Enzo

Moderátor: Styx Lupin

Re: Assassins versus Templars

Příspěvekod Enzo » 10 dub 2016 14:48

+když ji uvidí takhle ubrečenou, dost se lekne, protože Aiša prostě nikdy nebrečí+ Co se děje, Aišo? +stačí sotva říct a už má dveře připláclé na čele+ Aišo! Otevři sakra! +vztekle třískne pěstí do dveří, až dřevo zavzdychá+

Vypadni odsud! +ozve se zevnitř Vanessin podrážděný hlas+

+do Enza vejde zlost, násobená strachem o ni a je mu jedno, že je to zakázané, rozkopne dveře a vlítne dovnitř+ Co se ti stalo? +přistoupí k ní, sevře jí pevně ramena a hledí jí do tváře+ Ublížil ti někdo? Ten hajzl? +zaskřípe zuby+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Assassins versus Templars

Příspěvekod Vanessa » 11 dub 2016 21:11

+Vanessa se mu snaží vykroutit, ale Enzo ji drží pevně, tak mu jen zpupně hledí do tváře a funí zlostí+ Jo ublížil... Ty! +ohne koleno, aby ho kopla, jenže Enzo tento tah předvídá, už si na ni dává velký pozor, jak okusil, že ráda kope chlapy - nebo jenom jeho? - do rozkroku a svým stehnem odkloní její koleno mimo nebezpečí+

A co jsem ti sakra udělal? +zahřmí Enzo a naštvaně ji pustí+ Že jsem tomu tvému rozbil ciferník? Tak promiň, že jsem se o tebe porval. Rozhodně to už nikdy neudělám! +rozhodí teatrálně rukama+

+mezi dveřmi, které se s vrzáním pokyvují na pantech, se objeví jedna nebo dvě zvědavé hlavy+ Nepotřebuješ pomoc, Aišo? +kolegyně si pohoršeně měří Enza, který nemá co dělat v její cele+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Assassins versus Templars

Příspěvekod Vanessa » 15 dub 2016 21:16

Nikdo se tě neprosil, aby ses o mne popral +zakřičí na něj a hlas jí přeskakuje+ Poslouchal jsi mě vůbec, když jsem ti v té džungli říkala, že sílou nikdy nic nezískáš? Anebo jsi už tak zkažený tou svojí arogancí, že jsi nic nepochopil? Všechno jsi zkazil! +strčí mu prudce dlaněmi do hrudi, až Enzo zavrávorá dozadu+ A teď vypadni!

+pohlédne ke dveřím ke svým sestrám v boji a důrazně zavrtí hlavou+ Ne, nepotřebuji. Všechno je v pořádku. Nikam to nehlašte, prosím +uklidňuje je+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Assassins versus Templars

Příspěvekod Enzo » 16 dub 2016 13:16

Co mám pochopit? Co jsem zase zkazil, do hajzlu? Jak se mám v tobě vyznat, krucinál, když mi neřekneš, co ode mne chceš? Tam v té džungli mi přišlo, že bys možná- +jak se tam objeví mezi dveřmi nějaké ty Vanessiny kamarádky, Enzo vztekle kopne zevnitř do dveří, aby je před nima zabouchl, ale jak jsou vylomené, tak akorát hlasitě třísknou o futra a zase se rozletí. Nepřátelsky koukne na ty holky, ale ty ho absolutně nezajímají a pohled otočí k Vanesse+ Tos nemusela +odfrkne si povýšeně, že je požádala, aby to nikde nehlásily+ Sám si ponesu následky za porušení pravidel... ale potřebuji se sakra dozvědět, co se s tebou děje, Aišo +sice dost řve, ale zní to i trochu zoufale+ Fajn... jak chceš +sykne podrážděně, když ho Vanessa vyhodí ze své cely a plný zlosti a frustrace odkráčí pryč+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Assassins versus Templars

Příspěvekod Vanessa » 17 dub 2016 20:38

+kouká za ním, jak naštvaně odchází a nezadrží ho. Když je sama, v zlosti a zoufalství si vybije vztek a když se vyzuří, spěšně nahází do kabely pár nejnutnějších věcí a vypadne odsud. Cestou se zastaví u správce, aby jí opravil zámek na dveřích a pak opustí Masyaf, za pevností se přemístí do svého bytu v Paříži+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Assassins versus Templars

Příspěvekod Enzo » 19 dub 2016 20:19

+když si vybije vztek na cvičišti a trochu se zklidní, nedá mu to a vrátí se zpátky do Aišiny cely, aby si to vyříkali a taky jí dluží opravu zámku, ale v její cele potká už jenom správce, spravujícího její dveře, který mu sdělí, že Aiša odjela na pár dní do Evropy. Zklamaný Enzo doleze do své cely rozhodnut prospat těch několik dní v posteli+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Enzo

Příspěvekod Enzo » 18 kvě 2016 21:00

+za násilné vniknutí do ubikací asasínek dostane Enzo od svého nadřízeného trest nejnižšího stupně - zákaz vykonávat po dobu pěti dnů službu, vzhledem k jeho opakované nekázni navíc s podmínkou odebrání zbraní+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Enzo

Příspěvekod Enzo » 04 pro 2016 02:16

Mladý Enzo

Obrázek
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Enzo

Příspěvekod Beatrix » 15 led 2017 11:06

+Jen co doletí ze Sýrie domů, pošle Enzovi express doporučenej dopis, u kterýho ztratí vymýšlením nejlepší formulace půl dne a stejně to podle ní vyzní blbě, ale v téhle situaci je jí to vlastně jedno. Některý písmenka jsou na papíře rozpitý, jak u toho Bea brečela.+

Enzo,

jelikož jsem nemohla setrvat déle, prosím Vás o zprávu, jak vše dopadlo? Je Altair naživu? Můžu nějak pomoci? Udělám cokoliv. Jen mi prosím dejte zprávu.

Beatrix
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Enzo

Příspěvekod Enzo » 15 led 2017 12:42

+po návratu ze záchranné mise na něj čeká vzkaz od Bei. Jindy by na tohle nikdy nereagoval a nepletl by se do toho, a taky je na Beu dost naštvaný, ale naléhavost v textu způsobí, že se jí rozhodne odpovědět. Ale nejdřív se musí jít pořádně vyspat, jelikož má za sebou dvě náročné mise hned po sobě+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

PředchozíDalší

Zpět na Masyaf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron