Obývací pokoj

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 05 říj 2018 22:10

Říkala jsem si, že nesmím propásnout tu šanci, když ses k tomu kroku konečně odhodlal, tak nevěsta na útěku se nakonec nekonala +dobírá si ho trošku se smíchem+ Dala jsem si hoodně záležet na tom, abych se ti líbila +usměje se, potěšená zjištěním, že si toho tenkrát skutečně všiml+ Když jsem tudy kráčela, nevnímala jsem nic a nikoho, jenom tebe. Byla jsem nejšťastnější tvor na světě +svěří se mu s úculem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 07 říj 2018 15:48

to jsi moc hodná. +zasměje se+ Tak to se ti podařilo. +umsěje se a pohladí ji po boku+ Máme to vlastně mnohem jednodušší než vy nevěsty. Nemusíme nikam chodit a nehrozí, že se cestou někde natáhneme. +uculí se+ To je dobře. +pousměje se a pomalu tak spolu dojdou až k tomu místu, kde před dvěma lety stál s Amonem+ Nakonec to všechno klaplo báječně, i se všemi našimi přáteli. +pousměje se a jemně vezme její ruce do dlaní+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 07 říj 2018 23:00

+on tam stál s Amonem už před třemi lety;)+ Bylo to opravdu krásné a romantické... a byla taky sranda +zasměje se, když si vzpomene, jak se spolu pořád míjeli v té Amonově věži, když ji šel vysvobodit+ Máme na ten den nádherné vzpomínky +uculí se a vloží si ruce do jeho dlaní a jak se jim ruce spojí, prodere se jim na povrch ohnivý paprsek neporušitelného manželského slibu a plazí se kolem jejich zápěstí, jako by jim připomínal věčnost jejich svazku+ Pěkně nás Amon k sobě připoutal +zasměje se pobaveně a pak se postaví na špičky a políbí ho na rty+ Krásné výročí, lásko.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 08 říj 2018 22:58

+mno prostě mi to fakt nejde :D :oops:+
to tedy ano, tolik bych jí na svatbě ani nečekal. +uculí se+ naši přátelé nám dali pěkně zabrat. +musí se pousmát, a pak sklopí oči a podívá se na ty paprsky podél jejich spojených rukou+ to tedy ano. +přisvědčí pobaveně+ Pořád tě chci milovat a ctít, dokud nás smrt nerozdělí. +pousměje se a krátce ji políbí+ Nejspíš to neříkám dost často, ale ty a dvojčata jste nejdůležitější lidé v mém životě. +pohladí ji lehce palci v dlaních+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 09 říj 2018 11:21

(tak už ho nebudeme dál trápit:))
Na svatbě má být přece veselo, a na té naší opravdu bylo. Chvílemi jsem se málem počůrala smíchy +vzpomíná se smíchem a radši se nezmiňuje, jak teprve veselo bylo na rozlučce se svobodou s hasiči :D +
+drží ho za ruce, dívá se mu do očí a s úsměvem na rtech poslouchá, co od něj jen zřídkakdy slyší+ Taky tě budu milovat, chránit a vážit si tě až do smrti smrťoucí +oplatí mu polibek+ Vím, neříkáš to příliš často +uculí se+ ale právě o to víc si těch slov vážím, protože vím, že to nejsou jenom fráze. Nepotřebuji pořád dokola opakovat, že mě miluješ. Já to poznám na tvých očích, na tvých skutcích, poznám to, když mě obejmeš nebo políbíš, nebo když se na mě jenom usměješ +obejme ho kolem krku a dlouze ho políbí+ A jsi nejlepší táta na světě, dokonalý manžel, a taky úžasně skvělý milenec +dodá se smíchem, aby trochu rozbila tu sentimentální atmosféru+ Ono už svítá...? +koukne mu přes (no spíš pod :D) rameno, kde se obzor začíná pomalu zbarvovat do růžova+ Takže místo večeře dáme snídani v trávě? +mrkne na něj s úculem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 11 říj 2018 00:02

myslím, že to jen odráželo náš společný život, i normálně se spolu docela nasmějeme. +uculí se+ Já vím, že ne. +přikývne+ ale celou dobu, co jsme spolu, se jeden od druhého učíme. A jedna z věcí, kterou jsi mě naučila, je, že občas je potřeba to říct nahlas. +pousměje se, a měkce ji políbí+ Oh, jsem prostě naprosto ideální. +zasměje se+ už mi zbývá jen naučit se dobře vařit. +uculí se na ni, a ještě chvilku ji objímá+ To jsme se tu tedy nějak zapomněli. +potřese hlavou se smíchem a vrátí se s ní k dece+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 11 říj 2018 23:06

Já ti v tom nebudu bránit. Klidně se projevuj +uculí se na něj+ Jasná věc, jsi prostě ideální chlap. Ale aby ti ta chvála nestoupla moc do hlavy, pořád je co zlepšovat +dodá se šibalským úsměvem+ Ta noc nějak rychle utekla +zakroutí překvapeně hlavou a posadí se do trávy k prostřenému ubrusu+ Ty už musíš mít pořádný hlad, viď? +zasměje se a oba se pustí do bohaté večeřosnídaně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 12 říj 2018 21:41

budu se snažit. +uculí se, jako takový malý slib do dalších let+ neříkám, že ne. +zasměje se, a žaludek mu jako důkaz hlasitě projeví svoji nespokojenost+ večeře k snídani... to si nechám líbit. +pousměje se a naloží si kus studeného masa na chleba+ za pár dní zažjí dvojčata první pořádný halloween... měli bychom si dát záležet na kostýmech. +uculí se, i když s drakem na dvorku k nim asi moc koledníků nepřijde :D+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 12 říj 2018 23:40

+posnídají v kruhu svíček a zapíjí to vínem a až do rozednění se vesele baví při vzpomínkách na svatební den+ Pamatuješ, jak jsi musel přebalit to mimino? Vidíš, jak se ti to hodilo +přejede mu prstem po snubním prstenu a papilární linky, vyryté v lesklém kovu, se jemně rozzáří+ Nevadí ti, že ten prstýnek nejde sundat? Chlapi je většinou nenosí moc rádi +usměje se+ Halloween? Budeme muset vymyslet něco, abychom dvojčata moc nevyděsili +uculí se a pak zvedne obočí+ Možná mě něco napadlo...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 13 říj 2018 17:13

Tenkrát mi to přišlo poměrně děsivé. +uculí se+ A dnes jako když to najdu. +musí se zasmát mezi sousty+ Někdy je to nepraktické, třeba když přesazuji rostliny na zahradě, ušpiním ho. Ale nosím ho rád, nestydím se za to, že jsem ženatý. +usměje se a zavrtí hlavou+ Vyřežeme pár dýní, uděláme výzdobu... +přisvědčí+ ano? na co myslíš? +usměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron