Ložnice

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 29 pro 2015 20:56

Obrázek

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 25 úno 2016 15:54

Opravdu je mezi námi tolik rozdílů? +podiví se+ Tak hlavně že poznáš tu pravou +políbí ho spokojeně+ Myslíš ten v té věžičce? Hm, ten bude ideální, je tam krásný výhled do zahrady. Tak jej necháme zatím nezařízený +přikývne a odebere se s ním do ložnice+ Ja vím, že se bojíš... já taky... ale kdybychom nad tím takhle pořád přemýšleli, nikdy bychom žádné děti neměli. Všechno dobře dopadne +usměje se a pohladí ho něžně+ Vlastně to ber jako takový předčasný darek k tvým blížícím se narozeninám +uculí se a dá mu pusu a pak se jde osprchovat+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 25 úno 2016 20:18

Víc než si myslíš. +pousměje se+ Možná kdybyste spolu vyrostly, měly byste víc společných gest. +zauvažuje, ale pak se usměje+ Je tam spousta světla, a je blízko k ložnici. +přikývne, myslí ten stejný+ Ale můžeme ho zatím vymalovat, aby barva stihla dobře zaschnout. +navrhne+ Důležitý není strach, ale to jak se k němu postavíš. +usměje se na ni měkce+ Bude to v pořádku. +přikývne s jistotou+ Tak to je nejlepší dárek, co jsem kdy dostal. +zasměje se. Zatímco se sprchuje, vybalí si těch pár věcí, co měl s sebou na výpravě, svlékne se, a čeká, až bude na řadě se sprchou+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 25 úno 2016 22:13

Na tom něco bude +přikyvuje souhlasně+ Vlastně to budeme muset oznámit Vanesse, že bude tetičkou... pokud se už vrátila. Brzy za ní skočím. Jestli chceš, můžeš jít pak se mnou, uděláme si výlet do Paříže +plánuje+
Vymalovat? No, to bychom mohli... akorát... jakou barvou?
To jsi řekl opravdu moc hezky, Vlčku... to o tom překonávání strachu... spolu to určitě zvládneme +políbí ho něžně na rty+
Tak to jsem ráda. Pořád jsem si lámala hlavu, co ti letos dám k narozeninám +směje se+
+prozpěvuje si ve sprše a čeká na Remuse+ Remusi... mohl bys mi prosím umýt záda?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 25 úno 2016 23:48

To je pravda. Chceš to všem říct hned? Nebo počkat, až budeme mít jistotu, že je to v pořádku? +usměje se, on není pověrčivý, rád se přizpůsobí+ To bychom mohli. +přikývne s úsměvem+ V Paříži to neznám, budeš mě tam muset provést. +pohladí ji škádlivě+ Asi nějakou neutrální, když se chceme nechat překvapit. +zasměje se+ Musíme počítat s obojím. +uculí se taky+ To víš že ano. +usměje se přesvědčeně+ Nic hezčího už mi dát nemůžeš. A já nic víc nepotřebuju. +ujistí ji mile+
Ano? +zavolá z pokoje. Když uslyší její prosbu, musí se usmát. Svlékne si i zbytek oblečení, opatrně za ní vstoupí do sprchy, pohladí ji po rameni+ Moc rád. +zavrní tiše. Nabere si trochu mýdla, jemně jí ho začne roztírat po ramenou, na záda... spíš ji hladí po těle+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 26 úno 2016 15:01

Ne, zatím si to necháme pro sebe... vyjma Vanessy... alespoň do té doby, než překonám ty první tři nejrizikovější měsíce +ona zase trochu pověrčivá je+ Pak to oznámíme přátelům a Amonovi. Takže se s tím prosím zatím nikde nechlub, i když vím, že už se nemůžeš toho dočkat +zasměje se+
Výborně, tak si spolu uděláme výlet do Paříže. Už dlouho jsme spolu nikde nebyli +už teď se začne těšit+
Tak vybereme nějakou hodně veselou barvu... žlutou, oranžovou, nebo tak. Ale to je ještě dost času. Vymaluješ to sám? Ty jsi na takové manuální práce hrozně šikovný. Vlastně na všechno +uculí se+
+když jí Remus začne roztírat gel po pokožce, zavře oči a užívá si jeho vlhké dlaně na svém těle+ To je tak příjemné... +vrni blahem a natáčí se mu tam různě, kam má ještě namydlit+ a ještě tady +vede mu úplně nenápadně jeho ruce na svá ňadra+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 26 úno 2016 17:50

Dobře. +souhlasí spokojeně, jde mu hlavně o to, aby se ona cítila dobře a klidně+ Počkám s tím na tebe. +už přemítá, jak to za nějaký ten měsíc řekne Siriusovi+ Chceš, abych zamluvil hotel? Někde blízko Champs Elysée? +pousměje se+ Těším se. +zamručí jí tiše do ucha+ Barvy nechám na tobě, víš, že na to nemám talent. +zasměje se+ Jistěže sám, to je moje práce. +přisvědčí s úsměvem. Beze spěchu jí mydlí záda až k zadečku... potom dopředu až na bříško, a výš+ Tady také? +uculí se trochu. Ochotně pokračuje, ňadra jí důkladně namydlí, nevynechá ani kousek+ Je to... bezpečné? +zaváhá trochu+ Můžeme? +zeptá se pro jistotu starostlivě, nerad by cokoliv ohrozil+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 26 úno 2016 20:53

Bude to naše tajemství +pošeptá mu do ucha s úsměvem+
Hotel? Vlastně... proč ne... původně jsem myslela výlet jenom na jeden den, ale proč v Paříži nezůstat déle, že? +usměje se+ Ostatně... teď se asi budeme muset na delší dobu rozloučit s těmi našimi dobrodružnými výpravami po světě, tak můžeme podnikat alespoň krátké nenáročné výlety do míst, kde jsme ještě nebyli.
Tady obzvlášť +uculí se, jeho mydlinkové laskání v ní pomalu začíná probouzet vzrušení a tělo se jí občas zachvěje příjemným elektrizujícím nábojem, když jí Remus přejede po tom správném místečku+ Co jestli je bezpečné... +ohlédne se na něj přes rameno+ ...milovat se spolu? +otočí se k němu tváří a usmívá se+ Já myslím, že teď ještě můžeme úplně bez problémů, vždyť jsou ještě takhle malinkaté +ukáže mu mezi palcem a ukazovákem jeden centimetr+ Neboj... nic se nám nestane +pohladí ho mokrou rukou po tváři a pak ho dlouze políbí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 26 úno 2016 21:37

Takové tajemství si nechám líbit. +usměje se+ Nebo uvidíme, jak se budeš cítit? Musíš teď víc odpočívat, a tolik se nehonit. +něžně ji pohladí po bocích+ To nevadí... mám takový pocit, že tohle bude daleko větší dobrodružství. +zasměje se... Pomalými tahy se věnuje jejímu tělu, ta správná místečka už dobře zná. Jemně jí dvěma prsty zvedne bradu k sobě, polibky jí oplácí, dokud se do nich nevkrade vášeň. Přitáhne si ji k sobě blíž, dlaněmi ji pořád mýdlově laská, až zabloudí do klína... je něžný, ale jeho vzrušení se nedá zastřít+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 26 úno 2016 23:41

+její ruce se jí rozeběhnou po Remusově těle a důvěrně mapují jeho mokrou kůži+ Opatrní... samozřejmě... obzvlášť těsně před úplňky +hlas se jí zadrhává vzrušením, které jí pulzuje z klína do celého těla a její polibky nabývají na intenzitě a vášni. Rukou ho chvíli laská v klíně, dokud hlasem, ochraptělým touhou, nezaprosí+ Chci tě mít v sobě... prosím...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron