USA

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: USA

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 08 říj 2022 22:03

Vishous píše:Jsem ohromen, to vypadá jako bys to skoro měla naplánované do posledního detailu. +Stiskne jí stehno a sjede rukou výš.+ Takže do Doupěte, ale auto jede s námi... +skříží nohy v kotnících, jo, dost hodně se mu zamlouvá.+ Podíváš se se mnou pak na zápas? +loupne po ní pohledem, protože Super bowl se blíží. Když vyjedou - pořád řídí B. letmo zkontroluje telefon.+ Zdá se, že ve tvém bytě je živo, čidla pohybu mi vyskakují jeden alarm za druhým. +Cukne mu koutek.+ Ještě že jsem se s tebou nevsadil. Co si k té horké sprše přidat ještě malou nevinnou protahovací rozcvičku? Mohl bych ti ukázat, jak mi jde uzlování +zahýbe na ni obočím a tváří se u toho jako skautík.+ Nebo ty mě...


Samozřejmě, přece ho tady nenecháme. Ještě by ho někdo ukradl...+zavrtí hlavou a koutek jí trochu pobaveně cukne. Nastartuje a vyrazí na cestu do sídla Bratrstva, tentokrát už normální rychlostí.+ Na zápas? No jasně, proč ne. +podívá se na něj krátce a usměje se+ No, tak to mě tedy vůbec nepřekvapuje...+poznamená se smíchem na ta čidla v bytě+ Hmm, tak rozcvičku? +podívá se na něj znovu a přes rty jí přeběhne vyzývavý úsměv+ To rozhodně nemůžu odmítnout. +dodá a přece jenom tu rychlost ještě trochu zvýší, takže to ani netrvá tak dlouho a už projedou clonou mhisu a první z několika bezpečnostních bran, které drží sídlo oddělené od světa obyčejných lidí...+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 08 říj 2022 22:18

Gabriel píše:To je poměrně lákavá představa, ale zkus si představit, co by na to řeklo tohle tvoje místečko...+zapřede a zlehka jí prsty pohladí po klínu+ Ani vlkodlačí regenerace by ti moc nepomohla, miláčku. +uculí se a líbne ji hravě na rty+ Přesně tak, kralovat, panovat, pouštět hrůzu...a tak. +ušklíbne se pobaveně; v rychlosti se oblékne, samozřejmě to tam před odchodem uvedou do původního stavu (:D)+ Tak jo, můžeme. +povzdechne si, protože přemisťování pořád ještě nemá rád, i když si už jakžtakž zvykl:D+


+Bohové, sotva se jí dotkne, projede jí tělem téměř elektrický proud od konečků vlasů až po špičky prstů a všechno se v ní sevře.+ to zní jako kdybys naznačoval, že vydržím míň než ty. +Vyzubí se na něj hezky a když se dooblékají, prožene to tam ještě úklidovým kouzlem, pak se hezky přitulí ke svému muži a s polibkem je přemístí z bytu zpět do podzimního Rumunska.+

(tak pak už asi tam :) )
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Předchozí

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron