Ložnice

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 11 zář 2016 20:03

Obrázek

Všechno nejlepší, Karkulko!

(Keřík rudých růží, Luxusní skotská, nunčak od šaolinských mnichů s rytinami pro posílení ochrany, Sada šperků z čínského nefritu jako suvenýr i dárek a Originálně vyrobený parfém na míru s vůní ylang ylang, bergamotu, pačuli, santalového dřeva a bílého jasmínu)
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 12 zář 2016 22:42

(luxusní dárečky! Moc děkuji. :* :Love :hug2: )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 21 kvě 2017 21:47

+a protože jsme trošku v těhotenském skluzu :D, brzy po návratu z dovolené, někdy v půlce dubna, Styx brzy ráno něco probudí, sama neví co. Chvilku jen tak leží ve tmě a snaží se opět usnout, když to najednou ucítí. Sáhne si rukou na břicho a pak to ucítí i pod dlaní. Otočí se ke spícímu Remusovi a začne s ním lomcovat :D + Remusi! Remusi! Probuď se! Honem!
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 23 kvě 2017 02:12

+a to ses bála, že nebude co dělat :D+
+rozloučí se s Vanessou a vrátí se domů, a jejich život se rychle vrátí do domácí každodennosti a kolotoče práce-zahrada-domov, ovšem ozvláštněné o nové zážitky s tím rostoucím zázrakem. Remus si zrovna tak klidně spí, nic netuše, když s ním znovu zatřese+ C-co? co se děje? +zamžourá rozespale+ Jsi v pořádku? +vyděsí se+ chceš do nemocnice? +vytřese si z očí spaní+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 23 kvě 2017 11:37

(no to teda :D )
Pšš, jsem v pořádku +uklidní ho polibkem, když vidi, jak ho vyděsila+ Dej mi ruku +lehne si a položí si jeho dlaň na břicho+ Cítíš něco? +zašeptá potichu, jakoby se bála, že hlasem vyplaší ty tvorečky, co nosí pod srdcem+ Před chvilkou jsem ucítila nějaké pohyby +usměje se a napjatě čeká, jestli se budou opakovat+

(PM)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 23 kvě 2017 21:56

+oddechne si a pomalu uklidňuje splašené srdce+ Tedy takhle mě děsit... +zasměje se už v klidu+ Tak co se děje? +podá jí zmateně dlaň a nechá si ji položit na napjatou kůži jejího břicha+ Vážně? Myslíš, že už? +zapomene na rozespalost a zadrží dech, aby nic neprošvihnul+ Teď zrovna ne... +čeká napjatě - a on už je taky cítí, nebo zatím ještě ne? :D+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 23 kvě 2017 23:07

Na to, aby to na mně už přišlo, je ještě moc brzy +zasměje se tiše+ Jo, před chvilkou jsem to cítila. Dokonce mě to probudilo +dušuje se, že to nejsou žádné střevní potíže :D+ Teď nic? +položí si ruku vedle té jeho a trpělivě čeká... pořád nic, že už pomalu začíná pochybovat, jestli se jí to opravdu jenom nezdálo... když to v sobě opět ucítí docela zřetelně+ Tady! +přesune mu ruku na správné místo - a ty úplně první pohyby by měla správně cítit zatím jenom matka a navenek by se ještě neměly projevovat, ale jsme na Losu, kde je možné všechno :D, takže když se Remus pořádně soustředí, jeho citlivé prsty zachytí sotva znatelný pohyb uvnitř Styxina břicha, tak jemný jako mávnutí motýlích křídel+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 24 kvě 2017 02:23

no právě, byl by to průšvih. +pousměje se+ Tady ne... +zavrtí hlavou, jak se soustředí, svraští obočí, ale pořád nedokáže zachytit nic víc než teplo její kůže... ale když mu posune prsty, jako by tam cosi zachytil, napne všechny smysly, a ucítí to znovu, slabounký pohyb, skoro by si řekl, že si ho vymyslel, kdyby ho necítila taky+ Opravdu. +souhlasí ohromeně, a jako by to teprve teď všechno dostalo nádech reality, že tam jsou opravdu dvě malé živé bytosti+ Hýbou se. +musí se měkce usmát+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 24 kvě 2017 13:05

To je zázrak, viď? +šeptá dojatě a zadržuje slzy, smrtijedky přece nepláčou :D+ Je to něco nádherného, cítit v sobě život... mám pocit, jako by mi v břiše plula akvarijní rybička +uculí se+ Dávají nám o sobě vědět +pohladí si něžně břicho+ Myslíš, že nás slyší? +jestli to někde nevyčetl v chytrých knihách+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 25 kvě 2017 03:11

Odteď už o sobě budou dávat vědět pořád. +pousměje se a jemně to místo, kde cítí drobné záchvěvy, pohladí prsty+ Pokud si to dobře pamatuji, nějak touhle dobou slyší tebe, tvůj srdeční rytmus, vnímá tvůj hlas. Nějak od pátého měsíce by měli slyšet i zvuky zvenku, a uvědomovat si je, odlišit je od sebe. Nejdřív se jim prý vyvíjí hmat, proto často reagují, když se někdo dotýká břicha zvenku, poznají to. +usměje se na ni+ Ale možná to mají jinak, když jsou tam spolu, a vnímají sebe. +uculí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron