Styxin pokoj

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 02 pro 2018 03:03

+dech se jí zrychluje, jak ji jeho mazlení čím dál víc vzrušuje, dívá se mu přitom do očí, chce vidět v jeho tváři, jak se i jeho začíná zmocňovat touha, i když se dost ovládá. Tváře jí lehce zrůžoví vzrušením a ze rtů vyloudí pár vzdechů, když ji polaská na ňadrech, ale oční kontakt nepřeruší, chce sledovat vše, co jí dělá. Přimhouřenýma očima, plnýma očekávání, ho pozoruje, jak ji zbavuje posledního kousku oblečení a když jeho hlava zmizí mezi jejími stehny, úplně zapomene na to, jak se předtím kasala, že nic nebude:). Konečně zavře oči a nabídne mu svá nejintimnější místa. Ticho v místnosti rozráží její slastné vzdechy, prsty zatíná do matrace, jak se jí rozkoš rozlévá po celém těle a během krátkého okamžiku vykřikne na samém vrcholu blaha a propadá se do vln orgasmu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 02 pro 2018 18:17

+jen se uculí, protože si taky vzpomene, jak ho varovala dopředu, ale je rád, že si to nepamatuje, protože si ji chce vychutnat, a to, že se na něj dívá, ho ještě víc nutí si dát záležet. Podívá se na ni nahoru, oči mu blýsknou touhou, a pak už se skloní a věnuje se laskání, za ty roky už přesně ví, co a jak má ráda, takže ji zkušeně a beze spěchu přivádí až na samotný vrchol rozkoše, a nepřestane, dokud její orgasmus neopadne, aby si užila každý záchvěv. Teprve pak se pro sebe spokojeně usměje, ještě ji políbí na stehno a natáhne se vedle ní do polštářů, opře se o ruku a prohlíží si ji, jak je udýchaná a zrůžovělá vzrušením+ Jsi nádherná. +musí se uculit, a pohladí ji po boku+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 03 pro 2018 23:38

+hruď se jí prudce zvedá a klesá, jak vydýchává dozvuky rozkoše, její dech i bušící tep se pomalu zklidňují, z tváře jí září uspokojení a uvolnění. Otevře oči a když vidí, že ji pozoruje, trochu zrudne rozpaky+ Musím vypadat hrozně, viď? +zasměje se a schová si mu tvář na rameno, je si vědomá toho, že po tom úžasném orgasmu se asi musí tvářit jako pako+ Ta masáž byla opravdu super... jsem jako znovuzrozená. Budu muset využívat tvých masérských dovedností častěji +dá mu něžnou pusu na rty+ Vážně? Tak to mě těší, že se ti pořád líbím... i po tolika letech a tolika dětech +zahihňá se a zavrtá se mu do náruče, jenom tak nahá a obejme ho kolem pasu+ Jsem šťastná, že tě mám +pošeptá mu do ucha+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 04 pro 2018 21:13

+zavrtí hlavou a rozeměje se+ víš, že já nelžu. +uculí se ještě trochu, a políbí ji to vlasů+ Zas tolik jich nebylo. +pousměje se, obejme ji kolem těla, a přikryje je peřinou+ Ano? +musí se usmát, jen tak bezmyšlenkovitě ji hladí po holém těle, a leží tam s ní v dohasínajícím světle svic+ To jsem rád. +sklouzne jí dlaní po paži+ Měl bych tě rozmazlovat častěji. +uculí se pro sebe+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 06 pro 2018 00:26

Hmmm... +zavrní+ to by se mi moc líbilo +kdyby ji rozmazloval častěji+ Občas mám pocit, že mě kvůli samé práci trochu zanedbáváš +popíchne ho s tichým smíchem+ Měli bychom si častěji spolu někam zajít, kamkoli, oba se potřebujeme občas trochu odreagovat. Ty od práce, a mně zase dávají pěkně zabrat naši andílci +uculí se a zvedne hlavu a zkontroluje monitor chůvičky na stolku a když vidí, že děti spí klidným spánkem, zase si položí hlavu na jeho rameno+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 06 pro 2018 21:41

To bychom rozhodně měli. +uculí se a políbí ji na spánek+ Co kdybychom si v pátek zašli do města? Na večeři, nebo do kina, jak se nám bude chtít. Dlouho už jsme spolu nebyli nikde ve společnosti. +navrhne a hladí ji lehce po holých zádech+ Kolem vánoc budu mít v práci větší klid. +slíbí jí+ Budu víc doma. +usměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 07 pro 2018 23:19

V kině jsme byli nedávno na Grindelwaldovi +viz Kino:)+ Ale moc ráda bych si šla někdy někam zatančit, až začne plesová sezóna. Docela mi chybí ty plesy, které jsem kdysi pořádala +povzdechne si trochu+ A o vánočních svátcích bychom si měli užít pravou zimu. Co kdybychom si všichni vyrazili do Alp na Mýtinku? To budou prckové koukat, když poprvé uvidí sníh a sněhuláka +zasměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 08 pro 2018 16:23

+oh :D+
To bychom mohli, určitě najdeme nějaký slušný. Sice nebude tak dokonalý jako ty tvé, ale užijeme si to. +ujistí ji s úsměvem+ A sejít se s pár přáteli můžeme i tak, Vánoce k tomu přímo vybízí, no ne? +pousměje se+ To je dobrý nápad, teď už by si to dvojčata i užila, a třeba můžeme navštívit Beu... +navrhne+ A otužování jim jen prospěje. +uculí se, chce s nimi trávit co nejvíc času než styx začne mise+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 09 pro 2018 02:13

Napíšu Bei, že se o Vánocích chystáme na Mýtinku. Možná bude trávit svátky někde úplně jinde. A já už se hrozně těším do Walesu, ani letos nesmíme porušit tuto vánoční tradici +usměje se a ještě jednou zkontroluje monitor a pak zaujme pohodlnou polohu ke spaní+ Zítra uděláme vánoční výzdobu a já se pustím do pečení cukroví. A postaráš se, prosím, o stromeček a o to, aby ho dvojčata nepřevrhla? +ještě mu dá pusu na dobrou noc+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 09 pro 2018 17:38

Dobře, zkus to. +přikývne+ A pozveme zase Vanessu? +napadne ho+ Sice vánoce neslaví, ale určitě bude ráda. Loni to bylo příjemné. +usměje se, zhasně lampičku, a obejme ji+ Zabavím je, aby se ti v tom nepatlatli. +uculí se+ A ozdoby budeme muset navěsit až od druhých větví, na ty první dosáhnou. budu je muset ošetřit kouzlem proti rozbití. +uvědomí si a vtiskne jí pusu+ Dobrou noc, Karkulko. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron