Olympijský národní park - USA

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 23 pro 2018 00:27

+jen zamrká řasama.+ Vůbec nechápu o čem to mluvíš. +Ona a drzá, to teda přece není ani možný.+ A jaká bych měla podle tebe být? Sedět doma a vyšívat, počkat až manžílek přijde z práce... držet hubu a krok, podržet kdykoliv chce.... +rozmluví se trochu, jak jdou ulicí.+ prima, tak třeba tady ten bar. +Otevře dveře do vyloženě motorkářskýho klubu a v příšeří a mlze kouře najde volný stolek.+ Počkej tady. Odejde k baru, cestou si trochu potáhne nátělník dolů, aby byly vidět obloučky podprsenky a ňader. Sedne si na židličku a zapálí si. Vzápětí je u ní barman, starší chlápek s vousatou bradkou a Syr se na něj usmívá a něco mu povídá a pak se zvonivě zasměje, a pak jak lusknutím prstů má před sebou láhev bourbonu a dvě skleničky, kupodivu čistý. Se zhoupnutím v bocích se vydá zpět k "jejich" stolku a posadí se vedle Jadea. Nalije jim panáka.+ Podruhý to nebude potřeba. +přiťukne si s ním a kopne to do sebe.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Jade » 23 pro 2018 00:53

Ty jseš přímo studnice nápadů. +poznamená poněkud sarkasticky+ Máš prsa, to většině postačí. +ušklíbne se trochu, nad jejím výběrem podniku trochu pozvedne obočí, ale vejde za ní dovnitř, a zatímco se posadí, vyndá si na stůl cigára a rovnou si zapálí další. Pasivního kouře je tu stejně tolik, že to je jako kdyby dýmal sám. rychle očima proskenuje místnost, napočítá tři možný únikový cesty a nejmíň deset lidí se zbraní. Pozoruje to její vystoupení a koutek se mu lehce zvlní v úšklebku. Jo, sice nezaplatí, ale to, že někdo přemejšlí pérem, není nic nelegálního+ Case in point. +podotkne jenom, že tady barman jeho slova celkem briskně potvrdil+ Slušnej výběr. +poznamená při pohledu na etiketu, natáhne se po lahvi a nalije jim na dva prsty,, načež ochutná, a nechá zlatavou tekutinu, aby ho zahřála zevnitř. opře se do židle+ Tímhle tempem tě někdo bude muset domů odnýst. +poznamená+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 23 pro 2018 01:07

Actually, +řekne mu, když má ty narážky.+ Kdybys byl všímavější a neskenoval tady ty nýmandy, všimnul by sis, že používání kouzel na mudly je nelegální +sníží poněkud hlas.+ Náš pan barman žije v domění, že jsem mu zaplatila, se štědrým spropitným. To ostatní kolem bylo divadýlko pro tebe, a pro mě. Ujistilo mě to jen v tom, že chlapi vidí jen to, co chtějí vidět. +mrkne na něj.+ mě? +podiví se opět. Má teprve druhou skleničku. No, když ji dopije, tak ji od sebe o kousek odsune, aby teda neremcal+. Takže, k našemu obchodu, +koukne na něj zkoumavě.+ máš už představu, nebo plánuješ za pochodu? +nakloní trochu hlavu bokem, jak ho tak studuje. V baru si jich velice nikdo nevšímá, jen sem tam k nim zaletí pohled, který zteče Syrianě do výstřihu a pak na xicht a nakonec na Jadea a pak pro jistotu pryč.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Jade » 23 pro 2018 01:34

Hrozně moc se ti omlouvám, že celou dobu nezírám na tebe a tvoje úchvatný poprsí. +protáhne sarkasticky+ Nerad někoho podcením. U tebe mám poměrně přesnou představu, co bys mi asi tak mohla udělat. +zvedne koutek v úšklebku, a jo, nějak se mu povedlo udělat z toho popíchnutí i dvojsmysl najednou, když se nakloní trochu blíž+ Jsi se sebou dost nechutně spokojená. +podotkne docela pobaveně a vyfoukne trochu kouře+ Ale každej potřebuje malý způsoby, jak si zvednout sebevědomí. +pokrčí rameny s úšklebkem, a dolije jim+ Jak kdy. +připustí+ Jo, mám jistou představu. +přikývne a oči mu přitom lehce blýsknou. Ale daleko zábavnější je nechat je pořádně vycukat. Pár bezesnejch nocí s představou, o co si asi tak řekne, dělá lidi mnohem povolnějšíma+ Ale mám takovej dojem, že neplánuješ poslušně nakráčet k soudu, takže bych řek, že moje trable s washingtonským policejním okrskem ještě neskončily. +napije se trochu+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 23 pro 2018 14:04

A co přesně bych ti mohla udělat? +nakloní se trochu, hlas položenej o kousek níž, má celkem bujnou fantazii, ne jen poprsí a v očích se jí zaleskne.+ Lidi nežeru, +mrkne na něj a zas se v klidu opře.+ Máš naprostou pravdu, někomu stačí pomotat hlavu barmanovi, jinému donutit ženskou prosit... +vrátí mu smeč pěkně zpátky. A cítí se paradoxně docela dobře. Což je děsivý, když je v Jadově společnosti. Už dávno zjistila že se ho bojí, ale přesto. Je tu s ním, popíjí a zatím se nezabili a ani nepřizabili. Což je pokrok. Je zvědavá, jak dlouho tohle Status Quo vydrží.+ Ano? +no zjevně jí to ale neřekne.+ Víš kde mě najít a číslo na mě taky máš. +Položí si bolavou ruku na břicho.+ Se zdejším policejním okrskem si nedělej starosti, +mávne ledabyle a zatváří se u toho dost tvrdě.+ Brzy se jim ozve oznamovatel a svoje udání stáhne, a navíc nebude mít ani žádný důkazy... Takže to zmizí v překladu... +Je si setsakramenstky jistá, kdo ji udal, a postará se o to, aby za to Raven zaplatila.+ Věř mi, pro jednou, +koutky jí škubnou.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Jade » 23 pro 2018 18:11

Mám takovej dojem, že fantazie máš dost. +přimhouří lehce oči a zůstane nakloněnej blíž+ Ve všech směrech. +dodá skoro pobaveně+ Každej dělá, co umí. +pokrčí rameny s úšklebkem+ Nicméně nutit není potřeba. +protáhne poměrně sugestivně, než sklouzne očima přes její prsa na tu bolavou ruku+ Měla by sis to zahojit, než to oteče na dvojnásobek. +poznamená neutrálně+ Jo, já se ozvu. +ušklíbne se trochu, jen ať si na to počká a trochu se zatím vycuká+ Hm. +nakloní hlavu na stranu+ Tak až ho budeš přesvědčovat, líp se u toho schovej. +doporučí jí, načež vyprázdní zbytek skleničky+ Důvěra, jo? +pozvedne lehce obočí+ to nechceš málo. +zvedne koutek o něco víš+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 23 pro 2018 18:33

Jo, ta mi nikdy nechyběla... +přikývne a dokáže si docela jasně představit... lehce zatřese hlavou.+ No víš, asi tě teď vážně pobavím, ale, jsem pravák, +ušklíbne se a zvedne levou ruku.+ a touhle tou nezvládnu ani +nakrčí nos,+ pomalu škrtnout zapalovačem. +Upije bourbonu a ten ji příjemně zahřeje v krku.+ Ono se to pak... zahojí. +Chtěla říct, že si to vyhojí přeměnou, ale, to záleží na tom, kdy.+Nebo se hlásíš dobrovolně jako zdravotník? +důkladně se na něj zadívá a sjede mu pohledem na ty dlouhé, štíhlé a hbité prsty.+ Tohle přesvědčování už nebude na mě. +Prohodí vážně, protože ona tentokrát přenechá veškerou iniciativu někomu jinému. Někomu, kdo si umí sjednat pořádek daleko líp. Když na to přijde, aspoň ví, že na Gabriela nemají žádnou páku. Takže má volný pole působnosti ve své osobní Vendetě.+ Potřebovala jsem informaci, kterou jsem dostala, takže vlastně úspěch. +přiťukne si s ním a začne jí být trochu horko.+ Říkám pro jednou +prozradí mu děsně důvěrně.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Jade » 23 pro 2018 19:01

+provrtává ji pohledem a podle toho, jak mu blýskne v očích, je mu poměrně jasný, co si představuje, odrazí se mu to v očích, celkem explicitně. Jo, umí se dívat, jako by ji už viděl nahou a dva prsty měl v ní+ To bys měla tu druhou asi víc trénovat... některý věci si člověk stejně nejlíp udělá sám. +ušklíbne se trochu pobaveně+ Hm... +poklepe prsty lehce o stůl, jako by to dlouze zvažoval, natáhne ruku a dotkne se kloubů jejích prstů, který má lehce odřený, a pak i zápěstí, který pomalu napuchá. Není to nic zásadního, co by nespravilo lehký kouzlo.+ ta záležitost s prosením se dá aplikovat na víc oblastí života. +protáhne a tak vyčkávavě se na ni zadívá, hlavu lehce na stranu, rty zvlněný polovičním úšklebkem, jestli si o to vyhojení řekne+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 23 pro 2018 19:21

+Chvíli tomu jeho pohledu odolává, pak ale sklopí oči a zevnitřku se kousne do tváře, aby se trochu z toho oklepala. Děsný, co dokáže jenom blbým pohledem.+ Měla bych, já vím, +opět s ním souhlasí a je to už vážně divný. Protože je to dneska až moc souhlasů naráz. Pak překvapeně vyklene obočí, ruku ale neodtáhne.+ Byla to dobrá rána. +zkonstatuje spokojeně.+ Hm hm. Díky za odbornou prohlídku. +Věnuje mu milý úsměv, a když vidí jak vyčkává, rozšíří ho ještě víc. Jo, je to holt palice dubová.+ Myslím, že to ještě chvíli v pohodě vydržím. +Stáhne ruku zpátky a položí si ji zas v klidu na břicho. Alkoholu v láhvi docela ubývá, ale Syr je naprosto v pohodě. V tomto se Jade zmýlil, aby se trochu zrušila, musela by vypít aspon barel. Zkoumavě se na něj zadívá, jestli na něj to nějaké účinky má.+ Nezdržuju tě? +Broukne a zapálí si cigaretu a vyfoukne kouř, který se ztratí v tom dýmu tam.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Olympijský národní park - USA

Příspěvekod Jade » 23 pro 2018 20:04

+ten poloviční úšklebek, co mu zvedne koutek, by při bližším zkoumání mohl působit skoro predátořím dojmem, ale hned je to pryč. Jo, baví se. Líbí se mu dívat se, jak se vrtí na židli. Vzhledem k tomu, jak tvrdej má teď pravděpodobně úder, to tou druhýmu účastníkovi museli přinejmenším urvat hlavu, a nebo... to taky nebyl člověk. Ještě zajímavější+ Tvoje volba. +pokrčí zlehka rameny, a v očích mu celkem pobaveně zajiskří. O to sladší to pak je, když to přijde, že. Popíjí pomalejc než ona, zná svoji míru a tempo, který si může dovolit, aby se nezbořil jako dobytek+ Já časem neplýtvám, investuju ho. +odtuší a lehce zakrouží zápěstím, aby se tekutina ve skleničce zavlnila+ A někdy je taky potřeba se trochu... odreagovat. Upustit páru. +protáhne tím lehce vyzývavým tónem, nadzvedne skleničku v náznaku přípitku a napije se, jak polkne, ohryzek mu na hrdle trochu poskočí+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron