Vstupní hala

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Styx Lupin » 05 lis 2017 11:48

Remus: Samozřejmě, že jsem byla ráda. Bez tebe bych to určitě nezvládla +pohladí ho po ruce+

Zuzka: No jo, strejda Amon je ve všech směrech výjimečný kouzelník +uculí se+ Ale buď trpělivá, všechno doženeš. On ti bude dělat učitele? +doufá, že při tom moc nezbledla a že si Zuzka ničeho nevšimla+ Tak to budeš mít opravdu dobrou školu. Strejda Amon zná kouzla, která nejsou v žádných učebnicích +přikyvuje+ No jasně, a o polední pauze si budeme prohlížet módní časáky a šmírovat na monitorech smrtijedy. Ale nesmíš mě prozradit, jinak mě budou kolegové nesnášet, že mám u tebe protekci +culí se, ale pochopitelně si dělá srandu+ Tys neslyšela, že mimina pasou koníčky? +odvede pozornost od tématu její mamky+ To se jen tak říká, že pasou. Položí se na bříško a prcek se snaží zvedat hlavu, je to důležité pro páteř a zpevňování šíjových svalů +vysvětlí jí laicky. Chvilku sleduje dialog mezi matkou a dcerou a je jí trochu trapně, že před ní nadhodila toto téma+ Určitě máš taky někde kmotra, Zuzko +ještě z původní rodiny+ Ale nikdo nemá nikoho takového, jako je strejda Amon. Máš mnohem víc, než ostatní, to mi můžeš věřit +usměje se na ni mile+

Bea: Ženská se opravdu nezapře +zasměje se, jak Bella jede už od malička po špercích+ No, my jsme to s Remusem dlouho probírali, koho vybrat za kmotra. U holčičky jsme měli jasno hned. Vanessa vlastní děti mít nebude, tak jsme si mysleli, že by mohla být alespoň kmotrou. A taky je to jejich teta. U chlapečka jsme si řekli, že by to měl být někdo mocný, aby si každý řekl, hele to je kmotřenec samotného Amona +uculí se pobaveně+ Jú, tak to jsem moc ráda, že by to vzal, pro nás by to taky byla čest. Já mu udělám mísu řízků a půjdeme ho tedy požádat +mrkne na Remuse spokojeně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Remus » 05 lis 2017 20:38

Přesně tak, nikdo si netroufne ve škole ubližovat dítěti, které má amona za kmotra. +zasměje se+ Říkal jsem ti, že bude rád. +uculí se na Styx+ Já třeba taky žádného nemám. +usměje se na Zuzku povzbudivě+Ale kdybych si měl vybrat, určitě bych chtěl Amona. +mrkne na ni a ukáže jí, jak může lákat prcky na hračku, aby se pokoušeli po ní natahovat+ A můžeš si být jistá, že nikdo nemá takovho soukromého učitele jako ty. Někteří by za hodiny s Amonem byli ochotní hodně dobře zaplatit. +uculí se a tak trochu doufá, že má Amon rozum a některé věci vynechá... ehm+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 11 lis 2017 13:32

Zuzka: Jo! A naučí mě úúúúúplně všechno! +přikyvuje na Amona učitele+ Fakt? +rozzáří se - obrazně - nadšením+ Tak to budu pak nejlepší čarodějka! Neboj, nikomu to neřeknu!
Ne...v bytech přece koníci nejsou...+poučí Styx+ Aha...+pokrčí ramenama+ Já žádný sourozence nemám. +že to neměla kde vidět+
+zavrtí na kmotra hlavou+ To asi ne. Taťka s mamkou neměli moc kamarádů. No jo...strejna Amon je bezva. Má super psy a hada Nagini! A ti mě hlídají, když jsem tam na přespávačce. A teta Klea umí dobou pizzu!
+Pokýve hlavou na to co říká Remus+ Tak jo no... +rezignuje nakonec a hraje si s mimčama+

Bea: +Musí se culit+ O to víc se tahle role bude Amonovi líbit. Rád děla ramena! Ale neříkejte mu, že jsem říkala, že to vezme. Dělal by ofrky! +zná ho dost dobře+ Nesnáší když mám pravdu. +zatváří se, že ona má vždycky pravdu...+
Ti se teda budou mít, teta Assassínka, kmotr Pán Zla, rodiče taky elitní kouzelníci...no sama jsem zvědavá, čemu se jednou budou věnovat!

+Ještě chvilku probírají nějaký drby a hrají si s mimčama a Bea se zvedne+ So. Už bysme měli jít. Bábetka mají hlad +což odvodí od toho, že začínají plakat+ a Zuzka musí ještě dělat úkoly. Moc děkujeme za pohoštění, rádi sme vás všechny viděli a doufám, že se zase brzo uvidíme. Můžete s dětma přijet i na Mýtinku, máme to tam vybavený - přebalovací a pult a tak.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Styx Lupin » 12 lis 2017 14:01

Zuzka: Tak úplně všechno snad ne +trochu ji zamrazí, když si vzpomene na Amonovu specialitu, kletby, které se nepromíjejí+ Nikdo neumí úplně všechno. No to rozhodně budeš nejlepší čarodějka, když budeš mít takového učitele +mrkne na ni s úsměvem+ No vidíš, jaká máš u Amona privilegia. To jen tak někdo nemá +ujistí ji, že má skutečně víc, než kdokoliv jiný+

Bea: Neboj, my mu nic neřekneme +mrkne na ni+ No jo, pro děti vždycky jen to nejlepší, znáš to přece sama +poznamená s úsměvem+ My taky moc děkujeme za návštěvu, děvčata, jsme hrozně rádi, že jste se přišly podívat. Jo, určitě se někdy stavíme všichni na Mýtince, až budou děti malinko větší +slíbí jí+ A tobě, Zuzko, budeme držet palce, aby ti ta kouzla šla. Až přijedeš příště, ukážeš nám, co všechno už umíš +mrkne na ni vesele a zabalí jim do krabice všechny ty dobrůtky, co nestihly sníst+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 16 lis 2017 21:45

+Zuzka se tváří spokojeně a ochotně si vezme výslužku a poděkuje+ Doufám, že už toho budu umět hrozně moc!

Bea: Znáám! Člověk by se pro ně rozkrájel...a oni na tebe pak dělají xichty! +směje se+ Děkujeme, +kývne ke krabici co si nese Zuzka a poloučijou se+ Budeme se těšit! Mějte se krásně! +zamávají ještě prckům a nechají jim zase chvílu klid :D +
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Styx Lupin » 28 lis 2017 00:16

+poobjímá se s holkama, poděkuje za milou návštěvu a teprve když jí obě slíbí, že zase někdy přijedou, se s nimi rozloučí a popřeje šťastnou cestu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Předchozí

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron