Obývací pokoj

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 15 pro 2015 22:57

Obrázek

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 11 led 2016 22:43

+po Vánocích začne velké stěhování z Francie do Austrálie. Remus se Styx vystěhují původní nádherný starožitný nábytek a začnou si zařizovat dům podle svého vkusu. Modernějším stylem, ale přesto dokonale ladícím s viktoriánskou budovou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 08 úno 2016 23:31

+polehává doma na gauči a listuje v nějakém katalogu romantických pobytů a hledá nějaký zajímavý jako překvápko pro Remuse na blížícího se Valentýna+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 13 úno 2016 12:59

+ráno se rozloučí s Remusem, smutná, že ho na tak dlouho opouští, ale dala se na to, tak musí bojovat a doufá, že to Remus zvládne s případnou novou manželkou, pokud nějaká přijde. Opustí horkou Austrálii a přemístí se na místo určení, zvědavá, ke komu ji nohy zanesou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 09 pro 2016 23:20

Remus píše:Líbil, opravdu víc, než jsem čekal. +usměje se+ Jistě, že bys mohla. +zasměje se+ pár zajímavých kousků tam taky mám. +mrkne na ni+ Je to dobrá kniha, i dnes se v ní dá najít hodně relevantního. +přikývne+ Na to, že ji psal ještě před válkou, a prakticky na koleni... opravdu výkon. +usměje se, chytne klíčky, a se smíchem zavrtí hlavou+ jak chceš, Karkulko. +uculí se, nastartuje, a vyrazí směrem k domovu+

Tak to je skvělé, někdy ti udělám v Beastu přepadovku +zasměje se a připoutá se, jen pro jistotu a když dorazí domů živí a zdraví:D, pochválí Remusovy řidičské schopnosti+ No vidíš, jak ti to krásně šlo. Zvládneš i zacouvat do garáže? +uculí se a odlevituje všechny tašky z auta do kuchyně. Uloží nákupy a dárky rychle schová na tajné místo+ Zítra bychom mohli vánočně ozdobit dům, co ty na to, miláčku?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 10 pro 2016 16:09

Takže mám schovat milenky do přístěnku na košťata? +uculí se na ni jen tak v žertu+ Zvládnu, ty pokušitelko. +zasměje se, ale je docela rád, že odejde do domu, a nesleduje ho při tom couvání :D+ co vy tady, bando? +přivítá se s úsměvem se zvěří, která je hned běží omrknout, a některé tašky si zamkne do skříně v pracovně+ Myslím, že už máme nejvyšší čas, když bude třetí advent. +usměje se+ Jak bys chtěla letos trávit svátky? +zeptá se jí a postaví jim na čaj+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 10 pro 2016 22:16

Ale tos mi neměl říkat, protože teď budu mít cukání se do toho přístěnku nakouknout +poznamená se smíchem a pak ho obejme kolem krku a něžně ho políbí na bradu+ Já přece vím, že žádnou milenku nemáš, Remusi. Vlčci bývají věrní až do smrti a já ti naprosto věřím +pohladí ho s úsměvem po tváři, ale pak se mu jemně vymaní z náruče a připraví jim čaj a na talířek nasype nějaké čajové sušenky+ No, přemýšlela jsem, že bychom Vánoce tradičně strávili ve srubu ve Walesu. Víš, tady by mi asi chyběla ta pravá vánoční atmosféra, zasněžené hory, praskání dříví v krbu, poletující sníh za okny a venku mráz +napije se čaje+ Co myslíš ty? +zeptá se ho, i když vůbec nepochybuje, kde by chtěl být on+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 11 pro 2016 17:55

Najdeš tam akorát nepořádek a haraburdí, a možná dvě tři kluběnky. +zasměje se+ Vždyť víš, že tě jen popichuji. +pousměje se a políbí ji do vlasů+ Souhlasím, líbí se mi to. +přikývne vážně+ Už jsem si na Vánoce ve Walesu tak nějak zvykl. +usměje se+ Možná bychom mohli po štědrém dni pozvat na některý ze svátku Vanessu třeba na oběd. Vím, že Vánoce neslaví, ale je to tvoje rodina. +navrhne s úsměvem a napije se čaje+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 11 pro 2016 20:25

Ani jsem nepředpokládala, že bys chtěl trávit Vánoce jinde než ve Walesu. Tam je totiž v zimě nejkrásněji +souhlasí s ním bez výhrad+ To bychom mohli, určitě bude mít radost. Už o loňských Vánocích jsem si všimla, že si tyto svátky dost oblíbila. V pařížském bytě měla dokonce vánoční stromeček +prozradí mu s úsměvem+ Ta její muslimská víra asi nebude tak neotřesitelná, jak se snaží prezentovat ve svém řádu +uchichtne se a neskrývá, že z toho má radost+ Její duše prostě ví, kam patří a ani dvacet let odloučení na tom nic nezměnilo.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 12 pro 2016 12:34

Je to tam opravdu pro vánoce jako stvořené. +usměje se+ A tihleti raubíři se aspoň trochu ve sněhu unaví. +zasměje se+ Do Vánoc dodělám, co je v Beastu potřeba, a na svátky si vezmu dovolenou, abychom mohli být spolu. +pousměje se+ Vážně? Tak to bychom u ní měli tuhle bohulibou zálibu podpořit. +uculí se poťouchle+ Jak to s ní teď vůbec vypadá? Vím, že jste nějakou dobu nebyly v kontaktu kvůli těm jejím cestám... +zajímá se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Další

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron