Ložnice

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 31 kvě 2017 23:24

Budeme muset vymyslet nějaké zdrobněliny jejich jmen, jak jim budeme říkat +plánuje+ Jaképak obyčejné, Rose je taky krásné jméno. No, budeme to mít těžké při tom vybírání (to jako fakt:D) +uculí se, ale těší se na to+ No, já jsem spíš horká hlava +poznamená se smíchem, jak si s ní už kolikrát užil:)+ ale ty jsi zase ohromný kliďas, takže se krásně doplňujeme +políbí ho na klíční kost+ Zkusíme se ještě trochu dospat? Dokud jsou děti v klidu +pohladí si břicho a zívne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 01 čer 2017 20:00

Jak se ve francii vlastně říká Isabelle, Bella? +zajímá se+ No, když se nebudeme moct rozhodnout, vždycky můžeme ta zbylá jména dát jako druhá. +usměje se na ni+ Má Rose nějakou francouzskou alternativu? +podívá se na ni tázavě+ Ale také už jsem v životě párkrát vybuchnul. +musí se zasmát a přitáhne si ji do náruče+ Ještě je brzy, odpočiň si. Musíš toho mít dost, nosit s sebou všude dvě děti. +uculí se a přikryje je oba peřinou+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 01 čer 2017 21:12

Jo, Bella, ale taky Is nebo Isa. A víš, co znamená Bella? Nádherná +usměje se+ I ve francouzštině je Rose, a taky to znamená růži. Akorát se to jinak vyslovuje +vysloví to slovo s francouzským akcentem+ Vážně? Já jsem tě rozzuřeného ještě nikdy neviděla +zasměje se a přitulí se mu do náruče+ No to mi povídej... jako bych nosila vepředu tříkilový batoh. A bude hůř +zasměje se potichu a pak zavře oči, ale úsměv jí na rtech zůstane+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 01 čer 2017 23:55

Bella a Rose? +uculí se a pokusí se to vyslovit jako ona+ To víš že ano, třeba tenkrát, když Sirius poslal Snapea rovnou za mnou během úplňku. Ještě na škole. Sirius to ode mě potom docela hodně schytal. +pousměje se+ Tak budeš odpočívat ještě víc. Nic přece není důležitější. +usměje se na ni, taky zavře oči a pomalu nechává myšlenky rozběhnout někam doztracena+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 01 pro 2020 02:17

+vrátí se pozdě v noci z nějaké Amonovy akce a tiše vkročí do ztichlého domu. V dětském pokojíčku zkontroluje Nicolase a Isabell, prckové spokojeně spinkají, je vidět, že se tatínek o ně dobře postaral. Políbí je na čelíčka a pak tiše vklouzne do ložnice, přistoupí k posteli a při světle měsíce chvíli zamilovaně pozoruje spícího Remuse. Pak se k němu skloní a jemně ho políbí na strništěm zarostlou tvář. V koupelně ze sebe smyje únavu a pak potichu vklouzne pod deku k Remusovi. Přitiskne se k němu, obejme ho kolem pasu, opatrně, aby ho nevzbudila, zavře oči a vnímá jeho vůni a poslouchá jeho pravidelný dech. Tady a s ním je naprosto šťastná :Love +
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 04 pro 2020 02:58

+spí lehce, napůl pořád poslouchá, jestli se v pokojíčku něco nešustne, ale za celý den mu přece jen dali zabrat, takže si ji uvědomí až když se postel lehce prohne. Napůl ve spánku se překulí na druhý bok a instinktivně si ji přitáhne k sobě, ještě rozehřátou ze sprchy, schová nos do lehce vlhkých vlasů+ hmm... všechno v pořádku? +zamumlá rozespale a přehodí přes ni cíp peřiny+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 12 pro 2020 02:11

+přitulí se k němu ještě víc, aby cítila jeho teplou kůži na těle+ Všechno ok +uklidní ho tiše+ A co drobečci, nezlobili tě moc? +usměje se, protože ví, co prckové dokážou a položí si hlavu na jeho rameno, aby mu byla ve spánku co nejblíž+

(mně se tady neukazuje Remusův avatar :) )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 21 pro 2020 01:53

(mně taky ne, vypadá to, že ten obrázek už na tom linku není... dám ho tam znova, ale nepamatuješ si, který to byl? :D)

Hmmm... +zamručí spokojeně, když zhluboka nasaje její vůni a uvelebí si ji v náručí tak, jako vždycky+ Nick málem našel vánoční dárky... ale zasáhl jsem včas. +uchechtne se tiše+ Ozdobili jsme dům, ale se stromečkem jsme čekali na tebe. +pohladí ji po těle, napůl se ujišťuje, že nemá nikde novou jizvu nebo modřiny+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx Lupin » 25 pro 2020 22:33

+hoví si spokojeně v jeho teplé náruči, ta jí po celý ten den moc chyběla+ Vážně? To zkoušel prolomit ta ukrývací kouzla? Zdá se, že to bude velký kouzelník +tiše se mu zasměje do hrudi+ Víš, že bych se na něj ani nezlobila, kdyby je našel? Možná bych byla i hrdá, jakého máme talentovaného syna +uculí se vesele+ Všimla jsem si hned, jak jste jej krásně vyzdobili. Jste úžasní +políbí ho něžně. Cítí jeho horkou dlaň na svém těle a po tolika letech už pozná, když ji hladí z lásky a kdy mapuje terén :D+ Neboj... jsem úplně v pořádku +zašeptá mu něžně do ucha+ Můžeš se přesvědčit +rozsvítí Lumosem světlo, elegantně odhrne přikrývku a odkryje své tělo, aby se přesvědčil na vlastní oči, na rtech jí pohrává potměšilý úsměv+


(zkus tam dát ten adventní, prosím:))

http://vzpominkomat.com/photos/22648684 ... 663394.jpg
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice

Příspěvekod Remus » 27 pro 2020 03:49

Tak daleko se naštěstí nedostal. +zasměje se tiše+ ale šel úplně neomylně najisto... skoro jako by tam tu magii dokázal vycítit. +poznamená zamyšleně+ Napadlo mě, že bychom mohli vyzkoušet nějaké jednoduché testy... jen oťukat, jak to s jejich magií vypadá. +v hlase mu zazní zájem, nejen ohledně dětí, ale také z možnosti ponořit se do nenápadného výzkumu+ no dobrá, promiň. +uculí se, a když rozvítí, využije světla, aby provedl důkladnější prohlídku každé křivky, a vtiskne jí pár polibku na hebkou kůži+ zdá se, že je všechno v pořádku. +usměje se, když ji políbí hned vedle pupíku a zvedne k ní pobavené oči+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Předchozí

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron