Dům a pozemky

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Dům a pozemky

Příspěvekod Styx Lupin » 21 lis 2015 22:03

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Australský dům Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 21 lis 2015 22:08

+Remus přemístí Styx na jedno místo v Austrálii, které se snaží před ní zatím vehementně utajit. Zakrývá jí oči dlaněmi, aby nebylo jeho překvapení prozrazené hned po přemístění+

Tak už mě nenapínej a prozraď mi, kam jsi mě to vzal +žadoní nedočkavě Styx a snaží se přes Remusovy prsty něco zachytit+

No co mám s tebou dělat, ty zvědavko +zasměje se Remus pobaveně a sundá ruce z jejích očí. Styx zamrká před prudkým australským sluncem a pak uvidí přímo před sebou majestátní budovu s netypickou architekturou+ Páni, to je ale krásný dům! +zírá na něj okouzleně+ Uvnitř to musí být fakt kouzelné +stoupne si na špičky a snaží se zahlédnout víc přes vysoký kamenný plot+ Proč jsi mě sem vlastně vzal, lásko... strávíme tady romantický víkend? +hádá celá natěšená+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Australský dům Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 23 lis 2015 22:35

+Remus čeká napjatě na Styxinu první reakci a když vidí její nefalšované nadšení, skoro jako by mu spadl kámen ze srdce+ Jsem opravdu rád, že se ti dům líbí, Styx +uvolněně se usměje, vezme Styx kolem pasu a prohlíží si spolu dům zvenčí+ Jestli chceš, můžeme se jít podívat i dovnitř +navrhne jí, jako by mu to tady patřilo+ Možná zde strávíme jenom romantický víkend... ale možná tady zůstaneme déle. To záleží jenom na tobě, Karkulko +tajnůstkářsky na ni zamrká a vytáhne z kapsy klíče+

Ty máš klíče? +Styx se na něj podezíravě podívá a čuchá nějakou čertovinu+

+Remus se dál tváří jako tajemný hrad v Karpatech+ To je překvapení! +odemkne dveře, zvedne Styx do náruče a překročí s ní práh (možná jejich budoucího) domu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Australský dům Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 28 lis 2015 14:36

Jak to myslíš, déle? Jako... natrvalo? +zeptá se Styx opatrně, tak nějak začíná už něco tušit, protože má Remuse přečteného jako knihu+

Když se ti tady bude líbit, tak ano. Natrvalo +přikývne Remus s úsměvem a uvnitř domu jemně postaví Styx na zem+

Takže... my teď vážně vybíráme náš nový dům?!?! +vykulí Styx oči a rozhlédne se ohromeně po prostorné vstupní hale+

Dá se to tak říct +Remus se váhavě pousměje+ Tento dům je na prodej. Objevil jsem ho úplně náhodou, když jsem hledal nějaký hotel v Austrálii pro naši další výpravu. Okamžitě mi padl do oka, přesně odpovídá mým představám o našem společném domě. A doufám, že tobě se taky bude líbit +vyjádří přání+ Byl bych rád, kdyby sis to tady všechno prohlédla a řekla mi, jestli by se ti líbilo bydlet tady. Ale všechno záleží jenom na tobě, Styx. Pokud by tě to tady nezaujalo, vůbec nic se neděje, budeme hledat dál +naznačí jí, že prohlídka domu je pro ni zcela nezávazná+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Australský dům Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 02 pro 2015 23:45

No, zvenku vypadá dům moc zajímavě... uvidíme, jaké je to uvnitř +začnou si tam procházet jeden pokoj za druhým, projdou si celý dům od sklepa až po věže a prohlédnou si i zahrady a okolí+ Dům je nádherný +hodnotí své dojmy z prohlídky Styx+ Moc se mi líbí ten viktoriánský styl a to netypické členění jednotlivých křídel domu. Je tady tolik tajuplných zákoutí. Pokoje jsou překrásné, žádný není stejný, kouzelné jsou hlavně ty nahoře ve věžích +sděluje mu nadšeně+ Jediné, co bych tady pozměnila, je ten starožitný nábytek. Je sice krásný a skvěle se sem hodí, ale já bych do našeho domu chtěla radši něco modernějšího +přistoupí k Remusovi a obejme ho kolem pasu+ Jsem domem naprosto okouzlená, Remusi. Líbí se mi tady. Moc +usměje se na něj rozzářeně+

Obrázek
Zdroj: Thorngrove Manor, Adelaide, Australia
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Australský dům Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 05 pro 2015 01:52

Vážně se ti tady líbí? +Remus září nadšením+ Mně se sice ten starožitný styl docela líbí... ale ty si to tady budeš moct zařídit, jak budeš chtít +přitáhne si ji k sobě+ Mám velkou radost, že se mi konečně povedlo najít vysněný dům pro nás dva +políbí ji něžně na rty+ A počkej, až uvidíš to okolí. Je tu nádherná krajina. Lesy, jezera, skály, vodopády, k moři coby kamenem dohodil. Skutečný domov snů +usměje se+ Tak teď nám zbývá už jen domluvit si s majitelem prodej domu. Co ty na to?

Taky mám radost, že konečně máme skutečně společný dům. Ne tvůj jako ve Walesu, ne můj jako ve Francii, ale náš. A vybral jsi krásný dům. Věřím, že tady budeme šťastni +oplatí mu něžný polibek+ Takže ty už to máš tady všechno obhlídnuté? +směje se+ A to okolí chci rozhodně co nejdřív vidět. Ale i tak už jsem rozhodnutá dům koupit. Takže není co odkládat, můžeme jít sjednat koupi, ať se můžeme do Vánoc stěhovat do nového domu +souhlasí nadšeně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Australský dům Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 06 pro 2015 00:14

Brzy se sem vrátíme +řekne Remus a když vyjdou ven, zamkne dům+ Chceš se jít nejdřív podívat po okolí, anebo zajdeme rovnou za majitelem domu?

Vlastně bych se ráda podívala, kde vůbec ten skoronáš dům stojí. Vždyť ani netuším, ve které části Austrálie se nachází +uculí se Styx+

Fajn. Uděláme si takovou malou přemísťovací procházku po okolí. Dej mi ruku +když se ho Styx chytne, Remus je přemístí někam doprostřed australské přírody+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Australský dům Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 08 pro 2015 20:05

+Remus ukáže Styx několik zajímavých přírodních krás v nejbližším okolí jejich nového domu. Styx je pochopitelně úplně okouzlená těmi nezvyklými barevnými útvary, které nikde jinde na světě neviděla a už se nemůže dočkat, až budou sem s Remusem chodit na výlety. Nakonec se spolu přemístí k majiteli domu a pozemků, aby s ním domluvili koupi nemovitostí+

Obrázek
Zdroj: Karijini National Park, Western Australia
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Australský dům Remuse a Styx

Příspěvekod Remus » 07 bře 2016 21:53

+Obleče se, připraví jim s sebou zbytek věcí a pak na ni čeká v hale+ Jistě. +usměje se, přehodí si ho přes rameno a zamkne za nimi+ Jak dlouho tam budeme? +zasměje se, když ho potěžká+ Možná bychom je měli nechat doma, aby nevyděsili ostatní zvěř. +usměje se na ni a zamíří po cestě směrem k jezírkům+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Australský dům Remuse a Styx

Příspěvekod Styx Lupin » 07 bře 2016 21:53

Dokud to všechno nesníme +zasměje se a vydají se s Remusem na procházku do přírody+ Je tady strašně krásně +rozplývá se cestou kolem těch skal, hýřících všemi barvam a asi po hodině dorazí úzkou pěšinkou k jednomu z mnoha jezírek na jejich pozemcích, ukrytému ve skalách+ Vzal sis plavky? +zaculí se a už se začne svlékat a zouvat boty+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron