Styxin pokoj

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 08 lis 2016 22:54

Místo, kam si vodit kamarádky a kam se občas zašít.

Obrázek

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 14 úno 2017 19:30

Obrázek

Obrázek

Krásného Valentýna! :Love
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 14 úno 2017 21:30

+sotva se přemístí od Munga domů, vrhne se radostně Remusovi do náruče, teď už nemusí tutlat emoce a dá jim volný průchod+ Lásko, my budeme rodiče! +zasměje se šťastně a pak koukne překvapeně na ty dárečky+ Ty jsou krásné +opojně přivoní k růžím+ Děkuju +políbí ho na rty+ Já mám taky pro tebe překvapení +odběhne a přinese uzeninový dort ve tvaru srdce+ Ty nejsi moc na sladké, tak jsem si říkala, že dortem z masa snad neopovrhneš +uculí se+ Krásného valentýna +vlepí mu pusu+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 15 úno 2017 18:02

+popadne ji do náruče a se smíchem ji pevně obejme+ Nějak tomu pořád nemůžu uvěřit. +usměje se a políbí ji+ Krásného Valentýna. +přikývne s úsměvem, a pak se musí rozesmát+ Tedy, ty znáš cestu k mému srdci. +uculí se na ni+ Dáme si ho k večeři. +souhlasí s úsměvem+ Tedy pokud ti uzeniny nedělají špatně... +uvědomí si a obejme ji kolem pasu+ Budu na tebe teď muset dávat dvojnásobný pozor. +usměje se měkce+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 15 úno 2017 20:38

Láska přece prochází žaludkem, to je známá věc +zasměje se a přinese mu talířek, aby ochutnal dort+ No, spíš než na uzeniny mám teď hroznou chuť na sladké +otevře si čokoládky a šoupne si jednu do pusy+ Mhm... výborné +nabídne i Remusovi+ Vážně? Tak to já se ráda nechám od tebe hýčkat +uculí se+ Ukaž ty snímky z ultrazvuku, koukneme se v klidu na první fotky našeho dítěte +uvelebí se u něj pohodlně na gauči+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 15 úno 2017 23:53

to je pravda. +uculí se a nakrojí dort+ Připijeme si... jablečnou šťávou? +usměje se na ni+ Jen si dej, však jíš za dva. +pousměje se a posadí se vedle ní+ Mám je tady v tašce... +vytáhne celou složku od Marcuse a z ní obrázky z ultrazvuku+ Tady je... +usměje se a opatrně jí je podá, jako kdyby to byla relikvie ze staré Číny+ Stejně mě to překvapilo, i když jsem samozřejmě věděl, že to dříve nebo později přijde. +usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 16 úno 2017 11:05

Já určitě šťávou, ale ty klidně můžeš vínem +připraveno je obojí+ Tak na zdraví našeho miminka. A to zdraví myslím doslova +přiťukne si s ním a napije se na to+ Tak tohle je naše dítě +kouká rozněžněle na ten tmavý flíček na fotce+ Co to asi bude... a po kom bude +přemýšlí+ Já jsem to už tak trošku tušila +koukne na něj s úsměvem+ Včera jsem si dělala test. Ale nechtěla jsem ti to ještě říct, dokud mi to nepotvrdí doktor +usměje se na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 16 úno 2017 17:44

Připadal bych si hloupě, pít, když ty nemůžeš. +usměje se a nalije jim šťávu oběma+ Ano, hlavně zdraví. +pousměje se, trochu to v něm hlodá, ale nehodlá si tím nechat otrávit radost+ Takový drobek. +zasměje se a dívá se s ní+ Určitě bude krásné po tobě. +mrkne na ni pobaveně+ Chtěla bys raději chlapce nebo děvče? +usměje se na ni+ Vážně? +podívá se na ni překvapeně+ To jsi mi klidně říct mohla. +usměje se, ale nezlobí se, je rád, že mají jistotu+ Měla bys to Amonovi říct co nejdřív... snad nebude dělt problémy. +usměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 16 úno 2017 20:50

Ach, ty jsi tak roztomile solidární +dá mu za to pusinku a připijou si džusem+ A chytré po tobě +mrkne na něj šibalsky+ No... jako každá žena bych asi chtěla radši holčičku. A ty zase jako každý chlap kluka +zasměje se a bezmyšlenkovitě se cpe jedním bonbónem za druhým+ Ale určitě budeme zajedno, že je to úplně jedno, co to bude, protože to bude naše. Hlavně aby bylo zdravé +pousměje se+ Ale s tím si teď nebudeme zatěžovat hlavu, až to přijde, dozvíme se to jako první +uculí se na něj+ Budeme si muset sehnat nějakou odbornou literaturu, abychom věděli, co se se mnou a s malým děje +navrhne+ Bála jsem se, že je to jenom nějaký planý poplach a že bys byl pak z toho smutný, kdyby to nevyšlo +vysvětlí mu, proč mu to neřekla+ Zajdu za ním co nejdřív. Myslím, že problémy dělat nebude, Amon je vlastně hrozně hodný. Ale říkat se mu to nesmí +zachichotá se a než se naděje, krabička od čokolády je prázdná+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Styxin pokoj

Příspěvekod Remus » 17 úno 2017 15:36

+poslouchá ji, trochu se usmívá, a pak se přikývne+ Souhlasím. Představa vlastního dítěte mi vždycky připadala tak moc neproveditelná, že jsem ani nikdy žádný sen v podobě pohlaví neměl. +zasměje se+ Těším se na věci jako... první krůčky, a až ho budu učit číst... poznávat rostliny a bytosti v lese. +pousměje se+ A u toho nezáleží, jestli to bude chlapec nebo děvče. +uculí se na ni+ Ano, teď už to stejně neovlivníme. +usměje se na ni a obejme ji kolem pasu+ Díky Merlinovi, že to říkáš, už jsem se bál, že jsem jediný, kdo má okamžitou potřebu nakoupit si knihy. +zasměje se s úlevou+ Jsi hodná. +usměje se na ni a políbí ji na rty+ Koupíme mu nějakou dobrou výslužku a bude to v pořádku. +mrkne na ni a jen se uculuje, jak to spořádala, ale radši nic neříká, aby neranil její těhotné emoce :D+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Další

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron