Kuchyně

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Kuchyně

Příspěvekod Styx Lupin » 03 pro 2017 16:09

+směje se, když kouká na ty závody jejích potomků+ Jen ji nech, ať ho provokuje, alespoň má Nick motivaci se snažit. Ale myslím, že naše dcera bude asi pěkné číslo +usměje se něžně+ No jo, v tom jsou všechny děti úplně stejné +přikyvuje+ Stehýnko budeš mít večer +mrkne na něj a její potměšilý úsměv slibuje, že možná ne jenom kuřecí:D+ Spíš uděláme kolem stromečku ohradu, očekávám, že nerozbitné ozdoby by to nevyřešily, stejně by se stromek každou chvíli válel na zemi +uculí se s plnou pusou cukroví+ Fakt? Docela se mi už stýská po té pravé zimě a závějích sněhu. Už se těším, jak tě letos zase zkouluju +uculí se a dá mu vanilkovorohlíčkovou pusu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kuchyně

Příspěvekod Remus » 03 pro 2017 20:27

někdo se ho přece zastat musí. +směje se, a posouvá před ním hračku, aby se za ní plazil, sleduje, jak Nick napodobuje sestru a zkouší zvedat zadek, ale vždycky mu ta plína zase klesne k zemi+ ano? jenom stehýnko? +uculí se+ nebo i jiné kousky? +zajímá se se smíchem+ snad ho na sebe ještě nestrhnou... +zadoufá+ ale asi máš pravdu, i s ohledem na zvěř to bude bezpečnější. +usměje se, a pusu jí oplatí+ Však se tam brzy podíváme. Můžeme tam vyrazit i jen tak na adventní výlet, dětem by se sníh taky líbil. +uculí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Kuchyně

Příspěvekod Styx Lupin » 04 pro 2017 22:45

No jo, vy chlapi musíte držet spolu, viď ? +usmívá se na ty dva muže svého života+ No to uvidím, kolik si toho zasloužíš +mrkne na něj potměšile a otře se o něj bokem, ale rychle toho nechá, aby se jí nespálily rohlíčky+ To není špatný nápad. Když je pořádně oblékneme, tak se tam můžeme podívat všichni. Akorát jim budeme muset koupit nějaké teplé oblečení, protože žádné nemají +zasměje se a vyndá poslední plech z trouby+ Co kdybychom si udělali výlet do srubu hned zítra?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kuchyně

Příspěvekod Remus » 05 pro 2017 03:28

ženy ho budou trápit po zbytek života, nebo ne? +zažertuje a počká, až se Nick k hračce doplazí+ Já myslím, že jsem letos byl velice hodný. +uculí se, a sklouzne jí dlaní na bedra, a ještě trochu níž, ale provokuje jen trošičku+ Proč ne, sice z něj hned vyrostou, ale to nevadí. Tady ho užijí až za půl roku, a to už budou nejspíš o dost větší. +usměje se+ Ve sněhu si ještě letos hrát asi nebudou, ale příští rok už třeba i postavíme sněhuláka. +usměje se+ To bychom mohli, podívám se, jaké má být počasí. +souhlasí+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Kuchyně

Příspěvekod Styx Lupin » 05 pro 2017 23:14

Cože? +vykulí oči+ A copak tebe taky trápí tvoje žena? +štípne ho do kůže na žebrech a pak ho za trest se smíchem zlechtá+ To nevadí, že to oblečení moc neužijou, darujeme to pak někomu, kdo to potřebuje +vyřeší to+ Na sněhuláka to letos opravdu ještě nebude, ale na sáňkování už jo. Sněhu je tam habaděj, jak jsi říkal, tak není co řešit. Ale nejdřív ozdobíme stromeček, až dvojčata odpadnou +douklízí kuchyň po pečení a jde nakrmit děti+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kuchyně

Příspěvekod Remus » 07 pro 2017 00:18

Já jsem si ale dobře vybral, a najít tu správnou není jen tak snadné. +zasměje se, trochu se brání, a snaží se jí chytit zápěstí jednou rukou+ To je dobrý plán. Můžeme to tak udělat i s hračkami, s kterých vyrostou... potřebných dětí je všude habaděj a my už další stejně mít nejspíš nebudeme. +usměje se+ Měli bychom také koupit dárky pro naše adotivní děti... +vzpomene si+ To by mě zajímalo, kam jsem dal ve Walesu saně... +zamyslí se, a jde zatím najít ozdoby na stromek, než Styx opatří děti+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Kuchyně

Příspěvekod Styx Lupin » 07 pro 2017 23:28

No vždyť sis na tu pravou počkal kolik let +uculí se, přestane ho lechtat a dá mu hezkou pusu+ Až se vrátíme z výletu, vyrazíme na velké vánoční nákupy. Poprosím Mathildu, aby pohlídala děti +vezme si oba prcky pod paže, už to má s nimi nacvičené+ Tak doufám, žes je loni uklidil do kůlny a nezapadaly sněhem +zasměje se a jde dát děti spát. Když se po nějaké době vrátí, celá upachtěná, Remus už stromek narazil do stojanu a začal zdobit+ To mi dalo práce, než jsem ty ďáblíky uspala. Bella mi furt lezla ven zpod přikrývky. Je k neutahání +zasměje se, jaké to mají šikovné děti a chopí se ozdob a začne je levitovat na větvičky+ Tak mě napadlo... když budeme Vánoce slavit v Austrálii, neměli bychom mít k večeři nějaké místní vánoční menu? Co vůbec Australané jí na Štědrý večer? +zeptá se chodící encyklopedie :D+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kuchyně

Příspěvekod Remus » 08 pro 2017 03:31

Ale stálo to za to, ne? +mrkne na ni, vyndá všechny ozdoby, které najde, a zatím posadí na nejvyšší větev hvězdu+ Podívám se po nich, snad jsou vzadu v dílně. +zasměje se+ Jetě si s ní užijeme. +uculí se+ Až začne lézt do schodů, už ji nenajdeme, možná bychom jí měli přidělat na nohu rolničku. +pousměje se+ Myslím, že je to podobné jako v Anglii, přece jen to vychází ze stejné tradice... jen vzhledem k tomu, že tu mají o Vánocích teplo, podávají dost věcí studených. A hodně mořských plodů, nedávno jsem viděl v obchodě balíčky na Vánoce, spoustu krevet a tak.
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Kuchyně

Příspěvekod Styx Lupin » 09 pro 2017 01:06

No pevně doufám, že jo +mrkne na něj s úsměvem a pak se musí rozesmát na tu rolničku+ To by chtěl pak i Nicolas, jak chce vždycky všechno, co má i sestřička, a mně by za chvíli z toho cinkání hráblo +směje se+ Chm, krevety, ty bych nevzala do pusy. Ani žádnou mořskou potvoru. Radši zůstaneme u zavedených tradic +honem rychle si to rozmyslí, aby Remus nechtěl experimentovat+ Miláčku, ten stromeček je úžasný +udělá pár kroků dozadu, když jej dozdobí a prohlíží si jej spokojeně+ Jestlipak taky budou pod ním i nějaké dárečky? +uculí se na něj šibalsky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kuchyně

Příspěvekod Remus » 09 pro 2017 22:39

Já bych řekl, že určitě. +uculí se, obejme ji kolem pasu a vtiskne jí na rty polibek+ Myslíš, že musíme koupit všechny dárky dvakrát, aby se nepřetahovali? +zasměje se+ Myslím, že naše tradice je pro nás nejlepší usměje se+ Aspoň já se na vánoční večeři každý rok těším. +uculí se na ni+ Líbí se ti? Myslím, že se nám letos vážně povedl. +přikývne spokojeně+ No, na ty si budeš muset ještě pár týdnů počkat... už jsi napsala ježíškovi? +mrkne na ni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron