Vstupní hala

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 08 říj 2017 22:00

Bea: Popravdě se těm chlapům moc nedivím! +směje se+ Mimčo Ti neřekne co chce, co se mu líbí, nelíbí...je to s nima těžký! Každá kolej má něco do sebe, takže ať to bude kamkoliv, určitě budou skvělí!
Já sourozence měla, takže vám to jako rodičům vůbec nezávidím! +uculuje se+

Zuzka: +Když ji Styx pochválí, tak se hrdě napřímí a udělá na Beu vítěznej xicht+ Strejna Amon mě to naučil! +našpulí umíněně pusu, protože přesně to jí Bea zakázala vykládat+

Bea: No...+zamračí se na Zuzku, ale přikývne+ Jak říká...Amon ji to "naučil". +netváří se moc nadšeně+ Po tom incidentu nedávno na Mýtince se rozhodl, že už nebude se svýma plánama čekat a udělá ze Zuzky čarodějku... Je to čerstvá záležitost, takže...zatím se uvidí jak to půjde a ráda bych, aby to zůstalo pod pokličkou....

Zuzka: +Přikyvuje tomu co Bea říká, ale narozdíl od ní nadšeně+ A jednou převezmu strejdův byznys! +prohlásí, až se tam Bea málem udusí+

Bea: +když přinesou děti, tak si hned se Zuzkou stoupnou a dou se na ty drobečky podívat+ No teda! Ti sou ale roztomilí! Ahoooj...no jak se máte? Jak sme se vyspinkali? +šišle tam na ně a Zuzka si je zkoumavě prohlíží a porovnává svou ruku z jejich malýma pacenkama+

Z: A jak je od sebe poznáte? +podívá se tázavě na Remuse+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Styx Lupin » 11 říj 2017 20:04

Zuzka: Strejda Amon? No páni… +žasne a pokradmu koukne na Beu+ A jak se ti to líbí, být čarodějkou? +počítá, že asi to musel být pro ni docela šok, umět najednou kouzlit+ A co všechno už umíš? +zajímá se a jen doufá, že ji Amon nenaučil avadu :D+ A už jsi to zkusila tajně i ve škole? Například očarovat učitelku, aby tě nevyvolala před tabuli? +mrkne na ni v žertu a doufá, že jí tím nedala tip :D+
+zaskočí jí jednohubka, když Zuzka oznámí, že převezme byznys po Amonovi+ Ehm… to ti říkal strejda Amon? A víš ty vůbec, v čem podniká? +usměje se na ni, aby to trochu zlehčila+

Bea: Jo, spousta chlapů se začíná o své děti zajímat, až když už umí kopat do míče, anebo je dokážou obehrát v kartách +zasměje se a je ráda, že její manžel je světlá výjimka+ Remus si dokonce i odrodil svoji dceru +musí se jí pochlubit s tím nezapomenutelným zážitkem+ Chytlo mě to zrovna, když jsme byli na výletě ve Stonehenge a pak to šlo tak rychle, že jsme nestihli dojít do nemocnice +uculí se+
Přiznám se, netušila jsem, že se dá udělat z mudly čaroděj. Asi to bude hodně černá magie +co jiného taky od Amona očekávat+ Takže máš určitě radost, že je Zuzka taky čarodějka jako ty? +zeptá se+

+kouká s úsměvem na holky, jak jsou úplně unešené z dvojčat+ Chcete si je pochovat? +rozdělí jim je a u Zuzky dává pozor, aby jí mimino nevyklouzlo z ruky a prckové jsou zticha a zvědavě zkoumají nové tváře+ Pozor na vlasy, rádi za ně tahají +varuje je a je zvědavá, co Remus odpoví Zuzce, jak dvojčata od sebe rozezná+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Remus » 14 říj 2017 22:49

+překvapí ho to, i když u strejdy Amona by asi nemělo :D+ Tedy... pokud se mu tohle vážně povedlo, je to obrovský úspěch. +usměje se, a poněkud vykulí oči na to o přebírání byznysu+ Tak strejda Amon si z tebe vychovává nástupce? +odkašle si nenápadně+ to je... vážně moc hezké +zamrká poněkud a vymění si pohled s Beou+
No, Styx to zatím jde mnohem líp. +usměje se+ Dokáže poznat, jak a proč pláčou, a tak... já je zatím spíš jenom chovám, když je potřeba střídat. +uculí se+ Četl jsem zajímavou knihu o dětské psychologii, a o tom, jak je pro otce těžké si později k dětem hledat vztah, když zanedbají začátek. A to bych nerad. +pokrčí rameny+ Ale přiznám se, že se těším, až si popovídáme... nebo jim budu moct číst. +zasměje se a předá malou Bei+
Ano, porod byl poměrně divoká záležitost. +teď už se tomu směje, ale na stonehengi ho humor přešel hodně rychle :D+
podívej, nejsou úplně stejní... když s nimi trávíš čas, naučíš se to rychle. +usměje se na Zuzku+ Bella má trochu menší nos, Nick zase delší řasy.... a když spí, špulí takhle pusu. +ukazuje jí to+ Taky mu trochu odstává ucho, ale podle doktorů se to prý brzy srovná. +uculí se+ A když jsou nahatí, je to ještě snazší, mají mateřské znaménko. +prozradí+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 15 říj 2017 01:27

Bea: +Jak na ni oba koukají ohledně profesní kariéry Zuzky, jenom obrátí oči vsloup, lehce zavrtí hlavou a mávne rukou ve stylu "ále, ten toho nakecá", no je na ní taky vidět, že "leda přes mou mrtvolu"+

Zuzka: Mhm, strejda Amon. +potvrdí spokojeně Styx+ Je to skvělý! Ale mamka mě nechce nechat dělat všechny kouzla! +postěžuje si+ Umím si přivolávat věci, umím otevřít knížku na stránce, na jaké chcu! A taky umím odemykat zamčený dveře! A umím rožnout světlo! A začínám si rozumět s Nagini! +vyjmenovává její dosavadní úspěchy a udiveně se podívá na Styx+ To de?! +při představě očarování učitelky jí blejskou oni zeleně+
Jo, říkal! +přikyvuje a cpe se nějakou jednohubkou tam+ No jasně! +uculí se, že je zasvědcená+ Buzeruje celý dny Smrtijedy! A pořádá velký večeře! +Zatváří se na oboje blaženě, že to jí pude.+
+Sleduje prcky jak jí Remus vysvětluje ty rozdíly, no nic moc tak rozdílnýho nevidí a pak pokýve hlavou+ Ahááá! Oni mají znamínka! No tak to je jasný...+Hned se hrne chovat a samozřejmě opatrně vezme miminko a s odborným výrazem s ním pohupuje+ To byl každej takhle malej?

Bea: +Zírá na ten jejich divokej porod+ No teda! To musí být zážitek na celej život! Ještěže to všechno dobře dopadlo. +hodně opatrně si malou vezme a ještě opatrněji s ní pohoupává - přece jen cvik v tom moc nemá...to jí ale nebrání na mimčo infantilně žvatlat a dělat na ni vtipný xichty+
No...dřív to nešlo...+z mudly čaroděj+ A je otázka, jestli to jde bez Amona...a bez Markuse...+povzdychne si+ Neřekli mi co všechno to obnáší...a ani je nezajímalo co si o tom myslím... Zuzka není jako já...+řekne potišeji a starostlivě nakrčí čelo+ Mám o ni strach... +pak se usměje a potřepe hlavou+ Ale to my stejně nevyřešíme!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Styx Lupin » 15 říj 2017 11:41

Zuzka: Waw, tak to už umíš spoustu kouzel! +pochválí ji+ Ale mamka má pravdu, musíš si trpělivě počkat, než budeš umět všechno. Nám to taky trvalo několik let, než jsme se všechno naučili. A vlastně se učíme pořád +povzbudí ji trochu+ Ne, to jsem si jen dělala srandu +zasměje se a zahledí se na ni upřeně, jestli se jí to jen nezdálo, že zablikala zeleně...+ Jo aha, tak to bude super byznys +zasměje se a uleví se jí, že to nevinné dítě zdaleka neví všechno o strejdově podnikání :D + A Zuzko… to pak budeš buzerovat i mně? Já jsem totiž taky Smrtijedka +mrkne na ni se smíchem+ No jasně, všichni jsme byli takhle prťaví. To by bylo fajn, kdybychom byli hned dospělí, viď? +zasměje se+

Bea: No, bylo to trošku drama, ale naštěstí si Remus vedl skvěle. Využil své bohaté zkušenosti s rozením mláďat v práci +pohladí Remuse po rameni a pak pobaveně sleduje Beu, jak žvatlá na malou a Bella se na ni řehtá bezzubou pusinkou+ Slušelo by ti to s miminem +uculí se a jak se tak Bea sklání nad holčičkou, tu zaujme její luxusní náhrdelník a už ho svírá v drobné ručce+ Pozor, ať ti ho nepřetrhne! Je jako hrabák, zaujme ji všechno, co se třpytí +varuje ji s obavami+ No právě, nikdy jsem o tom neslyšela +z mudly čaroděj+ Taky bych dala ruku do ohně za to, že to je „výrobní tajemství“ Amona a Marcuse. To by pak mohl být čarodějem každý +přikyvuje zamyšleně+ Asi lepší vůbec nevědět +co všechno obnášela ta přeměna, předpokládá, že Amon Zuzce vymazal paměť+ Cos taky čekala od Amona +že se jí neptal na její názor+ Ale na druhou stranu, podívej se, jak je Zuzka z toho nadšená +usměje se na obě+ Strach? +trochu se zamračí, že jestli ta přeměna zanechala na Zuzce nějaké následky, ale samozřejmě nechce vyzvídat+

Remus: Kecá. Pořád si s nimi hraje a blbne s nimi a tahá je do přírody, a taky je koupe a přebaluje +práskne nakonec na něj se smíchem+ Číst jim můžeš už teď, děti jsou hodně vnímavé. Ale prosím, nic těžkého +zasměje se. Pobaveně sleduje, jak Remus ukazuje Zuzce ty drobné rozdíly u dětí – odstáté ucho? :D+ A taky se jim už vybarvily oči. Bella je má po Remusovi a Nick zase po mně. A Nickovi trochu ztmavly vlásky, po tatínkovi +sundá dětem čepičky, aby Zuzka viděla+ A taky je o trochu větší než jeho sestřička, i když je o pár minut mladší +doplní ještě další rozdíly. Lach, když jsou nahatí, tak je to očividně jasné, kdo je kdo :D Mateřské znaménko? To mě zajímá ;)+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Remus » 15 říj 2017 22:52

Zážitek to rozhodně byl a nerad bych si ho ještě někdy zopakoval. +zasměje se+ Ale šlo to moc dobře, Styx byla statečná. +usměje se+ Vlastně jsem byl původně ohledně toho, jestli přitom chci být, trochu nejistý, ale zpětně jsem moc rád. opravdu je to něco neuvěřitelného. +pousměje se+
To ano, kouzelníci chodí spoustu let do školy, aby svoji moc pořádě ovládli, a všechno se naučili... nejde to jen tak všechno najednou. +uculí se na Zuzku, a má tisíc otázek ohledně hůlkové magie a Zuzčina studijního plánu, ale nechce se chovat nezdvořile vůči návštěvě :D+
Čím jsou starší, tím víc jsou odlišní, vážně. +uculí se na Zuzku - má malilinko odstátý! :D to se srovná, prej to dvojčata někdy mají jak se tam musí srovnat :D chjo Remus zaimprovizuje a hned se v tom zamotá :D+ podívej, vidíš, jak mu jdou oči do zelena? +ukáže jí Nicka na světlo+ Ještě to není tak moc vidět, ale každým dnem se to zvýrazňuje. Mateřské znaménko mají oba ve stejném tvaru, ale každý jinde. +usměje se+ Oni jsou malinko menší, protože se do břicha museli vejít dva, ale ano, i ty ses kdys vešla do náruče. +mrkne na ni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 22 říj 2017 13:52

Zuzka: Jenže já už jsem velká! A musím teď všechno dohnat! +nezdálo, ale znova už nebliká :D +Moc se na to těším! +přikyvuje a překvapeně se na ni podívá a o to víc se začne usmívat+ No jasně, že jo! Ale neboj, budeš u mě mít protekci! Aspoň tam budu mít kamarádku! Jo, to už bych si mohla dělat co chci! +Tak on Amon a nakonec ani Bea hůlku moc nepoužívají, takže předpokládám, že to i Zuzka zvládne bez ní...ale nějakou jí pro radost pořídíme :D , ze začátku to bude s hůlkou asi lepší...+

Bea: +Zacukají jí koutky, když Styx zmíní rození mláďat, ale uznale pokyvuje+ Nestraš! +zatváří se lehce zděšeně+ Já to s miminkama vůbec neumím! To nepřetrhne...to je z oceli...to mě spíš uškrtí...+ušklíbne se+ No jooo, je to totiž ženská, žejooo? +šišlá na malou+ A my máme šperky co? Rááády! No jooo, moc rády!
Podle toho co říkali nehodlají začít přeměňovat muldy hromadně... Zuzka si z toho nic nepamatuje. Byla v nějakým tranzu...aspoň, že tak. Jasně...co čekat od Amona... To je, ale zatím to všechno vidí jenom z té dobré stránky. Bojím se, že až jednou "prozře", tak jí to hodně ublíží. Mhm...nevím co mám všechno čekat...
Jé! Remus přebaluje! To je skvělý! +pochválí ho, protože mít mimčo, sama by uvítala někoho, kdo to bude dělat za ni :D + Jo, žádná válka a mír, bídníci a podobně! +a spolu se Zuzkou sleduje ty rozdíly+

Zuzka: Já nesmím nosit čelenky, protože mi pak taky odstávají uši. +prohlásí chápajícně a pak se zatváří smutně+ To mě ještě chovala moje mamka když jsem byla takhle malá... Teď už je mrtvá...


Bea-Remus: Jo, být při tom musí být...hodně silný... Vím, že Marcus to nemá moc rád, když se mu tam pletou lidi, tak se divím, že tě vůbec nevyrazil ze sálu...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Styx Lupin » 26 říj 2017 21:29

Remus: Vážně je má odstátý? To jsem si ani nevšimla :D +prohlíží si zamyšleně Nickova ouška – a neměla by být ta ouška spíš připláclá, jak se tam mačkali, odstátá přece zaberou víc místa :D ... Už mlčím :Love +

Zuzka: Kouzelnické děti začínají studovat magii v jedenácti letech. Takže máš na to akorát ten správný věk. Budeš taky chodit do kouzelnické školy? +koukne na Beu, jak to plánuje+ Protekci? Tak to tě určitě beru za šéfovou +uculí se a pak se trochu zarazí, jak Zuzka mluví o své mamce+ To mi je líto, Zuzko +pohladí ji po vlasech+ Ale s adoptivní mamkou zase zažiješ spoustu legrace a dobrodružství, viď? +mrkne na ni šibalsky, aby nebyla smutná+ Koukej, jak prckové umí pást koníky +položí Nicka na břicho a ten se snaží zvedat hlavičku a vzteká se u toho, když mu to moc nejde+

Bea: No já jsem původně ani moc nechtěla, aby byl Remus u porodu, aby ho to moc nestresovalo. No a nakonec nejenže u toho byl, ale ještě si to i sám odrodil +zasměje se - jojo, Remus má bohatou praxi s rozením kluběnek :D+ To jsem ani nečekala, že by Amon přeměňoval mudly hromadně. Tak doufejme, že u Zuzky věděl, co dělá a že to bude v pořádku +jemně vymaní z Belliných prstíků Beinu visací náušnici a s omluvným úsměvem ji vrátí Bei+ Vlastně bys nám mohla poradit. Přemýšleli jsme s Remusem, že bychom požádali Amona, jestli by mohl být kmotrem Nicolase. Remus pořád tvrdí, že Amon to rád vezme. Já mám ale trochu obavy, jestli by do něčeho takového vůbec šel. Co myslíš, nevyrazí s námi dveře? +koukne na ni+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Remus » 26 říj 2017 23:23

+to záleží na tom k čemu mu je připlácla, mohla mu tam bella třeba nacpat prst! :D +
To máš naopak ty správné roky, kouzelnické děti se také nejdřív učí číst, psát, a tak dále, a magii berou až od jedenácti. nic jsi nezmeškala. +uklidní Zuzku a dolije jim pití, aby nemusely vstávat+ Ty tě ale trápí, co. +zasměje se a polechtá Nicka na chodidle, jak tam bojuje se zvedáním hlavy+
Nijak jsem se tam nepletl, ale když už jsem byl u narození malé, chtěl jsem vidět i to druhé, hned potom, co přijde na svět. A myslím, že Styx nakonec byla ráda, nebo ne? +usměje se na ni+ Ano, řekl bych, že Amon s tím nebude mít problém... +koukne na Beu, jaký na to má názor+ Známe se přece už dlouho.
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 04 lis 2017 11:42

Zuzka: Až? +podívá se udiveně na Styx, protože má pocit, že už by měla dávno kouzla plynně ovládat+ Strejda Amon říkal, že čaroval už když byl malej! M-m. +zavrtí hlavou+ Mamka mě nechce pustit na půl roku z domu a strejda říkal, že by mě tam stejně akorát zkazili, že mě bude učit on. +Bea zamrmle něco o tom, že by byli v Bradavicích fakt nadšení, dostat novou studentku přímo od Amona...+
To bude sranda! Budeš za mnou chodit na čaj o páté a budeme si lakovat nechty! A když nebudu vědět co mám dělat, tak mně poradíš.
+Posmrkne a pokrčí ramenama+ To jo... +ale jak tak vidí ty miminka, tak je z toho smutná+
Pást koníky? +podívá se na ni, jako by si Styx něco šlehla a Bea na ni zírá dost podobně+ Ale tady žádní koně nejsou....? +nejistě, jestli něco neprošvihla+


Bea: +Musí se usmívat, jak Styx zachraňuje její šperky ze spárů prcka+ Tady se myslím budou dárky kupovat hodně snadno! Mh? +koukne na ni s čím potřebuou poradit+ Fakt? +zacukají jí koutky - ale jako v dobrým+ To bych teda nečekala, že zrovna vy dva budete chtít za kmotra svýho dítěte Amona! +přikývne+ Jasně, že to rád vezme! On to sice s dětma umí ještě hůř než já, ale tyhle kmontrovský a křtinovský záležitosti má rád. Určitě by to pro něj byla čest.

Bea-Remus: Markus je cholerik...+mávne rukou, že je jí jasný, že by se ani nepletl+ Určitě nebude! Bude nadšenej! Možná se bude tvářit důležitě nezaujatě, ale bude nadšenej! +směje se+

Zuzka: +Zkoumavě je sleduje+ A já mám kmotra? +podívá se na Beu vyčítavě+

Bea: +Trochu znervozní, protože kdysi pravomoce svěřila Manori a Postrachovi...+ Ne, Zuzi, ale máš taky Amona-

Z: Ale to je můj strýc, ne kmotr! +nafoukne se ublíženě, že ona ZASE nemá to co je pro ostatní děti normální+

B: Notak...sme na návštěvě...+podívá se na ni důrazně, načež Zuzka udělá "hm" a nacpe si do pusy trubičku+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron