Dětský pokojíček

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 19 bře 2017 22:23

Pokojíček pro Isabelle Rose

Obrázek

a pro Nicolase Johna

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 19 bře 2017 22:47

Remus píše:Obávám se, že to by bylo i mimo moji kompetenci... museli bychom zavolat Weasleyovým, pokud vím, jeden z těch jejich synů s draky pracuje. +uculí se+ Myslím, že nám dvěma se podaří vychovat dítě s láskou a úctou ke zvířatům, ale v jistém věku mu asi nevysvětlíme, kam jim nemá sahat. +zasměje se+ Tentokrát si přinejhorším můžeme trochu vypomoci kouzly. +usměje se na ni+ Uděláme všechny stěny stejně a strop bílý? nebo máš nějakou speciální představu? +vyndá z kumbálu štafle a kbelík a nechá je levitovat nahoru+

Pokud vím, tak nejbližší drak je až v Číně a tam Nia naštěstí nedoletí +zasměje se a rozhlíží se po prázdné místnosti+ Tohle bude úplně ideální dětský pokoj. Slunce sem svítí celý den a je dostatečně velký i pro další dítě +zamrká na něj významně a pak vykoukne z okna přímo do zahrady a vdechuje svěží voňavý vzduch+ Strop bude bílý. Ale stěny by se mi líbily dvoubarevné, ať je to veselejší +zatímco si Remus míchá bílou barvu, Styx mu udělá z novin papírovou čepičku+ Abys vypadal jako opravdický malíř +zasměje se a narazí mu ji na hlavu až po uši+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Remus » 20 bře 2017 00:50

Snad ani žádný nedoletí za ní. +zasměje se+ Čínskému moři se prý kdysi říkalo Dračí, a to se vlévá do pacifiku... +uculí se na ni+ Je tu moc hezky. +souhlasí+ Ano? +koukne na ni pobaveně+ A kolik vlčat sem plánuješ naskládat? +mrkne na ni s úsměvem, rozdělá barvu a nachystá si potřebné nástroje+ Oh! +zamrká, když najednou vidí jen noviny+ Tedy... takhle by ta malba byla skutečně abstraktní. +posune si ji se smíchem po čele výš, rozdělá štafle, a vyleze na ně aby začal od stropu+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 20 bře 2017 12:47

To by se museli asi nejdřív někde seznámit, aby věděl, že uprostřed Austrálie žije jedna krásná dračí kočka. Ale budeme si ji muset víc hlídat +uculí se+ Dvě budou bohatě stačit. Tedy pokud netrváš na velké smečce +zasměje se a zajímá ji, co jí na to odpoví+ Mohl by sis při tom malování číst, co píšou ve Věštci +poznamená se smíchem, jak mu čepice spadne až na oči+ Až budeš chtít něco tam nahoru podat, tak křič +sleduje ho, jak mu to sluší na těch štaflích :D+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Remus » 20 bře 2017 17:44

Už mě napadlo vložit na ni jeden večer na zkoušku sledovací kouzlo... jen abychom měli představu. +připustí+ Ale pokud vím, spousta obvyklých zaklínadel na draky nefunguje, mají magickou krev, která je do jisté míry chrání. +podotkne zamyšleně+ To netrvám. +uculí se+ Myslím, že je důležité mít na každé dítě dostatek času, pořádně se mu věnovat. Velké rodiny do jisté míry obdivuji, ale musí to být hrozně náročné. +usměje se a nakonec je za čepici rád, jak se zaklání, občas si kápne štětkou na čelo :D+ Píšou, že... Kenmarská káňata porazili Montroseské straky na hlavu. +informuje ji se smíchem+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 20 bře 2017 22:11

To vůbec není špatný nápad! Můžeme to zkusit, ať víme, kde se pořád toulá +je nadšená z toho nápadu+ Vím, že nechci mít jedináčka. Sama jsem to zažila a celé dětství jsem toužila po sourozenci. Ty vlastně určitě taky +koukne na něj nahoru+ Nebojím se, že bychom neměli na naše děti dostatek času. Naopak se trochu obávám, že zrovna my dva se budeme kolem nich točit víc než bude třeba. Čekali jsme na to hodně dlouho +usměje se a sleduje, jak mu to hezky jde+ Co, jaká káňata, já myslela, že Věštec je drbárna +zasměje se a najednou vyjekne, protože tam pootevřenými dveřmi vlítne Romulus a začne radostí, že je objevil, lítat po celé místnosti jako splašený+ Romulusi! Okamžitě ven! Remusi! Drž se! +rychle skočí ke štaflím, které se povážlivě zakymácí, jak do nich Romulus při tom dovádění narazil :D+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Remus » 21 bře 2017 06:31

Jen musíme vymyslet kouzlo, které se na ní udrží. +usměje se+ To ano, sourozence bych v dětství rozhodně přivítal. A vlastně i v dospělosti... přinejmenším přijít o rodiče by bylo méně osamělé. +připustí+ To určitě, ale s velkým množstvím dětí se ten čas musí rozmělnit, nebo ne? +uculí se+ Každopádně poslední slovo v téhle záležitosti máš ty, přece jenom budeš muset v jejich příchodu na svět přinést větší oběť. +zasměje se+ Tohle vypadá spíš na sportovní rubriku. +uculí se na ni+ Romulusi! +polkne trochu+ A čeho? +koukne kolem sebe, tam má akorát lustr :D+ Hlavně ať na tebe ty štafle nespadnou! +chytne se jednou rukou lustru a druhou štaflí+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 21 bře 2017 11:56

Vlastně je to nespravedlivé, já mám aspoň sestru, i když jsme se našly až v dospělosti, a ty jsi úplně sám +přijde jí to trochu líto+ Neměj strach, rozhodně neplánuji tak početnou rodinu, jakou mají Weasleyovi +zasměje se+ Kdoví, možná se hned po porodu zařeknu, že už žádné další dítě nechci +zvažuje i takovou možnost+ Štaflí přece! +v poslední chvíli je zachytí, aby se nepřevrátily a dost vyděšeně kouká, jak tak Remus visí na lustru+ Držím... můžeš si přelézt +jistí štafle, dokud na ne Remus bezpečně nepřeleze+ Jsi v pořádku, lásko? +pak se přísně podívá na Romuluse+ Ty! +chystá se mu důrazně promluvit do psí duše, ale když vidí, jak tam pejsek poslušně sedí a provinile nevinným štěněcím kukučem kouká z jednoho na druhého, vědom si toho, že udělal průser, otočí se k Remusovi, aby se nezačala smát a výchovnou lekci radši přenechá jemu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Remus » 22 bře 2017 21:16

Ale já přece nejsem sám. +mrkne na ni+ to se mi trochu ulevilo, abych řekl pravdu. +zasměje se+ To se může stát. +přikývne+ Ale i kdyby ses tak rozhodla, pokud budeme chtít další dítě, na světě je spousta takových, které potřebují rodinu. +pousměje se+ Ale to spadnu i s nimi! +vytřeští oči, drží se lustru a doufá, že se s ním neutrhne, na něco takového přece jenom není stavěný+ V pořádku. +zavolá hned jak se zase bezpečně drží štaflí+ Tedy doufám, že s dětmi nám to vychovávání půjde lépe. +zasměje se a pomalu sleze na pevnou zem+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 22 bře 2017 22:49

Víš, jak to myslím... že nemáš žádné pokrevní příbuzné, rodiče, sourozence... máš jenom mně +usměje se na něj+ Myslíš jako adoptovat? A to by ti nevadilo, že bychom byli početná rodina? +směje se+ Čímž jsi mi připomněl, že budeme muset podpořit Anamiku a Reubena další finanční částkou. Přemýšlela jsem, že Anamice pošleme nějaké hračky a Reubenovi bychom mohli koupit notebook +koukne na Remuse zkoumavě+ Neboj, nespadneš, vždyť visíš jenom metr nad zemí +to už se směje, protože jí celá ta situace přijde nakonec hrozně komická+ To nevím, děti totiž bývají hrozně živé +zasměje se a když Remus konečně stojí na pevné zemi, obejme ho za to, že to přežil:)+ Ale strop jsi vymaloval moc hezky! +kouká nahoru na ten vybílený strop+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron