Ložnice

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 25 kvě 2017 19:28

Takže odteď si musíme spolu hodně povídat, aby si zvykaly na naše hlasy. Prý lépe slyší hlubší hlas, spíše mužský, než ženský, tak na ně musíš často mluvit +usměje se+ Zítra bychom mohli jít vybrat nějaké postýlky a další věci pro miminka. A taky si budu muset koupit volnější oblečení, do toho svého se už sotva narvu. Obzvlášť do podprsenky +uculí se a když cítí, že je už klid, otočí se k Remusovi, nad něčím chvíli přemýšlí a pak tiše promluví+ Lásko... chtěl bys být u porodu? Kdyby ne, pochopím to. Vlastně si myslím, že by bylo lepší, kdybys u toho nebyl. Víš, co nám říkala ta sestra u Munga, že je to pro otce hodně traumatizující. A já nechci, aby bylo narození našich dětí pro tebe děsivým zážitkem +hladí ho prsty po tváři+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 26 kvě 2017 01:45

To ano, zajímalo by mě, co je pravdy na tom, že ty hlasy potom rozliší až budou venku. +souhlasí s úsměvem+ Máš pravdu, to nejrizikovější už máme za sebou, myslím, že klidně můžeme jít nakoupit nějakou výbavu do dětského pokoje. Až teď mi dochází, že spoustu věcí budeme muset pořídit dvakrát +zasměje se tiše+ Vlastně máš štěstí, že jsi těhotná na léto, nemusíš se soukat do spousty vrstev, jen si natáhneš šaty. +uculí se+ Ano? +podívá se na ni+ Přemýšlel jsem o tom... +připustí+ Vím docela jistě, že nepotřebuji vidět přímo, jak... se derou na svět. +dokončí diplomaticky, že jediná možnost je pro něj stát u hlavy a nedívat se pod pas :D+ Ale... musím přiznat, že je to situace, v které jsem naprostý amatér. A pro tebe to zážitek bude, možná ne traumatizující, ale rozhodně přelomový. Čeká tě jeden z nejtěžších, dost možná nejtěžší úkol, co se těch dvou týče, a být tam na to sama musí být těžké. +poznamená, pokouší se jí vysvětlit svoje myšlenkové pochody+ To je pro mě vlastně hlavní argument proč tam být. Pro ty dva nebude rozdíl, jestli tam jsem, nebo ne, ale pro tebe ano. V tomhle ohledu toho nemůžu moc udělat, abych ti pomohl, hlavní část poneseš ty. Takže myslím, že podpořit tě je můj hlavní úkol, záleží hlavně na tobě, co pro tebe bude příjemnější. Nejpodstatnější je, aby ses cítila tak dobře, jak to jen půjde. +pousměje se+ Pokud si myslíš, že budeš klidnější, když tam nebudu, budu to respektovat. +pohladí ji po prstech+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 26 kvě 2017 20:41

No já jsem vlastně těhotná na zimu +uculí se, poněvadž v Austrálii zrovna začíná zima :D+ Ale naštěstí žijeme v subtropické oblasti, tak mi lehké šaty bohatě postačí +pozorně poslouchá Remusův názor na jeho přítomnost u porodu, nepřerušuje ho, dokud neskončí+ Budu moc ráda, když tam se mnou budeš. Tvoje přítomnost mi to všechno hodně usnadní +usměje se nakonec a vtiskne mu polibek do dlaně+ Vím, že to zvládneš... stejně tak jako já +políbí ho něžně na rty+ Možná už bychom měli začít vymýšlet jména +napadne ji, stejně už určitě neusnou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 27 kvě 2017 02:11

U nás doma ti určitě zima nebude. +zasměje se+ Budu tam s tebou rád. +usměje se na ni a přikývne+ Ty toho budeš mít ke zvládnutí daleko víc, jistě, že tě podpořím, jak budu moct. +odvětí tiše do polibku+ Zvládneme to společně. Jako všechno. +pousměje se+ Ano? Máš nějaké nápady? Měli bychom mít připravená dvě pro chlapce a dvě pro dívky, a od každého pohlaví jednoho favorita, abychom pokryli všechny možnosti. +uculí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 27 kvě 2017 19:55

Tak já to mám rozmyšlené už dávno. Chtěla bych dát svým dětem jména po mých rodičích. Říkala jsem ti už někdy, že moje druhé jméno je Isabelle, po mamince? Otec se jmenoval Nicolas. Takže já mám rozhodnuto +usměje se+ A teď vybíráš ty. Pro případ, že to budou dvě holky, nebo dva kluci +mrkne na něj vesele+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 29 kvě 2017 21:51

To jsem mohl tušit. +zasměje se a zkusí si obě jména vyslovit s jejich příjmením+ Myslím, že to zní hezky. +souhlasí s úsměvem+ Moje druhé jméno je úplně prosté, John. +usměje se+ Je to pěkná myšlenka, pojmenovat děti po našich rodičích... ale myslím, že s Lyallem bychom velkou parádu neudělali. +musí se uculit+ Hope je hezké jméno, ale mám pocit, že by ta jména k sobě měla trochu pasovat... Isabelle a Hope jsou opravdu jak z jiného světa. Dvojčata by měla mít podobnější. +zamyslí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 30 kvě 2017 20:18

Já vím, že se jmenuješ John. A proto se mi to jméno líbí +usměje se - nebývají náhodou druhá jména po rodičích? Pak by mě zajímalo, proč je Remus John a ne Lyall:)+ Hm, to máš pravdu, moc to k sobě nepasuje +uzná, když si to řekne nahlas+ Tak co jméno po babičce? Moje se jmenovala Marianne, to už by k té Isabelle šlo? Jak se jmenovala tvoje? +trápí ho pořád:)+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 30 kvě 2017 23:49

+Asi jak kde, třeba i po prarodičích :) já bych spíš řekla, že mu to jméno John JKR dala ve trojce a neuvažovala o tom, a pak když mu psala příběh pro pottermore, změnila to, ono Lyall znamená taky něco vlčího, už nevím co :D+ Moje se jmenovala Catherine. +usměje se+ tu druhou jsem nikdy nepoznal... ale Marianne a isabelle zní hezky. +připustí s úsměvem+ Překvapuje mě, že se u toho nehádáme. +uculí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 31 kvě 2017 13:59

Kate... to je taky moc hezké jméno. Moje druhá babička se jmenovala Anastasie a dědečkové byli Frédéric a Philippe +přidává další jména, aby ho trochu zmátla:D+ Dál do minulosti už radši nepůjdu, to bychom museli mít aspoň tucet dětí +zasměje se+ Tak to už snad máme dostatek jmen, ze kterých budeme kombinovat varianty +usměje se spokojeně+ My dva... a hádat se? Za celých sedm let, co se známe, jsme se přece ještě nikdy nepohádali +uchichtne se pobaveně+ Já se tomu ale nebráním... to udobřování by nebylo marný... +uculí se šibalský+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 31 kvě 2017 22:37

Anastasie... to bychom jí mohli říkat Anna. +pousměje se, docela se mu to líbí+ Vždycky se pokouším představit si, jak je budeme oslovovat. +uculí se+ Dlouhá jména se v provozu většinou zkracují. Druhá babička byla, pokud vím, Rose. Ale nemám k ní žádný vztah. Jsou to jen obyčejná anglická jména. +usměje se omluvně+ Dobře, tedy diskutovat. +musí se rozesmát+ Však víš, víc spolu nesouhlasit. +pokrčí se smíchem rameny+ To je přece dobře, nebo ne? Znamená to, že dokážeme konflikt řešit s chladnou hlavou, a to se nám myslím bude teď docela hodit. +uculí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron