Nicci's Hogwarts life

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 24 led 2019 21:34

+Pustí se do jídla.+ Díky, +snaží se to zfedrovat aspoň co nejrychlejc, aby ji zbytečně nedělal chutě :P+ to jo, rodiče rozvedený, mamka vlkodlak.... McLaggen byl jen malý drobek z toho všeho, co ji teprve čeká. +Povzdychne si trochu, protože B. má naprostou pravdu, v tomhle je čarosvět opravdu děsně v prdeli ve středověku.+ a co to tvoje děvče? +vzpomene si najednou, že i ona je vlastně "mamka" ale jako mamka MCBP :P a vlastně píchal, hih.+
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 24 led 2019 22:56

Jo. +přikývne jen+ Ale zvládne to, o tom nepochybuju. +pousměje se+ A nehltej tak, nebo tě budu muset křísit. +uculí se pobaveně+ Moje děvče? +podívá se na něj a usměje se+ Vylétla z hnízda dřív, než jsem myslela, že k tomu dojde. +pokrčí rameny+ Což se stává, když si adoptuješ puberťáka, ale...+pousměje se a zavrtí hlavou+ Dostala se mi pod kůži víc, než jsem měla v plánu. +přizná nakonec a podívá se na něj+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 07 úno 2019 21:58

+Celý den se nemohla dočkat, až vyučování skončí. A když to konečně přijde, zůstane za ní ve sněhu pomalu ohnivá čára, jak mete dolů k Charlieho domku, ale tak v půlce kopce jí to uklouzne, takže zbytek cesty se kutálí, jak sněhová koule, kouskama jede po zadku, břiše, a když se dostane k Charliho schodům, je z ní pomalu sněhulák, jak je obalená mokrým sněhem. Vlasy má totálně promočené, stejně jako hábit a boty.+ Eee, to jsem jááá... +zavolá na ně a když se dveře otevřou, chvilku to trvá než ji Charlie najde pohledem dole. Hmátne po ní velkou rukou, a rovnou ji přendá do domu.+

Sněhulák, vážně? +zahartusí se smíchem a postaví ji rovnou ke krbu, kde se z ní stává loužička.+ Tak šup, vyslíkat a pod peřinu. +Ukáže na postel a otočí se k B. která se pobaveně culí+. A to si ani nemusím pořizovat vlastní, aby se mi dostaly pod kůži. +
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 úno 2019 00:21

+pobaveně se usmívá, když tam Nicci taje před krbem+ Ne, společná DNA opravdu není nutná. +pousměje se+ Tak jak to šlo ve škole? Co tě baví nejvíc? +zeptá se jí a zvědavě se na ni zadívá+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Syriana Spinnel » 30 čer 2019 18:59

NICCI

+Je to tady! konec školního roku a začátek prázdnin. Je to tak vzrušující jet domů. Všechny věci už má zabalené a už je čeká jenom poslední snídaně a jedou! S Charliem si včera udělali takovou malou oslavu, že všechny ročníkové zkoušky splnila na 100%. Domluvili se, že s ním vyrazí na pár dní za tetou Molly do Doupěte. Bude to bezva a prý taky bude pár dní u mámy a Gabriela v Rumunsku. V Rumunsku.... při pomyšlení na Derreka se jí rozbuší srdce a tváře zčervenají. Měla mámě napsat o tom výletu k jezeru. Měla, ale ona ji stejně určitě nepustí a to prostě nepřežije! Jediná možnost jak to udělat, aby mohla jet, je vzít to přes Gabriela. A možná Dave, ten by taky mohl přidat hlas k dobru.
Naháže do sebe snídani rychlostí blesku, stejně jako ostatní a podívá se po svých spolužácích z koleje. S Rose si slíbily, že si napíší, a taky to má v plánu dodržet, zato McLaggen... Poťouchle se usměje když vidí, jak rychle střelí pohledem pryč. Ten jí určitě chybět nebude.
Sbalí si svačinu do vlaku a zakouzlenou dýňovou šťávu, aby zůstala vychlazená a po proslovu paní ředitelky se všichni rozejdou ke kočárům. KTERÉ PÁNI NIKDO NEVEZE! jedou naprosto samy. Široký úsměv jí vydrží až do Prasinek na nádraží, kde už čeká přistavěný Bradavický express. Zabere si místo u okýnka, otevře knížku, ale ještě nečte. Dívá se na siluetu hradu na obzoru, zahaleného slunečními paprsky a trochu je jí líto, že musí jet domů. Ale už teď se těší, až se v září vrátí. A těší se na všechny doma a doma. Vlak se s houkáním a syčením pomalu rozjede a začne nabírat rychlost.
Tohle budou bezva prázdniny.+

Obrázek

Obrázek
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Syriana Spinnel » 22 lis 2019 21:21

Obrázek

NICCI

+Pod dohledem spanilé sochy Rowene propracovává naprosto pečlivě a důkladně postavení planet do Astronomie. Dává si záležet, aby výpočet dokázala přesně zanést. Pohled jí padne na smaragdově zelené pero, kterým ještě před chvílí úkol psala a celá se uvnitř sevře. To pero dostala od Derreka. Když si vzpomene jak ho sledovala, když okrádal páva o dlouhý kus chlouby, musí se poťouchle usmát. Jak ho páv klovnul bylo přímo epický. Něžně po peru přejede prsty a dá se zase do práce. Naposledy od něj dostala dopis v předvečer všech svatých. Všechny dopisy má schovaný ve speciální truhličce. Všechny do jedné jsou v tmavomodré obálce, a je na nich jen jedno slovo. Pihule. Dodělá postavení Pluta a překontroluje. Tak, všechno v pořádku. Sroluje svitek a odmění se kouskem dýňového koláče z večeře. Hodiny v místnosti odbijí devátou, na to aby šla spát, je ještě brzo, a na toulání po hradu pozdě. Zaplete si copy a v příjemném tichu si zaleze s blokem do postele. Opře se o polštáře, špička peříčka ji pošimrá na bradě, když začne psát:+

My dearest wolf puppy...
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Syriana Spinnel » 17 lis 2021 19:43

NICCI

+Odhodí si vlasy z obličeje a když to nepomůže, sváže si je do rozpustilého drdolu. Sedí u "svého" studijního stolku v knihovně, před sebou několik knih, svitků pergamenu, kalamář a svoje nejoblíbenější paví pero od Derreka. Má napsat tolik esejí a pojednání, až z toho jde hlava kolem. Jo, jasně, mají na to ještě celý příští týden, ale jak už to zná, tak to ještě není konec. Vážně, čtvrťák je o dost těžší než předchozí ročníky. Vezme brk do ruky a zamyšleně si s ním přejíždí po bradě. Do čeho se pustí nejdřív. Dobře, tak do lektvarů. Dostali za úkol pojednání o pokročilých protijedech, a při tom prostě bezoár, no dobře, to tam napsat nemůže. Podívá se z okna, kde je pošmourno a sychravo a najednou jí začne být trochu smutno. Nebo jako ne smutno, ale... Podívá se na náramek na své ruce, kde jsou zavěšené iniciály D & S. Dostala jej od... no od koho jiného, než od Derreka k narozeninám. Ach jo, už aby zase byly prázdniny. Protože tohleto léto bylo to nejlepší léto jejího života. Už ji nehlídají jako mimino, takže se s Derrekem toulali po okolních skaliskách a lesích kolem vlčího doupěte. Dokonce spolu stanovali a té noci, u hořícího ohně a miliardou hvězd nad hlavou jí řekl... řekl... Celá se uvnitř zachvěje, jak si to vybaví.

Úplně cítí ten skvělý letní noční vzduch. Na sobě má oblečenou Derrekovu mikinu, která tak fantasticky voní. Opírá se o jeho hrudník zádama a kouká do ohně, od kterého jde příjemné teplo. Cítí, jak ji lehce sevřel v náručí a sklonil se k jejímu uchu. Přejel po něm svými rty a zašeptal tu nejvíc úžasnou větu na světě. Takovou, kterou by chtěla slyšet každá holka. Jsi láska mého života. Miluju tě. A pak, pak se líbali. A ne jenom jako lehce ale... s každou další vteřinou se v něm začala ztrácet a bohové, dokázala by se s ním líbat celý věky. Když pak usnuli ve staně, pořád ji objímal a bylo to tak moc hezký. Nebo jak jí zastrkuje neposedný kudrny za ucho, když se jí rozvrkočí z copu. A každý, opravdu každý ráno ve svém pokoji našla ty luční kvítka.

Culí se sama pro sebe a místo eseje začne psát jeden z dalších dopisů pro něj....+

Hej, Lafayettko. +otočí se ještě trochu zasněná, ale pohled jí vzápětí zkamení.+

Co chceš, McLaggene... +zavrčí.+

Zas píšeš tomu svému blbečkovi? Vážně, až spolu budete píchat, bude to kluk nebo vlk? +kření se i se svými kámošemi+.

Hej, Laggene, jdeš o víkendu do Prasinek?

Cože? +ta otázka ho na chvíli vykolejí+. Jasně že jo, ty šprtko.

Fajn. +Pobalí si Nicci svoje věci a chce odejít z místnosti, ale ještě se u něj zastaví.+ Fajn. Můžeš se ho zeptat sám. Určitě ti rád odpoví, až ti rozmlátí obličej na kaši. +usměje se trochu vyšinutě a zmizí pryč+

+Do háje. Tak teď je vážně v háji. Jak by se asi dostal Derrek do Prasinek asi? V chodbě k jejich společenské místnosti se sveze podél zdi a má trochu panický záchvat. Charlie. Jediný, kdo jí teď může pomoct je Charlie. Možná by jí pomohla i máma... ale nechce ji zatěžovat. Takže Charlie.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 18 lis 2021 10:48

NICCI

+Hned jak si zanese svoji brašnu a všechny své papíry do kolejní ložnice, tak si obleče teplou parku a vydá se k Charlieho domku. V hrudníku jí pořád tak hrozně moc buší srdce. Jestli jí strejda Charlie nepomůže, tak to bude hrozný. S McLaggenem pak už bude k nevydržení. JE to totální kretén a strašně moc doufá, že jí dá konečně pokoj, když by tam byl Derek.+

Charlie, Charlie, strejdo Charlie! +buší na dveře jeho srubu a sotva popadá dech.+

No co je, snad nehoří? +otevře prudce dveře a je stejně tak dechberoucí, jako vždycky.+

Hoří! +odpoví mu Nicci a vetře se dovnitř.+

No, tak to pojď dál. +Nalije jí z konvice čaj a postaví před ni nějaké sušenky co tam má. A Nicci mu všechno vyklopí.+

Kotě. +Sedne si naproti ní a založí si ruce na hrudníku.+ To nemůžu. +řekne jí naprosto vážně a malá zrzka na něj zůstane koukat naprosto šokovaně.+

Nemůžeš? Strejdo ale.... To bude peklo. +kňourne.+

Nemůžu. Jsem profesor a musím dodržovat školní řád. +Nechá ji v tom chvilku vydusit, ale pak je mu jí líto. JAsně, mohl by jít a Laggenovi napařit trest do konce jeho života, ale to by jí vůbec nepomohlo.+ Vím ale o někom, kdo by ti pomoct mohl. Kdy jsi naposledy volala svojí oblíbené upírce? +zadívá se na ni významně.+

+To je konec. Bude muset z té školy zdrhnout. Upije zkroušeně ze svého hrnku. Pak ale zvedne ty svoje blankytně modré oči a objeví se v nich poznání.+ Můžu jí prosím zavolat?

+Vytáhne z kapsy mobil a podá jí ho bezeslov.+ Půjdu nakrmit kůrolezy. Pak za mnou dojdi, něco ti ukážu. +Nechá ji tam, aby si vyřídila všechny svoje záležitosti. Když pak za ním přijde ven, celá svítí.+ Nech mě hádat. B. má určitě nějakou neodkladnou záležitost v Prasinkách, kterou tuto sobotu bude muset vyřídit. A bude potřebovat pomoct, takže si sebou vezme někoho k ruce. Uhodnul jsem?

Charlie! +Vypískne a vrhne se mu kolem krku.+

Taky by ti neuškodilo, říct mi občas pane profesore. +Přivine ji k sobě a pak jí dá do ruky všechno krmení pro Kůrolezy.+

Pane profesore Weasley. +vysekne mu poklonu a pak chvilku mlčky pracují spolu.+ Děkuji ti.

+zakroutí očima a koutky úst mu cukají.+ Rádo se stalo. +Od kůrolezů se přesunou dál k akvárku tůňodavů, které začnou společně čistit.+ Takže Derek... +přendá tvory do čistých lavorů+ máš ho ráda jo?

+Vezme si houbu a začne drhnout zazelenané skla a je to docela uspokojující, vidět, jak ten hnus mizí.+ No... +trochu zčervená.+ Jo. Mám. A on mě taky. Myslím. Asi. +Trochu přidá.+

Je na tebe hodný? Jestli ne, zmlátím ho. +Podívá se na ni vážně. Nics na něj vykulí oči a pak se kuckavě zasměje.+

Je to vlkodlak. +připomene mu.+

To je úplně jedno.

Na mě hodný je. Víc než to. Je úžasnej. Chová se ke mě moc pěkně. Každý den, když jsem v Rumunsku mi nosí kytky a... před ostatními je jiný. Prostě... to tak je. Nemusíš ho mlátit. +Drcne do něj bokem.+

To má jediný štěstí. Myslím, že by pak na něj stála docela dlouhá fronta.

Fronta, proč? +ošije se.+

Protože tě má rádo spousta lidí, zrzule.

No jo. +Dočistí to a nalije průzračnou vodu.+ Neříkej to mámě.

Proč ne? +založí si ruce v bok a nechá ji to dodělat.+

Mamka toho má hodně. S bráškou, a dvojčatama, se smečkou... Nechce jí přidělávat starosti.

Jsem si jistý, že by to ráda věděla. Ale nechám to na tobě. Ale možná bys jí mohla napsat. Až budeš psát příště i Derekovi. Mimochodem, dobrá práce. +pokývá uznale na dokonale čisté akvárko.+ uděluji havraspáru 20 bodů. A teď by ses měla vrátit do hradu. Za chvíli se setmí a bude večeře. +Sám si na sebe hodí koženou bundu a doprovodí ji. Ano, jak kdysi řekl Albus. Být mladý, a cítit ostrý lásky šíp.+
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Syriana Spinnel » 02 říj 2022 21:21

Už měsíc uběhl od té doby, co po páté přijela do Bradavic. A že chybělo málo, a nedojela by. Vážně chtěla, aby se mohla učit doma, ale když si vzpomene na tu hádku galaktických rozměrů, která následně vypukla... No ještě že zavčas stihla ztopit dopis ze školy, protože to by už pak asi starouškové měli infarkt a nebo by byli všichni mrtví. Když totiž na obálce uviděla na místo klasického Ms. Niccolette Lafayette Mrs. Niccolette Dascălu, málem ji kleplo.

Ještě teď si není jistá, jestli jí a Derrekovi náhodou nepřeskočilo, ale ví že to bude fakt průser až to praskne. Nicméně - pohlédne na prstýnek s malým vlčím chalcedonitem uvnitř.... Tohle bude zatraceně dlouhý rok. Alespoň že se brzy uvidí v prasinkách.

Letos má snad miliardu milionů úkolů. K tomu má hlídky na chodbách, protože komu jinému by mohl přijít prefektský odznak... Aspoň že ten druhý nemá McLaggen. Když si vzpomene, jak zbledl když ji tenkrát s Derrekem potkal, musí se tomu zasmát.

Tento rok skládá NKÚ a zařekla se, že zkoušky budou všechny Vynikající, třeba to pak všechno nebude taková kalamita. Derrek za poslední rok postoupil v hierarchii smečky jak nejvýš to šlo. Teď je hned za Davem, a to je co říct, když je mu teprve 20. V létě říkal, že ještě neví, jestli Davea vyzve nebo ne, ale zatím to prý není potřeba. Nechce mít prozatím jeho povinnosti. Všechny peníze, které vydělá prací pro smečku schovává pro ně dva na malý byt v nejzastrčenější části staveb okolo hlavního domu. Je nad garáží u skalisek nad útesem. Nikdo tam nechce bydlet, protože je tam strašná zima, ale to by spravilo pár kouzel, kdyby ovšem Derrek nebyl umanutý, že to všechno opraví sám....

"Hej Nics, slyšíš mě?"

"eh?"

"mluvím tady už na tebe pět minut. Ty mě vůbec nevnímáš, musíme jít na astronomii s Firenzem."

"jo, jasně, promiň Mel."

Přežít tu ještě tři roky bude učiněné peklo.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Nicci's Hogwarts life

Příspěvekod Charlie Weasley » 03 říj 2022 21:09

+V prvním říjnovém víkendu se vrátí do školy i učitel péče o kouzelné tvory. Celé léto a prodloužené září trávil v Rumunsku, kde učil stážisty práci s Draky. Dost mu ti majestátní tvorové chybí, a opravdu silně uvažoval o tom, že by tam zas na nějakou dobu zůstal. Ale věděl, že by mu chybělo i tohle. Složí si své saky paky do kouta, postaví konvici na čaj a sedne si ke stolu. K prakticky poštou zavalenému stolu. Trpitelsky si povzdechne, zalije si čaj a pustí se do toho. Musí. Zítra už má výuku a musí se na to připravit. Nejdřív si to roztřídí na pracovní a osobní poštu, tu dá bokem, na tu bude čas později. Takže práce... Roztřídí si pozvánky na konference a přednášky a ročníkové plány. Prochází si seznam žáků jednotlivých ročníků, třeťák a čtvrťák jsou letos obzvlášť natřískané, zato pátý ročník je sotva poloviční. Nu co, málokdo ocení jak tvrdá je to práce. Zběžně prolétne seznam očima a pergamen odloží, chopí do ruky šesťáky, když se zarazí jako když ho opaří a zadívá se na odložený list. Ne, opravdu se mu to nezdálo. Ne Nicci Lafayette ale Niccolette Dascălu. Dascălu, Dascălu, Dascălu...+

U Merlinových koulí, oni mě chtěj snad zabít.... +opře se o židlu a je celý nějaký bledý.... +okamžitě pošle patrona té jediné osobě, která mu to může vysvětlit.

Niccs, už ať jsi u mě ve srubu sdělí patron zrzavé dívce, která se právě baví s kamarádkami o hodině lektvarů a sáhodlouhé eseji.

N: +je trochu v rozpacích, že ji Charlieho Patronus tak přepadl ale je ráda že je zpátky a tak se omluví a docela rychle doběhne na pozemky, kde strejda bydlí.+ Ahoj Charlie! +vypískne s nadšením, sotva otevře dveře, ale jak uvidí jeho výraz v kroku se zastaví.+ stalo se něco?

CH: no to bych se měl spíš zeptat já vás, mladá paní Dascălu... +stojí opřený o kuchyň a se založenýma rukama ji pozoruje.+ Řekni mi prosím tě, že je to jenom nějaký administrativní omyl... +i když si je jistý že to se v Bradavicích nikdy nestává.+

N: +zavře za sebou dveře a opře se zády o ně. Jak mohla být tak hloupá a zapomenout, že ji učí Charlie, který stoprocentně zjistí... Pak se ale napřímí, zvedne bojovně bradu a... vypadá jako absolutní kopie své matky.+ Ne, není to omyl.

CH: +Jo, určitě bude mít infarkt.+ Jak.... +sedne si na to, protože má chuť na ni řvát, sakra je přece její kmotr! měl by na ni řvát, měl by ji seřezat a pak zamknout a jít si to vyřídit s tím zmetkem..+ Jsi... +musí polknout aby to vůbec mohl říct+ Jsi těhotná?

N: Cože? +vykřikne překvapeně.+ Jistě že nejsem těhotná! Jak tě to proboha mohlo vůbec napadnout?

CH: no tak to pardon ale proč jinak by ses v 15 letech vdala za vlkodlaka?!

N: Možná protože ho miluju? Merline, vždyť my jsme spolu ani ne to... +zrudne od hlavy až k patě.+

CH: chvála vašemu rozumu, to možná aspoň jeden z vás přežije...

N: Charlie... +tentokrát zbledne ona, až jí pihy silně vystupují na kůži.+

CH: Sednout. +poručí jí, několikrát se nadechne a pak nezná, že to bez panáku prostě nedá. A nalije i vdané paní. Bohové chraňte nás.+ Takže, +kopne to do sebe+. Předpokládám, že to nikdo neví. Řekneš mi jak přesně jsi měla v plánu to sdělit světu?

N: Noooo.... +zakruží se sklenicí v ruce.+ Vlastně... neměla? +Kousne se do rtu a pak do sebe obrátí panáka taky.+ Ještě skoro tři roky budu chodit do školy, to znamená že v Rumunsku budu jen na prázdniny a no... +povzdechne si.+ Tak daleko jsme to neplánovali.

CH: No nepovídej... +odfrkne si pohoršeně.+ Uvědomuješ si, do jaký pozice jste se dostali? Do jaký situace? Stačí aby ti tam přišla nějaká sova... +hlas má klidnej, protože ze své zkušenosti ví, že řev nic nevyřeší, což ale nezaručí u vlků, až se to dozví.+

N: možná by se to ale nemuseli....

CH: ani nad tím neuvažuj, ze své zkušenosti ti můžu jedině poradit, abyste s tím vyrukovali sami. Zavčas. Jinak to bude mnohem horší.

N: to bude peklo... +zamručí si pro sebe.+

CH: hlavu vzhůru mladá paní, předpokládám, že jste nad tím aspoň chvíli přemýšleli mozkem a ne jinými orgány a jste si vědomi všech důsledků. +pak ji pohladí po ruce a chvilku ji drží ve svých.+ Niccs potřebuju vědět, že tě k tomu Derrek nějak nepřinutil....

N: +vyletí jak čertík z krabičky...+ jasně, protože když jsme mladí, tak jsme asi úplně blbý. Tak mi řekni, kolik bylo mámě, když zdrhla za o.. Marcusem? 15! já to vím, Molly mi všechno řekla! Nepři... cože?!!!! +ano, i její hlas umí stoupat do závratných výšin...+ To ne... to nemůžeš myslet vážně!

CH:Přestaň vyšilovat, jestli sis toho nevšimla, tak já jsem s tebou, ty pihovaté pako! a věř mi, že otázky co ti dávám já, jsou nic proti křížovému výslechu, co vás teprve čeká! +o tom, že pak seřve Molly pomlčí.+

N: +zase si sedne.+ promiň +mne si kroužek na prstě.+ Ne, nepřinutil mě. Charlie my se máme opravdu moc... rádi.

CH: +jenom zakoulí očima.+ Ach jo, to bude těžký holka. +Nakonec vstane a pevně ji obejme.+ Ale nějak to dopadne.

N: +pevně ho stiskne, vděčná za to, že aspoň ví, že v Charliem bude mít vždycky oporu.+ děkujeme

CH: ještě nemáte za co, děvče, za tohle nás totiž tvoje máma stáhne z kůže všechny.
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 660
Registrován: 24 dub 2009 21:32

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron