Dětský pokojíček

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 05 dub 2018 21:40

Tady vidíš, jak děti hned všechno od rodičů odkoukají +směje se a jak Remus vezme Nickovi pomlázku, prcek začne hlasitě protestovat, ale když dostane čokoládové vajíčko, ztichne a začne z něj zvědavě trhat papírek+ To je tvoje výslužka +uculí se Styx na malého a pak poděkuje Mathildě za hlídání a pozve ji na nedělní oběd, aby přišla k nim i kvůli zábavě, ne jenom kvůli hlídání. Mathilda potěšeně pozvání přijme, rozloučí se s prcky a s Remusem a Styx a přemístí se k protinožcům+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Vanessa » 25 kvě 2018 10:40

+zatímco jsou Styx s Remusem v Egyptě, Vanessa má co dělat, aby uhlídala dvojčata. Nicolas je jako obvykle ten klidnější a poslušnější, ale Isabella už dávno poznala, že Vanessa není maminka, i když jsou si navlas podobné, a tak trochu vyčůraně využívá toho, že teta jí absolutně všechno dovolí+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 01 srp 2018 16:12

+v přestávce mezi dvěma přístavy se přemístí z Egypta na chvíli domů za dětmi a i když byli spolu naposled teprve včera, Styx se na dvojčata okamžitě vrhne, jako by je neviděla nejmíň týden, vezme je do náruče a zlíbá jim tvářičky a Bella jí taky dá obrovskou uslintanou pusu+ Tak co, nezlobite moc tetu? +směje se a Nick začne natahovat ruce k Remusovi, tak ho Styx předá tatínkovi, aby si to taky užil+ Tak co jste se od včera zase naučili? +postaví Bellu na zem a sedne si k nim+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Remus » 01 srp 2018 18:35

Vypadáš pořád docela svěže. +zasměje se a přivítá se s Vanessou, a pak si vezme Nicka do náruče a pomazlí se s ním+ Jsi si jistá, že jsme nebyli pryč měsíc? mám pocit, že strašně vyrostli. +uculí se, pohladí Bellu po vláskách a obejme i ji+ tys měl k svačině jogurt, že ano. +musí se uculit a otře Nicka za uchem :D+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 02 srp 2018 12:42

Zvládáme to spolu úplně super. Jsou to zlatíčka +zasměje se Vanessa a ani za svět nepřizná, že prcky rozmazluje a dovoluje jim úplně všechno, proto jsou tak hodní:)+ Dnes večer mě vystřídá Mathilda, mám na Blízkém východě nějaké neodkladné povinnosti +poznamená s úsměvem a jde posbírat hračky, co se tam všude válí+

+Nicolas už s jistotou vlčete odťapá do hracího koutku a rozvážně tam vybírá nějakou vhodnou hračku+ Páni, ty už umíš běhat jako drak +rozplývá se Styx nad pokroky syna. Bella, která ještě sama běhat neumí, chytne mámu za ruku, aby měla oporu a dojde s ní za bráchou+ A kdypak uděláš první krůček ty, princezno? +usměje se na ni Styx a malá začne žvatlat batolečtinou, aby všem ukázala, že chodit sice ještě neumí, zato už se o všem domluví+ Aha... jo... fakt? +přikyvuje Styx, jako by jí rozuměla a tváří se vážně, ale koutky jí cukají+ To je jasné, každý vynikáte v něčem jiném +souhlasí s ní. A Nick popadne velkou krabici s vláčky a s funěním, protože je těžká, ji přinese tátovi a pobízí ho, táto stavěj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Remus » 04 srp 2018 00:47

ještě jednou děkujeme. +usměje se na ni vděčně a sleduje synka, jak tam pobíhá+ za chvilku nám uteče. +zasměje se a jde mu s tou krabicí pomoct+ Bella ví, že není kam spěchat... až si bude potřebovat někam dojít, tak si tam dojde. +pohladí dcerku po vlasech+ ano? a co stavíme? +zeptá se vážně, vyndá z krabice kostky, a začne s nickem stavět nádraží pro ty vlaky, vykládá mu o místech, kam jezdí, a pak vytáhne jeden červený+ a tenhle dojede až do bradavic. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 05 srp 2018 01:38

Nemáte vůbec zač. Naopak, jsem hrozně ráda, když můžu někdy ty vaše zlatíčka pohlídat. Jsou úplně skvělí +poznamená Vanessa upřímně+

Je nejvyšší čas dát ke všem schodům ohrádky. A taky ten zvoneček na krk, ať víme, kde se zrovna nachází +zasměje se Styx a pozoruje Nicolase, jak tahá tu těžkou krabici+ No ty máš ale sílu +pohladí ho po vláskách+ Nepřijde ti, že je Nick na svůj věk už docela soběstačný? +pohlédne na Remuse, jestli si toho taky všiml. Nicolas si dřepne k tátovi a podává mu dílky stavebnice a nadšeně tleská ručkama, jak to tátovi hezky jde, pak si bezděčně začne hrát s tím červeným bradavickým vláčkem. A Bella si k nim přisedne a zaujatě sleduje jejich hru a pak si z krabice vytáhne zelený vagónek a protože ještě neumí vyslovit slovo Hogwarts jako táta, říká svému vláčku puff-puff :D+ Že by to nebyla náhoda, jaké barvy si každý zvolil? +uculí se Styx pobaveně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Remus » 06 srp 2018 02:02

Slyšíš, jak vás teta chválí? +usměje se na Nicka+ No ano, puf-puf jede do školy, máš pravdu. Tady sedíš ty, a bráška sedí támhle? +přikyvuje vážně, jak je Bella šikovná+ Mám pocit, že je úplně geniální, ale to asi mají všichni rodiče. +uculí se+ Myslíš, že za tím je něco víc? +podívá se na ni zkoumavě a postaví z kostek lavičku na nástupiště+ A tady sedí máma a táta a mávají... +pousměje se+ Že by předpovídali budoucnost? +uculí se+ Řekni Nebelvír, Nicku... +zasměje se, jak chlapeček cosi zažvatlá+ Máš nějaké plány na jejich narozeniny? +napadne ho, protože už se to blíží+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Styx Lupin » 17 srp 2018 10:14

Já mám pocit, že jsou geniální oba +zasměje se+ Nevím... ale myslím, že na to má vliv +trochu ztiší hlas, i když je Nick úplně zabraný do hry a nevnímá je... snad...+ ... ten gen +pohladí synka něžně po hlavičce+ Naštěstí v jeho případě to má spíš pozitivní dopad. Je obratnější a rychlejší, než ostatní děti v jeho věku. I vlčata bývají mnohem dřív samostatná než lidské mládě +přednese svoji odvážnou teorii+ Ale to jsou jenom dohady. Třeba je tak šikovný sám od sebe +pokrčí se smíchem rameny a připojí Nickovi další vagónek+ Jako že z ní roste malá Sibyla? +zasměje se pobaveně té představě, protože pochopitelně nemůže vůbec tušit, že jedna ze sudiček dala Belle dar jasnovidectví :D+ To pochybuji. Myslím, že to vůbec nic neznamená, po jaké barvě sáhla. Třeba se jí zelená jenom líbí +uculí se a pak začne dětem vysvětlovat+ Nicolas se veze v tomhle červeném vláčku do Nebelvíru... a Bella sedí tady v tom zeleném, který jede do Zmijozelu +koukne po očku na Remuse a mrkne na něj+ No... napadlo mě, že bychom pozvali přátele, co mají taky děti a uspořádali bychom pro prcky nějakou mega dětskou párty. Co na to říkáš?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dětský pokojíček

Příspěvekod Remus » 17 srp 2018 17:35

Když jsem přemýšlel o tom, že by mohli zdědit tenhle gen, nikdy mě nenapadlo, že by to mohlo mít i pozitivní vliv. +pousměje se+ To se asi úplně nedovíme, na tohle není moc precedens. +připustí a usměje se+ třeba z něj ještě bude sportovec. +zasměje se té představě+ Třeba ano, určitě je taky geniální. +uculí se+ Ale souhlasím, nemyslím, že by to něco znamenalo. +pousměje se+ To zní dobře, připadá mi, že mají vždycky radost, když vidí jiné děti. +přikývne+ myslíš, že známe dost dětných lidí, abychom udělali mega párty? +zasměje se+ Popravdě jsem se ale moc dětských párty neúčastnil, co se na nich dělá? pozveme klauna? +uculí se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Dům Styx a Remuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron