Remusův pokoj

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 25 bře 2019 21:31

+se zájmem si prohlíží okolí domu, do kterého vcházejí+ Ó, to je ale lukrativní adresa +přikývne uznale a vejde dovnitř, kde si opět zvědavě prohlíží interiér, zatímco si svléká kabát+ Je to tady moc hezké... připomíná mi to ty naše plesy, pamatuješ? Vybral jsi to skvěle +poznamená s úsměvem, zavěsí se do něj a vejdou spolu do tanečního sálu+ Doufám, že těmi nejjednoduššími, protože se obávám, že jsem všechny společenské tance už zapomněla +zasměje se tiše a sleduje další páry a okukuje róby přítomných dam+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Remus » 26 bře 2019 01:35

Napadlo mě, že by to mohlo být příjemně nostalgické. +přikývne, a prozatím s ní korzuje sálem, ale nikoho známého tam nevidí+ Myslím, že začnou zlehka... a určitě opakovaním základního kroku. +uculí se+ naposledy jsem tyhle znalosti oprášil snad na naší svatbě. +uculí se, když v tom se mikrofonu a slova chopí taneční mistr, aby je tam přivítal, a informoval je, že začnou romantickým waltzem, který je ze společenských tanců nejjednodušší, a připomene jim základní taneční postavení+ Tak to snad ještě zvládneme. +zasměje se tiše, uchopí ji kolem pasu, a nabídně jí dlaň+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2019 21:19

+než to začne, najdou si volný stolek, kam si sednou a sledují přicházející páry+ Myslím, že máš pravdu, naposled jsme si takhle společensky zatančili na svatbě +zavzpomíná nostalgicky a pak už pozornost soustředí k pódiu, kde promluví taneční mistr+ No vida, waltz, tak to snad nezkazíme +uculí se a nechá se odvést na parket, zaujme pózu a když hudba začne hrát, pomalu, trochu nesměle, jak už vyšla z cviku, začne s Remusem tančit. Během krátké chvilky se spolu dokonale sžijí v pohybu a tanec ji úplně pohltí. Vznáší se na parketu jako víla a náramně si to užívá+ Docela nám to jde, viď? +uculí se na Remuse a pokusí se o otočku+

https://www.youtube.com/watch?v=MpcAIFNVFfM
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Remus » 30 bře 2019 17:48

Mám v nás důvěru. +uculí se, přitáhne si ji k sobě a když se rozehraje hudba, pustí se do tance. zezačátku se soustředí hlavně na to, aby jí nepošlapal střevíčky, a aby nenarazili do nějakého jiného páru, ale je to jako jízda na kole, takže si tělo rychle vzpomene a za chvilku už víří po parketu do rytmu hudby a on ji zkušeně vede a hledá jim mezi ostatními prostor k tanci+ Ostudu si určitě neutrhneme. +uculí se na ni a moc se mu líbí, jak se na něj usmívá očima. Zvedne ruku a protočí si ji od sebe a zase k sobě, a když hudba dohraje, zatočí ji tak, aby mu skončila v náručí+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 31 bře 2019 17:03

+celou dobu nespustí oči z Remuse, v tuto chvíli vnímá jenom jeho a tanec, při kterém splynou v jedno. Když hudba skončí, ještě okamžik zůstane v jeho náručí, jak ji tanec uchvátil. Vymaní se, až když si všimne, že jsou na parketu jediní v objetí+ Trochu jsem se nechala unést +zahihňá se a chytne ho za ruku+ Představovala jsem si, jak jsme spolu tančili náš první manželský tanec +zasvítí jí oči při té vzpomínce+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Remus » 31 bře 2019 22:16

+skloní se a políbí ji na rty, jenom tak decentně, když jsou na veřejnost, a teprve pak si uvědomí, koik je okolo nich lidí+ To šlo velice dobře. +zasměje se+ Za to se rozhodně nemusíš omlouvat. +pousměje se+ Ano? Tenkrát ti to moc slušelo. +pousměje se měkce+ Myslím, že tyhle lekce nám udělají moc dobře. +uculí se na ni, když v tom mistr tance oznámí, že teď budou tančit vášnivé tango+ tak to jsem zvědav. +pokývne Remus pobaveně+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 01 dub 2019 21:39

Tobě taky +natáhne se a políbí ho na rty+ Cože, tango? A neměli by nás to nejdřív naučit? +zasměje se potichu, ale chytne Remuse a když zazní první tóny žhavého tanga, nechá se vést Remusem a roztančí se spolu po parketu v ohnivém tanci. Jejich tango není ani zdaleka dokonalé, jenom co si pamatují z plesů, o to víc ale do něj vloží vášně a sexappealu+ Už nám chybí jenom ta růže do zubů +zasměje se a udělá prudkou otočku ala argentinské tango, až jí podjedou podpatky po parketách+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Remus » 03 dub 2019 00:33

Prý si to nejdříve zkusíme, a pak nám ukážou nové figury, abychom ho mohli vyšperkovat. +uculí se, a trochu se napřímí, aby působil dominantněji a mužněji :D vede ji po parketu a protáčí ji jak nejlépe umí, a když uklouzne, instinktivně j přitáhne až k sobě, aby nespadli+ pozor. +vydechne horce kousek od jejích rtů a pousměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 03 dub 2019 23:06

Spoléhám na tebe, že mě budeš vést, protože tango mi nikdy moc extra nešlo +přizná s úsměvem a spadne mu do náruče, skoro jako by to udělala záměrně+ Ještěže mám u sebe tak obětavého zachránce +zašeptá pobaveně, když se k ní skloní, ale pak zase vypne hruď, vystrčí bradu, provokativně se zadívá Remusovi do očí a s ohněm v těle dotančí spolu své první tango+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Remusův pokoj

Příspěvekod Remus » 05 dub 2019 06:51

Vidíš, po deseti letech se pořád pouštíme do něčeho nového. +uculí se+ Hm... +pousměje se+ Já tě chytím vždycky... +přimhouří oči, a dotančí spolu, možná nedokonale, zato s nadšením a vášní. Pak stráví nějaký čas pilováním figur podle vzoru, a když taneční mistr vyhlásí přestávku, nabídne jí rámě a vyvede ji do foyer+ Mám pro tebe překvapení. +uculí se tajemně+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron