Lupeis <3

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Lupeis <3

Příspěvekod Syriana Spinnel » 22 lis 2018 06:41

+Koutky jí cuknou ve skrytém úsměvu. Zdá se, že pastor je celkem veselá kopa. Oči má už ale jen pro Gabriela, který se tváří... no říct jakože vlk sežral beránka asi není uplně ono ale.... Ten polibek byl naprosto dokonalý. Přivře oči a už se nemůže dočkat, až budou pryč z domu páně a... no teda, málem by řekla že za takové myšlenky v domě páně minimálně vzplane, no tak se aspoň začervená a když je pastor přeruší, je trochu zadýcháná.+ Ehm já? +zvedne obočí, protože sakra, jak to že když se dva chtějí vzít potřebují u toho pořád někoho?+ Ovšem že potřebovala. +piřkývne souhlasně hlavou+. Přece nemůžeme dál žít v hříchu +vyzubí se na něj a převezme pero. No na zlomek sekundy zamrká, překvapená že si zvolil zrovna Charlieho. Podívá se na něj tak... s láskou a pak se podepíše. Na řádek pod ní napíše Rebeccu a při falšování podpisu se potutelně culí. Až jí řekne, že jí odsvědčila svatbu v kostele spolu s Charliem... to bude sranda.+

Dokonáno, +převezme si pero a s těžkým žuchnutím zaklapne knihu kněz.+ Buďte šťastní. a prakticky je vypoklonkuje z kostela s myšlenkou, že úklid se zvládne i ráno. Ve svém budoáru má několik lahví mešního vína. Popravdě tohle byla svatba vymykající se všem, které dosud oddal.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Lupeis <3

Příspěvekod Gabriel » 22 lis 2018 21:21

Ano, miláčku, ty. +uculí se na ni. Na to žití v hříchu má už už na jazyku ne úplně vhodnou odpověď do kostela, tak se radši kousne do jazyku, jen se na ni TAK podívá, že jí to musí být jasné:D Jenom se usměje, když si všimne, že ji docela zaskočilo, když napsal Charlieho, jen lehce pokrčí rameny a pousměje se. Koho napíše ona ho nepřekvapí naopak vůbec, jen se trochu ušklíbne, protože si umí představit, jak bude upírka prskat, až jí Syr oznámí, že se vdala bez ní:D+
Děkujeme, Otče. A určitě budem, tím jsem si jistý. +usměje se a krátce, pevně mu stiskne ruku na rozloučenou. Pak vezme Syr za ruku a prakticky ji vyvleče z kostela ven+ Jaké máš další plány, manželko? +zazubí se na ni a znovu ji políbí, dlouze, vášnivě a pomalu, pohrává si s jejími rty, až je oba skoro připraví o dech, než se trochu neochotně odtáhne a podívá se jí do očí+ Miluju tě. Víc, než si umíš představit...+poví jí vážně a jemně ji pohladí po tváři+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Lupeis <3

Příspěvekod Syriana Spinnel » 22 lis 2018 21:43

+Hehe, jí to teda je jasné úúúúplně :P+ Ano, děkujeme, +usměje se na něj pěkně a stiskne mu ruku. Pak ji jen napadne, že by se mu mohli nějak revanšovat, ale to už ji Gabriel prakticky vyvleče z kostela ven :D, takže to dořeší asi někdy později.+ Uhm, možná budeš překvapený, můj muži, ale... +pokrčí trochu rameny a zatváří se ztraceně.+ Tady tímhle +zvedne ručku s prstýnkem+, mé plány jaksi skončili +zasměje se a pak se oddá polibku, do kterého se oproti tomu v kostele promítne jejich živočišnost. Syr se jen z toho polibku lehce zachvějí kolena, a málem se zas rozbrečí:D. Vtiskne mu do dlaně polibek a zvedne k němu oči.+ Možná mám trochu představu +pousměje se a tentokrát zvážní ona.+ Víš, to co jsem tam říkala... +kývne hlavou ke kostelu.+ Myslela jsem vážně každé slovo... Jsi moje všechno +stoupne si na špičky a tentokrát si polibek ukradne ona.+ Takže, můj pane a manželi, máš nějaké speciální přání? Protože dnešní večer a noc jsou jen naše, a můžeme cokoliv si budeš přát, kamkoliv, prostě.... už navždy +vyzubí se, protože ta představa není vůbec špatná.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Lupeis <3

Příspěvekod Gabriel » 24 lis 2018 00:06

Tak to nejsem překvapený, ale doslova šokovaný. +zatváří se patřičně šokovaně, ale koutky mu trochu cuknou+ To je dobře, protože jsem to taky myslel velmi vážně. +ujistí ji s úsměvem a polibek jí stejně vroucně oplatí+ Hmm...cokoliv. +přivře oči a podívá se na ni+ Tak bych rád, abys mě, moje milá manželko, vzala do naší krásné, velké a manželské, postele. +zazubí se na ni+ To víš, už jsem vlk v letech...není nad pohodlí domácího krbu. +pokrčí omluvně rameny a líbne ji na nos+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Lupeis <3

Příspěvekod Syriana Spinnel » 24 lis 2018 08:02

+Zvonivě se zasměje, vklouzne mu rukama pod koženou bundu a přitulí se.+ Hmm? +čeká co z něj vypadne, přece jen si může přát cokoliv... No pak zůstane trochu překvapeně koukat, ale rty se jí roztahují ve stále větším a větším úsměvu.+ Jak bych na tohle mohla zapomenout +kření se.+ Budu brzy dědit? +zvedne obočí, ale vlastně by si nepřála víc kamkoliv jinam.+ Vaše přání, je mi rozkazem +zavrní svůdně a přesune je před jejich dům.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Předchozí

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron