Vstupní hala

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 28 zář 2017 13:18

Dárečky

Jelikož každé dítě by se mělo narodit se stříbrnou lžičkou u pusy....

Pro Isabellu
Obrázek

Pro Nicolase
Obrázek

Pro celou rodinu na dezerty
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pro Styx
Obrázek

a pro Remuse

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 28 zář 2017 13:32

A od Amona a Kleopatry

Pro Bellu a Nica

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Styx

Obrázek

Remusovi

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Remus » 28 zář 2017 18:31

malou! +rozesměje se, když vidí těch věcí+ moc děkujeme... +přebírá dárky a balancuje s nimi do obýváku+ Je to náročné, ale neměnili bychom. +uculí se na Styx+ Naštěstí zatím relativně spí oba najednou... To mě vlastně taky čeká. +uvědomí si zaskočeně, že bude mít jednou randící dceru+ No je to vidět. +přikyvuje vážně na Zuzku+ Ale to není jenom tak, nosit takové podpatky, to je skoro sport. +zasměje se a přinese pro Zuzku jablečný džus+ Ale třeba mamku ještě přerosteš i bez nich. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Styx Lupin » 28 zář 2017 21:48

+přinese na stůl všechno to pohoštění, které připravila, nějaké chlebíčky a mini věnečky a kremrole a vychlazenou vodu s limetkou a džus+ Berte si, na co máte chuť +nabídne všem a pak jen kouká, kolik dostali těch dárků+ Jsou fantastické +okomentuje nadšeně ty vtipné oblečky na mimina+ To už jim Amon předem rezervuje místo ve Zmijozelu? +zasměje se pobaveně, jak vidí ty zmijozelské bodyčka od Amona a uculí se přitom na Remuse+ Vybraly jste holky úžasné dárky... moc vám děkujeme. A Amonovi samozřejmě taky +nezapomene dodat+
No zatím to ještě jde. Většinu času prospí a jak říká Remus, obvykle oba spí ve stejnou dobu, takže stihneme i pár věcí. Zato když se vzbudí oba najednou, tak nevíme, kam dřív skočit +zasměje se+ Ale zvládáme to, Remus mi hodně pomáhá +pohladí ho po ruce a pak se uculí na Zuzku+ To není fér, že jsou všichni vyšší než já. A už jsi to zkoušela chodit na těch šteklích? +jestli vůbec ví, co to je někdy za dřinu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 30 zář 2017 12:43

Bea: No tak člověk přece nemá dvojčata dvakrát do roka! +uculí se, že to si zaslouží nějakej ten dáreček+ Teda...aspoň většina ne... Nemáte vůbec zač! +vrtí hlavou, že je to jen malá pozornost+ Vidíš! Málem bych zapomněla! +hrábne do kabelky+ Tohle posílá Markus...tyhle jsou pro vás... +dá jim pár flaštiček a pakl receptů+ Můžete si je vyzvedávat u Munga v lékárně...líp se po nich spí - ale jako zase né, že by vás brek z vedlejší místnosti neprobudil...
https://i.pinimg.com/736x/46/d7/a5/46d7 ... -night.jpg
https://images-na.ssl-images-amazon.com ... L1500_.jpg
A tohle je pro děti.
Obrázek
Stačí prý kapka denně - maximálně dvě, a průběžně dolívat pitnou vodou. Měly by pak líp spát.
+poplácá Remuse po rameni+ Já ti tu brokovnici pak pučím...
Nene, žádný přerůstání nebude. +vrtí hlavou+ To by musela mít metr osmdesát a to už je fakt dost!
Díky Styx...+napije se+ Teda ty máš nachystáno! Kdes na to vzala čas?! +zírá jak se to tam hromadí před nima, no nepohrdne a vezme si+
+Mávne rukou+ Amon bude těžce raněn, pokud půjdou kamkoliv jinam. +ale směje se u toho+
No to si dovedu představit. Je úžasný, že se Remus tak stará! +mrkne na něho spiklenecky+

Zuzka: Děkují! +poděkuje a napije se džusu+ Jé trubičky! +hned si jednu vezme a když vidí jak se Bea tváří, tak si způsobně vezme talířek a drobí na něho...+ To bych byla pak vyšší než Kristián! +směje se+ To nemůžu! +přikyvuje+ Já mám taky podpatky! +ukáže botky+
http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1cHdaLFXX ... ashion.jpg
Ale nemůžu je nosit do školy! +podívá se vyčítavě na Beu a ta se jenom ušklíbne, že ještě to tak+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Remus » 30 zář 2017 21:15

To ano, hlavně kdy mají oba najednou hlad. +uculí se, že jim někdy dávají i zabrat+ A jsou zvídaví, všechno pozorují... +posadí se na gauč+ Se spánkem zatím problém vážně nemáme, většinou usnu sotva položím hlavu na polštář. +směje se+ A to nevstávám pokaždé, když se rozbrečí... Styx to má horší. +usměje se+ Jistě, jsou přece z půlky i moje. +pousměje se, že se taky stará+ Tak trochu doufám, že když jsou dvě, pohlídají se navzájem... +poznamená a koukne zuzce na nohy+ Ukaž? no tedy, ty ti sluší... +přikyvuje vážně+ Tak zase by se ti v nich špatně běželo na oběd, ne? +uculí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Styx Lupin » 01 říj 2017 00:43

Jé, doufám, že budeme mít po nich bezesný spánek, to bychom nutně potřebovali +uculí se a vděčně si vezme od Bei lahvičky od Marcuse+ Remus, a s brokovnicí? Ten bude nápadníky své holčičky odhánět spíš dobrým slovem, viď? +zavrtí se smíchem hlavou a políbí něžně Remuse na tvář+ Umíme přece kouzla, ne? +prozradí Bei, jak se jí povedlo stihnout to všechno připravit+ Obávám se, že pokud půjdou do Zmijozelu, tak bude naopak těžce raněn Remus +usměje se mile na manžela+ Nemám to horší, já na rozdíl od tebe nemusím do práce, já jsem přece na mateřské dovolené +zdůrazní pobaveně to zcela nevhodné slovo dovolená+ Jestli ti tak chutnají, Zuzko, tak ti zabalím sebou na cestu +má radost, že aspoň někdo ocení to sladké, Remus ten je spíš na kus pořádné flaksy:)+ No, ty jsou krásné +pochválí Zuzce botky+ Ale mamka má pravdu, ještě by ti je spolužačky ve škole záviděly +mrkne na ni šibalsky+ Mám pocit, že… +zaposlouchá se pozorně k chůvičce+ ...se nám právě probudila naše zlatíčka. Chcete je přinést ukázat? +zeptá se děvčat+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Beatrix » 07 říj 2017 22:57

Beatrix: No...ne každý chlap je ochotný zapojit se do péče...a děti jsou jejich taky... Cha, to spíš budou společně vymýšlet ještě větší rošťárny a později nekalosti, než kdyby byli jedináčci.
Obávám se, že za těch dalších patnáct let dobrý slovo už fákt moc nepomůže...+ušklíbne se+ Sama jsem zvědavá, kam zamíří. Třeba každý do jiné koleje? Jojo, dovolená...+pobaveně+


Zuzka: +Hrdě se usmívá na svoje lakýrky+ Nene, já umím běhat i v tomhle! Dokonce líp než ostatní holky ze třídy! +skromné děvče...+ A zabalíš aji pro Kristiána? +zaprosí i když Bea obrací oči vsloup...a pak Zuzka zaslechne jak Styx mluví o kouzlech, přivře soustředěně oči a sklenička džusu se zvedne do vzduchu a pomalu k ní začne levitovat+ Já taky umím kouzlit! +podívá se na Styx a v té chvíli Bea rychle chytne skleničku, která se zastavila a váhala, jestli by neměla spadnout :D+

B: Zuzi! +postaví skleničku na stůl a omluvně se podívá na Styx+ Domluvily jsme se, že si všechno musíš prvně pořádně nacvičit! A hlavně, že se nebudeš nikde předvádět!

Z: Ale já-

B: Ne! +Zamračí se+

Z: Strejda Amon říkal, že-

B: Ne a tečka! +naznačí, že konec debaty a napije se.+ Omlouvám se, máme teď takovou novou...situaci a Amon má pocit, že může všem diktovat, co mají dělat...+Trochu nakrčí čelo, protože vlastně může no... Když zaslechne drobotinu tak hned přikyvuje.+ No jasně, proto jsme sem taky přišly!

+Zuzka už mlčí, ale lehce nakvašeně točí botkem opřeným o štekl. No jak zaslechne pláč, tak zvědavě pokukuje.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Remus » 08 říj 2017 00:45

Ale ne, přece jsem si zmijozelku vzal, nemůže mě to překvapit. +zasměje se+ zatím se jejich povahy neprojevují, ale řekl bych, že se to brzy dozvíme. +uculí se a vezme si kousek sladkého, aby se Styx neurazila :D+ My jsme oba jako jedináčci vyrostli, a sourozence jsme si moc přáli, takže jsme vlastně rádi, že to dopadlo takhle. +pousměje se+ vážně? +koukne překvapeně na Zuzku, jestli něco neprošvihl+ tedy, to jsi šikovná. +pochválí ji a podívá se na Beu, jak je to vůbec možné+ Oh... +jak se ozve pláč, lehce mu škubne hlava směrem nahoru+ to budou oni... půjdu ti pomoct. +usměje se na styx, aby nenesla ze schodů oba najednou, a dojde s ní pro prcky+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Styx Lupin » 08 říj 2017 11:10

Bea: Máš pravdu, řekla bych, že většina chlapů tak nějak instinktivně nechává péči o takhle malé děti na ženě, jakoby se těch miminek báli +uculí se+ Jsem ráda, že Remus se k tomu postavil otcovsky hrdinsky +nechá si pro sebe, že je dokonce i přebaluje, aby ho před Beou případně neztrapnila :D+ Taky jsem strašně moc zvědavá, kam je klobouk zařadí, až přijde jejich čas. Ale to je ještě daleko +mávne rukou+

Zuzka: Ty umíš běhat ve šteklích? Tak to mámu opravdu nezapřeš +mrkne pobaveně na Beu+ Jasněže zabalím i pro Kristiána. Všechno, co tady nesníte, ti dám do krabice sebou +mrkne na ni se smíchem, ale pak kouká, jak se vzduchem začne vznášet sklenka s džusem. Koukne na Beu, jestli to ona, ale pak si všimne, že to kouzlo ovládá Zuzka+ Co to…? +kouká nevěřícně ze Zuzky na sklenici a zase zpátky, protože samozřejmě ví, že Zuzka je mudla+ No to bylo vážně skvělé! +zatleská jí uznale+ Jak to, že umíš kouzlit? +otočí se překvapeně na Beu+

Remus: +pobaveně sleduje Remuse, jak obětavě ujídá věneček :D + Tak třeba jeden bude ve Zmijozelu a druhý v Bradavicích +uculí se a ani netuší, jakou teď vyslovila pravdivou věštbu :pii + Přinesu vám je ukázat, za chvíli jsem zpátky +zvedne se a jde do pokojíčku pro děti+ Neměl jsi tam hosty nechávat osamotě, je to neslušné +poznamená na schodech – pro dobrotu na žebrotu :D – ale nakonec je ráda, že jí s prckama pomůže+

Bea a Zuzka: Tak dámy, tady jsou ty naše rodinné poklady +ukáže jim pyšně jejich děti a položí je na deku+ Tohle je náš syn Nicolas… a tohle naše princezna Isabella +a prckové zvědavě koukají, že jaké nové tváře se to tam objevily+

https://i.pinimg.com/736x/a5/94/e2/a594 ... babies.jpg
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron