Obývací pokoj

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 14 říj 2018 01:44

Aspoň ho neztratíš někde v záhonu, nebo ti ho neukradne nějaký hrabák +uculí se+ Vyřezat dýně budeš mít na starosti ty, jsi v tom šikovnější a kreativnější. No, právě aby se prckové nebáli našich masek, tak mě napadlo, že by nám je mohli pomoct sami vytvořit. Dáme jim do ruky štětce a barvy na obličej a můžou se na nás vyřádit. A myslím, že to budou dokonalé strašidelné masky +navrhne se smíchem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 14 říj 2018 21:20

To je pravda, a nikdy mi nezapadne za umyvadlo. +uculí se+ vyčistit ho můžu vždycky. +usměje se+ Máme velký dům, vyřezat dost dýní kolem celého pozemku dá zabrat. +uculí se+ Myslím, že na příčné jsem viděl prodávat i prstové barvy na kůži, určitě se vyřádí dostatečně. +zasměje se+ To je opravdu dobrý nápad. Jen aby jim to pak nezůstalo i s fixami na kreslení. +usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 14 říj 2018 23:11

Přece nebudeš vyřezávat tolik dýní ručně. Od čeho máme kouzla? +podívá se na něj s úsměvem+ Prstové barvy budou super, to je bude náramně bavit a neublíží si. Jsem zvědavá, jaké příšery z nás udělají +usměje se. Když se úplně rozední, pár kouzly uklidí vše kolem sebe a pak chytne Remuse za ruce+ Byl to hezký večer. Ale už je čas vrátit se domů.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 16 říj 2018 20:59

já vím, ale to není jen o té výzdobě, je to.. tradice. +pousměje se+ když jsem byl malý vyřezávali jsme dýně s otcem, a pak je dávali za okno. Líbí se mi, že v tom budu pokračovat s dvojčaty, i když jim nástroje asi půjčím až za pár let. +uculí se+ To rozhodně, jsem si jistý, že budou nadšení. +zasměje se+ blíží se ráno. +přikývne+ Jsem rád, že jsi moje žena. +pousměje se, nakloní se k ní a dlouze ji políbí, přitáhne si ji k sobě a trochu ji k sobě přitiskne+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 17 říj 2018 23:28

Tak to abys už pomalu začal vyřezávat, abys to stihnul +zasměje se+ Myslím, že i pro prcky to bude velká zábava, i když se budou na to zatím jenom dívat. Ale mohli by ti pomoct alespoň vybrat dýně na tom tvém dýňovém poli +napadne ji a pak ho obejme pažemi kolem krku a láskyplně se mu dívá do očí+ A já jsem ráda, že jsme se v tom obrovském světě našli a že můžeme být spolu. Myslím, že jsme ta nejšťastnější rodina na světě +usměje se na něj a políbí ho+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 18 říj 2018 21:09

vyřežu jich jen pár. +slíbí se smíchem+ Pamatuješ, jak byly Bradavice vždycky nazdobené před Halloweenem? +pousměje se+ Měli ty největší dýně, co jsem kdy viděl. +obejme ji lehce kolem pasu+ To doufám. +uculí se, nakloní se nad ní a pořádně dlouze ji políbí+ Doufám, že to tak i zůstane. +zašeptá do její kůže a sklouzne jí rty na krk, aby ji tam pohladil a polaskal, a prsty jí lehce vklouzne na kůži pod svetrem+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 18 říj 2018 23:00

A taky jste se ve škole předháněli, kdo bude mít nejlepší halloweenský kostým? Za co jsi byl ty? To by mě vážně zajímalo +mrkne na něj zvědavě+ Navždy +ještě chce něco dodat, ale úplně se jí zatočí hlava z toho Remusova polibku. Překvapí ji, ale nebrání se mu, naopak se k němu ještě víc přitiskne a se žhavou naléhavostí mu jej oplácí+ Nechystali jsme se už náhodou domů? +špitne s tichým smíchem, ale vůbec se nemá k odchodu, zavře oči a tiše vzdychne a odhalí krk jeho rtům+ Málem bychom zapomněli na svatební noc +uculí se a klesne s ním ve vášnivém polibku do trávy+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 20 říj 2018 22:21

my jsme často chodili s poberty ve skupinovém kostýmu, samozřejmě nejvíc se nabízeli čtyři mušketýři. +zasměje se, ale pak už se nesměje, a stáhne ji s sebou do trávy mezi kameny, zastrčí jí pár pramenů vlasů za ucho+ na to se zapomenout nedá. +pousměje se, lehce okousne kůži na jejím krku, a pomalu jí stáhne svetr, aby zlíbal každý centimetr její hebké horké kůže, oči mu ve vycházejícím slunci blýsknou, když ji zbaví i podprsenky, a lehce ji polaská rty, aby z ní vyloudil pár vzdechů+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 22 říj 2018 22:17

+tělo se jí zachvěje, možná trošku chladem, když jí svlékne svetr, ale hlavně vzrušením, které se jí rozlévá po celém těle pod žhavými doteky jeho rtů. Nedočkavě ho zbaví košile, přitiskne se ňadry k jeho nahé hrudi a zmocní se jeho úst a jazyka ve vášnivém polibku. Dychtivě, skoro až netrpělivě, mu začne rozepínat kalhoty, zcela podlehlá touze splynout s ním v jedno tělo+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Remus » 24 říj 2018 20:11

+obejme ji kolem těla, aby ji zahřál vlastním horkým tělem, už přirozeně jeho těle hřeje trochu víc, než je normální u lidí, a teď ho navíc rozpaluje vzrušení, zasypává její rty dychtivými polibky, tiskne ji k sobě a klouže jí dlaněmi po těle a laská její křivky, touha a stoupající slunce ho nutí spěchat, vystoupat jí prsty po stehnech vzhůru, stáhnout z ní oblečení jen natolik, kolik potřebuje, a v jediném momentu ji vášnivě políbí a spojí jejich těla v jedno+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron