USA

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 říj 2022 22:16

Gabriel píše:Zcela souhlasím, že to bylo velice uspokojivé. Pro začátek...+dodá s ďábelským úsměvem.+

+ačkoliv usnuli až těsně nad ránem, cítí se dokonale svěží a odpočatý, když ho probudí vůně čerstvé kávy. Vstane a jen boxerkách vejde do kuchyně. Nalije si taky hrneček a dojde k Syr.+ Dobré ráno, lásko....+pošeptá jí a vtiskne jí lehký polibek na šíji.+ Vyspala jsi se dobře? +zajímá se a i z hlasu je poznat, že se usmívá+


Dobré ráno můj pane a vládče +usměje se a stačí jediný pohled na ni a každý by poznal, jakou činností strávila většinu noci a jak moc dobrý to bylo.+ Bolí mě celé tělo, a při každým kroku cítím... +stiskne rty ve vědoucím gestu a jen zlehka tak pošimrá jeho ego. Ale zatraceně si to zaslouží, tohle totiž bude cítit ještě minimálně zítra.+ Tváříš se jako kocour, co sežral plný krajáč smetany... +nevydrží to a zasměje se , a ukradne si malý polibek.+

Měli bychom se vrátit domů... +řekne po chvíli příjemného ticha, kdy spolu pijí kafe.+ a taky mě napadlo něco, co se ti asi nebude líbit.. +no ano, dokonce se zatváří i provinile, že už začíná s tím, co je vždycky kousne do zadku, jejich sračky, který prostě nikdy neskončí.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 07 říj 2022 23:19

Vishous píše:A o co přesně prosíš, bledule? +hlas ma těžký, ochraptělý, a už jen z toho tónu se slabším jedincům stahují jistý partie. Ale moc dobře ví, o co prosí.... chytne do dlaně hřívu jejích vlasů a lehce zatáhne, dokud před sebou nemá dokonalou linii hrdla. Tak lákavou, tak chtivou, nečeká na nic a vezme a dá jí přesně to, co si oba přejí, z hrudi mu přitom majetnicky hřmí.+


+ještě se trochu proti tahu jeho ruky opře a když se konečně zakousne, nedokáže potlačit tlumené zasténání. Když se po příliš krátké době odtáhne a uzavře ranku, pomalu se jí dech i tep vrátí do normálních hodnot+ Tak co myslíš, bylo to dvojitý rande nakonec aspoň trochu snesitelný? I když bez kina? +zajímá se s rozverným zábleskem v očích+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: USA

Příspěvekod Gabriel » 07 říj 2022 23:30

Syriana Spinnel píše:Dobré ráno můj pane a vládče +usměje se a stačí jediný pohled na ni a každý by poznal, jakou činností strávila většinu noci a jak moc dobrý to bylo.+ Bolí mě celé tělo, a při každým kroku cítím... +stiskne rty ve vědoucím gestu a jen zlehka tak pošimrá jeho ego. Ale zatraceně si to zaslouží, tohle totiž bude cítit ještě minimálně zítra.+ Tváříš se jako kocour, co sežral plný krajáč smetany... +nevydrží to a zasměje se , a ukradne si malý polibek.+

Měli bychom se vrátit domů... +řekne po chvíli příjemného ticha, kdy spolu pijí kafe.+ a taky mě napadlo něco, co se ti asi nebude líbit.. +no ano, dokonce se zatváří i provinile, že už začíná s tím, co je vždycky kousne do zadku, jejich sračky, který prostě nikdy neskončí.+


Hmm...+zamručí spokojeně, když mu popíše své aktuální pocity a prožitky a vypadá spíš jak tygr, co sežral domorodce:D+ Trochu si tak připadám...+přizná se;, falešnou skromností rozhodně netrpí.+ Zdá se, že New York nám docela svědčí, možná bysme si tu taky mohly pořídit nějaký byteček...+rozhlédne se kolem+ Samozřejmě nic tak okázalýho, nejsme takový snobové jako náš Bolverk. +dodá s pobaveným úšklebkem, ale jinak se zdá, že to myslí celkem vážně+ Jo, já vím...+přikývne s povzdechem a ačkoliv jejich domov, smečku a rodinu miluje a dýchal by pro každého z nich, někdy by to všechno vyměnil jen za tu rodinu a obyčejný život bez hromady metafyzických potíží+ Dobře, tak ven s tím, protože když se tváříš takhle, jsem nervózní už teď...+zavrtí hlavou, ale nijak extra nervózně nevypadá. Ta prosexovaná noc mu očividně docela zklidnila jeho cholerické Já:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Vishous » 08 říj 2022 12:21

Rebecca Altamirano píše:+ještě se trochu proti tahu jeho ruky opře a když se konečně zakousne, nedokáže potlačit tlumené zasténání. Když se po příliš krátké době odtáhne a uzavře ranku, pomalu se jí dech i tep vrátí do normálních hodnot+ Tak co myslíš, bylo to dvojitý rande nakonec aspoň trochu snesitelný? I když bez kina? +zajímá se s rozverným zábleskem v očích+


+Olízne jí krk až k hraně čelisti, kterou sevře v zubech.+ Dobře, příště nebudu takový škarohlíd, co se randění týká. Já nevím jak ty, ale já měl kino celkem obstojný, byla tam pěkná hlavní herečka... +mrkne na ni a jemně, ale pevně ji ze sebe sundá a spraví si zaneřáděný klín.+ Má moje dáma ještě nějaké přání na dnešní večer? +Je to trochu divný, ale je rád, že jsou spolu. Většinou se kolem nich motá až moc lidí naráz.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 08 říj 2022 12:28

Gabriel píše:Hmm...+zamručí spokojeně, když mu popíše své aktuální pocity a prožitky a vypadá spíš jak tygr, co sežral domorodce:D+ Trochu si tak připadám...+přizná se;, falešnou skromností rozhodně netrpí.+ Zdá se, že New York nám docela svědčí, možná bysme si tu taky mohly pořídit nějaký byteček...+rozhlédne se kolem+ Samozřejmě nic tak okázalýho, nejsme takový snobové jako náš Bolverk. +dodá s pobaveným úšklebkem, ale jinak se zdá, že to myslí celkem vážně+ Jo, já vím...+přikývne s povzdechem a ačkoliv jejich domov, smečku a rodinu miluje a dýchal by pro každého z nich, někdy by to všechno vyměnil jen za tu rodinu a obyčejný život bez hromady metafyzických potíží+ Dobře, tak ven s tím, protože když se tváříš takhle, jsem nervózní už teď...+zavrtí hlavou, ale nijak extra nervózně nevypadá. Ta prosexovaná noc mu očividně docela zklidnila jeho cholerické Já:D+


+Jenom jí stoupá obočí výš a výš, a pak to nevydrží a musí se zasmát.+ Tak zbyteček v New Yorku, pravda, ten ještě nemáme. +Zavrtí nevěřícně hlavou, až se jí kudrnky zatřepou.+ Nemáme čas ani na náš byt v Dublinu, ale... +Upije kávy,+ vždycky jsem si říkala, jaký by to bylo bydlet v Bronxu.+ Náš Bolverk měl celá staletí na to, aby vytříbila své nároky, nesmíš ose jí divit.

No.... +Odloží hrnek, prohrábne si vlasy a položí ruce na pult.+ Podle mě by bylo dobrý o tom informovat i Dimitrije.... +Zvedne k němu hlavu a čeká, co na to řekne.+ Už roky jsme neměli tak silnou smečku, navíc v alianci s... s mou druhou smečkou, +a tentokrát dá na Mou důraz, i když to do teď nikdy nezmiňovala,+ možná by bylo fajn mít nějaký zálohy navíc.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Gabriel » 08 říj 2022 18:50

Syriana Spinnel píše:+Jenom jí stoupá obočí výš a výš, a pak to nevydrží a musí se zasmát.+ Tak zbyteček v New Yorku, pravda, ten ještě nemáme. +Zavrtí nevěřícně hlavou, až se jí kudrnky zatřepou.+ Nemáme čas ani na náš byt v Dublinu, ale... +Upije kávy,+ vždycky jsem si říkala, jaký by to bylo bydlet v Bronxu.+ Náš Bolverk měl celá staletí na to, aby vytříbila své nároky, nesmíš ose jí divit.

No.... +Odloží hrnek, prohrábne si vlasy a položí ruce na pult.+ Podle mě by bylo dobrý o tom informovat i Dimitrije.... +Zvedne k němu hlavu a čeká, co na to řekne.+ Už roky jsme neměli tak silnou smečku, navíc v alianci s... s mou druhou smečkou, +a tentokrát dá na Mou důraz, i když to do teď nikdy nezmiňovala,+ možná by bylo fajn mít nějaký zálohy navíc.


No...to je sice pravda, ale v Dublinu už teď taky nebydlí tvoje kámoška, ne? +jde na to vysloveně diplomaticky:D+ Nechci ti brát iluze, ale obávám se, že byla snob vždycky. Vždyť se narodila v paláci, nezapomeň. +zavrtí pobaveně hlavou, no když zazní TO jméno, úsměv mu poněkud ztuhne+ Nemůžu říct, že bych to trochu nečekal...+povzdechne si trochu rezignovaně+ ...a i když z toho nemám radost, uznávám, že máš naprostou pravdu. Tohle nebude procházka růžovou zahradou, takže musíme využít všechno, co půjde...+pokrčí lehce rameny, protože to je prostě fakt a on si to plně uvědomuje+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 08 říj 2022 19:37

Vishous píše:+Olízne jí krk až k hraně čelisti, kterou sevře v zubech.+ Dobře, příště nebudu takový škarohlíd, co se randění týká. Já nevím jak ty, ale já měl kino celkem obstojný, byla tam pěkná hlavní herečka... +mrkne na ni a jemně, ale pevně ji ze sebe sundá a spraví si zaneřáděný klín.+ Má moje dáma ještě nějaké přání na dnešní večer? +Je to trochu divný, ale je rád, že jsou spolu. Většinou se kolem nich motá až moc lidí naráz.+


+slabě se zachvěje, když jí pomůže dolů; kouzlem je oba trochu upraví a taky se oblékne, protože tolik toho manévrovacího prostoru tam zase není:D+ Tak to můžu potvrdit, skvělá show. +uculí se a v očích jí zajiskří+ Vlastně ani nic speciálního. +zavrtí hlavou+ Co takhle si jen užít zbytek noci, kdy jsme spolu? Myslím, že Butch má dnes hodiny s rekruty, Melissa je v Domě bezpečí...tak půjdeme do Doupěte? +koukne na něj zpod řas+ Taková společná horká sprcha, jako příjemná tečka na konec skvělýho večera? +navrhne a usměje se+
Naposledy upravil Rebecca Altamirano dne 08 říj 2022 21:47, celkově upraveno 1
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: USA

Příspěvekod Vishous » 08 říj 2022 20:18

Rebecca Altamirano píše:+slabě se zachvěje, když jí pomůže dolů; kouzlem je oba trochu upraví a taky se oblékne, protože tolik toho manévrovacího prostoru tam zase není:D+ Tak to můžu potvrdit, skvělá show. +uculí se a v očích jí zajiskří+ Vlastně ani nic speciálního. +zavrtí hlavou+ Co takhle si jen užít zbytek noci, kdy jsme spolu? Myslím, že Butch má dnes hodiny s rekruty, Melissa je v Domě bezpečí...tak půjdeme do Doupěte? +koukne na něj zpod řas+ Taková společná horká sprcha, jako příjemná tečka na konec skvělýho večera? +navrhne a usměje se+


Jsem ohromen, to vypadá jako bys to skoro měla naplánované do posledního detailu. +Stiskne jí stehno a sjede rukou výš.+ Takže do Doupěte, ale auto jede s námi... +skříží nohy v kotnících, jo, dost hodně se mu zamlouvá.+ Podíváš se se mnou pak na zápas? +loupne po ní pohledem, protože Super bowl se blíží. Když vyjedou - pořád řídí B. letmo zkontroluje telefon.+ Zdá se, že ve tvém bytě je živo, čidla pohybu mi vyskakují jeden alarm za druhým. +Cukne mu koutek.+ Ještě že jsem se s tebou nevsadil. Co si k té horké sprše přidat ještě malou nevinnou protahovací rozcvičku? Mohl bych ti ukázat, jak mi jde uzlování +zahýbe na ni obočím a tváří se u toho jako skautík.+ Nebo ty mě...
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 08 říj 2022 20:23

Gabriel píše:No...to je sice pravda, ale v Dublinu už teď taky nebydlí tvoje kámoška, ne? +jde na to vysloveně diplomaticky:D+ Nechci ti brát iluze, ale obávám se, že byla snob vždycky. Vždyť se narodila v paláci, nezapomeň. +zavrtí pobaveně hlavou, no když zazní TO jméno, úsměv mu poněkud ztuhne+ Nemůžu říct, že bych to trochu nečekal...+povzdechne si trochu rezignovaně+ ...a i když z toho nemám radost, uznávám, že máš naprostou pravdu. Tohle nebude procházka růžovou zahradou, takže musíme využít všechno, co půjde...+pokrčí lehce rameny, protože to je prostě fakt a on si to plně uvědomuje+


Říkala jsem, že se ti to nebude líbit. +Podotkne jen tak všeobecně a pak na něj zůstane trochu koukat, no možná trochu jako by mu narostla druhá hlava.+ Vážně, kdybych věděla, jak blahodárný vliv má prošukaná noc na tvé vrozené vlastnosti, donutila bych tě k tomu tělocviku každý den... +zamyslí se spíš tak jako pro sebe nahlas, ale... :P+ Fajn, takže domů, kralovat, panovat.... ááách jo.. +posteskne si trochu a hodí na sebe oblečení, co měla včera, ovšem naostro.+ Jak řekneš, tak můžeme.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Gabriel » 08 říj 2022 21:40

Syriana Spinnel píše:Říkala jsem, že se ti to nebude líbit. +Podotkne jen tak všeobecně a pak na něj zůstane trochu koukat, no možná trochu jako by mu narostla druhá hlava.+ Vážně, kdybych věděla, jak blahodárný vliv má prošukaná noc na tvé vrozené vlastnosti, donutila bych tě k tomu tělocviku každý den... +zamyslí se spíš tak jako pro sebe nahlas, ale... :P+ Fajn, takže domů, kralovat, panovat.... ááách jo.. +posteskne si trochu a hodí na sebe oblečení, co měla včera, ovšem naostro.+ Jak řekneš, tak můžeme.


To je poměrně lákavá představa, ale zkus si představit, co by na to řeklo tohle tvoje místečko...+zapřede a zlehka jí prsty pohladí po klínu+ Ani vlkodlačí regenerace by ti moc nepomohla, miláčku. +uculí se a líbne ji hravě na rty+ Přesně tak, kralovat, panovat, pouštět hrůzu...a tak. +ušklíbne se pobaveně; v rychlosti se oblékne, samozřejmě to tam před odchodem uvedou do původního stavu (:D)+ Tak jo, můžeme. +povzdechne si, protože přemisťování pořád ještě nemá rád, i když si už jakžtakž zvykl:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron