USA

Moderátor: Syriana Spinnel

USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 02 říj 2022 20:42

Obrázek
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 02 říj 2022 20:46

+přemístí je do Rebeccy bytu a pořád cítí, jak blízko zase byly kardinální hádce. Odloží si bundu a prohrábne si vlasy.+ Jo, ta kauce byla 2,5 milionu dolarů... +polkne protože to je sakra velkej balík.+ Vlastně mě překvapuje, že sis toho převodu peněz nevšiml... +trochu tam pochoduje.+ Víš, já nevím jestli je dobře, že o TOM nemluvíme +je trochu ztracená a nechce s tím začínat, ale takhle to dál nejde.+ Jen aby bylo jasno, nebyla těhotná. +Opře se o komodu v chodbě a zvedne k němu oči.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Vishous » 02 říj 2022 20:50

+Spolu s Bí se objeví někde dole v Downtownu a protože ještě není tak pozdě, město docela žije.+ Takže, ty jsi věděla že Gabriel spal s někým jiným? +položí tu otázku, co jej pálí na jazyku už pár minut.+ Pojď. tudy... +má jasnou představu, čí auto hodlá ukrást a zneuctít.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: USA

Příspěvekod Gabriel » 02 říj 2022 21:19

Syriana Spinnel píše:+přemístí je do Rebeccy bytu a pořád cítí, jak blízko zase byly kardinální hádce. Odloží si bundu a prohrábne si vlasy.+ Jo, ta kauce byla 2,5 milionu dolarů... +polkne protože to je sakra velkej balík.+ Vlastně mě překvapuje, že sis toho převodu peněz nevšiml... +trochu tam pochoduje.+ Víš, já nevím jestli je dobře, že o TOM nemluvíme +je trochu ztracená a nechce s tím začínat, ale takhle to dál nejde.+ Jen aby bylo jasno, nebyla těhotná. +Opře se o komodu v chodbě a zvedne k němu oči.+


No...v tý době asi byly prachy to poslední, co bych nějak zásadně řešil. +ušklíbne se a pak jen potřese hlavou+ Jo, asi není. Ale já o tom asi nedokážu mluvit. +stiskne rty a pak se otočí od okna, z kterého zíral, aniž by ten dechberoucí výhled vůbec ocenil+ Nevím co si myslela, že by tím získala. +zavrčí, ale ta představa ho na chvilku vyděsí opravdu hodně+ Maximálně měsíční alimenty. +dodá ironicky a zamíří rovnou k Beccyinu skvěle zásobenému baru, kde jim oběma nalije panáka její vlastní skotské.+ A na ty prachy se vykašli. Zaplatil bych to tak jako tak. +natáhne k ní ruku se skleničkou+ Protože tě miluju, víš? +dodá tiše, ale tak naléhavě se jí zadívá do očí, jakoby si nebyl úplně jistý, že to ví+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 02 říj 2022 21:26

Vishous píše:+Spolu s Bí se objeví někde dole v Downtownu a protože ještě není tak pozdě, město docela žije.+ Takže, ty jsi věděla že Gabriel spal s někým jiným? +položí tu otázku, co jej pálí na jazyku už pár minut.+ Pojď. tudy... +má jasnou představu, čí auto hodlá ukrást a zneuctít.+


No...úplně bych to nenazvala, že "s někým spal"...+poznamená tak neurčitě. Nějak má pocit, že nemá právo o tom s kýmkoliv mluvit.+ Hmm...máš snad nějaký konkrétní cíl? +zvědavě ho následuje; co se jí týče, nijak povědomě jí to tady nepřipadá+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: USA

Příspěvekod Syriana Spinnel » 02 říj 2022 21:45

Gabriel píše:No...v tý době asi byly prachy to poslední, co bych nějak zásadně řešil. +ušklíbne se a pak jen potřese hlavou+ Jo, asi není. Ale já o tom asi nedokážu mluvit. +stiskne rty a pak se otočí od okna, z kterého zíral, aniž by ten dechberoucí výhled vůbec ocenil+ Nevím co si myslela, že by tím získala. +zavrčí, ale ta představa ho na chvilku vyděsí opravdu hodně+ Maximálně měsíční alimenty. +dodá ironicky a zamíří rovnou k Beccyinu skvěle zásobenému baru, kde jim oběma nalije panáka její vlastní skotské.+ A na ty prachy se vykašli. Zaplatil bych to tak jako tak. +natáhne k ní ruku se skleničkou+ Protože tě miluju, víš? +dodá tiše, ale tak naléhavě se jí zadívá do očí, jakoby si nebyl úplně jistý, že to ví+


Minimálně by tím získala dokonalou politickou páku, +zamumlá spíš pro sebe a vezme si od něj panáka.+
Dobře, nemusíme o tom mluvit teď, ale neměli bychom před sebou schovávat a tajit sračky takových rozměrů. +Upije.+ Vlastně pokud se dobře pamatuju, tak kdysi 20.11. jsme si slíbili pravý opak, v dobrém zlém. +Pěkně se na něj usměje, protože přes to všechno jsou pořád spolu a je to prostě pěkný.+Jak dlouho se ještě zdržíme ve městě? +hodí do sebe zbytek a odloží skleničku na komodu.+ mám strach, ne... jsem přímo vyděšená, že se Sorimu zas něco stane... +ztratí se mu v náručí v náhlé potřebě jeho blízkosti.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Vishous » 02 říj 2022 21:48

Rebecca Altamirano píše:No...úplně bych to nenazvala, že "s někým spal"...+poznamená tak neurčitě. Nějak má pocit, že nemá právo o tom s kýmkoliv mluvit.+ Hmm...máš snad nějaký konkrétní cíl? +zvědavě ho následuje; co se jí týče, nijak povědomě jí to tady nepřipadá+


+Jenom se na ni na chvíli nevěřícně zadívá a pak si zakáže nad tím uvažovat dál.+ Já? já mám vždycky cíl, i když ho nemám. Stejně jako mám plán/neplán. Vidíš ten velkej prosklenej barák támhle na břehu Hudsonu? Tak ten je Asshola. +Namodralý obláček dýmu se kolem nich rozprostře, jak si V. zapálí.+ Prej král zlodějů +v očích mu zableskne výzvou.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: USA

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 03 říj 2022 18:05

Vishous píše:+Jenom se na ni na chvíli nevěřícně zadívá a pak si zakáže nad tím uvažovat dál.+ Já? já mám vždycky cíl, i když ho nemám. Stejně jako mám plán/neplán. Vidíš ten velkej prosklenej barák támhle na břehu Hudsonu? Tak ten je Asshola. +Namodralý obláček dýmu se kolem nich rozprostře, jak si V. zapálí.+ Prej král zlodějů +v očích mu zableskne výzvou.+



Pravda, jak jsem na to jen mohla zapomenout. +potřese nad svou hloupostí hlavou a dokonce zvládne ovládnout i zrádný pobavený úsměv, který se jí dere na rty+ Jo, ten jde těžko přehlídnout...+přikývne a vzápětí se zarazí+ Assho....+pak jí to dojde a zmlkne. Ale vůbec nemá důvod cítit se provinile, protože si ten koks tenkrát nevzala, že. Takže pohoda:D+ Aha. Tak to bude nakonec docela osobní...+poznamená bezvýrazně...a když mu to udělá radost, tak nakonec proč ne:D+ Jelikož to tady narozdíl ode mě očividně znáš...tak čekám na rozkazy. +zazubí se a v očích jí zajiskří+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: USA

Příspěvekod Gabriel » 03 říj 2022 18:21

Syriana Spinnel píše:Minimálně by tím získala dokonalou politickou páku, +zamumlá spíš pro sebe a vezme si od něj panáka.+
Dobře, nemusíme o tom mluvit teď, ale neměli bychom před sebou schovávat a tajit sračky takových rozměrů. +Upije.+ Vlastně pokud se dobře pamatuju, tak kdysi 20.11. jsme si slíbili pravý opak, v dobrém zlém. +Pěkně se na něj usměje, protože přes to všechno jsou pořád spolu a je to prostě pěkný.+Jak dlouho se ještě zdržíme ve městě? +hodí do sebe zbytek a odloží skleničku na komodu.+ mám strach, ne... jsem přímo vyděšená, že se Sorimu zas něco stane... +ztratí se mu v náručí v náhlé potřebě jeho blízkosti.+


Jo...to možná jo. +povzdechne si ztěžka, protože ví, že má naprostou pravdu.+ Naštěstí to ale zůstalo jen v teoretický rovině, takže aspoň tuhle sračku řešit aktivně nemusíme+ Já vím, moc dobře si ten den pamatuju. +podívá se na ni a tak měkkce se pousměje; odloží svou sklenku na stůl, když k němu zamíří a schová ji u sebe+ Jestli chceš, můžeme se hned vrátit domů...+řekne tiše a zlehka jí hladí po zádech+ Nicméně pokud se dá věřit naší osobní delfské věštírně, nějaký čas ještě máme. V každým případě to ale hodlám brát vážně. Jak už víme, možný je všechno, že. Tak proč ne bůh ze severský mytologie. +potřese hlavou, protože to fakt zní trochu jako recept na ultimátní průser+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: USA

Příspěvekod Vishous » 03 říj 2022 18:34

Rebecca Altamirano píše:Pravda, jak jsem na to jen mohla zapomenout. +potřese nad svou hloupostí hlavou a dokonce zvládne ovládnout i zrádný pobavený úsměv, který se jí dere na rty+ Jo, ten jde těžko přehlídnout...+přikývne a vzápětí se zarazí+ Assho....+pak jí to dojde a zmlkne. Ale vůbec nemá důvod cítit se provinile, protože si ten koks tenkrát nevzala, že. Takže pohoda:D+ Aha. Tak to bude nakonec docela osobní...+poznamená bezvýrazně...a když mu to udělá radost, tak nakonec proč ne:D+ Jelikož to tady narozdíl ode mě očividně znáš...tak čekám na rozkazy. +zazubí se a v očích jí zajiskří+


Jo, nikdy jsem nepochopil tu jeho potřebu vystavovat se všem na očích, je to jak kdyby přímo volal "Oškubejte mě." +zapitvoří se.+ Osobní? +Zastaví se v pohybu a otočí se.+ ale vůbec ne. Jen nevím o nikom kdo by tu měl dostatečně velkou káru, a když mu tím trochu šlápneme na kuří oko... +přiblíží se tak na dvěstě metrů.+ Tak, určitě má kamery, vsadil bych i na termokamery... až po tobě, kotě.
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Další

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron