, + minimálně ne jako demonstrativní ukázku toho, čím jsi. +jaké jiné situace má na mysli, si může B. Představit.+ jsi tady pár hodin a já uz bych tě nejradši opřel o stůl a ošukal, až bys křičela. +přizná jí chraplavě a pak o kousek odstoupí a několikrát se nadechne, aby neudělal přesně to, co teď řekl. +
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 20 led 2019 21:15

Jo, to si vzpomínám. +protáhne s úšklebkem a bez hnutí sleduje, jak se k ní blíží+ To tedy žerou. Některý až tak, až bych se být tebou, bála, že jednou najdeš některou ze studentek ve svý posteli...+poznamená pobaveně a koutek jí trochu cukne+ No dobře, pane profesore, jak myslíte. +pokrčí lehce rameny a zadívá se mu do očí; no nad tou lehce sugestivní poznámkou, zvedne obočí a oči jí blýsknou+ Nepovídej...A co přesně ti brání to realizovat? +zapřede a nakloní lehce hlavu na stranu, na rtech provokativní poloviční úsměv+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 20 led 2019 22:00

+Opře se rukama o stůl a když na ni koukne, trochu vytřeští oči. To by mu tak ještě shcázelo, studentky ve svý posteli+. Ježiš B. to snad ani neříkej nahlas. +Zamrmle a pak se musí párkrát nadechnout, a ujistit se, že slyšel správně. Přimhouří oči.+ nepokoušej... +Narovná se a přimhouří oči.+ Jak myslíš, řekla sis o to. +Třemi dlouhými kroky k ní přijde a popadne ji kolem pasu, zvedne nahoru a důkladně, dychtivě ji políbí. Druhou rukou stáhne rolety na oknech kouzlem, a taky zamkne. Ještě aby tam někdo vpadnul. Přejde ke s ní ke stolu, na který ji téměř hodí.+ Svlíkat, +přikáže jí a sám si rozepíná kalhoty a vykasává košili+.
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 20 led 2019 23:21

Já jen, abys neřekl, že tě nikdo nevaroval...+uculí se pobaveně+ Já si nezačala...+pokrčí lehce rameny, ale je jasný, že provokuje a užívá si to. Což je poznat i z toho, že mu polibek stejně vášnivě oplatí a když ji pustí, tiše se zasměje, trochu se zakloní a jednou rukou se opře kousek za sebou a upřeně ho pozoruje+ Hmm, to skoro znělo jako příkaz...+zapřede a sjede si rukou přes hrudník, lehce zavadí o kopeček ňadra a sevře okraj trička v prstech; trochu ho popotáhne nahoru a odhalí kousek hladké, nazlátlé kůže, možná o jeden odstín tmavší než dřív, takže se možná už stihla někde opalovat.+ ...ale proč bych ti to měla usnadňovat? +zeptá se pak, nakloní hlavu na stranu a s tím provokativním úsměvem ho nepřestává propalovat pohledem+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron